Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Nesto mi se cini po izvestajima sportkluba da ni veceras nece biti naseg komentatora marka,sto se tice utakmice imam osecaj da je dobra prilika za brejk
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
212
Reaction score
1.529
Локација
Beograd
Jel ima neko ideju šta se dešava sa Tristanom? Odigrao je par pristojnih tekmi u EL čak bio i starter, pogadjao neke bitne trojke. Ako Mateus i Kopriva ne igraju ni sekund, nije li korisno imati Tristana za neki vid ofanzivne produkcije, neki specijal kad se mučimo u napadu kad kljucni igrači odmaraju ili kad je na terenu hrkljuš petorka gde završavamo napade Jaramazovim sutevima za tri?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.959
Reaction score
10.476
Sitna povreda je bila u pitanju
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
356
Reaction score
1.396
Локација
Novi Sad
Panteru je oprosteno boga oca izgubljenih lopti, ocajan sut na pocetku sezone, dok su ostali na prvu gresku zakucani na klupu. I sta da ocekujes od igraca koji igraju 2min svaku trecu utakmicu.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
75
Reaction score
205
Pobjeda bi znacila mnogo.Imajući u vidu nas raspored,smatram da bi se ozbiljno uključili i za to 6.mjesto.Naš problem, pored nestabilne forme je i što u 5.dana igramo trecu jaku utakmicu.Pitanje je kaliko će nosioci biti energetski jaki a od ostatka rostera nismo baš imali neke velike koristi u ove dvije predhodne utakmice.Činjenica je i da je Virtus u padu forme, očigledno im Šengelija mnogo znači za igru.Večeras će biti u ekipi,mada izlazi iz povrede i par neodigranih utakmica, što možemo iskoristiti.Šteta što nam je u duplom kolu Monako bio prvi protivnik,jer su zaista u uzlaznoj liniji ali vrijeme je i za jedan jači brejk, koji bi nam pokazao gdje nam je mjesto u ovakvoj konkurenciji.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
318
Reaction score
1.485
Локација
Čačak
Panteru je oprosteno boga oca izgubljenih lopti, ocajan sut na pocetku sezone, dok su ostali na prvu gresku zakucani na klupu. I sta da ocekujes od igraca koji igraju 2min svaku trecu utakmicu.
Ja mislim da treba da pošalješ mail Željku Obradoviću da mu pojasniš malo koga da stavi na klupu a ko da igra i koliko
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
358
Reaction score
2.582
Локација
Vukovar
Od naše ekipe se stalno očekuje neka reakcija za loše igre, ali te reakcije nema još je nismo dočekali.

Dozier odigra maestralnu utakmicu protiv Žalgirisa, onda se raspadne protiv Monaka 0 poena za 20 minuta na parketu uz nikakav doprinos, tu je problem u glavi ništa drugo.
Malo igrača koristimo u rotaciji 8 , ostali ne znam za šta primaju platu.

Mislim da su nas protivnici pročitali i znaju kako da igraju protiv nas, a mi odgovora nemamo, najveći problem ove ekipe je što nema pravog pleja koji je brz,da probije napravi višak, to je po meni najveći problem.

I definitivno pristup, motivacija, nedostatak discipline , jednom rečju psihologija.

Panter ne može da prevodi loptu,odigraju malo jaču odbranu na njemu i on je gotov previše je mekan za takvu ulogu, njegova uloga mora biti drugačija, kada bi ga drugačije koristili bio bi efikasniji i korisniji za tim.
Slična stvar je i sa Dozierom nije on igrač za prevođenje lopte sa svojom visinom, konstitucijom i brzinom.
Aleksa Avramović mora sa svojim brzim prvim korakom,da ide mnogo češće na prodor i da koristi svoju eksplozivnost i brzinu, da li se boji usled svih preloma koje je imao ili šta je ne znam.

Zašto taj Smit ne igra, daj mu 20 minuta u kontinuitetu pa da vidimo u pm, šta ste ga dovodili onda?

Nisam optimista što se tiče večerašnje utakmice, oni su u vrhu tabele mi smo lošiji od onog kakvi bi trebali biti, uvek priželjkujem našu pobedu, ali bi se iskreno iznenadio da mi večeras pobedimo.
Biće do kraja jako teško izboriti doigravanje, šta bude biće i ovo što sada trenutno gledamo je dobro šta nas očekuje u budućnosti u zemlji Srbiji.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.424
Reaction score
4.523
opet kreće ložana... smanjite očekivanja, nismo mi u formi da bilo kome pretimo i u Areni, da ne govorim na strani protiv ekipe koja je u vrhu tabele
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
212
Reaction score
1.529
Локација
Beograd
Većina ljudi gleda na utakmice (većinu sportova): ako pobedimo - izginuli smo na terenu borili smo se, ako izgubimo - igrali smo ko picke, nema ko da se pobije… nemoguće da je toliko prosto? Košarka je kognitivni sport, citanje igre, anticipacija, fokus na zahteve itd. Sve izgubljene lopte protiv monaka nisu plod izostanka želje i borbe. Voljni momenat je svakako bitan i ne bi trebao da se dovodi u pitanje. Medjutim, ljudi generalizuju i sve negativno u igri prepisuju bolu u kurcu ili nedostatku želje. Realnost je mnogo drugačija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.497
Reaction score
38.586
Većina ljudi gleda na utakmice (većinu sportova): ako pobedimo - izginuli smo na terenu borili smo se, ako izgubimo - igrali smo ko picke, nema ko da se pobije… nemoguće da je toliko prosto?
Još je prostije, ako se oni ne pobiju na terenu pobićemo se mi na forumu. Obrni okreni, mrtvih koliko hoćeš. :D
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.837
Локација
"preko bare"

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
356
Reaction score
1.396
Локација
Novi Sad
Jesi gledao ti Partizan-Makabi možda?
Ma gledao sam sve, mozda sam propustio 1/4 u EL. Znam i da je i Panter klupiran na toj utakmici ali ako se dobro secam vise zbog 3 licne. Ja bih voleo, posto nemamo para ko real/barsa, da probamo malo vise da istrpimo nase mladje igrace pa mozda i bude nesto od toga. Ovo protiv Monaka mi se kosi sa svakom logikom, da celu utakmicu ne menjas skoro nikog, i onda pocetkom 4/4 ubacis onakvu petorku. To je isto moglo da se uradi u 2/4 kad su oni krenuli da nas presitizu. I to nije prva takva utakmica.

Ispade da ove sezone da imamo kracu klupu a to se kosi sa svakom logikom. Ispada da je pola tima apsolutno nesposobno da igra EL.

Zar je moguce da je taj Ponjitka toliko los da ne moze da dobije par minuta da proba da pomogne na skoku kad vec ovi imaju toliko poseda vise?

Mi nikada necemo moci da imamo tim u top 8 po vrednosti, niti smo imali kad smo osvojili, niti kad smo isli na f4. Jednostavno moramo da trpimo losije igrace pa ako procvetaju to je to.

I sta sad da ocekujemo od ove utakmice veceras posle toliko puta i toliko minuta nosioca. Bojim se da ce da se ponovi Real.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.972
Reaction score
8.062
Ne igramo protiv tim sveta, vec Virtusa koji je dobro vodjen od mog kolege Luke Bankija.

Ako Kari ne udje u Belinelija i zaustavimo u nekoj meri Shengeliu imamo i to lepe sanse za brejk.

Imaju igrace sa neverovatnom energijom, Kordinije, Abass, Haket, ali imamo i mi svoje sanse, ako budemo imali vise od 2 razigrana igraca i skoncentrisane centre.

Pobeda, mislim da je red.
 
Top