Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
@ Je Ne A
Poceo si i u basket da se razumes nemoj bre te statistike postaces Dulov pomocnik ako se obistini. xe xe
 

Fred Perry

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
18
Reaction score
0
Локација
Oronuli hram
Jos pet sati do pocetka utakmice decenije.
Uz Boziju pomoc do pobede.:napred Partizan
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Momci samo hrabro i udarnicki, pa sta bude bice, sa stitom ili na njemu, a ja cu lepo da pola sata pred tekmu popijem jednu tabletu za smirenje, sto je sigurno sigurno je, ipak se malo plasim za moje zdravje , jer vec sada srce kuca ko singerica, dlanovi se znoje, ne mogu da sedim u reziji, setam se po radiju ko da sam na baterije,

POMOZI BOZE VODI NAS PUTEM SLAVE I NAVIJAJ ZA PARTIZAN I GROBARE
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2


F4: Grobari najglasniji ispred Bersija

07. maj 2010. 14:44 > 15:00
Nekoliko sati pre početka prve polufinalne utakmice Fajnal fora, deluje kao da će se novi prvak Evrope tražiti u Beogradu, a ne u Parizu. Grobari doputovali maltene iz svih krajeva sveta, mnogi nemaju ulaznice...
prev next 0 0 0 0
v169031p0.jpg

1 / 4

v169031p1.jpg

2 / 4

v169031p2.jpg

3 / 4

v169031p3.jpg

4 / 4




Na prostoru oko dvorane Bersi priča se pretežno srpskim jezikom, pošto su među relativno malobrojnim i raštrkanim navijačim grupicama Grobari ubedljivo "najkonkretniji".

Teško je nabrojati odakle su sve doputovale pristalice crno-belih: Beograd, Novi Sad, Pljevlja, Ljubovija, Frankfurt, Roterdam, Čikago... Naravno, ima i mladih Parižana srpske nacionalnosti.

Neki od njih imaju komplete ulaznica, neki samo za polufinale, neki bi da se trampe sa navijačima Olimpijakosa, pošto imaju ulaznice za njihov sektor...

Kad smo kod Pirejaca, najvatrenije pristalice Olimpijakosa, čuveni "Gate 7", izgleda neće ni doći na Fajnal for. Može se čuti da su mnogi Grci u poslednjem trenutku odustali od puta zbog velikih nereda u Atini, što je pomalo razočaralo pojedine navijače Partizana.

"Vidi ove grčke p..ke, jaki su samo kad ih je pet hiljada", prokomentarisao je Igor iz Čikaga dvojicu navijača Olimpijakosa, koji su prošli drugom stranom ulice.

Igor kaže da je ove sezone pratio Partizan od oktobarske turneje po SAD i da je dolazio u Beograd na utakmice sa Efes Pilsenom i Lijetuvos Ritasom. Prema njegovim rečima, oko 100 Grobara iz Čikaga sletelo je u petak pre podne na aerodrom "Šarl de Gol".

"Mnogo mi je drago što je baš ovaj tim Partizana prošao na Fajnal for. Možemo da ih dobijemo večeras, samo da zaustavimo Kleizu i Čildresa. Ovaj naš (Teodosić) će sam da se zaustavi!"

Još jedan Grobar iz Čikaga, u dresu kapitena crno-belih Petra Božića, takođe ne voli navijače Olimpijakosa, ali nije za fizički obračun sa njima. Pročitajte zašto...

"Grci su naša braća. Nikada im neću zaboraviti šta su uradili za srpsku vojsku u Prvom svetskom ratu".

Zlatko (21) iz Pljevalja predstavio se kao redovni posetilac portala MONDO.

"Mnogo ljudi vas čita u Crnoj Gori, a znam po nekim prijateljima i u Bosni i Hercegovini".

Ovaj momak doputovao je u Pariz bez ulaznica, ali je upravo od navijača Olimpijakosa kupio komplet po ceni od 370 evra.

"Majke mi, sinoć nisam mogao da jedem. Ne zato što sam štedeo pare, nego od uzbuđenja. Nisam znao da li ću uspeti da kupim karte. Hvala bogu da jesam".

Vredi pomenuti rođenog Beograđanina Luku (30), koji je stigao - verovali ili ne - iz Azerbejdžana! Ima jedan komplet, ali pokušava da nabavi još jedan "za ortaka".


Preprodavci su ujutru prodavali komplete ulaznica za 500 evra, u međuvremenu je cena pala na 400.


Navijači Barselone su prilično tihi i neupadljivi, dok su Rusi oko Bersija uglavnom u "porodičnom" fazonu. Kao i obično, došli su da se lepo provedu i potroše novac.


brdo naših,najvatreniji grci odustali.ajde da im verujemo na reč.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Ajmo svi u glas, Grobari s toobom sve do pobede aaaleeeeeeeee.. :s

Hladne glave, srca cista
parni valjak trese, lupa, udara
nikad nece da te izda
crno bele armija!

Sta god uradili vi ste ponos Srbije i Grobara, idemo momci rano je da se budimo iz ovog sna, sanjamo do nedelje :pfc:
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Пуно среће нашим јунацима вечерас, па нека нас обрадују по ко зна који пут...
Не сумњам да ће их Дуле одлично припремити и мотивисати, само да имамо фер суђење и све могуће...
Нека буде што бити не може...
:BB
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
CrnoBeli Majstori samo se borite,ostavite zadnji atom snage na parketu za Sveti Grb našeg Kluba,pa šta bude neka bude!!! Neka vam je sa srećom!!! Napred Partizan!!!
 

Sylar

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
81
Reaction score
0
Veceras samo hrabro momci, mada to nije potrebno ni reci. Oni ostavljaju srce na terenu i protiv Radnickog i protiv Barse. Ovo je istorijski mec za nas, mozda i najbitniji od kad postoji nas klub. SRECNO JUNACI !!!
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Jao jos samo malo,ne mogu da docekam.Mene je najveci strah da ne udjemo u probleme sa licnim greskama jer Skorcijanidis i Childres mogu da iznude dosta faulova,a i zaista je tesko cuvati coveka od 150 kila,u pioniru smo imali srece pa se povredio na pocetku meca.

P.S. Malo ko je verovao da cemo proci Maccabi pa eto sta se desilo:D
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Koliki ponos svaki Grobar oseti kada vidi ove slike... Hvala Ti Gospode Bože za sve naše uspehe... Napred Partizan u nove pobede!!!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ajmo crno beli!!!Samo jako ,samo hrabro,možemo da ih dobijemo!Imam neverovatan osećaj,a dan mi je dejavu 1. aprila ,kada smo igrali četvrtu protiv Makabija.AAAAAJMOOO GROBARIIII! :clap:BB
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Sviđa mi se kriterijum suđenja na početku ove prve utakmice, voleo bih da i nama puste čvršću igru...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Meni je svaka dlaka nakostrešena, bez sedativa ne smem ni da pomislim da sednem pred TV, srce lupa, bije, udara... Šta god i kako god bilo - MOMCI SU ŠAMPIONI!!! Znam da će se boriti do poslednje kapi znoja, pustiće i krv ako treba... meni je to dovoljno... s verom u Boga i PARTIZAN
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Napusavanje barsinih i podrska braći



31401_389507651646_21609071646_4438868_5724021_n.jpg


31401_389508611646_21609071646_4438875_2269352_n.jpg




Bratski kop


Lični utisci za prvih 15 minuta prvog polufinala je da bi Grobari da su pristuni u hali napravili domaćinskmosferu bez imalo muke.

Ostaje da vidimo da li Partizanovci u mogućosti da se spontano organizuju i naprave nešto slično.
 
Последња измена:

SpineBreaker

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
228
Reaction score
0
Локација
Prokuplje
Au kolko su nervozni kako li cemo mi, mada nesumljam da ih je Dule spremio,videcemo
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Koja je konacna trojka sudije za veceras....???? Sada sude Romualdas Brazauskas - Lithuania, David Chambon - France i Christos Christodoulou - Greece.
E sad nama ostaju Matej Boltauzer -Slovenia, Fabio Facchini - Italy, Daniel Hierrezuelo - Spain, Olegs Latisevs - Latvia....i Izrealac Shmuel Bachar.....
 
Последња измена:
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Danas razgovaram sa ribom, ona kaze Jao boli me stomak dobila sam, a ja Jao boli me stomak, utakmica veceras. :D Srecno momci, srecno Grobari koji cete biti u hali. Meni vec nije dobro, umrecu do 21h. Inace, mali off - ako neko gleda CSKA-Barsa, da li jos neko sem mene vidi korake Navara prilikom suta za 3. Uf malo cigance. Kako simulira opet...

EDIT: @Danijel - Letonac je "izvisio".
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Žabar, španac i jevrejin nam sude, koliko sam ja upoznata, Danijele... s verom u Boga i PARTIZAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top