Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.394
Prosto je. U slucaju krugova ne odgovara nam da udjemo u iste samo sa bolonjom ili bajernom.tako da uz nase pobede navijamo da virtus pobedjuje a bajern da gubi :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.447
Da, ali su ljudi pogrešno procenili da sami odlučujemo o svojoj sudbini. Od Bajerna smo "mirni" sa 3-0, od Virtusa nismo.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Bajern vise nije u opticaju,jer svi racunamo sa 3.nase pobjede a i projekciju sa istim pobjedama Armanija i Efesa.Jeste da zabari igraju izmedju sebe mec ali ako pobijedi Armani tada smo u problemu do zadnjeg kola..Da pobijedimo Valensiju i cekamo pobjedu Virtusa protiv Baskonje.Krug za 2.mjesta sa Virtusom nam ne odgovara u situaciji da je grupa od 3.tima.Valensija tu otpada za krug,jer racunamo poraz od nas.Nego,posle nase utakmice sa Olijem ce mozda biti jasnije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.447
Da stvar bude još gora, Baskonija ne mora da ode na 18-16 da bi mi sa sve tri pobede izvisili, dovoljno je da i ona bude na 17-17. Tu bi svi imali 1-1 međusobno osim nas protiv Virtusa 0-2. U prevodu, ništa nije u našim rukama kao što se pisalo, ali svakako treba da damo sve od sebe da svima do kraja jebemo nanu i ja zadovoljan.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
467
Reaction score
2.596
Zanimljivo, u svim međusobnim susretima ove 4 ekipe koje su na deobi 10og mjesta, jedino mi imamo pobjedu u gostima. Nismo onomad ni bili svjesni koliko je ta pobjeda protiv Valensije bila značajna.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.692
Reaction score
23.038
Локација
Академија
У свим овим калкулацијама за плеј ин нико мртву Албу не узима за озбиљно. Ако унапред упишемо ту победу, то је нагазна мина само таква.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Mnogi su već upisali sve tri pobjede, a ne samo Albu. I onda se pitamo otkud pljuvačina kada izgubimo i ne ispunimo "očekivanja".

Što kaže @Enslaved iznad, hajde da mi prvo pobijedimo prvu sljedeću, pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.277
Reaction score
10.718
Локација
underground
Sve gledam ovde kalkulacije sta moze da bude sa 3-0 , a niko da napise mozemo li proci sa 1-2 ? Sa 0- 3 znam da ne mozemo.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
103
Reaction score
302
Ako se izuzme ona serija u decembru mi nismo vezali vise od 2 pobede i to u svim Takmicenjima kombinovano a sad upisujem 3 vezane u El i 3 u abi se podrazumevaju. A realno je daj boze da to ne bude vise od 2 poraza od svih 6.
Ja sam presrećan sa 2 1 u El i 3 0 u aba.
1 od ova 3 u El ce pustiti ruku i frizdere da ubacuje i nekako mi mirise da ce to biti Alba.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ja sam gledao drugo poluvreme Alba - Efes i prilicno sam iznenadjen intenzitetom njihove odbrane. Bukvalno su ih na individualni kvalitet Elajdze Brajanta dobili i na domacinsko sudjenje u zadnjim minutima. Nama ovako agresivna odbrana uopste ne lezi.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Olimpijakos se mora dobiti. Sa 3-0 idemo pod uslovom da Efes ili Milano izgube jednu. Ovo je onaj jednostavni deo. Sa 2-1 se otvara more kombinacija i spadaju u rubriku naucne fantastike.

Olimpijakos se mora dobiti. Mala je verovatnoca da ce nam se svi rezultati poklopiti ako to izgubimo.
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
Olimpijakos se mora dobiti. Sa 3-0 idemo pod uslovom da Efes ili Milano izgube jednu. Ovo je onaj jednostavni deo. Sa 2-1 se otvara more kombinacija i spadaju u rubriku naucne fantastike.

Olimpijakos se mora dobiti. Mala je verovatnoca da ce nam se svi rezultati poklopiti ako to izgubimo.
Gresis, sa 3 0 idemo dalje pod uslovom da virtus dobije samo 1 tekmu, izgube li sve 3 do kraja ispadamo ako efes ili milano dobiju sve 3.. U prevodu, prolazimo dalje u svakom trouglu, izuzev u kombinaciji sa Virtusom.
 
Top