Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
50 cent je 1.marta. :( Sve su prilike da necu moci da dodjem na top 8 jer do karte iz Pg jedino u areni mogu doci.
 

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
sacekajte ljudi prvo da prodjemo pa cemo onda razmisljati o mogucim protivnicima, realno mi nemamo sanse protiv ovih spanskih cigana u gostima ali ipak sta je kod Dula realno :D
 

seki

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
36
Reaction score
0
Kad je tacno tekma protiv barse srijeda ili cetvrtak negdje stoji da se igra u srijedu negdje da se igra u cetvrtak pozzzzzzzzz.
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Уколико прођемо, ја мислим да би било много боље играти у Арени него у Пиониру...финансијски ћемо да профитирамо и то доста...а и у Пиониру на претходне две три утакмице нисмо на нашем нивоу...јесмо испред свих али нешто не штима!
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
1. - 23. mart
2. - 25. mart
3. - 30. mart
4. - 1. april
5. - 7. april

Beogradska Arena - Dogadjaji http://www.arenabeograd.com/sr-ci/events/

50 cent je 1. aprila .... sistem 2+2+1 , znaci mi ako prodjemo sa drugog mesta igramo kuci 30 marta i 1 aprila ... a koliko ja znam u istoj fazi moraju obe utakmice u istoj hali... uglavnom nema nista od Arene ...:wink:

...Ma Zeljko dobija Marusi 100% , nas usere da dobijemo Barsu i prvi smo ... i igramo u areni i to 3 utakmice i onda F4 ... :D
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
ljudi,prvo da prodjemo pa cemo onda razmisljati,zar-ne?
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Real -Makabi ce biti utakmica zivota za obe ekipe iz razloga izbegavanja Barselone,isto tako to moze biti mac sa dve ostrice jer niko im negarantuje prolaz kod Duleta.Nama je svejedno ko god bude posto je nama svaka utakmica finale.Mi nemozemo nista da izgunbimo i u takvim utakmicama igramo najbolje,tako da je nama svejedno koga cemo da izjebemo za F4.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
prica se da je Novica malo davio Adrijanu Limu Jarica na treningu ... zato mu je Mesina i smanjio minutazu ... mozda nije lose Real
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Pekovic i Diamantidis, nejverovatnije propustaju tekmu s marusijem...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Steta sto nece PAO biti kompletan protiv Marusija, Pekovic i Dijamantidis su medju najboljim igracima tima, ali i pored toga su odlicni i mislim da nece dozvoliti novi neuspeh u Evroligi. Protiv nas nije igrao Pekovic, pa su nas ubedljivo pobedili...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
da,samo sto ocigledno tu ima nesto vise posto odjednom njih dvojica nece igrati iako su igrali protiv paoka,a uz njih nece igrati ni spanulis koji se "povredio" na treningu ... u jedno sam poprilicno siguran,a to je da zeljko nece da ih pusti,ali na nasu zalost igraju igraci,odnosno konkretno u ovoj utakmici kalates( ciji brat igrat u marusiju,sve se plasim da ce zapinjati),tepic koji je totalno van forme,sermadini koji ce maltene prvi put dobiti ozbiljnije minute,mozda jaskevicijus koji je u sukobu sa zeljkom ... jedino sto mi malo daje nadu sto znam da su gazde u losim odnosima pa nece biti pustanja sa vrha,ali iskreno u neke igrace imam veliku sumnju u postenje,a u neke i u i igracke kvalitete ...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
A otkud vam to da ne igraju Diamantidis i Pekovic?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не могу да верујем Ако је то тачно и ако, којим случајем, Маруси победи, а ми изгубимо то ће бити прворазредни скандал. Не верујем да је Евролига спремна да тако нешто прогута. Са друге стране, сигуран сам да Евролиги више одговара да Партизан иде у ТОП 8 него Маруси који нема навијаче.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
iz pao-a rekli da diamantidis sigurno ne igra a da su spanulis i pekovic pod znakom pitanja!!!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
433
Reaction score
1.560
odakle vam to? pa nisu valjda toliki smecari da to urade... s druge strane, i protiv nas su bili oslabljeni, pa nas ugazise kao niko u zadnje 3,4 godine...Ipak, i dalje verujem u Zeljka...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
И ја безрезервно верујем у Жељка, али ако му не играју најбољи играчи и због тога ми испаднемо, врло ће се променити моје мишљење о њему. Једноставно, не могу ни да замислим да Жељко може тако нешто да нам уради и због тога би моје разочарање било још веће.
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Ma nece to Zeljko uraditi,ali vidis kakva je situacija sa igrackim kadrom. Uostalom,Marusi je njih vec dobio kad su bili relativno kompletni,zasto ne bi mogao i drugi put? Ja verujem Zeljku u potpunosti,uostalom,sami smo krivi sto smo se doveli u ovu poziciju. Mogli smo lagano dobiti Marusi +9 i da nas sada boli uvo za rezultat PAO-Marusi.
Treba biti realan.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Pa dobro, znaci opet moramo cigane da dobijemo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top