Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Nekada sticem utisak da pojedinci jedva cekaju poraz Partizana, da naprave upis ovde i napisu esam re'ko... i za vas realce i pritajene cigane pisem: "Da, Zoc je za mene Bozanstvo" i iskreno me zabole za vase seratorsko misljenje, a posebno za misljenje pritajenih ciganskigh trolova...
Uz sve to ne uzimam u obzir da je iskljucivo njegova zasluga sto uopste i igramo u Evroligi...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Više uopšte nije bitno kako će Partizan ući u utakmicu, da li sa +15 ili -15, to Partizanu jednostavno ništa ne znači.

Neke pretpostavke su da je za dalji plasman potrebno 20 pobeda. Sada smo na 10, a do kraja ima još 14 utakmica. Teška, vrlo teška situacija.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Nije dobro. Nikako nije. Ne znam kako će ih Željko podići. Da posle plus 17 dozivis ovakav raspad. Nismo mi prokockali prednost pa izgubili pola kosa. Nego su nas oduvali 15 razlike.
Nije dobra situacija ni u kom pogledu i to sad otvoreno treba reci.
Sad su nam potrebne sve pobede kući da bi iole mirno razmišljali oko top 8.
Bas sam besan.
Kad igramo bez centra i odbranimo nešto al skok slabije . Kad udje centar pogotovu kaminski livada dole. Jaooo, sad mi nije dobro kad se setim sta smo mi igrali u drugom poluvremenu.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Medju ovima sto traze odgovornost struke sigurno ima i cigana koji rovare, al ne napadajte svakog ima ljudi koji su s pravom ogorčeni. Pogotovo sto smo videli da ekipa moze da igra i tu odbranu, i agresivno i na ivici faula kao protiv Pao, i da se pobije i sve. I sad su ljudi kao i ja razočarani zasto igraci igraju takva 3 4 meca od 15. Nisu problem porazi nego sto se ponavljaju osnovne stvari koje petlici moraju da znaju a ne ljudi koji imaju milionske plate. Da ti ne umes da napravis mali faul 2 godine, osnov kosarke sta drugo da pričamo. Ima i Zeljko masu gresaka, i ne treba da bude izuzet od kritike, al nas najveći poraz bi bilo da on napusti, znaci da smo zadnji da nema vise jedne pobede za njega mora podrška. Jasikevicijus udje do pola terena i okrenu mec, Zeljko nije takav i ne mozemo ga mi menjati.
Kaze neko jos jaca podrška, druze ovo je ekipa koja zadnjih nekoliko godina ima najveću moguću podršku, ali ne vracaju borbom, ne ginu, cast izuzecima. Po ponašanju im se vidi da su mnogo poleceli, kao i neki navijači, a krv ce trebati da se prolije da se udje u 8. Zato mnogi pominju Duletove treninge u 6 ujutru, jeste drugo vreme, nije ni Zoc Dule al nesto mora da im radi, jer bez jake odbrane i borbe za svaku loptu srece nema
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Dok se ne kompletiramo nema sta da pricamo o igri. Nama kao i prosle sezone mnogo fali Aleksa i njegova energija. Zek ne lici ni na sta posle povrede i takodje fali. Smajli takodje.
Da je roster kompletan ne bi Kaminski bio problem.
Nadam se da ce valjda do kraja sledece sedmice ekipa biti kompletna a onda polako da se naostre za zavrsnicu.
Na žalost povrede su bad bas iskasapile. Ali bih primetio još nešto. Dosta dugo smo gledali Duleta kako pravi ekipu (za mene ništa manji od Zoca) pa smo nešto i naučili. Ne moźe Pantera da menja Anđuša i slično, već mora neko krupan, od kog se protivnički igrači odbijaju. Fali Aleksa da probije do kraja, fali Lesor. Fali snage, a to se ne uči. Od Burse smo ispali zbog toga. Sad nas zbog toga dere Zadar. Ako grobari kukaju, barem znaju zašto, videli su.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
I samo mi recite, ako ne udjemo u Top 8, i ne osvojimo ABA?

Ne razumem… hocete svi prestati da navijate za KK?

Iz aviona se vidi da je ekipa u krizi, i protiv Asvela se videlo, samo su oni krs pa se to kao prikrilo…

Nesto ne ide, problem postoji, a ko sam ja da osvajacu 9 titula prvaka evrope pricam…
poslusajte intervju, i njega to boli… i to jako
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Forum nije tviter niti instragram stranica gde svaki debil moze da napise sta mu padne na pamet, vec zajednica ljudi koji dele slicne vrednosti. Moj savet urednistvu je da banuje umobolnike, realne grobare, "prikrivene" cigane...kakav kurac sloboda govora, sta je ovo

Da je dobro, nije, da cemo se krvnicki boriti za plej in, plej of na celu sa Zeljkom, to niko ne bi trebalo da sumnja. Zamolio bih ljude malo manje patetike i pickastog karaktera, ipak ima jos mnogo da se igra
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.631
Локација
Kipar
odjebi bre od mene maloumnice

Meni samo nije jasno zasto si se ti, I par strucnih "preispitivaca" struke, registrovao na ovaj forum kad je ocigledno da si neshvacen?
Idi bre covece pisi na forumima gde se pozdravlja preispitivanje struke u Partizanu.
Ovako deluje da sve to pises samo da bi naneo stetu klubu.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Evo ja cu da ti posaljem jedno argumentovano misljenje



Pa preispitaj zasto sam ti pratio ovo zbog toga sto si znatizeljan ili bezobrazan kad pises Partizan sa malim pocetnim slovom.
Ubedljivo najbolji komentar-odgovor večeras! Lajkovao bih 1000 puta da mogu... JBT ni stida ni srama ovde neki nemaju... Mogu svi da popuše Žocu a da ga kritikuju ne smeju ni kolege treneri u EL a kamo li ovde svaka šuša!
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Sve je ovo deo procesa i normalna stvar u sportu. Posebno u ovakvom takmičenju gde ima mnogo utakmica i timova približnog kvaliteta. Prirodno je da se smenjuju usponi i padovi, serije pobeda i poraza.

Gledam naš raspored, i u realnom scenariju vidim 10 naših pobeda do kraja regularnog dela, što bi bio skor kao prošle sezone, 20-14.

U optimističkom scenariju vidim čak i 12 pobeda, ali nam i 10 pobeda radi posao za top 6.

U svakom slučaju je najbitnije da se dobije Makabi, pa da slavimo za par dana. :napred-partizan:
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Samo da odgovorim ovima sto bi da "preispituju rad struke" .
To se nece desiti cak iako budemo zadnji. Zeljko ce otici onda kad on odluci a to nece biti kad bi ovi sto bi da preispituju hteli. A ja se nadam da se to nece desiti skoro.
E sad kad smo s time zavrsili mozemo pricati o nekoristenju malih faulova koji nas skupo kostaju a o cemu Zeljko govori ne samo ove dve godine , nego i milion puta u toku same utakmice. Ocigledno da postoje lose navike da se to ne radi i to ce se morati promeniti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Forum nije tviter niti instragram stranica gde svaki debil moze da napise sta mu padne na pamet, vec zajednica ljudi koji dele slicne vrednosti. Moj savet urednistvu je da banuje umobolnike, realne grobare, "prikrivene" cigane...kakav kurac sloboda govora, sta je ovo

Da je dobro, nije, da cemo se krvnicki boriti za plej in, plej of na celu sa Zeljkom, to niko ne bi trebalo da sumnja. Zamolio bih ljude malo manje patetike i pickastog karaktera, ipak ima jos mnogo da se igra
Коме је до слободе има ових "заједничких" форума са циганима, па нек' се тамо друже до миле воље.
Дођем овдје посран од утакмице и још читам огавне коментаре са вокса.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.630
Realno, drugo poluvrijeme je bilo vrlo ružno za gledanje, ali daleko od toga da je i ovo, a i ono prošle sedmice protiv Železnika, bila utakmica koja se morala dobiti. Prema tome, ako smo nekad morali proći kroz krizu igre, nije bilo boljeg perioda nego sada kada imamo teška gostovanja. Dakle, ja sam još uvijek spokojan i sve je pod kontrolom, mada, da budem iskren, pomalo počinjem da sumnjam da ćemo osvojiti jedno od prva 4 mjesta na kraju.

Uostalom, kako je tek ciganšturama, koji će da izgube od Asvela.
 
Последња измена:
Top