Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Jos samo 5 sati do pocetka F4 i prve utakmice... 8 sasti do pocetka nase bajke u Parizu... Srecno momci nista vise nema da se kaze a sto vec nije receno... Ucinite nas ponosnim tako sto cete dati sve od sebe ostalo je nevazno...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mislio sam da ce mi poslednja poruka u ovoj temi biti poslednja pred mec, ali cu ipak sada napisati, na dan meca:

SRECNO CRNO BELI, IGRAJTE ZA KLUB, SEBE I NAVIJACE. STA GOD DA URADITE, ZA NAS STE SAMPIONI...AJMO CRNO BELIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pobedite grcke cigane i po ko zna koji put nam podarite srecu!
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Svanuo je i ovaj dugo ocekivani dan... znam da ce ovi momci ostaviti srce na terenu i da ce dati 10000001 % sebe, a to je za mene dovoljno ma sta god bilo veceras! Ajmoooooooo da pokidamo ciganijakos!!!!! :napred Partizan:pfc:
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
nemogu da cekam vise,neverovatno neka mi se posreci bas na rodjendan da oduvamo cigancice!!
i jedno pitanje ali off
6000 grka je doputovalo???
Imamo li podrsku od Paok-ovih navijaca :D
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Bersi opkoljen pred Fajnal for
Navijači Partizana traže u Parizu kartu više
Beta | 07. 05. 2010. - 13:05h | Komentara: 0

Sportska dvorana Bersi u Parizu jutros je od ranih sati okupirana navijačima koji traže ulaznice za utakmice završnog turnira košarkaške Evrolige, a u tome prednjače navijači Partizana.

Nekoliko desetina pristalica crno-belih od jutros pokušava da na neki način pronađe karte za večerašnju utakmicu Partizan - Olimpijakos.


Navijači Partizana dolaze u Pariz već dva dana iz svih krajeva Evrope. Većina ih je obezbedila karte, ali ima i onih koji veruju da će na neki način ući.





"Ma, snaći ćemo se nekako sigurno, imaće neko kartu viška, ne brinem uopšte", rekao je izveštaču Bete jedan navijač sa Kipra.



Očekuje se da će u Parizu biti oko 1.500 navijača Partizana, što je malo prema 6.000 najavljenih pristalica Olimpijakosa. Jutros je u Pariz čarter-letovima došlo oko 3.000 grčkih ljubitelja košarke.



Nekoliko desetina navijača Partizana iz Trstenika skratilo je vreme do početka polufinalne utakmice tako što su otišli da gledaju meč FMP Železnik - Split na juniorskom turniru Evrolige, gde su bili najbrojniji i najbučniji gledaoci.



Utakmica Partizan - Olimpijakos počinje u 21h. U prvom polufinalu, od 18 sati igraju Barselona i CSKA iz Moskve.
 

dwdtox

Početnik
Учлањен(а)
28.04.2010
Порука
5
Reaction score
0
Локација
NBGD
Samo Hrabro

Ja skoro da nisam ni spavao..sanjao sam pocetak tekme i ne mogu da docekam..samo da veruju u sebe, vec smo pobedili cigane na pocetku i samo HRABRO CRNO BELI.

Inace koga zanima kvote na danasnju tekmu cigani-Partizan(bet-at-home kladza):
Pobednik fajnalfora:
Regal FC Barcelona 1,60
Olympiakos Pireus 2,90
CSKA Moscow 6,00
Partizan Belgrad 14,00

Glavna opklada
Olympiakos Pireus - Partizan Belgrade 1,20 4,20

Prednost pobednika(sa koliko poena ce pobednik pobediti)
Olympiakos Pireus sa 1-5 4,50
Olympiakos Pireus sa 6-10 4,30
Olympiakos Pireus sa 11-15 4,90
Olympiakos Pireus sa 16-20 6,50
Olympiakos Pireus sa 21-25 10,00

Prednost pobednika(sa koliko poena ce pobednik pobediti)
Partizan Beograd sa 1-5 6,20
Partizan Beograd sa 6-10 9,50
Partizan Beograd sa 11-15 16,00
Partizan Beograd sa 16-20 28,00
Partizan Beograd sa 21-25 65,00
Partizan Beograd sa 26 ili više 100,00

Koliko ce poena postici Aleksandar Maric (PAR) (inkl. Overtime)?
Više od 13,5 1,80
Manje od 13,5 1,80
Koliko ce poena postici Dusan Kecman (PAR) (inkl. Overtime)?
Više od 8,5 1,80
Manje od 8,5 1,80
Koliko ce poena postici Lester McCalebb (PAR) (inkl. Overtime)?
Više od 12,5 1,80
Manje od 12,5 1,80
Koji će tim osvojiti prve poene?
Olympiakos Pireus 1,75
Partizan Belgrade 1,85
Koja će tim osvojiti prvih 10 poene?
Olympiakos Pireus 1,60
Partizan Belgrade 2,10
Koji će tim prvi postići 20 poena?
Olympiakos Pireus 1,50
Partizan Belgrade 2,35

Ja igram 2 i da ce Partizan da dobije sa 1-5 poena i 6-10 poena.:napred Partizan
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Ovo se čekalo 12 godina.....samo hrabro večeras. Ova sezona je nesto posebno, nessto sto ce se pamtiti još dugo, dugo....Dajte sve od sebe .
Grobari s tobom sve do pobede!
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja sam potpuno opušten što se tiče večerašnje utakmice, nek momci igraju maksimalno rasterećeno pa šta bude!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Evo da iskoristim priliku da poželim svu sreću ovog sveta Duletu i momcima večeras :) Samo neka odigraju mudro, hrabro i bez nervoze pa neka bude što biti ne može. Oni su za mene već prvaci Evrope i ako izgube neka znaju da sam kao i mnogi ovde ,a i širom planete ponosan što navijam za jedan takav klub kakav je Partizan i što su nam ovi momci, da kažem lavovi na terenu omogućili da se radujemo uspesima! HVALA TI CRNO-BELA LJUBAVI I VEČERAS SREĆNO!!!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
AJDEEEEEE BREEEEEEEEEEEEEE
DA IZGINEMO AKO TREBA

DOS'O JE I TAJ DAN...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Ajmo braco grobari samo hrabro veceras ostade manje od 6 sata do pocetka utakmice, veceras opet mi u glavnu ulogu da pisemo novu istoriju kluba. Samo hrabro vidim koeficient je velik za pobedu ciganoikosa ali to vise ne igra nikakvu ulogu ulog je veliki a jedna utakmica nista se nece znati do kraja. Mozda ovaj vikend i ima malu a mozda i veliku simboliku pre svega jer se finale igra 9 Maja na dan pobede nad fasizmom pa posto i nase sveto ime PARTIZAN je vezano upravo za borbu protiv fasizma pa sto ne bi da taj 9 Maj u buduce bude i nas praznik. Puno srece zelim nasim momcima i Duleta i dobro sudjenje. Napred Partizan!!!!!!!!!!!!!!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne izgubiti u toku utakmice više od 10-12 lopti.
Šutirati slobodna bacanja u procentu od minimum 75%.
U skoku biti makar u egalu, mada očekujem i "plus".

I to je to. Sa ova 3 ispunjena parametra mi utakmicu danas dobijamo.

SREĆNO JUNACI NAŠI!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.876
Reaction score
9.943
Мање од 10 изгубљених лопти би било пожељно. И поред наше феноменалне одбране, они не би требало да имају много изгубљених лопти. Имаће нижи проценат шута,али тешко да ће грешити у додавањима.
@dwdtox
Одиграш на Партизан од 6-10 победу, да први стижемо до 20 и на сву тројицу више кошева и лаган добитак.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top