Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.811
Локација
Beograd
"Ponosan sam i srećan da su navijači rekli da sam jedan od nih. Ponosan i srećan da sam trener kluba koji najviše volim. Ponosan i srećan da navijači to prepoznaju. Zadovoljan da sam posle Kupa imao mnogo poziva i poruka, ljudi su mi davali svakakvu vrstu podrške. Nemam nikakvu dilemu šta je moja budućnost. Doživeti ovako nešto... To doživljavam od kak osam se vratio. Hvala im na svoj ljubavi iskazanoj prema meni. Valjalo je zbog ovoga roditi se. I doživeti ovako nešto".

"Da li sam razmislio? Da, jesam. Upravo ljudi koji su me zvali i ovi navijači. Ovaj klub je nastao 1945. godine ,a od nekih 70-ih kada je tu bio Dragan Kićanović sve je počelo. Partizan je imao fantastične rezultate i prošla je plejada sjajnih igrača. I nadam se da će se to nastaviti. Ono što je najvažnije je da se nastavi tradicija ovakve privrženosti klubu. Puno mi je srce kada vidim ovoliko dece u dvorani. Jedna stvar je biti deo elite, a to je Evroliga, ali najvažnije je edukovati decu.

Ili ću biti u Partizanu ili neću raditi!"
, rekao je Obradović.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Ne znam za vas ali ova Zeljkova konferencija ce mi verovatno biti nesto najlepse sto sam gledao vezano za Partizana. Za ovo je vredelo se roditi, Zeljko moj, sto bi ti rekao!

HVALA TI! Ovo nema cenu. Prosto ne znam da li ijedan trofej, ijedan rezultat mozes da menjas za ove i ovakve reci. I to je valjda ono sto nas cini drugacijim od drugih i sto smo mi tvoji a ti jedan od nas!

Partizaneee moooj.... au!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Јебем ти пичку од човјека кад сузе ми саме иду низ лице слушајући НАЈВЕЋЕГ.

Све нам је рекао :respect

Шаљите хитне на двије локације, једна правац Железник друга Андрићев венац.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
ZELJKO JE NAJVECI, U NAJVECEM KLUBU.
Ovo vece je jedno iz kategorije onih "za ceo zivot", zbog svega, a najvise zbog Zeljkovih reci.
Jos jednom, svako ko bude rec rekao protiv ovog coveka, koji nam je doneo evropsku titulu, mora biti hospitalizovan!
 
Top