Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Dusane Kecmane, ja te obozavam! :respect Momci, Dule... Majstori! ma da ne pricam nista... idemo dalje, sledeca utakmica je pred nama, ovi nokautirani...vreme je za sex... a mi karamo!!!!!!!! :pfc:
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Ljudi moji umalo nisam umro,evo sad sam merio pritisak!
Ajmo momci,SVAKA VAM CAST!!!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Њихов проблем. Нисмо им ми бирали државу доле, већ су је сами заузели...елем, да не идем тотално ван теме.

Ово је већ изгубљена текма, треба само пазити да се не доживи неки тотални фијаско, да не буде -30 и слично. Сабрати се и смирити и све снаге усмерити на следеће утакмице...

:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha

Jebem ti sunce placem!
 

Dr.Hofmann

Guest
Jeo sam govna , kenjao, sam, srao sam , pljujte me sad zaslužio sam , zaboravio sam da je ovo košarka i da je ovo Partizan!!

Jedan ogroman podstrek za nas da sutra grmimo u Novom sadu i da oduvamo slaninarske pičke!!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
JE-NE-A svaka cast za onaj post od pre neki dan o tome kako ne treba da se predajemo ma koliko gubili ne mogu sad da je nadjem da citiram ali jos jednom svaka ti cast.

A igracima :respect:respect:respect:respect:respect:respect:respect:respect
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
uffff.. ocekivano :) hehehe. svaka cast momcima. pokazali su kako se bori za Sveti Dres i Grobare!
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Браво момци,браво,браво,браво!!! Ово је сан,пробудите ме!!!

Кецману наклон до пода,оваква партија у овако битној утакмици,то могу само НАЈБОЉИ!!!!!!!!

Имамо један брејк у рукама,и то даје наду да Париз није далеко!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
E pa lepo, sve cestitke Duletu i igracima. Ne treba videti sve crno kada se gubi, ne treba ni sada previse razmisljati o ovom mecu. 1:0 za nas, idemo dalje. Ovo treba sto pre u arhivu, i skoncentrisati se na drugu utakmicu. Kecman, neverovatan. Mislim da je i on zasluzio pesmicu. Kao ono"Bozic Pera ciganma stera". Sad bi moglo "Kecman Dusan zidovski je dusman" :)
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.261
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Majstoriiiii, HVALA VAM DO NEBA!!!!

Kakva igra, kakvo srce...kakav comeback...kosarkaske legende pod palicom doktora kosarke Duleta Vujosevica.

Mi smo Grobari, NAJJACI SMO NAJJACI


Bravo momci, bravooo !!!!!!!!!!

Svi pojedinacno, BRAVO, ali....DULE majstoree...Kecmaneee !!!!
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa! Bravo majstori!!!!!!!!! Ne znam sta vise da kazem osim bravo!!!!!! Tako se bori za svoj klub!!!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ово је већ изгубљена текма, треба само пазити да се не доживи неки тотални фијаско, да не буде -30 и слично. Сабрати се и смирити и све снаге усмерити на следеће утакмице...

Са никад већим задовољством ћу појести ово г***о што сам написао у овом посту! :D

Брааааавооооо момциииии! :napred Partizan

А Дуле...Дуле је ванземаљац, Дуле је ванземаљац...
 

NukeR

Guest
Ja nemam reci! Ovo je preslo sve moguce granice koje postoje, CRNO BELI JEBOTE VOLIMO VAS BREEEEEE!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ponestalo mi je reči!Ne verujem šta se dešava,jeben osećaj.Bravo Dule ,bravo crno beli,raznesite ih još jednu pa da vas ispratimo za Pariza već u utorak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top