Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Gorane Tomiću, uz dužno poštovanje, od kad je utakmica sa kkfmpczdiva DERBI?
Druže, možemo mi svaki put kad izgubimo od njih da potežemo tu priču o FMP-u, zamrzivaču, rahmetli pokojnici i sličnim temama, i da li je to derbi ili nije, ali oni su stoglava aždaja, miljenica svakog režima, upokojiš jednu glavu, evo njih opet, svejedno da li u izvornom, novom ili mutiranom obliku...
Ali kakvo je ovo poredjenje brate moj?!
Gubili smo 0-4 od Mladost GAT. Kako za ime Boga bilo ko moze to da poredi sa ovim? Nikakve veze nigde niti postoji slicno takmicenje u fudbalu. Cemu.
Da gubili smo od Mladosti GAT, i od mnogih drugih, i gubićemo opet...ali poređenje itakako ima smisla, jer bar od zvezde u fudbalu i ovakvi kakvi smo ipak duže vreme NISMO gubili sa 4:0...a u košarci smo večeras izgubili jednom priličnom razlikom - koja je mogla biti i veća da Jelisaveta nije stao, spustio loptu na parket i završio utakmicu pre njenog kraja...
FK je pravno i moralno i finansijski i kriminalno UNIŠTEN, pa ipak neki broj članova foruma nema nikakve milosti prema treneru početniku i igračima dobrovoljcima FK-a, koji rade pod takvim uslovima, ali kada KK gubi, onda se uvek traže opravdanja, strpljenje i vera u najvećeg evropskog trenera i naše kvalitetne (rekao bih i redovno plaćene) košarkaše...
A pored navedenog KK ima još i redovnih 20000 navijača u Areni, i navijače koji mu pomažu da plaća porez, i navijače koji mu dopunjuju budžet, i neke marketinške akcije...

Pa valjda je onda logično da se traži da se bar ne brukaju u derbiju, majku mu?!

O. k. sport je to, nkad se izgubi, nekad se pobedi, ali večeras smo izgubili i pričamo o tome kako smo, zašto smo, i na koji način smo izgubili!
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Ponovo pratim utakmicu dok se vracam kuci i jednom cu se zabiti u jarak.Prateci livescore imao sam osjećaj kao da smo vukli kompoziciju za sobom.Nista,nista pa 2 poena pa nista,nista pa opet dva poena.Nisam mogao da vjerujem da konstantno igramo lose prvo poluvreme.Mozda bi rjesenje bilo da se igrači pocnu zagrijavati mozda 2 sata pre pocetka ili da im damo po neku ljutu.
Šalu na stranu snimak mi ne pada na pamet da pogledam ali se nadam da nas nece unazaditi poraz koji najvise boli.Sada idemo Feneru koji je cigane vratio u život.Jasikevičiusu pišam ti se u zvanje trenera.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Po meni, Tristan Vukčević nije dečko ko će da igra utakmice pod pritiskom i pred publikom kao što je bilo večeras. Nemam ništa protiv dečka stvarno, čak i nije bio loš nešto, ali trebali smo udarniju petorku, to je Smajli umesto njega ali i on je večeras bio tragedija tako da jbg...

Drugo, ajde lepo odgledaj snimak ako se ne sećaš pa vidi kada je Željko tražio prvi time out. Ja njega stvarno ne razumem kada je ta stavka u pitanju.
Po tebi, ko ti je rezervna cetvorka i od kojeg momenta se ekipa pogubila defanzivno?

A ova teza sa tajm autom je na nivou onog “daj bre zonu da igramo ili daj malo domace igrace”. Zlonamjerno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.349
Локација
Kipar
Ne kažem da je ta petorka prelomila meč i da smo zbog toga izgubili, ali delovalo je kao da smo imali jači izbor da se krene odmah jako i da se ne dozvoli da se lako odlepe.

Što se tiče Željkovih time out-a, ostajem pri tome. Deluje kao da namerno psihološki neće da prekida kanal već hoće da ih pusti da useru sve što mogu do daske. I nije prvi put.

Prvo kazes onda ne kazes. Daj kazi koja je to "retardirana" Zeljkova petorka? Od petorke ostade Tristan umesto koga je trebao da pocne Alen ali ni on nije bio dobar. Dogovori se sam sa sobom sta imas da zameris pa to I napisi a ne da lupas napamet zatvorenih ociju.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
1 pobedu smo od 4. mesta i neko kaze da ce biti mnogo tesko ponoviti proslu godinu zbog jednog poraza. To sto nas ovaj poraz vise boli od nekih drugih nije razlog da se kuka ovde kao da smo mi 15. a ne oni.

Igramo cele sezone nekompletni. Danas bez 3 igraca od kojih je jedan kljucan.

Ovaj kaze brine ga kako sa Zeljkom ne mozemo da ih dobijemo u gostima. Pa sta si gledao u EL prosle sezone?

Neki pljuji Smita koji je odigrao tek 3 utakmice. Zasto? Jer nas mnogo boli promasena otvorena trojka za -6 pa onda nista ne valja. Taj Smit ce da bude veoma vazan sraf u nasoj igri do kraja. Srecom Zeljko to dobro zna i vidi.

Odigrali smo lose generalno mada najveci problem je u tom 1. poluvremenu gde su pojedinci odigrali mozda i najgoru utakmicu u sezoni. Pre svega mislim na Smajlija. On ovakvu utakmicu da ponovi ne moze.

Ovde je veliki problem sto neko odigra neku losu utakmicu i odmah se vice da je promasaj, da nije za nas i slicno.

Pocenjuju se cigani, kao EK ekipa. O cemu pricate. Ekipa koja dobije samo 2 dana pre Fener u gostima je EK ekipa? Nisu kvalitet za Top8 ali u ovoj ligi imas problem i protiv Albe kad igras. Svaka ekipa je ozbiljna i da bi pobedio ne smes da prospes poluvreme kao sto smo mi to danas uradili.

Drugo poluvrmeno smo igrali daleko pametnije. Koristio se maksimalno mismec na Bruna. Falila je bolja realizacija za 3 da se kaze da je to drugo poluvremene bilo odlicno. Ali sta je tu je, ne igra se utakmica jedno poluvreme. Da se igra cigani bi tu bili sampioni.

Ako zelimo visoku poziciju jasno je da moramo u gostima da pobedjujemo. Sledece cetiri su Fener,PAO,Monako i Virtus. Sve lakse od lakseg ali jasno je da se nesto mora pobediti. Svakako nismo zavrsili sezonu jer smo bez 3 igraca izgubili jednu utakmicu. Ponavljam samo smo jednu pobedu iza 4. na tabeli.

Imajte malo vere bar u Zeljka ako nemate u neke igrace.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Da, ova govna od večeras jesu ona stara kurva od pre gašenja. Ne znam sad koliko godina nisu to bili oni ali ćorava spodoba je svojim malverzacijama učinio to da se vrate na staro.
Brate moj, ako ti veruješ u to, mislim da si u zabludi. Za mene oni (stara kurva) u košarkaškom smislu ne postoje. Prodali su i grb i sve, otišli u tri lepe. Pudlica je lepo onomad rekao, ima čak i dan danas video zapis, da niko neće zabraniti fmp-u, kako će da se zove. E, to su oni. Što se same utakmice tiče, svesni smo svi mi, da je bilo mlako, loše i da mora mnooogo bolje, jače, ako hoćemo nešto da uradimo. A verujem, da nam je to cilj. A ne, da se opraštamo od svega, da nam se svetovi ruše, posle jedne užasne partije.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Prvo kazes onda ne kazes. Daj kazi koja je to "retardirana" Zeljkova petorka? Od petorke ostade Tristan umesto koga je trebao da pocne Alen ali ni on nije bio dobar. Dogovori se sam sa sobom sta imas da zameris pa to I napisi a ne da lupas napamet zatvorenih ociju.
Čekaj čekaj, gde sam ja to rekao? Ja sam se generalno složio sa čovekom ali sam napisao svoje obrazloženje te petorke.

Svaki šok poraz ove sezone, i u ABA ligi, počeo je potcenjivački sa nekom eksperimentalnom petorkom.

Takođe ova ekipa očigledno ima poblem sa vrućim terenima. Gde god su tribine bile glasnije mi smo imali problema. (Zadar raspali)
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.334
Локација
Kej Republika
Kako se lepo storila neka atmosfera zemlje dembelije.
Malo mediji, malo mreze i eto nas.

Mi smo pravljeni za F4, sve ispod toga, potop, neuspeh. Oni ako dobace do Top10, vatromet krece.
Nas budzet 25M, njihov jedva 12-13.
Mi doveli 13 igraca ove sezone, oni samo Topica, pruzili mu sansu jer veruju u taj nebeski talenat.
Mi zamenli vec pola rostera, oterali najskupljeg igraca ikad, oni se oslonili na domace igrace iz Kls-a. Jer im je stalo za srBsku kosarku!

I sad kad se izgubi od njih tamo u onom strvinjaku, na celu sa bizonom Djukom, e onda je katastrofa.
Pusite ga igraci. Pusi ga upravo.

Zoca jos ne dirate, ali ako ne se upadne u top10, bice i to, stoka smo mi. Znam.
Zasto nismo ovo, zasto nismo ono.

Jebote imaju preskupu i prejaku ekipu. Svaka pozicija im je popunjena.
Kad ne valja trener, daj novog. Ne valja igrac, daj dva nova.
Ne valja klub? Daj novi.

Ocajno smo usli i posle je bilo cao, zdravo.
Nema opravdanja! Ali siguran sam da je i Panter i James sada nervozan. Da ce PJ sledecu da polomi picku cupavu. Siguran sam.
U prosloj sezoni, koja je po skoro svakom parametru bila dobra, mi smo sa njima igrali 5:5.

Ajde da ne dizemo tenzije, glavurde su nam svima vrele.
Podrska, racuni se svode na prolece.
Pamtimo, ucimo pa im vracamo, sa kamatom. I ne samo njima!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Čekaj čekaj, gde sam ja to rekao? Ja sam se generalno složio sa čovekom ali sam napisao svoje obrazloženje te petorke.

Svaki šok poraz ove sezone, i u ABA ligi, počeo je potcenjivački sa nekom eksperimentalnom petorkom.

Takođe ova ekipa očigledno ima poblem sa vrućim terenima. Gde god su tribine bile glasnije mi smo imali problema. (Zadar raspali)


Pa ako rezervni igrqci ne mogu da pocnu protiv Igokee kuci, onda sve nek ide u picku lepe materine…

I da… ovakvi navijaci ne zasluzuju Zeljka na klupi… tako vredjanje ovde na forumu… oko mene u Areni, svasta im se govori…
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
Da, ovaj kaze. Pa jel mozemo da ih dobijemo van naseg terena u ove 3 sezone? Niti mozemo mi njih, niti oni nas. Ako je 1:8 1:11 ili 1:15 ok, onda ok.
Pa sto ih pocenjujes? Ocekujes da ih rutiniramo ili sta? Jesu li oni nas dobili vise nego mi njih?
Davno su prosla vremena kada su oni bili u kanalu. Sada se u to govno ulaze i sakom i kapom. Zelim i ja da pisamo po njima kao nekada svaku utakmicu, ali u ovim okolnostima to i nije bas realno bez obzira sto je nama na klupi Zeljko.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Ne znam da li me vise nervira "osvajamo evroligu " ili "uzasni smo necemo ni u plej of" . Ili pre utakmice "ne vidim kako mozemo izgubiti od njih" sto je odlican slagvort za pljuvacinu kad izgubimo. Jok nego cemo ih pobediti svih desetak utakmica koje igramo godisnje s njima.
To ni oni nisu mogli s nama kad su igrali top 8, a mi se borili za opstanak u aba.
O utakmici, ocajan pocetak, mnogo igraca pogubljeno nesnadjeno .
Uhvatili su nas na frku , a onda krene i trojka od tablu i ostalo sve po zlu.
Znalo se da ce posle 2 poraza od nas krenuti motivisano i agresivno a mi ni mentalno ni fizicki nismo parirali.
Jedino je Panter igrao svoju igru , ostali pogubljeno.
Smajli odigrao ocajnu utakmicu , potpuno odsutan , za par minuta masi sut preko ruke , zatim zicer pa 3 sekunde a u odbrani kasni prvo na Gidraitisa u cosku , zatim ga probija po ceonoj liniji , pa mu ulece iza ledja na zicer i na kraju gresi jer ne zna da igramo preuzimanje i ostavlja nedovica . To se sve desilo u par minuta i na kraju je zakucan za klupu do kraja. Medjutim isti taj Smajli moze bas na ovakvim utakmicama da za par minuta odradi isto toliko dobrih stvari. Ali to nije bilo veceras
Ali uprkos katastrofalnoj igri pravi se sad nekakva epska tragedija od ovoga. Pa mi smo i u prosloj sezoni u plej ofu gubili na strani od njih sa 13 i 11 poena lagano , ali smo ih isto tako i dobijali , i na kraju dobili zadnju i najvazniju u sezoni najlakse. Samo se zadnja racuna a ovo je sve skola za tu zadnju, iz koje ce se izvlaciti pouke mnogo vise nego sto bi izvukli da ih sad deremo svaku a na kraju ispusimo.
Ima jos 15 utakmica , svaka ce biti teska i ne moze se prognozirati gde cemo zavrsiti.
Tako da utakmicu po utakmicu , i samo razmisljati o sledecoj i nadati se da cemo konacno jednom biti u kompletnom rosteru pa da vidimo gde smo tacno.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ja samo sto mogu da primetim da je nama isti kurac sudjenje u cokijevoj ligi i u ovoj budjavoj euroligi. Nikakve razlike nema.
Da vredjam igrace necu ali ne znam cemu frank the fucking tank ima toliko obozavaoca ovde na forumu i zastitnika njegovog lika i dela ..
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Samo ću reći razočaravajuć pristup, poraz kao poraz se desio i biće ih još. Što se tiče EL stvarno se ne slažem sa mnogima da je ovo ne znam koliko bila presudna utakmica, možemo mi dobiti i neke neočekivane, a možemo i izgubiti neke već unapred dobijene. Naprosto ove sezone EL je prokleto ujednačena i svako svakog može dobiti, bukvalno mislim da će i za nas raspali Asvel mnogima da zavuče sa ludim Počekom, ali aj da kažeš da su oni i Alba realno out i da je Real najdominantiji. Svi ostali ima do poslednjeg kola da se krljaju za preostale pozicije. Razmak izmedju trećeg i jedanaestog mesta su dve pobede. Ali generalno naši igrači moraju da porade na tim crnim minutama, tačnije da ako već ne ide šut ili neki vid organizacije igre, da se onda makar jebeno grize. Ja se nadam, a i verujem da će to vremenom doći, kao i pre. Pogotovo kada se Avram vrati, pa kada onako odmoran i željan košarke krene da urniše protivničke spoljne igrače. Poleteće i ostali sa njim. Jedino eto derbi je to, nijedna strana ne voli da izgubi, pogotovo ne na ovaj način i u situaciji kada imaš respektabilan tim koji nije uneo sebe, ali šta ćeš, preživeli smo i gore, pa ćemo i ovo.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.349
Локација
Kipar
Svaki šok poraz ove sezone, i u ABA ligi, počeo je potcenjivački sa nekom eksperimentalnom petorkom.

Hajde da te pitam jos jednom - sa kojom petorkom je Zeljko trebao da pocne da bi ti bio zadovoljan? Naveo si samo Alen umesto Tristana ali si I dodao da cak I Alen nema veze. Uzgred Tristan vec nekoliko utakmica pocinje tako da i nije bas da je eksperiment pogotovo u odsustvu Ledeja.
Hajde sto se lupa nego se ne prestaje sa lupanjem cak i kad je jasno da lupanje nema smisla.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Lesore, oprosti Ostoji sto ti ne dade zasluzene pare i aj nazad!!! Koliko smo od Pantera zavisili prosle godine, toliko smo i od Lesora. Sto se mene tice, Kaminski je Gagic za "bogate"... Dao sam mu dovoljno vremena, Moze covek 80 poena da da, preko njegove odbrane pik end rola ce da primimo 81. Kaboklo solidan, ali Lesora nadoknaditi necemo. O zasto ne ostavise i njega kad je vec budzet 20 miliona.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Previše smo mi veliki da bismo pali nakon jednog poraza. Da nije dobro, nije, ali sigurno ne bi trebalo ni očajavati. Žoc ima svoje metode i trebalo bi mu verovati, toliko puta je to pokazao i dokazao... mada sam ja uvek bio za onu Duletovu pedagogiju:

Screenshot 2024-01-04 at 23-18-43 Home _ X.png


Teraj dalje...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Pa sto ih pocenjujes? Ocekujes da ih rutiniramo ili sta? Jesu li oni nas dobili vise nego mi njih?
Davno su prosla vremena kada su oni bili u kanalu. Sada se u to govno ulaze i sakom i kapom. Zelim i ja da pisamo po njima kao nekada svaku utakmicu, ali u ovim okolnostima to i nije bas realno bez obzira sto je nama na klupi Zeljko.
Druze nikoga ja ne potcenjujem, daleko od toga. Ni Krku a kamoli njih. Ni klub, ni takmicenje. Ali da, ne ocekujem da Zeljko sa ovim Partizanom (po mom misljenju timom koji ce igrati F4 ove godine, u njgorem slucaju opet biti na korak od toga) ne moze da ih dobije u gostima, da bude na nivou statisticke greske. Da se finala gube po 15 razlike, da vodimo 15, izgubimo 10...Da se desavaju neka pomracenja, gubimo po 20 razlike kod kuce pred 20.000 ljudi, pa posle stizi, okreci, pati se...

Ovaj mec je najmanji problem...Ali ajde...Sutra je novi dan...
 
Top