Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Zakljucajte jebeno forum!

Nije da nisam pisao i upozoravao da se smanji gas.
 
Последња измена од уредника:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ogromni problemi.
Nedostatak odbranbenih igrača Avramovića i Trifunovića.
Sraman pristup.
Još uvek neuigrani.
Pitanje kad ćemo se sastaviti.
I ako nikad nije do jednog igrača, i nisam veliki stručnjak, problem sezone za Partizan Frenk Kaminski, ozbiljan problem na obe strane terena.

I zaista ne znam dal I ovo ima neke veze sa MTS-om?
Na bilo koji način.
Samo da ne budem pogrešno shvaćen nismo se predali ali možda ima pritisaka.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
ČUVAJTE DOSTOJANSTVO!!!!

Jebite me ako sam normalan ali se nisam nervirao ni malo. Potpuno atipično i nenormalno za mene koliko je i sama tekma nenormalna. Odradio sam i dobru psihološku pripremu u smislu da je sasvim ok izgubiti večeras. Mislim, nije ok ali eto - nije ni neko ogromno iznenađenje.

Debakl svakako nisam očekivao ali je išao u prilog manje nervoze iz prostog razloga što nema neizvesnosti. Svaki čovek koji je ikada gledao košarku, taman bio i najveća ciganštura ZNA da ovo NIJE REALAN ODNOS SNAGA. To je ogroman PLUS isto koliko je rezultat ove tekme MINUS /ni manje ni više od toga!/ Dobro je da ovo nije odraz njihovog kvaliteta ili naše slabosti. Prsli smo na PSIHOLOŠKOM PLANU.

Ako postoji MANJE BITAN duel sa ganferima onda je to ovaj. Niti sam uzrujan niti sam tužan, a nisam ni ljut. Nismo izgubili EL niti bilo šta od toga. Naprotiv, ekipa našeg kvaliteta može samo da REAGUJE ŠAMPIONSKI posle ovakvog poraza.

Kritika bilo koga pojedinačno je deplasirano jer ovo je školski primer kako GUBI CELA EKIPA. Nama se tekma raspala potpuno, apsolutno i do kraja! Dešava se... Ovi što večeras SLAVE i sami se PLAŠE šta će na kraju da im se desi. Ima muda da im se skupe samo tako.

Recite da sam lud ali TO JE ISTINA, ovi što skupljaju postove, neka ovaj sakriju u posebnu arhivu i izvade kad ponovo bude aktuelan. Živi bili pa videli i bez nervoze, samo polako!

EDIT: Napisano sredinom 4/4 Da je Panterov šut ušao na 3:00 min do kraja, da smo došli na -6 možda bi čak i ovako očajnu tekmu dobili - to vam valjda dovoljno govori o SNAZI PARTIZANA! Na 2 minuta do kraja već je sasvim jasno da gubimo jbg....
Na čemu li si ti druže, svaka ti čast!
Čitanje tvog komentara otprilike je kao i gledanje večerašnje utakmice...Bolno.
Čuj samo "Ako postoji MANJE BITAN duel sa ganferima onda je to ovaj..":banghead:
Šta li ćeš tek pisati nakon preostalog duela u regularnom delu ABA...Najnebitnija utakmica ikada?

Sramotan pristup, priprema i igra...Zašta smo se samo čuvali pre dva dana, da mi je znati. Za ovu utakmicu sigurno nismo.
Ajmo dalje, sledi vrlo važna ABA utakmica u borbi za drugo mesto...
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Zeljko nek snimi prvo poluvreme i nek pusta i sebi i igracima. Toliko puta smo ispali i ostavili njihovog centra na zakucavanju, da je to sramota... Jebeno ispadnes u odbrani pravi faul a ne da pustas da zakucavaju... Raduje igra iz drugog poluvremena gde smo prokockali dosta sansi da ih stignemo. Panter je imao par poteza gde je zasro... toliko izgubljenih lopti u prvom poluvremenu, a ko da nismo znali da nas ceka rukometna odbrana. U hrkljus utakmici kao ovoj veceras, ako ne igras odbranu na noz, a sudije puste rukomet i sviraju svaki treci faul, nemas sta da trazis...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.632
Više od poraza boli to što su se skoro svi usrali.

Nema većeg poraza od toga, a rezultat i sama igra večeras su produkt toga.

Kad ti sa tim strahom igraš, nemaš šta da tražiš na gostovanju.

Ispada da smo jaki samo kad imamo podršku navijača. To ne bi trebalo da bude pravilo, ako mislimo nešto više.

Matori Teodosić im pravi djecu, čak i kepec Jago protiv nas izgleda ozbiljno.

Najgori pristup meču ove sezone, svi su podbacili.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Sramota od igre, u jednom momentu je odnos u asistencijama bio tipa 10:1. Toliko fali plej, ne znam da li će ovaj hrvat sa prosekom 0,8 asistencija po utakmici menjati to.
U napadu nam ili baš ide, ili idemo na ''driblaj pa vidi'', što je u redu kada vodiš 15 razlike, ali ne kada gubiš 20.
Neverovatno je da smo uopšte došli na -9 i ukrali loptu u napadu i... omašili dve trojke.

Za našu odbranu ne postoji reč koji mogu upotrebiti.

Mnogo loša utakmica, ali ako je za utehu, ne verujem da može gore.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Sramotna utakmica. Naši su izgledali kao da nisu primili platu 4 meseca. Ne vidim drugo objasnjenje za ovaj sramotan odnos. I ovo mi je jako dva šuta za 3 na -9 kao zakuvalo bi se… ljudi molim vas…. Rutinirali nas limeni kao da smo zdravlje iz leskovca.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Posle ovakvog poraza na forumu mi još više dignu pritisak komentari tipa "Odjebite cigani, napred Partizan, još više voleti Partizana itd"

Pitam se kakvu emociju ti ljudi zapravo imaju kada tako razmišljaju i ne osećaju bes posle ovakve sramotne igre i poraza od govana rapsalih.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Tesko cemo osvojiti ovo sa ovakvom igrom. Odbrana ne postoji, napad se bas muci, mnogo lopti direktno u ruke protivnika, o skoku u odbrani vec sve receno. Ako izgubimo sledecu krecemo ka dole.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ova utakmica je izgubljena onog trenutka kad je izdiktirana startna petorka. Koji put ove sezone ne počinjemo sa najjačim sastavom, protivnik se u startu odlepi i onda celu utakmicu nervozno jurimo?
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Tezak poraz, losa igra...I pored toga imali smo sansu na kraju. Nekad ti, jebi ga, nista ne ide pa i tada moras da se boris do kraja. Igraci su u grcu, jurimo rezultat, imamo otvoren sut, idemo u dribling...nemamo otvoren sut, tuce se preko ruke, sve kontra jebi ga...Ostaje zal sto umesto -6 dodjosmo na -12...Teraj dalje, duga je sezona. Ja verujem da je ovo ta sezona i u to cu verovati do samog kraja! Napred Partizan!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Pa dobro bre ljudi i Naneli je ziv covek moze i on da padne u formi. Smajli ima jos malo kredita od prosle godine ali neki su sve zetone potrosili. Niko ne zna bolje od Zeljka kako je tamo ali me jedna stvar interesuje-u jedno 10 situacija kad jurimo rezultat i kad je igrac sam nesto nadriblava i uzme sut iz gore pozicije,to je problem samopouzdanja. Sutni-promasi i ko ga jebe na tu razliku.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Mi ovu utakmicu ne bi dobili da se jos 3 dana igralo. Ocekivao sam drugaciju utakmicu sa nase strane, ovo je bio hladan tus. Sta se desilo ne znam ali mnogo smo tanki defanzivno. Kao da je falio voljni momenat.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mi smo u padu forme jos od Valensije, zaredjali su se ozbiljni porazi, do cega li je ne znam, da li im Zeljko obara formu ili sta, ali ceka nas jeben period, a mi igramo kao go kurac vec mesec dana, mora nesto da se promeni brzo
 
Top