Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Probo sam da nadjem na forumu , ali izgleda da nema nista. Znaju li ljudi bliski redakciji Izaberi Partizan ,da li se nesto radi po pitanju narucivanja karti za arenu ?
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
@ Брмба

Да,у праву си,Лампе више не игра код њих. Моја грешка. Гледао сам статистику за целу сезону,ту је било и његово име,а пратио сам га на Еуробаскету кад је играо за Пољску,и био је доста добар,па сам зато написао!

Хвала на исправци!
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Макаби добио Хапоел у првенству Израела 104:87. Код Макабија најбољи били Блутентал,Лазми и Перкинс,мада ни остали нису заостајали.

За нас занимљиво може да буде то што им је центар Хапоела Томас убацио 19 поена,и да су се намучили с њим. Ту лежи наша шанса.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ствано сте претерали са тим препуцавањима Пионир или Арена. Откључана вам је тема на навијачком делу форума, немојте више овде о томе.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Geršon: Svi se plašimo Vujoševića

Trener Makabija Pini Geršon respektuje Partizan i njegovog trenera, ali očekuje da će se njegov tim plasirati na Fajnal for Evrolige.


Geršon je u intervjuu "Večernjim novostima" objasnio na koji način Duško Vujošević "komplikuje" život velikim evropskim trenerima.

"Svaki trener se najviše plaši Vujoševića. Posle fenomenalnih rezultata Partizana, više ne mogu da odu na razgovor sa menadžmentom kluba i kažu 'izgubili smo, jer nismo imali dovoljno novca da se takmičimo'. Šta reći o nekome ko je bio učitelj Željku Obradoviću, a koga je poslednjih godina pobedio toliko puta".

Makabi je u Top 16 fazi nadmašio Real, Montepaski i Efes Pilsen, pa uz prednost domaćeg terena u četvrtfinalu sa pravom smatra sebe favoritom.

"Sigurno ćemo biti pod pritiskom i takav osećaj će proizvesti interesantan zadatak za nas, jer smo gotovo cele sezone bili u ulozi autsajdera, u kojoj smo se odlično snašli".

Geršon je izjavio da se ne plaši nijednog igrača Partizana ponaosob, nego celog tima.

"Kada dođete do ovog nivoa, ne možete posmatrati stvari iz takve perspektive i reći da vas brinu jedan ili dva igrača. Ko god je došao do četvrtfinala, uradio je to jer je pokazao mnogo više od individualnih kvaliteta. Svi četvrtfinalisti igraju kao tim i opasni su kao tim, zato nema potrebe da pričamo o bilo kom igraču Partizana pojedinačno.

Ni na insistiranje novinara nije želeo nekoga da izdvoji...

"Ako pomenem njegovo ime bar jednom, cena će mu skočiti i onda nećemo moći da ga angažujemo", našalio se strateg Makabija.

Geršon ne strepi zbog činjenice da ove sezone niko u Evroligi nije pobedio Partizan dva puta.

"Niko nije igrao sa Partizanom pet utakmica, zato je nemoguće praviti poređenja. Ne možete reći da bi Panatinaikos ili Barselona izgubili od Partizana tri puta u pet utakmica. Ni nama nije neophodno da ih pobedimo sa 3:0, dovoljno je 3:2".

Trostruki osvajač Evrolige priznao je da je Makabi želeo da angažuje centra FMP Železnika Miroslava Raduljicu, kao i da je sa ljudima iz Crvene zvezde pretprošle godine razgovarao o eventualnom angažmanu.

"Bio bih veoma srećan da je postao naš igrač, ali mislim da je već potpisao za nekoga. Ne znam za koga, ali po toku pregovora koje smo imali, ili tačnije manjku razgovora, verujem da je potpisao za neki drugi tim. A moj kontakt sa Zvezdom bio je veoma kratak, tako da nemam šta posebno da vam kažem".

Мондо
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Od utorka 23. marta počinje prodaja karata za 3. utakmicu Top 8 faze Evrolige. Kao što je već poznato 'crno-beli' će se sastati sa ekipom Makabija, a pre utakmice u Beogradskoj Areni tim iz Humske će odigrati dva meča sa izraelskim timom u Nokia Areni u Tela Avivu.

Svi zainteresovani će moći sutra od 10 časova na blagajni da kupe ulaznice za predstojeći susret Partizana i Makabija. Moguće je kupiti najviše 4 ulaznice uz ličnu kartu.

U prodaju će biti puštene karte za nivo 400 po ceni od 1500 dinara, a za ulaznice na nivou 200 potrebno je izdvojiti 2500 dinara.

kkpartizan.rs
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ово треба издвојити из те Перине изјаве, мој слободан превод:

"Након лошег старта у овој сезони, наш нови тим почео је да показује квалитет. Опет је кошаркашка јавност у Србији и Европи била изненађена."

"Ми ћемо дати свој максимум у овој трци за Ф4, да одемо у Париз. То је наш сан. Свесни смо чињенице да је пут врло, врло тежак, ми верујемо да са својим ентузијазмом, напорним радом, посвешћеношћу - да не говорим о способности нашег тренера и несебичној подршци наших верних навијача - имамо шансу."

Свака част, капитенски!!! :clap
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
E jesu i ti novinari "Večernjih Novosti" da ne kažem šta...

Koliki...opet da ne kažem šta...moraš biti kad staviš jednu ovakvu konstataciju i očekuješ reakciju:

Geršon ne strepi zbog činjenice da ove sezone niko u Evroligi nije pobedio Partizan dva puta.

:banghead

I onda kad ti čovek odgovori ovako...

"Niko nije igrao sa Partizanom pet utakmica, zato je nemoguće praviti poređenja. Ne možete reći da bi Panatinaikos ili Barselona izgubili od Partizana tri puta u pet utakmica. Ni nama nije neophodno da ih pobedimo sa 3:0, dovoljno je 3:2".

...ne preostaje ti ništa drugo, ako si taj isti novinar, nego da uradiš
:banghead:banghead:banghead.

Neverovatno je kakvi se sve ljudi danas bave novinarstvom...Sami sebi nameštaju da im sagovornik lupi "mekanu dandaru". Strašno...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.874
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iskreno, rekao sam saigračima da treba da budemo srećni što nećemo igrati u „Pioniru“. Za nas je mnogo bolja „Arena“, bez obzira na to što staje tri puta više ljudi u odnosu na „Pionir“, gde crno-beli stalno igraju. Tamo što sam doživeo nisam nigde, to je prava ludnica i retko ko uspe da se snađe u takvom ambijentu.
Lazme ....

mismouvektu.jpg
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Crno-beli osetili obruče

22. mart 2010. 15:32 > 15:48
Košarkaši Partizana u ponedeljak oko podneva su odradili prvi trening u Makabijevoj Nokija areni, nekada dvorani Jad Elijahu. Milošević i Rašić ukazuju na atipičnu postavku odbrane izraelskog prvaka.
v164333p0.jpg

Ekspedicija srpskog prvaka doputovala je u Tel Aviv u nedelju uveče, a u utorak i četvrtak od 20 časova će biti gost na prve dve utakmice četvrtfinala Evrolige.

Crno-bele je dočekalo sunčano vreme i temperatura iznad 25 stepeni, što ih je u startu pomalo "ošamutilo", iako je i u Beogradu poslednjih dana došlo do otopljavanja.

"Trebaće nam malo vremena da se adaptiramo", izjavio je Strahinja Milošević.

"Osetili smo obruče, imali smo lagan šuterski trening. Mogu da kažem da je dvorana jedna od lepših u kojima sam trenirao, a uskoro ću i igrati".

Milošević je Makabi nazvao skupom "veoma kvalitetnih igrača, kao i uvek sa dobrim Amerikancima".

"Igra se do tri pobede, tako da treba razmišljati utakmicu po utakmicu, ali treba gledati i seriju kao celinu. Verujem da ćemo tokom serije postajati sve bolji, samim tim što ćemo sve više upoznavati protivnika. Na startu će sigurno biti nekih neočekivanih elemenata", smatra energični krilni igrač.

"Makabi igra odbranu u kojoj mi, kao protivnici, svih 40 minuta moramo da čitamo šta se događa i ko koga čuva. Biće sigurno teško, jer su oni takvom igrom pobeđivali jake timove, neke od njih i velikom razlikom", upozorio je Strahinja Milošević.


v164333p1.jpg

Aleksandru Rašiću će utakmica u utorak takođe biti prva pred fanatičnim Makabijevim navijačima.

"Neki momci su već igrali ovde i kažu da je izuzetno lep osećaj kada se napune tribine. Makabi će imati jaku podršku, kao mi u Pioniru, ali to nas neće sprečiti da pružimo maksimum i odigramo maksimalno angažovano oba meča".

Prirodno je da Rašić kao jedan od plejmejkera najviše brine o problemima koje će ekipa imati u organizaciji napada.

"Makabi igra odbranu kao malo koji tim u Evropi, to su 'meč-ap' odbrane kojima protivnika pokušavaju da izbace iz uobičajenog ritma. Mi ćemo probati što bolje da se prilagodimo tome i iskoristimo prednosti koje imamo u odnosu na njih. Nadam se da će nas to odvesti do povoljnog rezultata".

Večernji trening biće održan u terminu odigravanja utakmice.

Danilović: U Izrael se ne ide na izlet

22. mart 2010. 13:39 > 15:00
"Ne postoji tenzija, ali ljudski je očekivati nešto. Da nemamo nadu da ćemo nešto uraditi, ne bismo ni išli tamo", rekao je čelni čovek crno-belih uoči prva dva okršaja sa Makabijem.
v164318p0.jpg

Predsednik Partizana Predrag Danilović prezadovoljan je činjenicom da će crno-beli sa Makabijem odigrati najmanje još tri utakmice, u vreme kada su iz Evrolige eliminisani veliki timovi poput Panatinaikosa, Montepaskija, Efesa ili Unikahe.

Četvrtfinale plej-ofa igra se do tri pobede i počinje u utorak od 20 časova, sigurno pred 11.000 ljudi u Tel Avivu.

"Sve od početka Top 16 naovamo bilo je stvarno fenomenalno. Kako god bude, posle ove serije će ostati zapisano da smo uradili veliku stvar u Evroligi, osvojili domaći Kup i da nam predstoji Fajnal for Jadranske lige. Ja kao predsednik sam prezadovoljan".

Danilović se odmah nadovezao na sopstvene reči.

"...što naravno ne znači da tamo idemo na izlet, malo je dug put za to. Ako nam se ukaže prilika da odigramo kako treba, mi ćemo je iskoristiti".



Košarkaši će morati da se suoče sa paklenom atmosferom u Nokija areni.

"Nemam šta da ih savetujem, to Dule Vujošević najbolje radi. Igrali su oni u Tel Avivu, znaju da su to najbučniji navijači posle naših".

Osvajač jedine evropske titule za srpsku klupsku košarku (1992) priznao je da gaji nadu u novo iznenađenje.

"Ne postoji tenzija, ali ljudski je očekivati nešto. Da nemamo nadu da ćemo nešto uraditi, ne bismo ni išli tamo. Ali veoma je bitno da se zna da je i četvrtfinale Evrolige veliki uspeh".

MONDO
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
REFEREES: Jose Martín, Boris Ryzhyk, Recep Ankarali

Ovo mi se ne svidja...
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
koliko god mi strepeli od turaka, jevreji strepe tri puta vise...:napred Partizan
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Da li ce ove sudije suditi samo dve utakmice u Izraelu ili sve utakmice koje budemo igrali u final 8!?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Mislim da oni sude obe utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top