Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Dugo nam neko na nasem parketu nije svirao toliko odluka koje su direktno, na jak nacin, uticale na dalji tok utakmice. Te ocigledne greske ne samo da su imale veliki uticaj na utakmicu, nego su i kompletno izostale na drugoj strani. Jako malo gresaka, posebno tog nivoa bitnosti, sam video na drugoj strani sto znaci da sudije nisu bile lose, nego tendenciozne.

Ne znam sto sad drvimo o tome, na domacem terenu su nas probale sabotirati sudije. To i najveca ciganstura vidi, a da se sad mora ovde objasnjavati grobarima.

Nisu to bile ni greske, ni kompenzacije, to je bila tendencija da se sabotira jedna ekipa. Kraj price.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.118
Локација
the middle of nowhere
Još uvek sam pod utiskom utakmice, bio sam u Areni pa ujutru ponovo odgledao snimak... stvarno neverovatno sta smo mi okrenuli. Otišao sam rovit u Arenu sa ciljem da što manje urlam i što mogu više da se kontrolišem, sve sam obratno uradio. Krčim kao pokvaren radio i ponovo moram da lečim prehladu i grlo. Sve u svemu vredelo je!
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Još uvek sam pod utiskom utakmice, bio sam u Areni pa ujutru ponovo odgledao snimak... stvarno neverovatno sta smo mi okrenuli. Otišao sam rovit u Arenu sa ciljem da što manje urlam i što mogu više da se kontrolišem, sve sam obratno uradio. Krčim kao pokvaren radio i ponovo moram da lečim prehladu i grlo. Sve u svemu vredelo je!
E bas zato ove sezone grmi cela hala u nekim trenucima i to je brutalno! Bukvalno dok navijam gledam i ne verujem koja sinergija se desi
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Videli smo već na primeru Makabija da "koga nema bez njega se itekako može. Jare i Trifa su pokazali da itekako ima života u njima, a Naneli će im svakako Nanu Nanelinu.

Na kraju krajeva, ovo je jedna bitka, a rat nije pri kraju.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Ne menja to "puno", svakako se mora ici na pobedu, jer mi smo Partizan.

Prilika da se dosadasnji promasaji pokazu na delu, tu pre svega mislim na Smitha i Ponitku.

Pao je trenutno uz Reala najjaci tim u EL i tim koji je blizi od ostalih da bude u prvih 4.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Petorka i i pristup iz 3/4 protiv Makabija i imamo cemu da se nadamo + PJ, a nadam se i jos poneko sa klupe a tu ima potencijala koliko hoces. Sad je pitanje sta ce nam i sudije dozvoliti, ovaj njihov vlasnik non-stop se zali i moramo biti 20 razlike bolji da bi pobedili.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
346
Reaction score
2.434
Локација
Vukovar
mi sa sve panterom i andjusicem nemamo mnogo sansi sa ovakvim Pao, jos u Atini... Samo neka odigraju muski
Isto mislim, izgubićemo 20 razlike Pao ima odličnu ekipu , igraju pred punom dvoranom, a Partizan već duži period igra loše.
Pravo bi čudo bilo da mi odjednom proigramo .

Biće velika borba da se obezbedi bar doigravanje za plej of, kući moramo pobeđivati sve i Albu da dobijemo na strani i to bi moglo biti dosta za 7 , 8 ili 9 poziciju.
Uvek se nadamo boljem, ali smo trenutno dosta loši.
 
Последња измена:
Top