Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Konacno smo prekinuli crni niz poraza u gostima...Bravo za citav tim!

Pocinjemo da dizemo formu pred F4 i ocekujem da u ovoj hali budemo najbolji kad je najvaznije, tamo u maju
I sad krece serija od najmanje dve pobede u play inu i velika borba u play offu za novo putovanje za Berlin :)

9 mesto je bukvalno u domenu naucne fantastike iz razloga jer je efes oduvao baskoniu velikom razlikom prosle nedelje pa trougao sa te dve ekipe nam ne donosi nista mimo 10-og mesta ( a vec se pisalo da bi za taj scenario baskonia morala da izgubi oba gostovanja i efes veceras sto uopste nije nerealno ).

Realnost je 10 mesto pa da karamo Ivanovica u Vitoriji, ostali su nam duzni s pocetka sezone...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Kad god nama treba neki rezultat, OBAVEZNO se krece u pesimizam i teorije da ce neko nekog da pusti, da taj tim za koji navijamo nema mnogo razloga za pobedu, da ce da se odmara 8 igraca, da Vatikanu odgovara da izgube...

Efes je slabiji od Crnokose i inace nemaju nikakve sanse protiv Fenera, jedino da ih ovi puste...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Secaju se sigurno kad su ih Micic i Larkin razlupali u Areni 20 razlike u 1/2 finalu EL.
 

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Austrija
I sad krece serija od najmanje dve pobede u play inu i velika borba u play offu za novo putovanje za Berlin :)

9 mesto je bukvalno u domenu naucne fantastike iz razloga jer je efes oduvao baskoniu velikom razlikom prosle nedelje pa trougao sa te dve ekipe nam ne donosi nista mimo 10-og mesta ( a vec se pisalo da bi za taj scenario baskonia morala da izgubi oba gostovanja i efes veceras sto uopste nije nerealno ).

Realnost je 10 mesto pa da karamo Ivanovica u Vitoriji, ostali su nam duzni s pocetka sezone...
To je tacno ako racunas krug u kome bi bili mi, Baskonija i Efes, u tom slucaju Efes bi imao najbolji medjusobni kos količnik,+10 i bio bi deveti a mi deseti sa +7. Medjutim, zaboravio si da je u igri jos i Armani, koji ima pobedu manje od nas( i utakmicu manje) koji igra kuci sa Virtusom pa gostuje Makabiju i u slucaju dve pobede stvorio bi se krug u kome bi bili mi, Efes,Armani i Baskonija. U tom slucaju bi mi imali najbolji kos kolicnik sa +18, a sledio bi Efes sa 0. Naravno sve treba da se poklopi da bi do ovoga doslo, da Baskonija izgubi obe utakmice, da Efes izgubi jednu i da Armani dobije obe utakmice. Bice sve vec jasnije veceras. Nama je najvaznije da danas Fener pobedi Efes, tad smo pobedom protiv Valensije 100% u play-in.
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
To je tacno ako racunas krug u kome bi bili mi, Baskonija i Efes, u tom slucaju Efes bi imao najbolji medjusobni kos količnik,+10 i bio bi deveti a mi deseti sa +7. Medjutim, zaboravio si da je u igri jos i Armani, koji ima pobedu manje od nas( i utakmicu manje) koji igra kuci sa Virtusom pa gostuje Makabiju i u slucaju dve pobede stvorio bi se krug u kome bi bili mi, Efes,Armani i Baskonija. U tom slucaju bi mi imali najbolji kos kolicnik sa +18, a sledio bi Efes sa 0. Naravno sve treba da se poklopi da bi do ovoga doslo, da Baskonija izgubi obe utakmice, da Efes izgubi jednu i da Armani dobije obe utakmice. Bice sve vec jasnije veceras. Nama je najvaznije da danas Fener pobedi Efes, tad smo pobedom protiv Valensije 100% u play-in.
da da , u cetvorouglu smo mi najbolji, neko je vec postavio tabelu za tu situaciju ali ipak da bi se doslo do toga treba da se poklopi jos 7 rezultata ( mada nije ni to toliko nemoguce )
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Tajna je otkrivena, ne trebam pisati nista na dan utakmice, posebno ne davati prognozu ( pobedu na nas ) i onda nekako uspemo da dobijemo mec.

Bravo momci, nismo dobili neku timcinu, ali znali smo ove sezone da gubimo i od puno slabijih od Albe.

Ocekujem danas laganu pobedu......bolje da ne kazem koga :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.634
To je tacno ako racunas krug u kome bi bili mi, Baskonija i Efes, u tom slucaju Efes bi imao najbolji medjusobni kos količnik,+10 i bio bi deveti a mi deseti sa +7. Medjutim, zaboravio si da je u igri jos i Armani, koji ima pobedu manje od nas( i utakmicu manje) koji igra kuci sa Virtusom pa gostuje Makabiju i u slucaju dve pobede stvorio bi se krug u kome bi bili mi, Efes,Armani i Baskonija. U tom slucaju bi mi imali najbolji kos kolicnik sa +18, a sledio bi Efes sa 0. Naravno sve treba da se poklopi da bi do ovoga doslo, da Baskonija izgubi obe utakmice, da Efes izgubi jednu i da Armani dobije obe utakmice. Bice sve vec jasnije veceras. Nama je najvaznije da danas Fener pobedi Efes, tad smo pobedom protiv Valensije 100% u play-in.
U teoriji postoji i opcija gde Efes i Baskonija gube obe, tako da teoretski možemo biti deveti i bez Efesa u krugu. Na kraju krajeva evo svih krugova u kojima možemo biti:
1712307185856.png

Inače, kada smo kod teorije, postoje i opcije gde prolazimo i sa porazom od Valensije... pu pu daleko bilo pomerih se sa mesta. :D
 
Последња измена:

mrboobs

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Austrija
da da , u cetvorouglu smo mi najbolji, neko je vec postavio tabelu za tu situaciju ali ipak da bi se doslo do toga treba da se poklopi jos 7 rezultata ( mada nije ni to toliko nemoguce )
Nemoguce nije cak je i realno. Realno je ocekivati da Fener kuci dobije Efes(1) i Efes da dobije kurvu(2). Takodje je realno da Baskonija izgubi u gostima od Reala(3), koji mrzi sve sto je iz Baskije i Virtusa(4), koji ima bolji tim od Baskonije i dobio ih je i u gostima. Realno je ocekivati da Armani dobije kuci Virtus(5) i na strani Makabi bez publike(6) koji ce, u slucaju vecerasnjih pobeda Fenera i poraza Virtusa, biti sigurno 7 i nema sanse da ide ni gore ni dole i sigurno nece imati previse motiva da zapinje protiv Armanija vec da sacuva svezinu za play-in.O realnosti nase pobede nad Valensijom(7) necu govoriti. Ovi rezultati su jako moguci, sta vise i ocekivani, da li ce doci, videcemo.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Trenutno je najrealnije da gostujemo u prvoj tekmi protiv devetog, a onda bi moglo da se desi da okupiramo parkinge oko Pionira dok naš Partizan "gostuje" u svojoj nekadašnjoj kući.

Mada nije ni nerealno da obe tekme plej ina igramo u Beogradu.

U svakom slučaju, još smo živi, još uvek ovi sa vrha tabele gledaju ka nama i nadaju se da ne igraju seriju protiv Najvećeg u ovoj igri.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Samo jedno znam ako bude utakmica na jednu loptu nikako Guduricu u ruke,mislim da nam je jednom trebala pobeda Fenera prosle godine i on se nesto junacio ceo kos je promasio. I ove godine je jednu «resio» na isti nacin.
 
Top