Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da vidimo hoce li ovo veceras biti herojska pobeda kao ona sinoc,ili je ona sinoc ipak bila bolja

Majku li im jebem da im jebem zlikovacku

Bravo bre Partizane moj,bravooooooooooooooooooooooooo

Ona mutirana ciganska je bila herojska pobeda a ova nasa... ma srecna... samo sreca i nista drugo...

mediji ciganski sve vam jebem !!!

Od -24 do +9.

Koliko sam bio poludeo zbog onakvog pocetka ali i na 15:39 sam nekako imao neku mini nadu da cemo bar uci u neku borbu i egal pa kako bude - bude. Ali kakav karakter da i posle katastrofalnog starta i negativne energije u tim momentima nasi momci nadju snage da preokrenu stvari i iz jedne uzasne situacije to sve negativno pretoce u pozitivno pocev od enormne borbenosti, ludacke defanzive i nesto pametnijeg napada pa kad smo prisli na -10 tada sam vec poceo da verujem i u pobedu. Ludacka utakmica skroz naskroz. Trifa, Jare pa i Smajli uneli veliku vecinu dobrih stvari sinoc a onaj kos gde su upravo njih trojica ucestvovala kada se lopta vadila iz auta dva puta - najboje opisuje koliko su oni dali sve od sebe i na kraju prvo mi je zbog njih jos draze sto smo dobili iako je ovo timska pobeda. Plus Naneli i Dozer napadacki plus Kaboklo sa takodje nekim poenima a posebno bananama pa i Ledej koji itekako moze puno bolje ali i on je zivnuo kada je trebalo... Kapiten jeste podbacio ali u njega ne sumnjam nikad ali i cinjenica je da se bas mnogo promenio sudijski kriterijum kada je Panter u pitanju i to za sad bas utice na njega. Generalno, sudjenje u poslednje vreme nama je jako lose... da li se i sta krije tu, ne znam ali to je cinjenica. Navijaci isto svaka cast, verovalo se i kad je bilo najteze - zato je slavlje na kraju bilo mnogo sladje.

Jedno sigurno znam... Partizan ce mi skratiti zivot nakon ovakvih utakmica ali biram i tako samo da pobedi na kraju :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Mislim da uopšte nismo u potpunosti svesni šta smo sinoć uradili.
-24 okrenuti i proviv MZT-a je podvig, okrenuti to protiv jednog Makabija je već nešto epsko, nešto zbog čega ti osmeh ne silazi danima sa lica, nešto što te tera da veruješ da ni trofej EL nije nešto nedostižno.
Radost ona dva klinca posle trojke Nanelija je nešto neprocenjivo, nešto što nas vraća u ona davna vremena kada smo odabrali Partizan da nas podseća zbog čega smo ga odabrali.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Ja cak nakon odgledanog snimka mislim da je Estonac bio gori. Inace ove sezone imamo problema sa baltickim i ukrajinskim sudijama i tesko je ne pomisliti da tu nema politike u ovom ludom vremenu .
Taj Estonac mislim da osim jedne odluke a to su koraci Boldvina vise nijednu odluku nije doneo u nasu korist.
Moram posle odgledanog snimka reci da je Boltauzer tu cak najkorektniji bio jer je u par navrata dosudio faul za nas sa druge strane iako se situacija dogadjala pred ocima Estonca koji bukvalno to nije hteo da svira i cak je kretao u kontranapad.
Kazem ja da su nas ta dva govnara osakatila sa namerom a Bolatuzer je malo jeo govna ali sam znao da ce na kraju da kompenzuje. Jbg zna i on da ce bar jos 5 puta da nam sudi do kraja. Ne ide da mu se svaki put najebemo majke.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Estonija košarkaška velesila
Bez šale, sa tim baltičkim ex-SSSR reprezentacijama i klubovima nema zezanja...
Ne branim ih, ali ništa čudno... Mi smo i po tom pitanju zaostali, pa brojimo bodove i koš-razliku, dok većina gleda učinak na osnovu procenta. Ne sećam se da sam ikad video takvu tabelu kod nas, osin u izveštajima iz NBA.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Ima ono kada onako frustrirana kaže Duletu nije ova serija još gotova, videćemo se mi. Mislim da ga je pitala isto što neko nije igrao, ali davno beše...

Javna tajna je da je od "prijatelja" Slobe Georgieva dobila pomoć da bude zaposlena na Sport klubu i taj "dug" verno vraća. Sramota za novinarstvo i za nekoga ko je zaista, dok je radila u "Sportu" imala više nego respektabilne tekstove. Sada uz prijatelja Kovačića ima i konekciju sa Železnikom pa su u "zajedničkom poduhvatu" da nas uhvate za.... Da izvinu dame na forumu.

Uprkos evodentom traženju pojedinaca i dalje, uprkos tome što igra nije na nivou kakvom mi očekujemo (možda i previše), živi smo i ne damo se pasjim sinovima.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Boltauzer svirao prvu nesportsku Naneliju
Kad je lopta dirala obruč, a oni “nisu videli”, bezobrazno pita Želimira da li hoće čelendž umesto sami da gledaju snimak
Na minut do kraja, Makabi i dalje nije izasao iz bonusa, a svaku odluku koja bi mogla da se preinači u korist Makabija su samounicijativno gledali.
Boltauzer zna da će sa EL utakmice izadji, ali da i ne mora u jednom komadu sa ABA ligaške pa se trudio da ne krad evas ocigledno u drugom pokuvremenu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Daj objasni molim te, sta je kompenzovao?
Jasna je bila tendencija da sudi koliko toliko posteno kad je video koliko su Ona dva smarad zasrala. Par puta je sudio faul kao najdalji od lopte. Par pljacki je bilo najvise kod onog poljaka smrada. Ja bih rekao da je vecinu stvari u nasu korist on svirao. Ostali kao da su progutali pistaljke. Kad je svirao Naneliju namernu iako nije bila znao da ce na kraju nesto dunuti za domacina . Da bilo povuci potentni na kraju ne bi nas ostetio.
Ko sto kaze Jasmina zna da treba da se vrati
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
PARTIZAAAAAAN! I SAMO PARTIZAAAN, NAJBOLJI JE OOOOON, ON JE ŠAMPIOOOOOON!
Jebem ti sunce koja vera na tribinama u klub, pa mi više verujemo u njih nego oni sami u sebe...onaj ko nije bio juče ne tekmi ( jutros sam vratio da odgledam i na tv-u) ne može da skapira koliko je pozitivnog naboja bilo čak i kada su dešavanja na terenu bila takva da bi ubila svaku nadu najvećem optimisti. Na ono ludilo u režiji Smajlija, Trife i Jareta se desila takva jedna eksplozija euforije, sreće i veselja... svi nasmejani ali lica istovremeno strogih u naletu prkosa i radosti, i onaj trenutak kada na tribinama shvatamo da smo već pobedili i da se tu više ništa ne pita Makabi i to na deset razlike za njih.
Doužer, Naneli, Trifa, Smajli su izginuli sinoć ali taj iks faktor koji je okrenuo sve je Jare(hodajuća grobarština, draža mi je ova njegova tekma nego ona trojka Cedeviti na koju kad nisam umro od sreće u Areni, ona debilčina sa tvitera da sisa kurac).
Stav i energija, samo to želimo, pa ako je protivnik bolji, bolji je.
Partizan i kad izgubi ostaje pobednik, tim kojem je veličina sudbinski predodređena.
Najdraža pobeda ove sezone, hvala vam svima od Željka, stručnog štaba i igrača do sve braće i sestara na tribinama, ponosan sam što sam deo svih vas i svega što Partizan predstavlja.

Ja sam zestoko nagrabusio pa nisam mogao, ali svi koji su bili, pogotovo ko je vodio djecu, u ovoj utakmici im moze opisati sta je Partizan, naravno, cak i da nismo pobjedili, i ko smo mi Grobari, a tu mislim uopste, ne samo KK.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Celendz u evropskoj kosarci je trenutno na nivou obesmisljavanja svega sto sport nosi. Od toga sta moze, a sta ne moze da se gleda, po kom principu i kada se gleda tj ne gleda snimak, pa ako su npr faulu prethodili koraci ili gazenje aut linije oni ne mogu da sviraju korake ili aut vec mogu samo da gledaju dal je namerna ili ne i slicne gluposti.
Ispadanje iz ritma utakmice i koliko se samo vremena izgubi na neka suluda gledanja pa su i treneri (Žoc medju prvima) krenuli da ih svesno trose umesto tajm auta.
U Atini smo npr imali da je Barcokas potrosio vec u I pol oba a da su u II pol sudije "samoinicijativno" gledale jos 5 situacija u korist ciganijakosa dok Zeljku nisu jednom dozvolile da trazi (kao zakasnio ili sta vec...).
Tragedija kako sredstvo koje bi trebalo da unapredi jednu prelepu igru i smanji mogucnost greske postade instrument za razlicite malverzacije i mahinacije. Ako zele da unaprede stvari nek pogledaju prvenstveno NFL, cak i fudbal i NBA i vide kako to treba da funcionise. Sa ovakvim stanjem stvari bolje da ga ukinu.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.140
Локација
127.0.0.1
Dok je god ljudski faktor taj koji odlučuje o nečemu , džaba čelendž i snimci iz 5 uglova.

Samo onda kada program bude donosio odluke , moći će se pričati u unapredjenju, a do tako nečega će jako teško doći u svakom kontaktnom sportu.
Mislis da takav program nece neko malo da utegne da sudi malo drugacije? Kao i sve sto se utegne na ovim prostorima? Ljudi su govna, i tu nema pomoci.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Jasna je bila tendencija da sudi koliko toliko posteno kad je video koliko su Ona dva smarad zasrala. Par puta je sudio faul kao najdalji od lopte. Par pljacki je bilo najvise kod onog poljaka smrada. Ja bih rekao da je vecinu stvari u nasu korist on svirao. Ostali kao da su progutali pistaljke. Kad je svirao Naneliju namernu iako nije bila znao da ce na kraju nesto dunuti za domacina . Da bilo povuci potentni na kraju ne bi nas ostetio.
Ko sto kaze Jasmina zna da treba da se vrati

Posteno sudjenje I kompenzovanje su dva razlicita pojma. Kompenzovanje znaci da je sudio u nasu korist nesto sto nije bilo u nasu korist da bi se vadio za prethodne greske.
A to se sinoc nije desilo.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Boltauzer svirao prvu nesportsku Naneliju
Kad je lopta dirala obruč, a oni “nisu videli”, bezobrazno pita Želimira da li hoće čelendž umesto sami da gledaju snimak
Na minut do kraja, Makabi i dalje nije izasao iz bonusa, a svaku odluku koja bi mogla da se preinači u korist Makabija su samounicijativno gledali.
Boltauzer zna da će sa EL utakmice izadji, ali da i ne mora u jednom komadu sa ABA ligaške pa se trudio da ne krad evas ocigledno u drugom pokuvremenu.
Da ovde stanem malo u njegovu odbranu. Koliko ja znam po pravilima sudije ne smeju da gledaju ponovljeni snimak aut-a, osim u zadnja 2 minuta (ako nije čelindž).
Mada je svakako glupo, da smo mi morali da zovemo čelindž za očiglednu grešku zapisničkog stola.
Mene je više iznerviralo kad je svirao Smajliju faul nad Nebom, s pola terena, kad je bio najdalji, a oni se koškali za loptu, nit je bio faul, nit je on iz onog ugla mogao da ga vidi i da je bio.
Baš sam gledao danas snimak, i iznervriao se opasno. Isto i za drugu namernu Nunaliju, čuje se kako 4 puta kaže nije namerna, ovaj mu nešto estonac promrlja i on dođe i svira namernu.

Inače juče na tribini neka naša žena iz Hrvatske dovela sina za 18ti rođendan prvi put u životu da gleda Partizan. Odabrao je klinac pravi meč za gledanje. Da vidi čistu partizanštnu.

Na 0-16, okrećemo se a iza nas jedna mala devojčica plače, suze ko reka liju...
Kako se onako ukanalismo, a kako posle njih bacismo u taj isti kanal, ni posle ponovo pogledane utakmice mi nije jasno. U drugom poluvremenu su šutirali trojke 0/16, od toga sigurno 4,5 otvorene. Ali tad smo im već ušli u glavu...

Za ove što kažu da je Trifa drugi čovek posle povrede, izlgeda da nisu gledali od početka ovu sezonu...

Veoma mi je drago i zbog njega i zbog Jaramaza.

Nije mi jasno kako smo sada mogli da spuštamo loptu na niski post x puta, a protiv Fenera nismo mogli skoro ni jednom, osim možda neke na Kaminskog, a fener je igrao skoro pola meča bez centara...
 
Top