Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Onog trenutka na 55:52 kad nije Anđušić ili Trifunović napravio faul, a daleko smo od bonusa i daju nam 3 za izjednačenje, znao sam, uz već obilato domaćinsko suđenje, gubimo, pa lagano... Dorsi kao da je sveta krava, apsolutno sve mu se svira, kao da je Kari...
Celo drugo poluvreme smo se pogubili sa rešenjima u napadu, a odbrana nam je pucala jako brzo.
Fale Smajli i Aleksa, baš fale, pošto je ovo Ledej sa žestokim kvarom, zadnjih pet odigranih utakmica, ne može da se spoji sa loptom i jako krvarimo na toj poziciji.
A da, šta je danas Kaminski zajebao, evo čekamo i dalje...
Nismo se pogubili u napadu. Mi napad nismo imali u drugom poluvremenu. Jednu jedinu akciju nisam video. Sve se svelo na tapkaj loptu do isteka napada pa opali. Eh da, kako odjenom niko nema petlje da sutne kada je sam. Naneli se ustrucava da sutne? Sve sam veceras video.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Jasikevicius nam rastavio napad na proste faktore. Da nas Fener ovako izdominira odbrambeno... tome se nisam nadao. Sarunas nadigrao Zoca, posteno nema sta. Tesko gostovanje, sta je tu je.

Nadam se da ce ovi nasi dobiti nesto osim Krke. Sad su vec u odvratnoj seriji.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
dal bolje kao prosle god lose krenuti pa se vratiti i gaziti ili krenuti relativno dobro i onda pasti i igrati neverovatno lose..kraj trece cetvrtine i pocetak poslednje je toliko sramotan da je to neverovatno...i nemojte mi klasicne price(ne brinem se ,nebitan poraz,bice to dobro u junu)..jer ekipa ako je kvalitetna kvalitetna je od pocetka sezone a ne na njenom kraju...mi smo po poziciji i kvalitetu tu negde oko 10og mesta i ona lozenja na f4 i prva 4 ili 6 mesta su def neutemeljena...i to nece promeniti da zaredjamo narednih 5 utakmica sa pobedama...ove godine nas jebe taj playin ali opet ce to biti zestoka borba za 8 mesto nadam se ...naneli u zadnje vreme previse sili,zeli da ima ulogu pantera...ledej u nekom svom svetu,pj neverovatan pad forme
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Kada po Vama dodje momenat da se preispita rad struke u kk partizan? Posto smo olajali ostoju limara, vucica pedera, mts, covica i ostale, Kada dodje momenat da neko prokomentarise 3 sezone bez pleja (ne zato sto ja mislim da nam treba razigravac vec zato sto je jelte ta pozicija izmisljena u kosarci da bi je neko igrao i to sa razlogom), 3 sezone bez defanzivnog skoka, 3 sezone sa veoma diskutabilnom odbranom itd…

Eto ako bi neko hteo da podeli argumentovano misljenje.

Da odgovorim odmah I na par pitanja koja su ovde obavezna:

A zasto ti ne pises kad se pobedjuje nego si sad dosao?
Zato sto nemam satisfakciju u pisanju “Ajmo, idemo, jebemo!!!” Poruka

A zasto si pre 2 god pleju so zeljka zeko zekane?
Zato sto mislim da treba preispitati struku I ovaj horor od veoma skupe ekipe kakvubdo sada nismo imali..

Mnogo je lako prepoznati kad smo u losoj formi, dovoljno je samo videti ko pise.

U petak protiv Makabija je biti ili ne biti. Mislim da bi nam poraz tu drasticno smanjio sanse za ulazak u 6 ili 10.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Iskreno se nadam da Kaminski ovako izgleda jer je tek izašao iz povrede,deluje tromo,sporo,smotano,kao nekad Kosta Perović. Panter mnogo drnda tu loptu,kao basket da igra a ne košarku,menjamo te plejmejkere ali niko nema ideje šta će s loptom,samo traže tog Pantera kao da je Džordan.
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Jos jedna sramotna partija u reziji kosarkasa partizana i najveceg promasaja kaminskog,ova ekipa je daleko ispod one od prosle sezone I najveca greska je pustanje lesora I dovodjenje kaminskog koji nemoze ni u mornaru iz Bara da igra,bice uspeh ako budemo medju top 10 I tako se nekako preko brega kasnije uvucemo na fajnal for
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Ovo je sramota kako igramo pickasto, dzaba napad kad odbrane nema ejjjj bre najbolje otvaranje ikad 20 poena 5 min, plus 17 i okrecu te za cetvrtinu bez ikakve muke. Ekipa bez karaktera, koja moze samo da igra kod kuce, mali pritisak svi se pogube. Treca cet stizu te ti imas 1 faul ne pravis pametne nego kos faul, odbrane nema pogotovo na tri poena ulazis u cetvrtu 14 0 sve trojke, Jaramaz Ponitka 0 min, razočaran sam
Ne znam ni samo koji napad..napada nema mesec dana, danas u poslednjih 28 min 39p.. danas se do pred mec uopste nisam ni nadao, i onda se bzv ponadah kad smo krenuli furiozno.. sad vec brinem za nastavak sezone, problemi sa povredama, tezak raspored. Razdrmaj ih Zelimire, previse smo mekani..
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Jos jedna sramotna partija u reziji kosarkasa partizana i najveceg promasaja kaminskog,ova ekipa je daleko ispod one od prosle sezone I najveca greska je pustanje lesora I dovodjenje kaminskog koji nemoze ni u mornaru iz Bara da igra,bice uspeh ako budemo medju top 10 I tako se nekako preko brega kasnije uvucemo na fajnal for
Bice uspeh ako se uvučemo na f4 a očekuje se lagano osvajanje.
Kako vas bre nije sramota sns govnari da pišete ove gluposti? Puštanje Lesora? Da znaš koja je razlika u plati ne bi lupetao ovde nego bi bio srećan što smo tu gde smo
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Bez ideje u napadu. Ajde to nego na 10 plus makar mozes opusteno da pripalis,tad sme svako da pripali trojku cak i kompletna picketina poput Gudurica. Gubis lopta nesto kruzi bez ideje oni igraju jako odbranu i na kraju puste Smita nesto kao da pokusa i cao. Fali ovde Aleksa da makar odigra muski odbranu.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Razlog poraza su izgubljene lopte pri otvorenoj mogucnosti za tri poena i odustajanje od igre koja nam je donela prednost. Odigrali smo 3 pick n popa na mecu i to su bile 3 trojke Kabokla, sve ostalo sto smo radili je bilo cisto soliranje i gledanje kako igraci Fenera koji imaju muda tuku trojke preko ruke... sudjenje je bilo kriminalno, ali nije razlog poraza. Razlog su jeftino izgubljene lopte pri cistim situacijama za sut. Bice sve ovo na kraju kako treba. Napred Partizan!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Ne znam ni samo koji napad
Kad ohladiš glavu, a ti premotaj svaku situaciju u kojoj Panter ima loptu pa prebroj koliko je faulova dobio, a koliko je LeBranko sekira popio, onako, na račun kuće. I onda mi pričamo o napadu, naš napad je vrlo lako zaustaviti uz takav kriterijum. Pri tom, bar se meni učinilo tako, sve više pokazuje da mu to smeta, što je i normalno. A tu ga plašim se i čekaju.
 
Последња измена:

Count MP

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
19
Reaction score
100
Локација
Beograd
Slobodno uredničko uverenje
Ovde nema sanse za preispitivanje struke. U sve se gleda kao u bozanstvo. Ovo je posao. Ovde se ne radi dobar posao. Nije ovo defetizam, nego jednostavno škripi. Mnogo škripi. Ako ne mogu da nadju gde skripi, neka se razilaze.
Banujte, radite sta hocete.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Ne želim da upirem prstom u pojedinca niti jedan čovek može da bude krivac, košarka je ekipni sport ali 'beš mi sve kao da smo nekako krenuli lošije da igramo nakon povratka Frenka iz povrede.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Nisam bio u mogućnosti dobar deo utakmice da odgledam, ali naprosto konkretno u napadu (od kojeg živimo) najviše fali autoritativan plej. Neko pored koga neće tek tako Panter, Naneli, PJ i ostali uzeti loptu, držati je jedno 10 sekundi i onda na silu pucati sa poludistance. Sa Exum-om je to bilo drugačije, a ono što je najbolje imali smo odlučan prodor ka košu, koji je zagarantovano donosio poene i remetio protivničku odbranu. Jer ako se ne može dati koš, vraćala bi se lopta nazad i imali bi smo samog igrača na šutu za tri poena. Sada toga protiv ozbiljnijih ekipa jednostavno nema, bukvalno niko to ne radi, sem povremeno Pantera, ali to je kod njega redak slučaj, jer je takav tip igrača. Svi ostali krenu i stanu, ne koriste pozicioniranje centara i samo forsiraju neizgradjene šuteve koji na kraju vremenom nemaju učinka. Mi to jedino možemo popraviti vraćanjem Avramovića koji bukvalno mora biti ponovo taj faktor kada dižemo formu. Naravno Fener je takodje ozbiljan rival, nije nikog lako dobiti u gostima, nije sada ovo baš toliko težak poraz, ali mora da zabrine način na koji gubimo. Baš ovoliki padovi nisu za podceniti. Nadam se da ovaj mesec pre svega možemo odbraniti naš teren, srećom ne igraju preterano dobro Žalgiris i Makabi, pa se nadam da neće biti neprijatnih iznenadjenja. Sve ostalo teška priča, mada ko zna.
 
Top