Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Ko god kaze da smo ovo ili ono ovaki ili onaki neka se najede govedine.Sram vas bilo.Ja imam samo jedan klub i nikad neću reći nista protiv istog.Da se razumijemo nije meni lako podnjeti poraz ali da pljujem i da omalovazam klub za koji navijam ne pada mi na pamet.Vi se trebate stiditi kojima je sve super kad se pobjedi a kad izgubimo najradije bi uzeli usranu motku pa sve namazali.Nabijem vas na tu usranu motku.
Podrska i NAPRED PARTIZAN
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
ma nije do izvodjaca samo. Oni dva zicera naprave pri izvodjenju auta mi 4 izgubljene lopte. Pa jebemu mater gde je blok, nesto... nemas kome ni da dodas kad gledas... tuga. Kretnja nula, ja ne znam da li Zeljko treba da ih uci tome ali ovo je katastrofa.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Судије нас крале 3/4, у задњој колико-толико нормално суђење, али не онда ми фино поклонимо им све што смо направили. Невјероватно.
Борили смо се добро коначно, и нашли смо и неку игру, али шта вриједи после свега.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Mi osim što imamo dosta igrača u rosteru koji ničemu ne doprinose, postali smo nažalost i vrlo nedisciplinovana i dekoncentrisana ekipa.

Dva puta izvođenje auta pod košom, Lundberg daje koš. Dakle, ista fora dva puta. Kaminski i Smailagić po dva promašena slobodna. Damo trojku, Panter likuje u odbrani, Belineli vraća odmah. Avramović da trojku, pa dvije lopte u aut.

Idu na plus 12, igra kriminalna, nema reakcije sa klupe.

Toliko srljamo, toliko glupih odluka donosimo, da boli glava i realno sa takvim pristupom igri i generalno samom igrom, teško da smo i za top 10.

Ja više ne znam kako mi ne reagujemo malo jače na ove perfidne sudijske odluke.

Svaku utakmicu se ista namjera vidi, a mi skoro pa bez bilo kakve reakcije sa klupe na sudijsku krađu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Jednom do dva puta i može da bude slučajno, ovako....

Pravimo luzerski mentalitet.

Moram da primetim da vidim učestalo ustručavanje od kritike pojedinih pa barem ovaj forum nikada nije bio oaza jednoumlja. Niko nije veći od Partizana i niko nije veći od foruma, zna se šta je kritika a šta vređanje i pljuvanje i šta za to sleduje.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
sudjenje: ovo je već tendencija oružane pljačke, kumulativno. Nekad manja, danas veća, zavisi koliko treba. I ovo traje od jbn. monaca. I ako treba ovakvo sudjenje da gledam, neka im dubai i london tauersi, p***a vam materina više.
sudjenje na K.P. : posebno poglavlje: ima li klub i jbn. ostoya da se oglasi o ovome???
za nas: j*ba*o vas više P.J. izvođenje lopte, alooo bre...pa dokle više???
Ma nek ide sve u p.m., šta smo mi više Bogu zgrešili...nzm., ovo je epska tragedija od poraza...maaaaaa...
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Nema tu staloženosti i pameti, to je naš najveći problem. Kvaliteta imamo, ali eto nema tog čoveka koji će da stane na loptu, koji će da povuče ručnu. Meni je van svake pameti ta loša selekcija šuta, koliko samo tu ima srljanja i forsiranja, napad ni ne krene šutne se nerezonski šut ili se u panici baci ničija lopta. Okej jednom to uradiš, pa i dva puta, ali brate čitavu utakmicu i da ne bude ladjenje na klupi. Tako da ima tu krivice na svim poljima, od igrača, trenera i uopšteno struke. Naravno uvek treba uzeti u obzir težak raspored i činjenicu da svako svakog može dobiti, ali jbg u ovakvim utakmicama se odlučuje dosta toga. Uglavnom poprilično sam se i oladio, mrtav ladan sam ispratio ovaj meč, tako ću verovatno i ubuduće. Doduše još se nadam da će naredna dva domaćinstva nešto okrenuti, da ćemo možda taj Kup osvojiti, dosta bi to značilo, da se trgne ekipa, pa da makar na energiju nešto uradimo.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Obe protiv Virtusa sto smo pukli cu tesko da prezalim, jer su se bas nudili obe utakmice. Ne moze se pola utakmice igrati dobro, a drugu polovinu ne postojati na terenu i prezivljavati samo zato sto i ovi drugi igraju k'o kurac. Ako to ne eliminisemo odmah, od ove utskmice, u velikom smo problemu. Ali dobro, idemo dalje. Samo podrska momcima, i vera u njih i Zeljka.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.828
Kad pomislim da sam na +6 naivno razmišljao o tome da ostane više od 2 razlike zbog međusobnog...

Bojim se da ovo ne ostane upamćeno kao jedna od onih "Eh da smo samo to dobili" utakmica. Ali ajde, ide osetno bolji raspored do kraja. Kao što rekoh pre neki dan, Barsa u gostima je skoro nemoguća misija, Armani u gostima i real kod kuće su nategnuti. Sve ostalo je apsolutno realno da dobijemo. Samo da naučimo da izvedemo aut.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Podrzavamo mi njih daleko bilo , i bice koliko vidim Partizan do smrti ali prevremene
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Treća sezona da je većina ovog tima zajedno, mi mučimo muku sa:
- ubacivanjem lopte
- branjenjem auta
- primanjem dodavanja (barem sedam izgubljenih lopti u ćošku u zadnja dva meča)
- primanjem trojki sa 10 metara
- primanjem koša u zadnjem napadu četvrtine

Ekipa koja ne ispravi ove falinke pod hitno će teško moći daleko koliko smo se nadali da može.

Da poručim sudijama da mi se nasisaju kurca, ovu tuču koju puštaju nad Panterom je trpeo samo Džordan protiv Pistonsa.

Nema predavanja, samo da ne bude da su jedino navijači to ispoštovali.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne mirimo se sa porazom, izgubili smo kako smo izgubili, ali mi je pun kurac svih koji pišu kako je sezona rešena i kako je to to.
Pa majstori onda odustanite i od komentarisanja na ovoj temi, ako ne verujete više u ovaj tim.
Poštedite nas ostale tih iritantnih i provokatorskih postova, kao da ste cigani u pm.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Ne razumem šta oni rade na tom treningu,oni u odbrani izgledaju gore od neke školske ekipe,ne znaju ko koga čuva,prolaze pored njih kao da ne postoje na terenu,posebno Avramović i Douzier. Koliko su lopti dali direktno u ruke protivnicima,kakva koncentracija,nemamo plejmejkera,sve igraju 1 na 1 Panter i Douzier,celu utakmicu,jedino je Naneli pametno igrao.
 
Top