Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Zeljko je GENIJE.
Sa dva igraca igra egal u punoj OAKI protiv ovakvog protivnika. Prvi igrac je Douzer a drugi igrac su veceras pola Nanelija i pola Kabokla.

To sto igramo sa 6 igraca sezonu, zlocin andjusica veceras i kidanje Douzera ce se odraziti, na zalost, odrazava se na nogu Douzera.

Zamislite Lesora umesto najskuplje placenih minuta u istoriji KKP tzv centra Kaminskog.
Zamislite bar Papapetrua umesto Ponitke.

O Andjusicu ne bih, bio bih dozivotno banovan.

Da ne govorimo o femkanju za transfer Nana koji je meč viner veceras...

Ulozili smo vise, dobili smo manje. ucicemo sa 8-9-10 mesta i ocistice nas neki Real...


I nema veze ali šteta velika.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Uz kapitena ovo bi dobili sigurno! Ubija me Ponitka, pa druze kad nema Pantera ti si tu da povuces, bas me razocarao. Ledej ce se vratiti jos jaci, ne brinem za njega, ali Bruno mi je pokazao da pored jacih centara prakticno nema sta da trazi. Tek sada vidimo koliko smo oslabljeni zamenom Lesor - Kaboklo.
Falio mu je Panter, a i Aleksa bi pomogao.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Uz kapitena ovo bi dobili sigurno! Ubija me Ponitka, pa druze kad nema Pantera ti si tu da povuces, bas me razocarao. Ledej ce se vratiti jos jaci, ne brinem za njega, ali Bruno mi je pokazao da pored jacih centara prakticno nema sta da trazi. Tek sada vidimo koliko smo oslabljeni zamenom Lesor - Kaboklo.
Ja mislim da je zamena bila Lesor-Kaminski, ali sada je zamena za Lesora postala zamena Balsi.
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
Zeljko je GENIJE.
Sa dva igraca igra egal u punoj OAKI protiv ovakvog protivnika. Prvi igrac je Douzer a drugi igrac su veceras pola Nanelija i pola Kabokla.

To sto igramo sa 6 igraca sezonu, zlocin andjusica veceras i kidanje Douzera ce se odraziti, na zalost, odrazava se na nogu Douzera.

Zamislite Lesora umesto najskuplje placenih minuta u istoriji KKP tzv centra Kaminskog.
Zamislite bar Papapetrua umesto Ponitke.

O Andjusicu ne bih, bio bih dozivotno banovan.

Da ne govorimo o femkanju za transfer Nana koji je meč viner veceras...

Ulozili smo vise, dobili smo manje. ucicemo sa 8-9-10 mesta i ocistice nas neki Real...


I nema veze ali šteta velika.
O kakvom femkanju za Nana pričaš, druže? Bukvalno smo ga cijelo ljeto jurili
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Uz kapitena ovo bi dobili sigurno! Ubija me Ponitka, pa druze kad nema Pantera ti si tu da povuces, bas me razocarao. Ledej ce se vratiti jos jaci, ne brinem za njega, ali Bruno mi je pokazao da pored jacih centara prakticno nema sta da trazi. Tek sada vidimo koliko smo oslabljeni zamenom Lesor - Kaboklo.
Pa nije Kaboklo zamena za Lesora vec Kaminski... (prvi centar tzv) ...
Kaboklo je zakrpa za Kaminskog i to odlicna.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.605
Reaction score
13.676
Локација
Yaoundé
KK Partizan, broj odigranih utakmica u kompletnom sastavu u sezoni 2023/24 - nula.

Zato ovaj poraz i nije tako strašan... ali sudijski kriterijum, jbt:pop Odnos prekršaja 29:18, ne računam tu onu tehničku Nanu koji je stalno nešto imao da prigovori sudijama. U poslednjoj četvrtini, ne znam da li su izašli iz bonusa, a tu su odigrali najjaču odbranu. I onda Janakopulos nešto prdi...

Od večeras i ovaj smrdljivi panatinaikos smatram ciganima, ne samo zbog onog transparenta, isti su kao njihove komšije iz Pireja. Setih se famozne 1995. i finala EP Jugoslavija - Litvanija, kada je cela hala u Atini bila protiv nas. Posle toga sam imao prilike da razgovaram sa nekoliko Grka koji su studirali u Novom Sadu i kada sam ih pitao za to, najbolji odgovor dobio sam od jednog Solunjanina: ''Atinjani su pederi!'' Tek sada ga u potpunosti razumem...

Idemo dalje...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.933
Reaction score
26.799
Bez Pantera i Alekse, u ovom momentu, nismo imali sanse da pobedimo dole.
Krivo mi je sto kad se na kraju pogleda rezultat, ispade da su nas rutinirali, a nisu.
Meni je ova utakmica bas ohrabrujuca, plasio sam se novog Madrida, ali ovo u sastavu u kome jesmo bili, ovo je bilo jako korektno. Ajde bas da vidimo protiv koga ce jos ta dvorana dole, osim protiv spanska dva cigana i grckih cigana, biti puna.
Gore glavu momci, sad se spremiti za Megu, vratiti im sa kamatom, pa redom dalje.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nestalo nam je snage i sirine, protok stao u cetvrtoj, neke lopte kad smo se mogli vratiti izasle i to je to. Obicno posle poraza bude deprimirajuci utisak, ali zapravo je bilo i obecavajucih stvari. Obradovic je konacno u poslednje vreme video da je dosta bilo Kaminskog i njegovih minijatura, Balsa je dobio njegove minute i odigrao ih dobro, a minutama ce igrati sve bolje i bolje. Kada ti nedostaje najbolji igrac u Panteru i neko kao Tristan ko je uvek ofanzivna pretnja a Ledej polupovredjen u kanalu ne moze se pobeda na ovakvom terenu ocekivati. Sustinski u celom timu veceras jedino Naneli kad sutne sam bio siguran u kos. Ponitka, ne znam sta reci, sve sto je on trebalo da radi radi Trifa, apsolutno ne moze da se opasulji covek, a nije klinac da kaze sad da je pod utiskom. Idemo dalje, sledecu Zalgiris kuci da dobijemo i opet smo medju 10. Ono sto je za buduce utakmice bitno je Kabokolo da se nekako zadrzi u ritmu, odlicno je poceo, ali posle 3 licne je srljao iz greske u gresku kad se vratio na teren. Smajilagic dobra partija, velika steta za ono promaseno kucanje koje nas je moglo odlepiti na +4. Ali sustinski mi smo izgubili jer smo ostali bez snage, agresivnom odbranom nismo u cetvrtoj mogli vise da izdrzimo bez faulova, rano smo u bonus usli i sta je tu je, priveli su kraju utakmicu, jbg, kad ti loptu vodi Slukas u takvim momentima bilo im je lako makar faul iznuditi. Generalno nista se pretarano zameriti nema veceras ni u postavci ni u igri, nekad se i izgubiti mora
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Steta, dodjose te crne minute ipak u 4/4. Kad se uzme sve u obzir, kao sto sam napisao, ovo bi bio veeeliki brejk. Ode na kraju u dvocifrenu razliku, realno bi bilo 4-5. Ne mogu reci da sam nezadovoljan zalagenjem i igrom 3 cetvrtine.

Vise od ovog poraza me brine status Ponitke a pogotovo Kaminskog. Kod Frenka mi djeluje kao da je na izlaznim vratima. Mnogo bi nam vazio do kraja sezone, bar u nekoj „solidnoj“ varijanti.

Idemo dalje, NAPRED PARTIZAN

P.S.
Do 6. mjesta je jos uvije samo 1 pobjeda…
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Bravo Partizane za borbu, iskidali smo se pošteno. Ogromna razlika u kvalitetu spolja nemojte da se zajebavamo. PJ mačka.
Za sve koji “čekaju” Kaminskog i pričaju kako je “bezvoljan.” Čovek je nesposoban da se bavi sportom. Ne vredjam to su činjenice. Dečko je bukvalno polu invalid da li zbog povreda ili datuma proizvodnje ili kombinacije oba. Čoveku su opale sposobnosti nije mrzovoljan. Mrzovoljan je Danilo koji kad izlazi iz igre spusti ramena i spusti glavu kao da ima 9 godina i neko mu je uzeo igračku…
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Slobodno uredničko uverenje - Lesor
Kaminski brate, da se ne ljubimo. Mislim da je vreme da se doticni gubi iz Partizana.
Balsa- Svaka cast decko. Prijatno si me iznenadio.
PJ - Alal vera.
Ponjitka - Varsava nije daleko, mozes i autobusom.
Smit - Zagreb je takodje veoma blizu, autoput bratsva i jedinstva i samo pravo.

Ostali su manje vise zadovoljili. Neki put ne ide pa ne ide. Idemo dalje.

Lesor? Sendvicar. Samo su njegovi sendvici malo skuplji tj bez parizera vec sa par nula vise na racunu.

Zasto ne batalimo floskulu da su nam grci braca? To je jedna aroigantna genocidaska nacija, koja je pobila ili asimilovala nasih sunarodnika mozda vise nego NDH a mi ih dalje smatramo za bracu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.079
Reaction score
4.028
Локација
Beograd
Jebem mater posred pičke novinarima "Nove SS" za ovo težak poraz Partizana. Najebem im se svima majke bezobrazne.

Što se tiče utakmice, nisam nezadovoljan. Imali smo previše grešaka u napadu i nismo imali rešenje za Lesora, prosto je čovek toliko dominantan, da nemam reči.

Pobede kući pod obavezno, ali sad već nemamo prava na kiks.
 
Top