Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
307
Ovo je sve samo stvar psihe. U svih 4 od 5 vezanih poraza bilo je i energije i pametne igre na momente ali....
Apropo ovoga sto se mnogima ne dopada nastup Zoca na kzs i sto to ne uliva poverenje. Vratite Prosle god (jeste bilo lakse jer je decembar) ali videcete skroz ista prica. I rekao je tada rad analize rad analize, ponavljamo al nema reakcije. Eto bukvalno isto sada.
Ovo je samo stvar psihe i nicega vise. Pogodila se losa forma velikog broja igraca. Ali glavni faktor po meni je to sto su nosioci poceli vise da veruju sebi, pa makar i na tezi nacin, da is kreiraju nego u timsku kosarku.
Veliki broj nasih napada je: kretnje blok kretnje, dobro krenu, i onda kad treba da doteras do kraja, na los blok, losu kretanju, zakasnelu reakciju izgubi se stecena prednost i daj Douzer Panter Naneli Ledej da sami izbunare sut.
Moj osecaj je, da ne veruju saigračima u potpunosti, tj mnogo manje nego sebi. Hemija nastaje kad igrac veruje sebi ali veruje i sagracu.
Mozemo da trabunjamo do sutra ali ako Zoc nema odgovor....
Mozda je ideja da pusti Igrace da sami izmedju sebe rese tako sto ce svi biti iskreni i sta zameraju jedni drugima. Imace dovoljno vremena za to.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Dokaz kosarkaske neinteligencije ovog tima je zakucavanje Kabokla na kraju dok lopta skakuce po obrucu po isteku vremena.Tuga
Opet sam bio tamo opet sam se drao,opet me je glava zabolela zbog njihovih gluposti i tako...
Najtuznije mi je bilo kad sam na izlazu iz hale video zenu koja place i prica telefonom i govori "ajde ajde smiri se,proci ce i ovo"...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Ne znam šta bih rekao...cela hala ti viče pravi faul, trener ti kaže da praviš faul...ništa mi nije jasno.
Kevin čovek pod teretom one druge u Madridu iz zelje da vuče ekipu, ubija je u pojam svojim odlukama, šutira neke sulude trojke, sa njim nestaje protok lopte i konstantno srlja iz lošeg u gore.
Ali da se ne pravi odmah faul na bekovima kad su presli centar, a kad je već došlo do preuzimanja tu ne mogu da krivim, mislim da je bio Kaminski da je prišao ovaj bi šutnuo i tražio kontakt, jedino da je išao malo sa strane ili ga usmerio na ulaz, ali krivi au nasi bekovi koji nisu ranije pravili faul.
Kakvo odsustvo odgovornosti ekipe u trenucima kada momentum prelazi na našu stranu...ej ali to se videlo na vođstvu 10 za nas kad se Naneli zaleče na ulaz i šutira u 9 sekundi napada i promašuje, oni daju trojku u sledećem napadu i to ubija nas momentum i tako u krug...
Psiha igrača je najveći problem ove ekipe...ali iskreno ekipa koja vodi i ima lontrolu da toliko puta gubi utakmice, nikad to nisam video kod nijedne ekipe Partizana.
O organizaovanim navijačima bih samo ovo, de ste na Splitu pičke?
E po čemu Jare nije zaslužio da bude u postavi koja zatvara tekmu, i zašto neki jesu?
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Prvo niko ovde ne vredja i ne tera Zeljka. Drugo, ili mi nemamo igru ili je plan da Panter izigrava kobi brajanta. Panter nije najbolji igrac van NBA, malo jaca odbrana i jednostavno ne moze da igra solo. I kad ga udvoje umesto da se izrodi visak za nas i da kaznimo to mi cesce izgubimo loptu.
Trece, u vreme Duleta centar je bio car, od anonimusa smo pravili vrhunske centre sa super statistikom. Danas kad imamo mismatch skoro nikad nema dodavanja ka centru. Najgori smo tim po asistencijama. Ok nemamo centre ko Real, ali imamo odlicne centre i za evroligaske uslove.
Cetvrto, boli to kad svi vide sta se desava, a igraci koji imaju milionske plate ne shvataju. Dule bi im jebo mater dok ne shvate.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.042
Локација
Beograd
Bio sam u Areni...Tuga, tuga, tuga... sve sto mogu da napisem u vezi ove utakmice jeste da mi u februaru ne znamo ko nam je nosilac igre na svim pozicijama izuzev na poziciji Pantera. Takodje, nije fer da Kaminski bude cetvrta opcija na mestu centra i da na teren udje kad se navodni nosioci odmaraju, pa on sa rezervistima treba da dokazuje svoj kvalitet. Veceras su priliku pre njega dobili svi, ukljucujuci i Smajlija i Balsu. Ne znam sta je taj covek toliko zgresio da ga Zeljko toliko kaznjava. Na ovoj utakmici su se ponovile cuvene finte iz otvorenih suteva za tri pa navodni ulazi koji su se zavrsavali promasajima sa poludistance. Opet je izostala igra na centre u reketu, izuzev jedne akcije PJ-Kaminski. Promasivani su otvoreni sutevi, pravljeni su glupi faulovi, nije pravljen faul prilikom poslednje odbrane i kao slag na tortu kucanje Kabokla dok je lopta jos bila na obrucu, a vreme isteklo.
Sezona nije gotova i ja verujem i dalje... Napred Partizan!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Ako je Zeljko trazio faul da se pravi onda je krivica igraca a ako nije onda je to sramota, realno, za nekoga ko kosarku ima u malom prstu... Ja ne mogu da poverujem u ovo drugo... 50 poraza na isti nacin, od tuti frutija na ovamo.. Pa jbt, napravite vise jebeni faul...
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Jebote koja komedija ovde na forumu. Jedni krive Zeljka, drugi krive ekipu...jedan bi da dovodi igrace iz asvela a da najurimo nba igrace hahahaha
Pa eto ti ceo forum prozivas. Ljudi su frustrirani, mnogo su svi ulozili i vremena i emocija pa i novca. Meni licno najvise smetaju svi mamurni dani posle ovakvih utakmica. Imaju ljudi razloga da budu nezadovoljni i na kraju gde da se izraze ako ne na ovom forumu? O cemu bi ti pisao? Ocekuje se bezuslovna podrska i da budemo ravnodusni na svakve poraze? Koja je poenta tvog komentara osim da provociras?
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ja se sve vreme pitam samo jednu stvar, i komentarišem sa svima oko sebe i svi se slažemo.

Kako mi maltene cele sezone nemamo skoro nikakve uigrane akcije, prorok lopte i pik igru?

Da li neko od obrazovanijih ljudi za košarku ovo može da objasni? A pritom nam je trener Željko.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
970
Reaction score
4.329
Локација
Nis
Pa eto ti ceo forum prozivas. Ljudi su frustrirani, mnogo su svi ulozili i vremena i emocija pa i novca. Meni licno najvise smetaju svi mamurni dani posle ovakvih utakmica. Imaju ljudi razloga da budu nezadovoljni i na kraju gde da se izraze ako ne na ovom forumu? O cemu bi ti pisao? Ocekuje se bezuslovna podrska i da budemo ravnodusni na svakve poraze? Koja je poenta tvog komentara osim da provociras?

Eee jbg nisam se setio da su i pare upitanju..nista onda, izvini ako si se bas istrosio ove sezone a nisi ocekivao ovakve rezultate.

Komedija continues....
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.823
Локација
Beograd
Ja se sve vreme pitam samo jednu stvar, i komentarišem sa svima oko sebe i svi se slažemo.

Kako mi maltene cele sezone nemamo skoro nikakve uigrane akcije, prorok lopte i pik igru?

Da li neko od obrazovanijih ljudi za košarku ovo može da objasni? A pritom nam je trener Željko.
Možda imamo u timu igrače koji ne mogu da shvate neke akcije kao u reprezentaciji kada je Željko vodio, tada pojedinci nisu imali pojma šta im priča, ja drugo objašnjenje nemam.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Napad nam se svodi na šut iz driblinga Panter/PJ i na pik&pop, sve ostalo je misaona imenica. Nemamo kvalitet i to je to. Ne postoji ozbiljna ekipa u EL u kojoj u rotaciji mogu da budu Jare, Balsa, Ponitka, pa i Kaboklo… momci su dali sve od sebe jednostavno nemamo kvalitet. Nas Francisko usere sam kao da je ajverson.
Podrška ekipi do kraja, kakva je da je naša je i bolju nemamo.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Sve je vidjeno,ali i napisano_Ovakav poraz izazova ove silne kritike ali treba se vratiti u realnost.Prica se o budzetu ,ostali takodje imaju velike budzete.Bili smo srecni sto su ostali KP,Ledej i Naneli ali nisu kao prosle godine.I to je normalno,posebno sto su dosli par igraca sa kojima nisu klliknuli kao sa Egzumom i Lesorom.To je kosarka,vjerovatno Lesor nece vise nikada biti kao sto je bio kod nas,ali i mi na toj poziciji i sa tom energijom.Dule je legenda,ali drugo vrijeme,stabilnost u takmicenju,stvaranje igraca.Mislim da bi sa ovom ekipom dozivio CSKa.Zeljko i tim oko njega drze ovaj fenomen Partizana.I dalje smo atrakcija,sa postovanjem govori i veliki Laso o atmosferi i ekipi KKP.Kriza ili los momentum kod vecine igraca uvodi u krizu i cijelu ekipu.To je u sportu tako poznato.Niz pobjeda daje samopouzdanje pa izgledas i jace nego sto si objektivno dobar.Pokazala prosla sezona i utakmice sa Realom.Nadati se da Zelko ne pomislja o ostavci kada ce ,kako je rekao, cijelo vece razmisljati sta i kako dalje.Mozda poseban razgovor sa Panterom,Ledejem,Aleksom i Smajlijem jer oni uz PJ i Nanelija moraju da izvade sezonu.Panter je morao da vidi mis mech Kaminskog u predzadnjem napadu.Pitanje je sta ce na kraju sve biti od sezone,ali je bitno da se mi pitamo.Nadati se resetu u ovoj pauzi da iskoristimo raspored i pokusamo da uzmemo to 8.mjesto jer Valensija ima takav raspored da nece uzeti vise od 3.pobjede.Nesto slicno i Baski.Makabi ima kvalitet i bez obzira sto nema domaci teren on ce biti glavni konkurent za tu poziciju.Ostala takmicenja su otvorena.Kup ima par utakmica prije finala i nasu sansu da ozivimo i odigramo dobro finale.Pehar bi sada mnogo znacio za dizanje samopouzdanja.O ABA ligi je suvise razmisljati,ko zna u kakvom momentumu ce biti ekipe koje udju medju 4.Tezak poraz,cista psiha,mislim da su i igraci i navijaci bili veceras pred pritiskom moranja a tada je najteze.Jos nas ceka i nerviranja,igre i nadati se pobjedama.Casu meda jos niko ne popi sto je zasom zuci ne zagorca.
 
Top