Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
186
Reaction score
1.774
Локација
Beograd
Uz dužno poštovanje momcima, ovu smo preživeli jer je ALBA još sluđenija od nas. Maltene prepisan scenario iz svakog EL gostovanja ove sezone i prepisana igra kao protiv Olimpijakosa. 4 minuta bez koša iz igre u 4/4 u EL je nedopustivo i već 5 puta smo tako gubili u gostima.

Isto tako, vezali smo dve pobede na gostovanjima i odigrali smo (malo) pametnije i iako se ne vidi neki pomak u igri, igrali smo znatno borbenije ove poslednje dve utakmice što je sigurno povezano sa povratkom Ledeja.

Sad se nadamo porazima drugih ekipa, za sad smo imali sreće sa rezultatima.
Pa sledeće nedelje opet obaramo rekord Arene :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Nije bilo vaš 100% stress free, ali ja zadovoljan. :D

Sutra bi bilo lepo da Fenerbahče dobije, ali nisam veliki optimista. Sa jedne strane još uvek jure domaćinstvo, ali su isto tako porazom Makabija rešili brige oko plasmana u PO.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Nije bilo vaš 100% stress free, ali ja zadovoljan. :D

Sutra bi bilo lepo da Fenerbahče dobije, ali nisam veliki optimista. Sa jedne strane još uvek jure domaćinstvo, ali su isto tako porazom Makabija rešili brige oko plasmana u PO.

Njima je domacinstvo prebitno pogotovo sto zadnje kolo gostuju Olimpijalosu i ako ostvare dve pobede mislim da mogu da ih preskoce i budu 4.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
474
Reaction score
2.608
Znači, mi pobijedimo Valensiju, Baskonija izgubi obje, Efes i Milano izgube makar po jednu do kraja, i mi deveti! Onda protiv desetog u Areni, pa poslije toga protiv Makabija u Pioniru i eto nas u top 8. A tu protiv Reala, koji je u očiglednom padu forme. Sve u svemu...BERLIN!

(Do sljedećeg poraza, onda će biti promašena sezona)
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Težak meč. Velika pobeda KKP. Rasterećena alba + puštena tuča koja više odgovara ekipi koja juri prednost.
Batine na K.P. ništa novo. Traje, i neće prestati, ostaje tako do kraja sezone. Koliko je to u pobedama više, da je normalan tretman, nzm., ali sigurno bi bila neka više.
Izuzetno je važno, ako može, da se dočepamo play ina, trebaće nam zbog sudara sa pokojnicom.
Svaka čast za naše u hali u Berlinu.
Još dišemo.
Bravo Partizane.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
110
Reaction score
338
Znači, mi pobijedimo Valensiju, Baskonija izgubi obje, Efes i Milano izgube makar po jednu do kraja, i mi deveti! Onda protiv desetog u Areni, pa poslije toga protiv Makabija u Pioniru i eto nas u top 8. A tu protiv Reala, koji je u očiglednom padu forme. Sve u svemu...BERLIN!

(Do sljedećeg poraza, onda će biti promašena sezona)
Te kalkulacije su za pičkice, nastavi dalje, polufinale barca a po zakonu verovatno e mora da ih dobijemo a u finalu mora da nam se vrati sve.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.853
Локација
Beograd
Znači, mi pobijedimo Valensiju, Baskonija izgubi obje, Efes i Milano izgube makar po jednu do kraja, i mi deveti! Onda protiv desetog u Areni, pa poslije toga protiv Makabija u Pioniru i eto nas u top 8. A tu protiv Reala, koji je u očiglednom padu forme. Sve u svemu...BERLIN!

(Do sljedećeg poraza, onda će biti promašena sezona)
Pa ne bas Makabija jer ce Makabi odmah pobediti kuci tog 8. Znaci gostovali bi Virtusu mozda.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.159
Reaction score
28.090
Локација
Из Чикага (моји...)
Njima je domacinstvo prebitno pogotovo sto zadnje kolo gostuju Olimpijalosu i ako ostvare dve pobede mislim da mogu da ih preskoce i budu 4.
kako da budu četvrti kad ja četvrti pao i beži im jednu pobedu a pao igra sa bajernom i albom kući u zadnjem kolu...mrka kapa. ...šteta za makabi večeras, svakako, onda bi feferu gorilo za ispadanje u plejin i jače bi zapeli sutra. no, videćemo
 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.285
Mislim da konacno Imamo bolji protok. Bitna pobeda. Ako ne bude nekih namestaljki smesi nam se deveto mesto. Ne vidim kako Bakonija moze da dobije Real u Madridu.
 
Top