Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
U moderno doba nismo :D

Ranije jesmo :D
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.642
Локација
Beograd
Jel' to argument iz sfere limenih, pre 2011. ne postoji košarka i ko to Duletu otima drugi F4? :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.322
Reaction score
37.460
Mea culpa, prevideo sam tu jednu. :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Ako se necemo loziti menjajte naziv temi. Ovo Pad Berlina nas radi na lozanu...
Kad budem pri računaru, a ne ovom govnetu od telefona, potražiću svoj upis negde sa prvih stranica teme.

Pronašao:
... Koliko sam video tema se prvobitno zvala Pohod na Berlin, što mi je, najiskrenije, mnogo bolje zvučalo nego ovo što sada vidim... a sve me podseća na onog lika, zaboravih ime, što je tokom plej-ofa Evrolige napravio pesmu ''Kaunas''.

Sve je to ok, navijački, ali nikada nisam bio pristalica tog oštrenja ražnja dok je zec još uvek u šumi...

Druga stranica...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Komentarisanje u toku utakmice, pogrešna tema.....
Panter proda loptu i onda ne trči u odbranu ne znam sta bih rekao...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kud ga ne uze Barsa ljetos u pm… jos se ja radovao sto je ostao. A i ovaj Dozier igrao je nesto na pocetku sezone da bi postao igrac manje na parketu.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Kad nemaš rezervnu 4.
Kad Ledej ne može svaku utakmicu da igra 40 minuta.
Moraš da smisliš nešto drugo , od toga da igraš sa niskom petorkom, i popiješ poena koliko hoćeš, a pogotovo sa Dožerom koji je već neko vreme pogubljen.
Al igramo dalje, dok se može nadati.
I sve to dok se Aleksa razigro.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Lose...Skroz lose...Sve se nadam sad ce da krene, ali nikako...PJ u totalnom raspadu kao i pola ekipe. Kad vidim Danila da igra najezim se.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Utakmica se lomi, nasi se jedva vracaju u odbranu. Panter najbolji igrac van NBA!?! Mali IQ igraca sto pokazuje i broj asistencija.
 
Top