Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Protiv Paoka nisu igrali Jasekevicijus, Dimitris i Spanulis, a svi ostali su imali dobru minutazu
(najmanju minutazu imao Kalatis,12 min)!!!

Da li ce ili nece igrati i da li je ovo tacno, videcemo u cetvrtak ali ako Pekovic nece igrati, pa to stvarno nema smisla i stvarno mi je onda jasno ono radovanje protiv nas.

Taj covek treba da igra sa polomljenom nogom i rukom kako bi u jednoj takvoj utakmici pomogao Partizanu i oduzio se i Grobarima i Duletu.

Za ove Grcke igrace mi je jasno kakav vetar duva, Zeljko nece prodati utakmicu to je sigurno ali sa kojim timom ce izaci na duel, to izgleda od njega najmanje zavisi!

Kazem jos jednom, Pekovicu sve najgore ako je tacno ovo sto se pise.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.099
Reaction score
8.489
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
fluid
Mislim da je u interesu Evrolige da Partizan ide dalje pre nego Marusi, a valjda je to stavljeno do znanja ovima iz PAO-a i da nema nikakvog puštanja.
Naravno da je u interesu euroleague da prodjemo mi koji imamo najvecu posetu izrazenu u % u odnosu na broj mesta u hali naravno. Par puta su naglasavali da smo mi najbolji promoterti kosarke sto se i videlo kad su nam puta progledali kroz prste za kazne. Ali dzabe sve to jer ne mozemo da ocekujemo da evroliga nalozi PAO-u da dobije marusija. Aj da im trazi da puknu ali kako da ih nateraju da pobede.Jes to takmicenje jedno od najneregularnijih ali ...ne vidim nacin:confused
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Napisao sam da su im valjda stavili do znanja da nema puštanja, što naravno ne isključuje mogućnost da Marusi može da pobedi. Ipak se ne mogu igrati tako sa ugledom Evrolige pa da pukne bruka o nekakvom nameštanju u slučaju da tako nešto bude očigledno.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kakav bezobrazluk...Trebala bi evroliga da reaguje ... Kakva je to bre neozbiljnost!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
NEEEEE Katastrofa ,ako se ispostavi kao tacno.Zvati sutra Zeljka,euroleague,proslavljene kosarkase,ma i Lisca ako treba(novine naravno),pa dici paniku,napraviti pricu o neregularnosti...i naravno reci Zeljku da se ne zajebava nego da dere tu boraniju.Ako slucajno Marusi pobedi,a zaista se i dalje nadam da nece, protiv nas ce govna u barseloni da igraju duplo jace,jer su govna.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.589
Reaction score
1.737
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Iskreno se nadam da ce Panatenaikos da dobije Marusi. Zeljko bi trebao da to uradi i za nas valjda. Mada, znajuci Duleta, ne bi me cudilo da mi rijesimo to u Barsi.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Mnogo mi je sumnjivo i ovo pomeranje tekme za 18... Lici na na trazenje nekog alibija unapred. Recimo zamislite sledeci scenario... Pao izgubi i kaze: "Nasa utakmica je bila 3 sata ranije, znali ste rezultat, zavisilo je od vas vi ste mogli da prodjete da ste dobili Barsu!" A da se igraju u isto vreme situacija ne bi bila takva, jer bi pritisak bio i na Pao, ako znaju da nas Barsa delje zestoko!

Sigurno ne igraju Dijamantidis i Spanulis, Pekovic je jos uvek pod znakom pitanja!


A za vikend se u Grckoj igra All-Star, na kome ce da igraju i Dijamantidis, Spanulis, Perperoglu, Focis, Pekovic, Hejslip, Batist i Nikolas...
:puke
 

GadGet

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2008
Порука
131
Reaction score
0
Ma da se tu pita Zeljko sve bi bilo Ok, ali ovako ima da igra sa tri coveka :?

Nista mora da otresemo cigane. Najbolje bi bilo da nasi igraci nemaju info iz grcke.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
A nikad nisam gotivio podmuklog Obradovica...Ma koliko on bio grobar,sav mi je nekako antipatican



Овако причати о легенди нашег клуба заслужује већу казну од опомене!!! Ипак, само усмена опомена за сада, следећи пут идеш на одмор!!!
 
Последња измена од уредника:

Dr.Hofmann

Guest
Šta bude biće, ne osvrćem se previše na pisanja medija o eventualnom neigranju nekog igrača, mislim da će Panatinaicos da dobije i to glat jer ovi će biti pod velikim pritiskom, a nisu baš navikli na toliko pritisak, a ako se slučajno desi da Marusi dobije ne treba puno žaliti šta je tu je.
Sumnjam da je Panatinaicos spreman da se igra sa svojim ugledom baš toliko, da je tako nebionoliko grizli protiv nas u Beogradu.
Što se tiče tekme u Barseloni, od nje ne očekujem previše, jer jasno je da su daleko jači od nas,neka moja želja je da naši odigraju opušteno i rasterećeno i da oslobode malo ruku van 6.25 tj da malo ubrzamo igrui idemo na "sve ili ništa" .
voleo bi da odigramo jednu "divlju" utakmicu pa šta bude ionako se baš ne nedamao pobedi pa da bar probamo da šutom spolja napravimo čudo.
Dobar provod želim svim Grobarima koji su otputovali za Barselonu!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode, ne treba da krivimo bilo koga, jer MI smo glavni krivci ako ne prođemo u četvrtfinale!

Zašto nismo pobedili Marusi kada smo mogli, ali ne, odigrali smo u Atini najgoru utakmicu u poslednjih 10 godina.

Zašto nismo pobedili sa 9 razlike u Beogradu, a mogli smo, jer smo imali +6 i nekoliko minuta do kraja, ali ne, opet smo ukakili situaciju.

... a sada kukamo i pljujemo druge, jer će možda namestiti da Grci prođu!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
A nikad nisam gotivio podmuklog Obradovica...Ma koliko on bio grobar,sav mi je nekako antipatican



Овако причати о легенди нашег клуба заслужује већу казну од опомене!!! Ипак, само усмена опомена за сада, следећи пут идеш на одмор!!!

On da je neka legenda ne bi dozvolio da mu pola tima ne igra u utakmici odlucujucoj za nas zbog tamo nekakvog grckog all stara !!!
A ovo podmuklog uopste i ne spada u uvrede...Ja ne znam sta je svama,sve sto vama ne ide pod kapu smatrate uvredama
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Zeljko Obradovic je veliki Partizanovac i legenda naseg kosarkaskog kluba. Jedini put kada smo bili prvaci Evrope, on je bio trener. Zeli nam sve najbolje, to je sigurno. Da li ce dobiti Marusi i u kom sastavu ce igrati? Ne znam, ali ce sigurno dati sve od sebe. Mi treba da gledamo sebe i razmisljamo o svojoj utakmici, da smo dobili Marusi u Atini, ili ovde sa 10 razlike, vec bi bili u top8, sami smo krivi sto nismo. Ipak, realno je da smo kvalitetniji od Marusija i ja verujem da prolazimo u top 8.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Tacno je da smo sami krivi sto vec protiv Marusija nismo obezbedili prolaz...Ali sad kad smo vec to propustili , mogao bi Zeljko bar da izvede neki ozbiljniji tim protiv Marusija i tako nam pomogne da prodjemo,kad nas je vec pokopao proslo kolo...
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
A da sačekaš da se završi utakmica pa da onda pričaš? Ili makar da počne?

Što se mene tiče. Željko može da izvede juniore protiv Marusija, on ostaje legenda kluba za sva vremena. A siguran sam, kao što sam već rekao, da PAO gazi Marusi.

Potpuno je normalno da klub neće da rizikuje povrede važnih igrača u utakmici koja se igra samo za prestiž. Isto kao što protiv nas Peković nije igrao, a u prvenstvu je igrao.

Prema tome, sami smo krivi što smo u ovoj situaciji, Željko će dati 110% da izbaci Marusi, a mi treba da mislimo o Barseloni i da probamo da u opuštenoj utakmici pokažemo neki svoj potencijal.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Naravno,sami smo najveci krivci.Ali isto tako ne treba se pravimo blesavi i da zmurimo sada kada naprasno pola igraca Panatanaikosa nece moci da igra.I uopste nisam od ljudi koji nesto puno veruju u postenje Pao.A nasi neka vide ako Pao proda da im opet prodaju igrace za kg krompira.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
On da je neka legenda ne bi dozvolio da mu pola tima ne igra u utakmici odlucujucoj za nas zbog tamo nekakvog grckog all stara !!!
A ovo podmuklog uopste i ne spada u uvrede...Ja ne znam sta je svama,sve sto vama ne ide pod kapu smatrate uvredama

На срећу, ти као појединац не одлучујеш ко је легенда клуба, о томе одлучује већина, а на основу показаног на терену, на основу резултата.

Дозвољавам могућност да неко не воли Жељка Обрадовића, али рећи да је подмукао, свакако јесте увреда и такву терминологију очекујем од цигана, од Гробара сигурно не. Ти си једини који тако мисли о Жељку, зар ти то није чудно? Упркос свему, само сам те опоменуо, без казнених поена и теби то није довољно.

Овде завршавамо причу на ову тему.


@Gazda

Ја се слажем са тобом да смо за неке ствари сами криви, морали смо тај Маруси добити и у Атини, али се не могу сложити да то треба да буде разлог да неко некога пусти, у овом случају ПАО да пусти Маруси. Нека одиграју пуном снагом, са најбољим саставом па шта буде, све друго смрди.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ja mislim da su sve ovo novinarske patke i da ce PAO odigrati najbolje sto ume i na kraju pobediti Marusi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.589
Reaction score
1.737
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Cisto sumnjam da ce Zeljko i ekipa izgubiti mec od Marusija. Rekao je i sam Tepic da ce dati svi sve od sebe da pobijede i samim tim nama omoguce plasman u top 8.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Svi smo nestrpljivi,ali ajde da sačekamo taj četvrtak.
Ja sam ubeđen da igrači Pao koji izađu u četvrtak daće sve od sebe da pobede,a šta će biti videćemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top