Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ja se samo nadam da nam je ovo neka skola .

Od mladje ekipe igraca jos uvek ne ocekujem nista .
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Moje mišljenje je da nas je otrovni patuljak žestoko zajebao na početku sezone. Smrad je ipak političar...
Da pojasnim:
Početak sezone dolazi nam Žoc najbolji trener...ljubav...tradicija i sve ono šta oni nemaju...
Dovodi Pantu i Zeka. Ludilo, euforija a sekundarci preko svojih medija licitiraju sa milionima...milijardama i ono gde su nas porazili DOMAĆI IGRAČI
Patuljak je znao da mi nemamo bazu i da nismo u mogućnosti da dovedemo domaće igrače koji vrede, mlade možda ali za prevagu ne...
Žoc i Savić nasedaju na to i na silu formiraju grupu Danga, Avram, Trifa i Zagor i to je naš problem sada...to su igrači koji igraju a ne doprinose posebno se to vidi protiv boljih ekupa...
Možda se trebalo rizikovati sa mladima jer bi od nekoga postao igrač od ove četvorke sigurno ne...
Pogledajte doprinos domaćih igrača kod sekundaraca...
Imamo boljeg trenera...bolje strance...talentovanije mlade igrače a oni izgledaju puno bolje...
Nadam se za sada...
NUSKNVP
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Dan posle, uopšte mi nije bolje... Sanjao sam Žoca, tol'ko sam opterećen... A znate da kad pričate s nekim u snu taj zna samo ono što vi znate, jer je to vaš mozak... I sad onako besan i očajan, bila kao neka buka gužva, pitam ja Željka reko "Što nam svi živi sipaju po 100 poena?!" Tek će on: "Nemam pojma" :buhahaPoludeo sam na to u snu i probudim se, ne verujem kol'ko sam prso :D
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Prelomni momnat na 11 razlike za nas u 2/4 Avramovic ide u kontru i ovaj mu krade loptu i daju nam trojku. Umesto da odemo ponovo na +13 oni nas spustaju na 8 i to je bilo to. Od tada krece drugaciji kriterijum. Ne moze se reci da nije bilo borbeno i da su igrali lose. Bilo je i bacanja i skokova u napadu i tenzije, ali sudjenje... Od pola 2/4 do pola 3/4 njima nijedan faul nije dosudjen a kao igraju agresivno. Pantera su odrali od batina i to im se dopustalo skoro celih 10 minuta. I uvek na nasim utakmicama sudi neka zena koja nam jebe majku. I kao sto rekoh od domacih igraca koji trenutno igraju za nas nema 'leba. Osim Balse koji je tu neki prospekt ostalo je nivo da igraju egal meceve sa Megom Krkom itd... Ako je i to uopste moguce.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Igračima zameram "pičkast" odgovor na agresiju protivnika. I tu, bez obzira na sve što je usrao tokom utakmice, pohvala ide za Dangubića i ono stajanje u zaštitu Pantera (što naravno ne znači da i dalje jedva ne čekam da mu vidim leđa). Kada je izbila ta frka, bila sam ubeđena da će naši odreagovati i stvarno sam mislila da ćemo ih prelomiti. Da će taj adrenalin uticati na njih....

Međutim, moja glavna zamerka za sinoćnju utakmicu i suđenje (dakle ne za poraz, već za utakmicu) ide na Želimirov račun.

U prvom poluvremenu kada onaj smrda iz Huventuda nije dobio tehničku za floping, Želimir je ostao nem i na taj način dao "slobodu" sudijama da rade šta su radili.

Nisam nikakav košarkaški stručnjak niti mi pada na pamet da ja tražim šta je to Želimir loše uradio u postavci igre, ali ono što mi se kod ove naše ekipe ne dopada (osim, za moj ukus, prevelikog broja "oproštenih ružnih prošlosti") je taj neki karakter ekipe, nedostatak fajterskog stava. Nekako smo, osim dva-tri igrača max, nekako mlitavi, beskrvni...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
E zato nam fali Lucic,samo on. Ni plej, ni centar, pera, zika... Lucic! Pola tima bi prodao njega da dovedem. I pored fantasticne igre koju isporucuje ove 2-3 sezone, nevezano samo za to (mada je i to mnogo bitno naravno) nama treba Kapiten sa velikim K! Da se pokaci,pobije,da drekne. Mislim da nam je takav igrac preko potreban. Druga stvar sto je nerealno totalno da dodje.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Поставља се оправдано питање да ли је ЖОЦУ све ово требало?! Подигла се и кука и мотика, и мртво и живо да га попљују. Да ми је неко рекао да ће Гробари пљувати по тренерском раду Обрадовића, мислио би или да је луд или класична циганска уштва, али ето демантова ме вријеме. Ваљда ће некад појединци схватити да је ЖОЦ тренер, не неки чаробњак, бијели маг, мађионичар и слично. Иако сам по природи ,,мудров" и волим да критикујем све живо ипак немам тај степен самопоуздања да блатим Обрадовића, то је превише:confused-smiley-013:
Синдикалац да оде у ту недојебану Мегу, против нас би сасуо минимум 30 поена уз шут за три 5/5. Таква нас коб прати, да ,,наши" против нас гризу на смрт. :pop
Нама највише недостаје један Миленко Тепић, да умртви ритам, игру, рационализује нападе. Што би се рекло фудбалским жаргоном ,, да стане на лопту", сушта супротност већини наших бекова,а понајвише Алекси.
БОГ на небу, МИЛЕНКО на плеју!!! :šal:šal:šal
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ma bre jedini problem je plej i nista drugo. U prvoj cetvrtini sa Madarom smo bili za klasu bolji od njih. Jebiga, Zeljko je hteo da ga sacuva da ne sagori, dao je Avramovicu priliku da bude prva opcija a on nije za tu ulogu. Sad jbg, to nam je sto nam je
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Slazem se da je debilno Zocu pricati bilo sta o kosarci i samoj igri,samo mu zameram sto nije malo vise Dule kad su u pitanju sudije i igre van terena.
Ubedjen sam da Glasa i Koprivu nije ubacivao samo zbog neiskustva u ovakvim prljavim utakmicama. Glas onomad protiv turaka,bio 3 napada u igri,ako se ne varam dva je sjebao i vise se nije vracao.Mozda gresim ali to je moj utisak
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Sa ovakvom igrom je jako optimisticno nadati se osvajanju Evrokupa... Ja sad vec mislim da je to nemoguca misija, pogotovo kad se na to doda i dodatna muka a to je da samk osvajac ide u EL.

Proslo je vec vise od pola sezone, mi ne licimo na ekipu koja je favorit za osvajanje svih takmicenja.. Totalno smo nekonstantni, nedefinisani nekako, odbrana trula, branjenje suta za 3 verovatno i najgore u EK...

Stvarno mislim da od ove sezone nazalost nema neke vajde, mnogo su se ljudi "uhajpovali", tesko je da se odma napravi neki instant kvalitet... Ipak treba vremena za nesto vise. Mnogo je novih igraca doslo, i totalno smo neuigrani.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Neću mnogo da pametujem, posebno košarkaški, ali bih se složio da ovom timu nedostaje kombinacija muda i inteligencije, da ne kažem Lučić. Kako je odigrana prva četvrtina, pomislio sam, to je to što smo čekali, igra i motivacija na nivou, pustio ih Željko sa lanca. Onda kreće pritisak na terenu i sa tribina, standardni španski repertoar i mi odgovaramo nikako, kilavo i bezmudo. Tad je trebalo žrtvovati tehničku ili prebaciti pritisak na sudije sa nase strane da se zaštitimo od ragbija i uklizavanja. Mi smo umesto toga ušli u jurnjavu, gubili loptu za loptom i vratili se u stari mod iz kog nije bilo oporavka.
Bilo je dosta dobrih stvari juče, a i dosta toga da se nauči što će nam trebati do nadam se svih mogućih finala i trofeja ove sezone.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Slazem se da je debilno Zocu pricati bilo sta o kosarci i samoj igri,samo mu zameram sto nije malo vise Dule kad su u pitanju sudije i igre van terena.
Ubedjen sam da Glasa i Koprivu nije ubacivao samo zbog neiskustva u ovakvim prljavim utakmicama. Glas onomad protiv turaka,bio 3 napada u igri,ako se ne varam dva je sjebao i vise se nije vracao.Mozda gresim ali to je moj utisak
Meni to smeta. Pogreši čovek 3 puta i do kraja utakmice na klupu. Pa zar se tako kali igrač? NE!
Zašto juče isti kriterijum nije bio za Zagorca? Nije ulazio Glas koji najbolje od svih može sam sebi da napravi prostor za šut a ono igra Zagorac koji ne zna koja mu noga leva. Zašto Balša nije ulazio takodje, isto tako je mogao da rastereti Lesora a optereti centre Huventuda.
Nelogična mi potpuno rotacija, mi nemamo kompletne dve petorke, nemamo kapitena, nemam vodju na teren, nemamo krštenu akciju za tri poena, da Panter izadje iz dva bloka i šutne bez pritiska.
Računam da ne može sve preko noć i za jednu sezonu ali isto tako računam da nekad vidim takvu akciju, makar promašili 10 puta, hoću da vidim takvu akciju, bitna će da udje.

Iskreno se nadam da neću više gledati Zagorca u ekipi, oterali smo sjajne igrače da bi on i Dangubić ostali.
 

Pfc do groba

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
38
Reaction score
261
Локација
Republika Srpska
Nista se ne brinite, dogodine u Fibinoj Ligu Sampiona, mada i tamo ce vremesni Tofas i Tenerife da remete skup placenika.

Da ovaj tim je skup placenika, koji su dosli da zgrnu love, na grb Zeljka naprave neki transfer i nakon 3 sezone stave katanac klubu, posalju ga u stecaj.

Dosta smo magle prodavali, neko mora da snosi odgovornost za ovaj kriminal, NIJEDNA teska utakmica nije dobijena ove sezone, o kom projektu mi pricamo.

Toliko se osecam tuzno i mucno, gledam kao da igramo protiv Bostona, tacno znam da smo bez sansi i na rezultat 16:29.
Ventura, Birgander, Vives, Vilis izivljavanje klasicno...

Smailagic i Kuruc pogubljeni, a Zagorac je ono sto je Lola u Fk-u.

Poslednji pozdrav Evrokupu, ko razume shvatice, mi cigansku ekipu spansku na stranu dobiti necemo, sudjenje bruka, kao da nam je na klupi Filipovski.

Ovo sto igraju spanci, igraju limeni, jos cvrsce i grublje.

Mrzim iz dna duse ove spanske timove, ali koliko vidim finale Huventud/GranCa-Valencia.
Povratim svaki put kad vidim tvoj komentar! Spasi nas Bože ovakvih grobara. Ti da si bio na JNA kad nas je Hajduk tukao 6:1 jedini bi zviždao i solio nam pamet kako si jedini realan. Molim te ne piši više, liječi svoje frustracije na drugom mjestu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.809
Niko ne pljuje Žoca, ali valjda smemo da primetimo loše rezultate koji polako dobijaju kontinuitet. Gubimo od Mege, Turktelekoma, jedva dobijamo Krku i Sudentski centar, a već je februar, kreću borbe za prve trofeje. U takvoj situaciji već smo čerečili i Šćepanovića i Filipovskog.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Samo sto sa Scepanovicem i Filipovskim i tim timom koji smo imali tada, i nije bas postojao neki prostor za napredak. Zoc sam po sebi ima odredjeni kredibilitet, nije prolupao sigurno, a i ovaj tim ima dosta prostora za napredak.

A i za razliku od perioda od ranije koji se spominje, sada se pravi neki sistem na duze staze, nije bas da sve deluje tako crno kao sto je tada delovalo.

Da je idealno nije, ali kod nas nikada nije ni bilo idealno. Bilo bi lepo da je dosao neki iskusan, pravi plej. Ali jbg, i sa ovim sto imamo sada i kako izgleda sada smo konkurentni, a verujem da ce do odlucujucih utakmica biti osetnog napretka u igri, tako da je jos rano za neko plakanje nad sudbinom.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Iskreno, ocekivan rezultat. Nadao sam se cudu, ali bilo je pretesko. Huventud je ocito podigao formu od prosle utakmice. Tada su bili deseti u ACB, a sada dijele 4. mjesto. Namazani i kvalitetni spanski cigani.. jbg.

Krivo mi je sto smo ih imali i spasio ih je samo ludacki sut za tri. Pocinju bas opasno da mi smetaju visoki procenti za tri gotovo svakoga ko igra protiv nas.

Zeljku i timu (i Avramovicu i Madaru i Dangubicu, a posebno Alenu) podrska do neba. Nista jos nije izgubljeno.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Mene samo zanima za kog igrača možemo da kažemo da ne može bolje od ovoga što sada igra? Svi, ali bukvalno svi igrači nam nisu dosegli vrhunac, jedva čekam kad ću moći da kažem: To je to, taj i taj igrač od ovoga ne može bolje. Zamišljam onda poeziju na terenu, ali do toga ćemo nažalost morati da se strpimo. Do tada, vera i podrška u Žoca i stručni štab.
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Mislim da si hteo reći teško da može gore :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top