Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ma ne fali plej nikako. To što imamo najmanje aistencija u ligi i što se pogubimo u prevodjenju lopte kad god protivnik odigra presing je zato sto Tristan otisao u NBA.


E da je nama igrac profila Teo bili bi lagano medju prvih šest. Jako prosto shvatiti. Zato smo i gubili tesnom razlikom dobijene utakmuce jer bas u tim utakmicama, kad je bilo gusto, nismo imali igrača da stane na loptu, sigurno je prevede, iznudi faul...
Pa zašto onda cigani ne pobeđuju kad imaju Tea magiju???
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Ah, teo, zasto si teo...
ljubav je samo rec, i nista vise,
ljubav se uvek isto, cita i pise...

Niko ne moze da mu oduzme pravo da retardirano, maloumno, poremeceno i ruzno ko pseto cigansko govno, zove teo...covic zna najbolje.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.853
Локација
Beograd
Potreban je nama plej ali ne razigravac nego poenter. Ako ima imalo mogucnosti Zeljko i Zoran moraju da napadnu neke od ovih kojima isticu ugovori. Da ne pominjem Dzejmsa on je verovatno samo vlazan san ali ugovori isticu i Evansu koji je strasan plej, takodje Larkinu. Oni su svakako jeftiniji od Dzejmsa.
Ako je bilo novca za mirotocivog moraju se sad pametno upotrebiti ta sredstva.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ako malo razmislis shvatices da je mozda razlog taj sto u ekipi imas 12 igraca.
A ako pazljivije citas videces da ja nisam govorio o Teu nego o igracu njegovog profila, Tea je neko spomenuo pre mene.
Hmm, znači ipak nije sve do pleja sad je do 12 igraća.
Šta misliš dali bi taj famozni plej uspeo da digne iz kanala Jaramaza, trgne iz sna Anđušića,spusti sa svetskog prvenstva na zemljicu Avramovića ,pomogne Frenku da skače i igra obranu,vrati izgubljenog Smita,,toplo hladnog Trife......?
Jel stvarno misliš da Željko ne dovodi pleja jer nema pojma?
Ili se tmožda taj klasični plej više i ne uklapa u neka njegova razmišljanja današnje košarke.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Dobiće k.... u d..., kako su inače navikli. Usraće im se Efes u život, ali to više nije naša briga. Da se ekipa malo odmori, posloži, da odradimo EL pošteno pa da se koljemu u ovom regionalnom mulju.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Vratih se pun utisaka iz Berlina, meni licno jedno od boljih gostovanja zadnjih godina. 3 dana me sve boli, nemam 3 slike u telefonu - znaci bilo je do jaja.
Rezultati iduci dan neverica...
Zatvaramo sezonu protiv Valensije, limenke da ga duvaju u Turskoj.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.727

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
286
Reaction score
1.309
Локација
Čačak
Napisao sam igrac njegovog profila. Inace, on je osvojio EL, nije igrao samo za dva kluba koja si pomenuo.
Izvinjavam se što se opet vraćam na ovo, ali jače je od mene.

Znaš li koliko godina igra taj lik Evroligu? Osvojio je samo jednom? Znaš li koliko puta je bio na F4 i ukanalio svoje ekipe? Raspitaj se malo...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.426
Reaction score
4.160
Локација
127.0.0.1
Polako sa planovima za ABA finale. Nama je ekipa prepuna igraca koji misle da su tu dosli zato sto ce biti prvaci EL jer je Zeljko tu. Na njima je samo da primaju platu.

Prvo da se mi dobauljamo do finala. Nacrtali smo se za neprijatno iznenadjenje sezone nekom autsajderu.
 
Top