Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Могао је да се добије Олимпијакос, Басконија, ПАО, Виртус па није! Да су баби муда била би ....

Што пре схватимо да смо лимитирана екипа, лакше ћемо да прихватимо на крају то што се нећемо пласирати у ПО.
Екипа од прошле године и ова, небо и земља. Прошлогодишњој екипи је небо било граница.
Izvini, ali samo limitirani ljudi u ovom timu Partizana vide limitiranu ekipu... Ja mislim da je ovoj ekipi nebo limit i ubedjen sam da je ovo ta sezona! Zivi bili, pa videli!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Могао је да се добије Олимпијакос, Басконија, ПАО, Виртус па није! Да су баби муда била би ....

Што пре схватимо да смо лимитирана екипа, лакше ћемо да прихватимо на крају то што се нећемо пласирати у ПО.
Екипа од прошле године и ова, небо и земља. Прошлогодишњој екипи је небо било граница.
Surova istina. Sad vec jedino cudo da se desi pa da ova ekipa uzleti (ne iskljucujem u potpunosti). Ako se to ne desi, prijeti nam veliko razocarenje s obzirom na ulozeno i ocekivanja.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
“Nećemo dovoditi nekoga samo da bismo dovodili”
I dovedeš Smita da ti presedi najvažnije utakmice, ok
Za to je zasluzan deo strucnog staba koji je vec imao ispade. Od ne pre marta, do toga da Avramovic u januaru vec vracen koliko toliko u takmicarski ritam je skandal. Da li bi Smit dosao sa drugacijim inputima, malo je verovatno, iako mislim da on i sad zasluzuje da bude u 12 i moze dosta vise od ovoga sto je prikazivao.
Da se nekako dogegamo do pauze za kup, sa jos jednom pobedom. Da se tu sredi u kosarkaskom smislu sta moze i da udjemo u deo sezone gde ce nadam se ova rotacija da pokaze rezultat. Poucen iskustvom u ove 3 sezone, gostovanje sa danom pauze nije bas nesto na sta bi se kladio, tu smo mozda i najgora ekipa u EL
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Izvini, ali samo limitirani ljudi u ovom timu Partizana vide limitiranu ekipu... Ja mislim da je ovoj ekipi nebo limit i ubedjen sam da je ovo ta sezona! Zivi bili, pa videli!
Ај бре не булазни. Нисам неписмен. Ја Партизан пратим још кад је Жељко био играч. Ваљда сам за све ове године научио да препознам шампионски тим. Овај то дефинитивно није.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ај бре не булазни. Нисам неписмен. Ја Партизан пратим још кад је Жељко био играч. Ваљда сам за све ове године научио да препознам шампионски тим. Овај то дефинитивно није.

Shvatili smo posle 10tog upisa…

Sta sad treba da radimo? Oteramo Zeljka, batalimo pracenje Partizana…

Jebo mamy uvek sve isto…
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Svi kolektivno ucestvujemo u temi PAD BERLINA, a na kraju malo ko veruje u taj pad jer smo ekipa za oko 10. mesta :D
Mozda sam lud ali ja verujem da je cilj samo dokopati se nekog od prvih 10 mesta, i onda u 2 nedelje da Panter trpa nekom realu, Panatinaikosu, barsi po 30p u plej of seriji na gostovanju, a ostali da lete po terenu i na Zeljkovu magiju odosmo u Berlin.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Oćel biti pojedinačnih analiza Kaboklovih poteza iz prvog poluvremena ili je to rezervisano za Kaminskog samo i kako napreduju analize Frenkivog doprinosa?
Vreme je konačno da se stane s idiotskim hajkama na pojedince jer ceo tim igra loše, a taj Frenk bogami i najmanje trenutno.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604
Mi smo napadačku igru izgubili negdje na ulicama Kaunasa, i nikako da je nađemo. Ne bi bilo loše da se neko vrati tamo i donese je. Ovo što gledamo otada, sa izuzetkom par dobrih perioda u par utakmica, je kazna za oči. Svaki napad je statično tapkanje lopte u mjestu, pa onda poluprodor i ludački šut iz situacije 1-na-3 i obavezno promašaj. Pogotovo kad nema Kaminskog i Dožera. Željko bi morao malo da ih sve išamara, da dođu sebi dok još ima vremena.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Imam utisak, kad bi na svakoj utakmici samo tri igrača bilo raspoloženo, mi bi se prošetali do F4.
Ali kad se to nije desilo na ove 24 utakmice, teško će i na preostalih 10.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Shvatili smo posle 10tog upisa…

Sta sad treba da radimo? Oteramo Zeljka, batalimo pracenje Partizana…

Jebo mamy uvek sve isto…

Треба да се приземљимо и да избацимо сву негативну енергију. Кажем оно што мислим. Ја Партизан волим више од свега. Партизан ми је све. Али дај немој да се фолирамо кад смо сви бесни.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Треба да се приземљимо и да избацимо сву негативну енергију. Кажем оно што мислим. Ја Партизан волим више од свега. Партизан ми је све. Али дај немој да се фолирамо кад смо сви бесни.


Sve ok.jel ti sad lakse?

Ako jeste super… pusti i druge da iskuliraju… svi imaju svoj nacin reagovanja
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Losa odbrana i cao vidimo se, kljuc svega u ovakvoj EL.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Ај бре не булазни. Нисам неписмен. Ја Партизан пратим још кад је Жељко био играч. Ваљда сам за све ове године научио да препознам шампионски тим. Овај то дефинитивно није.
Ako te dobro razumem, ovo nije sampionski tim... Aj onda da im okrenemo ledja i ko ih jebe.
I zasto se uvek vi realni Grobari za mene lepite? Budite realni u svom svetu, ja necu nikada i na -30 verujem u pobedu!
Koliko je ovde strucnjaka bilo koji su cenili znanje Kaminskog. Razvlacili me metar dana kako ne trenira, kako je balvan, kako ne zna... razvlacili me jer sam napisao da verujem u njega isto kao sto verujem u Pad Berlina. Da ne verujem, ne bih ni pisao na ovoj temi.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Nada nema pravo ni u koga do u Boga i u svoje ruke.

Nismo dobri, ali možemo biti bolji. Da li će biti tako, ne znam, što više vrijeme odmiče vjerovatnoća se smanjuje.
Svejedno, naše je da gledamo i da podržimo ekipu šta god da se desi. Druge nemamo, ove ne damo...

Što se tiče početka četvrte četvrtine, to je bio jedini način da se nešto u ritmu utakmice promjeni jer je postavki koja je odigrala treću falila uspješna odbrana. Krivo mi je samo što to nije isprobano u trećoj četvrtini jer bi bilo vremena da se proba još nešto. A i morali su nasioci odmoriti.

Vrlo lako se može desiti da čitava sezona bude ovakva i da se ne poveže više utakmica u kojima smo odlični. Sve je to košarka i nadam se da će ipak nešto lijepo konačno da se desi.
 
Top