Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Срећа не вратисмо Каминског у Америку, не слуша Жељко ништ'.
Зајебана утакмица, али утолико је и побједа и већа и значајнија.
Идемо сад по двије побједе у гостима.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Od Miloja i Hausa nisam imao doživljaj da neko odigra savršenu evroligašku utakmicu kao što je PJ peglao....
I onda vidim da Ledej ima veći index korisnosti.
Odličan doprinos kombo Kaminski - Smajli.
Velika i bitna pobeda, Žalgiris je veoma dobra ekipa ne znam kako su završili u donjem delu.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Sve, sve, ali tri slobodna Evansu za onaj faul bas ne mogu da svarim :) Ali ajde, nebitno. Mnogo smo bili pogubljeni u ovoj utakmici. U stvari, u poslednje vreme smo cesto nekako brzopleti u napadu, sa traljavim pasovima i dosta nepotrebno izgubljenih lopti. Hocu reci da definitivno nismo u nasem najboljem izdanju, a ipak dobismo ove, i lepo se potukosmo i sa Panatom u gostima, bez kapitena. Drago mi je sto je PJ izgleda konacno shvatio da treba da bude medju liderima, sto Kaminski izgleda bolje (odbrana i dalje skripi, ali napad je vrlo tesko zaustavljiv), sto je Ledej odigrao kao Ledej, i sto se vratio Avram. Zao mi je sto ni sekund nisu videli Jare, Ponitka i Balsa, znacilo bi malo vise svezine pre derbija. Ali boze moj, dobili smo, to je sve sto je bitno. Izrudarena pobeda, idemo sledeci. Odnosno sledeca. :p
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Bravo momci, bravo PJ, bravo Zek!
Vidi se sta znace treninzi i kad si kompletan.

Lep docek Trinkijerija, njemu bilo nenormalno drago i srce svima bilo puno. Zasluzio je covek.

Lose smo poceli ali nas PJ drzao u igri i kad smo konacno poveli nismo im vise dali da nas prestignu.

Sutra trening i onda u nedelju da pobedimo fmp ili kako se vec zovu.

Za kraj, ja neznam sto neko ovoj Radi ne uzme akreditaciju. Kakvo je ono pitanje: zasto su se vasi igraci mazohisticno ponasali? Zeljko joj sjajno odgovorio.

Idemo dalje, hvala momcima na pobedi!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.786
Локација
"preko bare"
3. cetvrtina imamo 10+ razliku i 2 napravljena mala faulova i 3 napada ( mislim da nisu zaredom ) primamo trojke. U sustini te trojke u 3. cetvrtini su ih drzali u utakmici

nerealno odsustvo koncentracije pre svega Kabokla u odbrani.

u vezi KP secam se dobro reci Zeljka od prosle sezone u momentima kada je pruzao nesto slabije partije kako mu "moramo svi pomoci", ali ne bi bilo na odmet da i on pokusa malo pre svega da pomogne sebi, pa onda i svima nama.
I poslije ovakve utakmice tebi je to hajlajt večeri? Uostalom, svi izdvoje ono što im je drago ili bi voljeli češće da vide.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
"Ружна" утакмица, али пребитна победа. Не знам шта би требало да се деси па да уђемо у неку утакмицу као вечерас у последњу четвртину. ПЈ је најзаслужнији што нисмо опет морали да јуримо неку огромну разлику. Генерално, у нападу се мучимо, и то траје. За капитена се не бринем, биће он како треба ускоро. Драго ми је због минутаже и роле Каминског, премда је он исти играч какав је био и пре ове текме. Оно што је пружио вечерас је оно што знамо да он може, штета је што је његов допринос искључиво у офанзиви. Опет, није ни то лоше, с обзиром да он очито не може да поправи неке ствари, можемо да се прилагодимо ономе што може и користимо га само у том правцу. И шта још да додам... Да, Зек. Вратио се, најзад. Од њега зависимо више него од свих осталих играча, рекао бих.
И за крај, оно о чему причам данима. Уколико добијемо цигане прекосутра, окренућемо сезону тотално и газити редом. Потребна нам је таква победа. Неће бити лако, али можемо. Главни предуслов је да не изађемо без муда на утакмицу, а због чега смо и изгубили претходну утакмицу против њих.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
PJ je po potencijalu lagano najbolji igrač u EL. Sto reče neko da ima zdrava kolena ne bi ga Evropa videla…. Elem, nadam se da klub radi sve kako bi ga zadržao za sledeću sezonu. Ne znam šta misli forum ali ja bi voleo da vidim Kenan Evansa kod nas sledeće sezone.
Cestitke za utakmicu veceras, Zalgiris jako zajebana ekipa pritom rasterecena.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Zeljku i igracima svaka cast, velika pobeda. PJ i Ledej odigrali maestralno, sa kakvom lakocom igra Dozier.:navijac

Trinkijeru kapa dole, hvala za sve majstore sto si doneo u dve godine, i sto svaki put sve lepse pricas o Partizanu! Bice trofeja , ovoga ili onoga, ali ovo je najveci trofej za svakoga. Da ti se pokloni publika, i to ne bilo koja. :clap
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.786
Локација
"preko bare"
Top