Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.235
Reaction score
2.784
Ako se nesto pokazalo ove sezone, bez obzira koja liga bila, i koji sastav igrao, to je da ako ne udjemo ozbiljno od pocetka u utakmicu i igramo (ili navijamo) cisto reda radi, u stilu da ce sami da se pobjede, znamo kako se zavrsilo. Rekao bih da je to glavni razlog svih nasih poraza od tzv. slabijih ekipa. Nije tema, ali je povezano, tako prodjosmo protiv Splita iako su dobili i mnoge iz gornjeg dijela tabele ABA lige te me cudi sto su ih ljudi podcjenjivali...

Zato se nadam i nama navijacima i igracima da ce svakoj, ali svakoj slijedecoj utakmici pristupiti kao da je finale. Zeljko ne sumnjam da tako radi, iako je i on odmarao neke igrace protiv nekih ekipa za koje se mislilo da cemo lakse. Ko je slusao konferenciju sinoc, vidjeli ste kako dozivljavaju utakmicu sa nama ovi iz Splita (pa tako i svi ostali) - kao praznik kosarke.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ko misli da ce sa Bajernom a Laso na klupi biti lako taj mora da se sali.

Iako oni prakticno nemaju vise sansi, ocekujem bas mucenje sa nase strane, pre svega zbog uzasnog momentuma u kojem se nalazimo…

Ako ne udje prvih par suteva, pomozi Boze…
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Bajern zasluzuje maksimalni respekt, ako ne zbog veoma dobre ekipe i trenera, onda sigurno zbog toga sto su nas natrpali u prvom duelu sa skoro 100 poena i nadskakali sa milion skokova vise.

Ako je nama Virtus bio poslednja realna sansa za TOP6, njima je ovo poslednja sansa za plej-in tako da oprez, energija i koncentracija od starta i bice dobro...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Verujem u pobedu sutra, ali sam takođe svestan da će biti užastan rudarski posao. Posle Albe smo (zajedno sa Bajernom, Lionom i Efesom) ekipa sa najgorim skorom u poslednjih 10 kola, 3-7, tako da bi svaka pobeda bila zlata vredna.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Svaki klub u evroligu ne treba da se potceni, sutra jednostavno mora se pobediti i poceti novu pobednicku seriju.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Moramo da se vratimo u pobednicki kolosek…nasi igraci su toliko voljeni i razmazeni,da vise nema opravdanja za nezalaganje i nepostovanje kluba..niko nije iznad Partizana,i Zeljka!
Apsolutno su zasluzeno izvizdani,dajte borbu ,jedino tako zasluzuju respekt svih nas…
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Tačno je da smo u krizi, i igre i rezultata. I niko ne može da zna kada i kako ćemo izaći iz te krize. Zbog toga je besmisleno predviđati da je sezona već propala, kao i to da nemamo šta da brinemo jer imamo Željka.

Moje mišljenje je da je večeras možda prelomni momenat u sezoni, najpre zbog toga što nema još toliko utakmica do kraja, pa da možeš da čekaš da krene forma da raste i da nadoknadiš posle ono što si prosuo.

Ipak, ogroman sam optimista. Čak do te mere da mislim da možemo da premašimo i rezultate iz prethodne sezone, a evo zašto to mislim.
Prošle godine smo digli formu u jednom momentu i postali smo najjača ekipa u Evropi. Zašto se to ne bi desilo opet?
Ne tvrdim da će se desiti, ali mi je ta mogućnost vrlo, vrlo realna.

Da večeras pobedimo i da najpre rešimo pitanje samopuzdanja. Potom da na nekom narednom gostovanju pokažemo i karakter.
Neki igrači su nam već razigrani. Ko brani Aleksi da se razigra, Panteru? Dakle, i to je realno da se dogodi.

I taj proces neka traje narednih mesec, dva. Ako se u tom periodu forma podigne na sličan nivo kao prošle godine pred RM ovde u regularnom delu (32. kolo) ili kao pred RM u PO, apsolutno je nebitno da li smo šesti ili deveti. Jer tada meljemo.

I ove godine ponovo dolazi RM pred kraj (31. kolo), očekujem da večeras krene serija kao što je krenula prošle godine, kada smo nakon serije poraza postali mašina.

Na poslednjih 7 utakmica imamo 5 poraza.

Na klupi imamo Željka, na terenu Nanelija, Pantera, PJ-a, Bruna, Smajlija, Aleksu...

Na tribinama ćemo imati 20+ hiljada ljudi koji prepoznaju momenat, koji znaju da se sad lomi sezona. Mi ćemo dati sve od sebe, a Željko i igrači će nam to vratiti, kao i (skoro) svaki put do sad.

Verujte mi, Grobari, VRAĆAJU SE DANI POBEDE!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
AJMO MI!


Licne frustracije da se ostave kuci, treba da se podrzi ekipa. Bar je dosta igrace iz ove postave ZASLUZILO tu podrsku.
Obradovic Zeljko? Tu podrska mora da se podrazumeva. Nista manje, nista vise.

Ako na terenu i ne ne buda onako kako prizeljkujemo, na tribinama mora biti.
Nije uvek lako, ali zato nije uvek lako. Ni ne treba da bude.

Da veceras krene nova serija pobeda. Protivnik je "po meri" za to.
Padali su i padace i jaci.

Partizane napadaj!
 
Top