Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ma koji moj, u padu smo, los momentum psihofizicki, njih uhvatilo kenjanje koje ih uhvati jednom godisnje. Mi bez Alekse , Trife i Ledeja koji su protiv njih uglavnom na nivou.
Idemo dalje, evo usracu se sad kako su nas otkinuli i kako smo EK ekipa.
Tacno ko da 90 posto foruma nije uhvatilo loptu u ruke nikad. Sve je ok, volimo Partizan mrzimo cigane.
Ali stvarno je ta lopta okrugla i stvarno ponekad ti nije ni dan ni noc i nista ne ide od ruke.
Ocekujem reakciju, ocekujem povratak povtedjenih i ocekujem novi uspon forme, kako drugacije.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Dobro bi bilo da si objasnio sta je tacno u nebulozi koju je napisao a koju sam citirao. Evo ti mozes da nam objasnis koja je to retardirana petorka Partizana jer ja ne znam.

Po meni, Tristan Vukčević nije dečko ko će da igra utakmice pod pritiskom i pred publikom kao što je bilo večeras. Nemam ništa protiv dečka stvarno, čak i nije bio loš nešto, ali trebali smo udarniju petorku, to je Smajli umesto njega ali i on je večeras bio tragedija tako da jbg...

Drugo, ajde lepo odgledaj snimak ako se ne sećaš pa vidi kada je Željko tražio prvi time out. Ja njega stvarno ne razumem kada je ta stavka u pitanju.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Meni ne smeta pljuvanje, navijamo za isti klub, poraz od cigana tesko pada, razlicito ljudi reaguju.
Ali nocas sam procitao prvo "izgubili smo utakmicu kad je procitana startna petorka, sto nismo poceli sa najjacom" a onda i "ovaj poraz moze da spere samo osvajanje evrolige" uz more vec standardne gluposti zbog koje sam odustao uopste od pisanja i bilo kakve diskusije.

Ali kakvo je ovo poredjenje brate moj?!
Gubili smo 0-4 od Mladost GAT. Kako za ime Boga bilo ko moze to da poredi sa ovim? Nikakve veze nigde niti postoji slicno takmicenje u fudbalu. Cemu.

Evroliga je, igra se gusto, roster nam je osakacen tamo gde smo najtanji. Jedni su u padu forme, drugi imaju ozbiljne mane... sto ne znaci da je normalno da imas dve asistencije za poluvreme, niti to zavisi od pleja.

Nije toliko strasan poraz. Sta je tu je.
Ovaj tim zvezde je realno los, samo su u usponu forme. Danas nisu igrali nista posebno, sem jake odbrane i dobre discipline u igri nisu pokazali nista. U usponu su forme, a sezona je duga. Nasa odbrana nije postojala, nisu ni imali potrebu da igraju neke slozenije napade. Iskoristili su poluvreme u kom nismo uspeli da se sastavimo u odbrani 2 na 2.

Jedini konstantan problem i jedina stvar za brigu u ovom trenutku mi je Frenk Kaminski.
Rezon sa njim je jasan, znali smo sta dobijamo sa njim, znali smo i gde je tanak i sigurno se mislilo da to moze da se upristoji.
Proslo je puno vremena i jasno je da je to nemoguce. Nema ni prostora, prosto ne moze i red je da razmisljamo sta sa tim kada dodje gusto.

Ostalo je manje-vise ocekivano. Mucimo se sa skokom i izgubljenim loptama od pocetka sezone i to nas puno kosta.
U ovakvim utakmicama, gde jedan od sigurno najjacih napada evrolige stane, mi nemamo sta da trazimo apsolutno protiv bilo koga u ovako jakoj EL.

Douzer se jos nije navikao na Evropu, momak ce za par sezona biti najbolji plej u EL. Steta sto smo u poziciji da to trpimo malo. Umrem svaki put kad se zaleti na loptu.
Alen moze i mora puno bolje. Njemu igra uvek zavisi od stanja u glavi i odatle usponi i padovi.

Bravo… meni oni nocas nista nisu posebno odigrali,21 od 50 poena su nam dali trojkama i imali 7/14 za poluvreme, od toga par je bilo na isteku napada, od tablu i sl.

strasno je na sta smo mi licili, kao da zurimo, ne razmisljamo, da igraci imaju neki problem medju sobom… ne znam… kao da smo se vratili 2 meseca unazad pa ponovo gledamo bezidejnu igru…

Glup sam…
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.038
Локација
Beograd
Kaminski je veceras bio jako solidan. Borio se kao lav. Za 12 minuta na terenu, dao je 11 poena. Nisu mu svirali par faulova na obrucu koje su morali da mu sviraju, narocito onaj na kraju trece cetvrtine. Taj covek ce do kraja biti kljuc nase sezone ali samo u pozitivnom kontekstu. Ja njemu verujem vise nego svim ostalim centrima zajedno. Ono sto mene strasno nervira jeste jebeni sut za 3 poena nasih bekova. Ako izuzmemo Pantera skandalozno mi je da bek suter opali 2 trojke na mecu i da jednu, a igra preko 30 minuta i protom jurimo rezultat. To se odnosi i na PJ i na Nanelija. Ponitka ni jednom, Jaramaz jednom, Tristan jednom. Najveci broj izgubljenih lopti nam je bio kada umesto otvorenog suta za 3 mi idemo u dribling pravo na njihove mesare znajuci da faul dobiti necemo. Da se odmah razumemo, ja Nanelija obozavam, ali od njega zaista ocekujem da preuzme odgovornost kad ne ide i da tuce trojke kao lud. Uprkos svemu, mi smo veceras imali svoju sansu i nju nam je stvorio Panter onom kradjom i onom trojkom uz faul...jebi ga ne moze ni Panter sam. Ja posle ove vecerasnje utakmice verujem jos vise u ovaj tim i to zato sto se nisu predali ni na -23. Napred Partizan!
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Moram da kazem jednu stvar.Ljudi kad komentarisu komentarisu trenutno stanje koje realno nije sjajno…trenutno ni odbrana ni napad ne izgledaju dobro.Smit trenutno apsolutno ne deluje kao ono sto je vecina nas zamislila.Cigani su nas dobili na energiju, a inace su ocajna ekipa i imam utisak da smo ih ovom tekmom vratili u igru.Definitvno smo mnogo bolje izgledali sa 8-9 igraca nego ovo tipa svi igraju.Da li ce biti dobro, jbga ne bi bili grobari da se ne nadamo tituli, a dotle bensici.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Po meni, Tristan Vukčević nije dečko ko će da igra utakmice pod pritiskom i pred publikom kao što je bilo večeras. Nemam ništa protiv dečka stvarno, ali trebali smo udarniju petorku, to je Smajli umesto njega ali i on je večeras bio tragedija tako da jbg...

Drugo, ajde lepo odgledaj snimak ako se ne sećaš pa vidi kada je Željko tražio prvi time out. Ja njega stvarno ne razumem kada je ta stavka u pitanju.

Znaci Tristan nije trebao da pocne nego Smajli koji isto nije bio dobar I nije trebao da pocne. Jel ti to maksimum sto se objasnjenja tice?
Razumem ja da svako moze da mlati po forumu ali ajde bar da pricamo argumentovano. Ipak ne moze svaki cobanin da dodje ovde I da sa dve prosto prosirene recenice pokusava da bude duhovit pokusavajuci da kritikuje trenera evroligaske ekipe cak iako je taj trener Zeljko Obradovic.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Smajli je veceras trebao biti uz Kabokla prelomni faktor, ali prelomio je u tri pivke materine.

I sa svim autogolovima, "neprilagodjavanje" na jebeni sudijski kriterijum, uzasan protok lopte, nepostojece odbrane prvih 20 minuta, mi smo dosli na sut (t.j. dva pokusaja za taj jebeni jedan sut) od pobede. Da, od pobede, jer ovima se zaledila slika u hali na plus 9, tek sta bi bilo da je usla ta odmah posle tog tajm auta.

Njihova uzlazna, nama silazna forma, njihov bolji raspored koji sledi, uz to falio nam je najpouzdaniji igrac plus jedina dva igraca koji mogu odbrambeno odgovoriti na tucu sa njima i 10 faulova koja oni imaju zajedno da daju u ovakvoj utakmici... ali boli me kurac za sve to, bitno je da iz januara izadjemo sa ppzitivnim skorom i naucenim kretnjama za Smitha i vec konacno za Kamimskog u odbrani jebem li ga vise sa tim kukovima.

Jer sa Zeljkom ovo je proces, a kod njih uvek kratkorocna paljevina za njihovu marvu pratioca. D'umru svi do jednog.

Smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Smailagic je veceras bio najveca rupa i uspeo je defanzivno da nadmasi i Frenka.
Evo ga Dacha nasmijan kaze pripremamo se vec za sledeci mec u subotu protiv Krke.
Radujemo se sto smo prisli na -9 i imali sut na 3 minuta do kraja za -6?
Nije to za pohvalu, vec za kritiku!
30 minuta smo gubili izmedju 16-23 poena sto je katastrofa, pa jbt nismo igrali protiv Golden Stejta.
Ovoliku nemoc nismo osecali protiv Real u Madridu, a kamo li protiv rezimske kurve.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Pa ako glupi cigani veruju, da se kurva digla iz mrtvih i da je to isti klub, kao nekad, nemoj da im i mi dajemo legitimited. Davno ih je General naš ugasio, pokopao i popišao im se po grobu.

Da, ova govna od večeras jesu ona stara kurva od pre gašenja. Ne znam sad beše koliko godina nisu to bili oni ali ćorava spodoba je svojim malverzacijama učinio to da se vrate na staro.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Mnogo lose i mnogo bolan poraz pred Fener i Makabi. Nema one energije od prosle sezone i uopste mi se ne svidja sve ovo. Nismo smeli da izgubimo i od Virtusa i od cugana. Prelomni moment utakmice ulazak Kaminskog u prvoj cetvrtini. Razigrao je celu protivnicku ekipu.
Sta da se radi. Mislim da sam se veceras nervirao kao protiv Reala prosle sezone.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Znaci Tristan nije trebao da pocne nego Smajli koji isto nije bio dobar I nije trebao da pocne. Jel ti to maksimum sto se objasnjenja tice?
Razumem ja da svako moze da mlati po forumu ali ajde bar da pricamo argumentovano. Ipak ne moze svaki cobanin da dodje ovde I da sa dve prosto prosirene recenice pokusava da bude duhovit pokusavajuci da kritikuje trenera evroligaske ekipe cak iako je taj trener Zeljko Obradovic.
Ne kažem da je ta petorka prelomila meč i da smo zbog toga izgubili, ali delovalo je kao da smo imali jači izbor da se krene odmah jako i da se ne dozvoli da se lako odlepe.

Što se tiče Željkovih time out-a, ostajem pri tome. Deluje kao da namerno psihološki neće da prekida kanal već hoće da ih pusti da useru sve što mogu do daske. I nije prvi put.
 
Top