Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Cestitke momcima na pobedi.
Doktorska disertacija Dozera. Od prvih 18 poena njegovih je bilo 15, odavno tako nesto nisam video, ne samo kod nas nego uopste.
Utakmica klasicna kao sto igramo vecinu tokom cele sezone, prvo malo pustimo protivnika a onda se upali masina i krene da melje. E sad nekad ne samelje dovoljno a nekad samelje kao protiv Makabija ili veceras. U svakom slucaju jako bitna pobeda ne toliko za plasman jer ima jos 11 kola do kraja koliko za samopouzdanje.
Kaminski i dalje enigma, jos se trazi i uklapa u ekipu bez obzira na ucinak, evidentno je da prostora ima, samo da ga iskoristi.
Trinkijeriju hvala za sve, nekako bih voleo kad se ZOC penzionise da se on vrati jer ne vidim realno nikog drugog na tom mestu.
Idemo dalje. Napred Partizan!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Cestitke momcima na pobedi.
Doktorska disertacija Dozera. Od prvih 18 poena njegovih je bilo 15, odavno tako nesto nisam video, ne samo kod nas nego uopste.
Utakmica klasicna kao sto igramo vecinu tokom cele sezone, prvo malo pustimo protivnika a onda se upali masina i krene da melje. E sad nekad ne samelje dovoljno a nekad samelje kao protiv Makabija ili veceras. U svakom slucaju jako bitna pobeda ne toliko za plasman jer ima jos 11 kola do kraja koliko za samopouzdanje.
Kaminski i dalje enigma, jos se trazi i uklapa u ekipu bez obzira na ucinak, evidentno je da prostora ima, samo da ga iskoristi.
Trinkijeriju hvala za sve, nekako bih voleo kad se ZOC penzionise da se on vrati jer ne vidim realno nikog drugog na tom mestu.
Idemo dalje. Napred Partizan!
Bogdan Karaicic. Ali polako to... daleko je. Prvo bas da se Zeljko i mi izvolimo maksimalno do kraja, da ne nedostajemo jedni drugima.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
PJ ne igra kosarku, on bukvalno plese po terenu i deluje da ne voli da rasipa energiju jer kao da mu je svaki korak i kretnja proracunata u milimetar da dodje do savrsene egzekucije.
Kaminski veceras nije odigrao besprekorno ali se nekako vidi napredak u odbrani. Ne mozes od njega da ocekujes iskakanje tipa Lesor ali se sa pametnim povlacenjem i pametnim faulovima solidno pokazao, u napadu je bio prilicno dobar.
Zekonja se vratio u pravom trenutku.
Kapiten je trenutno u kanalu ali kada izadje iz kanala, voleo bih da vidim na koga ce protivnicka odbrana da obraca paznju. Na Pantera, PJ-a ili Nanelija dok je ceka na visku.
Zovite me ludim ali ja bukvalno ne mogu da docekam sledecu utakmicu Partizana i da se ja pitam bio bih bezdusni tiranin gde bi se utakmice igrale svaki dan jer ako pobedimo ja hocu jos jednu, da pobedimo ponovo a ako izgubimo, daj jos jednu da ispravimo taj poraz. Zelim laku noc svima koji se spremaju za pocinak i zamolio bih nekog ako ima snimak trece cetvrtine da okaci jer sam u tom trenutku isao na posao pa sam propustio (moze i cela utakmica). Hvala
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Bitna pobeda, možda čak i obavezna. Videlo se ovde i da Željko nije hteo mnogo da rizikuje, malo je mešao karte u prvom poluvremenu dok nije našao dobitnu petorku, kada se to desilo, menjalo se tek kada se moralo, to je i dobrim delom omogućilo pobedu. Realno više ni nema prostora za neko eksperimentisanje, čini se tu da ima još dosta utakmica, ali zapravo sada je skoro svaka presudna. Što se tiče uvoda, mislim da prilikom presinga mi jednostavno što manje treba da dopustimo Panteru prenos lopte, to nas košta i to mu ne ide. Nije uvek kritično kao danas, ali mora tu da pridje PJ ili Avram (doduše i oni su igrali pametno, pa su navodili loptu na Pantera). Baš mnogo grešaka, ali to nije od juče, to je jedna od njegovih manjih mana koja se može dobrim delom neutralisati. Čim je ušao Avram, mi smo se stabilizovali. Naravno održali su nas i neverovatni PJ i Lidej, koji su bukvalno neretko kreirali poene ni od čega. Što se Kaminskog tiče, ma kakav da je, on je nama neophodan. Kada zaškripi u napadu, on je solucija više. Značajno snalažljiviji i kreativniji pod košem, malo se danas iscimao i u odbrani, više od toga ne treba puno očekivati, ali kada se pametno vodi utakmica, on može biti itekako koristan. Željko ga je odlično koristio i povlačio na vreme. Sve u svemu, biće svaka naredna utakmica jedan težak izazov, ali do kraja februara moramo imati pozitivan skor, ako želimo prolazak. Čestike ekipi i da tako nastave.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.817
Локација
Beograd
U busu, pred izlazak kod hale, dvojica pričaju, jedan kaže drugom da ako čuje zvižduk kad Kaminski ulazi u igru da to on zviždi, a ja, jezičara i po struci i ovako, nisam mogla da oćutim i lepo mu održim bukvicu o podršci našem igraču, bla bla, ovaj zamutavio, onaj drugi ne diše, izađoh pre njih, obišli me brzinom svetlosti :D mrzim ovakve početke, ovo što stižemo, desiće se nam se da nećemo stići nekad, treba od početka oni nas da jure a ne mi njih. Kakogod, bravo, momci a posebno poštovanje za Trinkijerija. Sad nastavljam uživanje u utakmici, počinje mi četvrta četvrtina...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Uz onakav nas sut za 3 nasa pobeda dobija jos vise na znacaju, 1/4 dve, 2/4 jedna, 3/4 jedna 4/4 bez trojke ako se ne varam. To kad krene a moglo bi npr. u nedelju :D
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun
Bravo momci, bravo grande Žoc!
Kaminski odradio sta se ocekuje u oba pravca, nasa luda glava Zek se vraca u svoj rezim rada, PJ me ostavio bez reci.
Ali kapiten... Izgaranje u svakoj odbrani kao da je junior koji je dobio sansu da udje na veliki scenu, apsolutna podredjenost timu, bez razmisljanja o punjenju svojih statistickih kolona.
Partizan je neverovatan tim!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Moj utisak je da kada Master održi trening sa 12+ igrača, narednu utakmicu dobijamo 90 posto. Jednostavno, tu je najjači - uigravanje i priprema utakmice. Možda lupam, ali je verovatno zato i dominirao toliko u EL u godinama kada je tempo bio dosta "laganiji", i da je upravo to razlog zašto ima toliko visok procenat dobijenih serija. Naravno, kada se stvore uslovi za pripremu utakmice i, kao što reče Željko, dva odlična treninga.

Sve u svemu, hvatamo zalet, PJ postaje nezaustavljiv, KP će neminovno u nekom momentu da mu se priključi, Naneli je konstantan, visoki igrači sve bolji i uvek neko na nivou. Lepo je ovo baš...

SISAAAAAAAAAAJ ZVEEEEDOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Top