Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Srećno večeras. Šutiraj, pogadjaj, Partizane pogadjaj. Ajmo taj šut konačno da krene. Vreme je.
P.S. ne sumnjam u pobedu. Napred Partizaneeeee...
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Mislim da se skoro na forumu nije pojavio neko ko manje zna o košarci, pa čak ni ovi što kažu da košarku uopšte ne prate.
Do sad si mi bio onako blentavo simpatičan, sad si samo ravnozemljaš u svetu košarke.
Daleko od toga da sebe smatram za stručnjaka ali ovo je nivo negujmo srbski humoristike
A sta ti je smesno? Meni je smesno sto sacekas da mi neko tvoj lupi ban, pa mi onda odgovaras na poruku. Ti nikad nisi bio simpatican, imas svojih 20-ak pratilaca i sujetu veliku kao Rusija. Jedina istina u ovome je da se u kosarku ne razumes?
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Biće pakleno i rudarski teško večeras, mada kako god da bude, mislim da ćemo poslednja 2 kola biti vlasnici svoje sudbine.

Ko zna, ništa se ne dešava slučajno, možda nam se crta Real kao sudbina u 1/4 finala, možda je to taj put koji moramo da prodjemo....
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Pa mora neko od njih 15 sto po ceo dan gadjaju na kos da pocne da pogadja.
Sta smo sve ispromasivali ove sezone, mora poceti da se vraca.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A sta ti je smesno? Meni je smesno sto sacekas da mi neko tvoj lupi ban, pa mi onda odgovaras na poruku. Ti nikad nisi bio simpatican, imas svojih 20-ak pratilaca i sujetu veliku kao Rusija. Jedina istina u ovome je da se u kosarku ne razumes?
IMG_9136.jpeg
Ti stvarno misliš da iko normalan može da isprati kad si ti banovan, ti si ubeđivao ljude da Smit nije potpisao kad je klub objavio. Ej bre
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Jel nas Bodiroga gleda veceras?
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Погледајте прилог 25420
Ti stvarno misliš da iko normalan može da isprati kad si ti banovan, ti si ubeđivao ljude da Smit nije potpisao kad je klub objavio. Ej bre
Ubedjivao? Aj nadji sine to pa da vidimo da li sam ikog ubedjivao. A to oko banovanja, sine, ne da si cimao nekog moderatora za to nego... Nemam sta da ti objasnjavam. Ne znam ko te je ubedio da se razumes u kosarku, ali te je debelo slagao.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ja sam platio euroleague tv 5€ mjesec, mislim da je odlicna opcija jer linkovi cesto koce a i kasne po minut-dva. Ako vec hoces link pokusaj na rd live. A imas i na instagram nekog lika koji snima live sa svog TVa, profil mu se zove partizan.euroleague, tu ne koci uopste i imas bukvalno live u pravom vremenu samo je kvalitet nesto losiji, taj lik se ukljuci tacno kad pocinje prvo i drugo poluvrijeme, nemas ga sad dok je pauza.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Прати Волим Партизан. Пред сваку утакмицу објаве стримове који су углавном добри.
 
Top