Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Dajte bre ljudi, opet ta prica o A licencama. Pa je li vi pratite ovo od prije 2 godine pa se pitate otkud Zalgirisu A licenca, a mi je nemamo? Sledeca raspodjela licenci je na ljeto 2012, minimalno su sanse da je dobijemo prije toga, jedino u slucaju osvajanja evrolige mozda. I kod raspodjele tih licenci, najslabiji od vlasnika A je gubi, a najbolji od ovih sto nemaju tu licencu je dobija, mada ni to ne mora bas biti pravilo. Tako mi imamo jos 2 sezone da nastavimo sa ovakvim uspjesima i onda cemo pricati o A licenci.

Ovo ko je najbolji se odlucuje na osnovu rezultata, posjeta i tv prihoda u poslednjih 6 godina.
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Ljud, ja ne znam uopšte što se potresate mnogo olo te licence. Ko ih jebe. Vidite da su njima jedini kriterijum pare i da ih ništa drugo ne zanima

I jednog dana kad ojačamo i kad nam ponude licencu treba da im se zahvalimo i da kažemo dajte je slobodno nekom drugom
 
Последња измена:

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Свака част на наше играче и поноосан сам што имам могућност да живим у њихово доба.
Дулету такође свака част показао је поново да је најбољи тренер и желим им више среће следеће године.
Такође све честитке навијачима који су тамо били, јесте да је било испада али добро је и ово и солидно су извукли текме.
Само напред Партизан !
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
ZAo mi je sto kasnim sa cestitkama.
Zao mi je sto nisam mogao da odem na docek.
Zao mi je sto necu moci da junake pozdravim bar na jednoj utakmici ove sezone.
Ali nije mi zao sto smo obe izgubili. Srce mi je puno, jer smo dokazali da smo, ako nista drugo, onda 4. tim u Evropi. A po mom shvatanju kosarke, 1., u najgorem slucaju 2. Raznovrsnost u igri imamo, vrhunske igrace imamo, efektne, atraktivne igrace imamo, fenomenalnog trenera imamo, harizmu imamo, MUDA imamo i za izvoz!!! Pokazali smo kako se pristupa igri, kako se igra TIMSKI (nesto sto ostali timovi ne mogu), kako mozemo i mane nasih igraca da pretvorimo u prednosti, a prednosti protivnika u nase oruzje. Pokazali smo da pare ne kupuju sve, da se srce i ponos ne mogu kupiti, a ova dva poraza... Nek ih okace nasi protivnici macku o rep. Mi cemo opet izaci jaci, ova dva poraza cemo (ako vec i nismo) pretvoriti u pobedu, pricace se jos dugo o nama.
Za zakljucak mogu samo reci ono sto sam i posle poraza od ciganijakosa rekao:

CRNO BELI BRAVO, BRAVO!!!
:napred Partizan:napred Partizan
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
ljudi kako je bilo na dočeku??;)
Dajte malo informacija i koju sliku!!
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Momci,hvala vam za sve pobede ove godine u Evroligi...Duletu svaka cast!zao mi

je sto zivim daleko,pa nmg da dodjem da docekam ove SAMPIONE !

:respect
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Docek je bio ekstra, od srca, tacno se videla ta povezanost izmedju njih i nas. U principu, svi su me odusevili, Maric i roberts su bili presrecni kad us nas videli, Vesely nekako umoran ali onaj njegov kez je najbolji. :D Braca, Dule Kecman sa starkama bez pertli :D zatim Bo koji je takva flegma da je to strasno. Standardni gospodin Bozic i Dule koji napusava Misu. :D Vranes se pokidao od smeha kad je moj burazer, inace na forumu schomy90, popeo ortaka na krkace i stao pored Vranesa. :D Ipak, mene su posebno odusevili Mitrovic i Djekic, sa njima sam se slikao, opusteno smo pricali, pogotovo Mitrovic i ja, kao da se znamo 100 godina. A Dule je najjaci kad se slika. :D

ocekujte malo kasnije i par slika. :wink:
 

BodiBond

Početnik
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
36
Reaction score
1
Локација
Blokovi
Bilo je dobro na dočeku, mada sam se uplašio kada sam došao oko pola 4 bilo nas je par... Izbaciću neke slike kada pronađem USB kabl za aparat, verovatno sutra!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Docek je bio ekstra, od srca, tacno se videla ta povezanost izmedju njih i nas. U principu, svi su me odusevili, Maric i roberts su bili presrecni kad us nas videli, Vesely nekako umoran ali onaj njegov kez je najbolji. :D Braca, Dule Kecman sa starkama bez pertli :D zatim Bo koji je takva flegma da je to strasno. Standardni gospodin Bozic i Dule koji napusava Misu. :D Vranes se pokidao od smeha kad je moj burazer, inace na forumu schomy90, popeo ortaka na krkace i stao pored Vranesa. :D Ipak, mene su posebno odusevili Mitrovic i Djekic, sa njima sam se slikao, opusteno smo pricali, pogotovo Mitrovic i ja, kao da se znamo 100 godina. A Dule je najjaci kad se slika. :D

ocekujte malo kasnije i par slika. :wink:

EDIT: Sam mi je izbacio dupli post, ne znam razlog zaista... :? Ako nije problem da mi obrisete...

Dajte, dajte sve što ima sa dočeka...

Kako mi je žao što ne živim u Bg!:banghead
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.816
Локација
Beograd
E. ovako, vrele glave i još uvek drhtavog srca, koje će uskoro da rikne, verovatno, dodjoh nekako do kuće, dva sata kašnjenja - ni sekund žaljenja, nema nijednog da je odbio da pruži ruku, slika se, neki i više puta, da se potpiše... tačno se videlo koliko im je značilo što smo tu, što ih čekamo, što nismo odustali i nestali... ovo nema niko, to sam rekla i Robertsu i Bou, a oni to i sami znaju... posle svega, Duško i momci, ne svi, ali nije bitno, umorni i od puta i svega drugog što ih je pratilo, imaju volje, želje, vremena da podele tu našu emociju... Pera KAPITEN, gužva oko njega, tiskamo se da se slikamo, a on, mrtav 'ladan, kaže - polako, imamo vremena za vas, nigde ne žurimo, kući smo... ja odoh po bensedin, moram, 'oću da umrem od sreće, od ponosa... s verom u Boga i PARTIZAN
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Uzmi bromic :)
Grobarka u rozoj majci sa umirujucim glasom objasnila :D
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
evo i ja se vratih iz pariza i mogu samo reci:i sve u k...c partizan je sampion!!!!
a za one cigankose da su jad i beda !!!!!!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
30641_1459384010389_1407064204_1225594_3362664_n.jpg


schomy90 drzi na krkacama ortaka... :D
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
evo da i ja cestitam momcima na velikom uspehu sa malim zakasnjenjem..:ziveli
da smo imali bar malo srece bilo bi svasta,ali ja sam malo je reci prezadovoljan ovim... BRAVO MOMCI:BB
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Da i ja kažem svoju poslednju reč pre zatvaranja teme.ovo je bila ubedljivo najluđa sezona u evroligi.prošli smo put od ponora do vrha.nakon što smo u prva 3 kola imali učinak od 1-2 retko ko je verovao da ćemo proći,i verujem i mnogi ovde,ali ima ko je verovao!roberts,koga na početku sezone mnogi nisu mogli da shvate(pa i ja) je postao junak svih grobara.nekoliko puta ove god.smo svi pomislil "E SAD STVARNO NE MOŽEMO BOLJE"ali smo opet i tu pogrešili.išli smo korak po korak,baš onako kako treba.došli smo do vrha ali su nam hvalila još 2 stepenika do pobedničkog postolja.ali i to je život.sve ukupno kad se sabere imamo skor 11-11,ali daleko od toga da su tako i naša osećanja pomešana.svi koji vole KK Partizan su presrećni i ponosni na ove momke.ovoj sezoni u EL je došao kraj,i želim samo da istaknem da sam ponosan na ove igrače i ljudine a nadam se da ću to osećanje imati i sledeće god prema ovim istim ljudima!
 

Dr.Hofmann

Guest
Završila se ova evroligaška sezona, mogu samo da kažem naklon do poda igračima i Duletu za prikazano na terenu( mrlju je bacilo događanje oko karata, to nam nije trebalo), tu je uprava zasrala maksimalno.
Nakon prve utakmice sa Unikahom u Pioniru u povratku kući smo pričali nas par koji duže vreme posećujemo Pionir i "složili" se da će veliki uspeh biti ako uđemo u TOP 16, ali oped je Partizan prevazišao sva naša očekivanja za ovu sezonu bar moja, i zato svaka čast još jednom pre svega momcima na terenu za sav znoj i borbenost koju su pokazivali i pokazuju.

Grobari (oped sezona iz snova postavili smo sami sebi visoke standarde), na žalost , na kraju su neki ljudi iz uprave sve to zaboravili i okrenuli leđa Grobarima.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.919
Баш зато данас и није поздрављен Шилобад (за разлику од свих осталих легенди који су се нашли на аеродрому), чак је добио и пар звиждука. Играчи и Дуле легенде, ЉУДИНЕ, а скроз ме одушевили Бо и Робертс. Бо је мало резервисан био касније, али Робертс тотална опуштенција. Сваки минут га бомбардују са молбама и питањима да ли остаје, а он кроз смех "Maybe, we'll see". Песма, навијање, скроз је готивно било данас...
 

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Da se i ja oglasim pred zatvaranje teme ovo je bila stvarno luda sezona sto se tice ovog takmicenja... Na pocetku pad i malo ko je smatrao da mozemo da se dignemo ali... Poceli smo polako utakmicu po utakmicu... Krenula su takozvana cuda koje smo pravili... Padali su najjaci, najskuplji... Kasnije kraj sezone i dokazano da ona "cuda" ipak nisu bila cuda. Na pocetku sezone Dule je okupio grupicu igraca za koje mnogi nisu culi. Odradio je on ono svoje sto samo on zna sta je i ukomponovao ih je tako da... Mislim da kraj ove recenice svi znaju. Dule je jos jednom napravio Neverovatan skup igraca i stvorio medju njima harizmu i zelju za pobedom i malo tog pozitivnog igrackog inata prema drugima. Momci su pokazali koliko znaju sta mogu Dule nas je samo jos jednom uverio koliko zna o ovoj igri. Neverovatan uspeh plasmanom na F4 i jos neverovatnije igre tamo. Nema reci da se opise ova EL sezona kako treba! Svaka cast momcima samo reci hvale i postovanja!!! Verovatno je apetit posle ove sezone veci ali sledece za mene uspeh TOP16. Ako bude moglo siguran sam da cemo da iskoristimo svaku sansu za vise!!! SVAKA VAMA CAST MOMCI!!!
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
Баш зато данас и није поздрављен Шилобад (за разлику од свих осталих легенди који су се нашли на аеродрому), чак је добио и пар звиждука. Играчи и Дуле легенде, ЉУДИНЕ, а скроз ме одушевили Бо и Робертс. Бо је мало резервисан био касније, али Робертс тотална опуштенција. Сваки минут га бомбардују са молбама и питањима да ли остаје, а он кроз смех "Maybe, we'll see". Песма, навијање, скроз је готивно било данас...


Шилобад уопште није крив...крив је неко за кога никада не би помислили да ће да зајебе Гробаре.Мада,то није тема,момцима свака част и наравно :respect :respectза све...Кад се сетим Ортеза пре 6,7 година и -20 у Пиониру,све ми делује као нестварно...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Evo da kažem par stvari pre nego što tema bude sealed. Hvala košarkašima za sve lepe trenutke ove sezone u Evropi. Hvala im što su se borili kao lavovi u svakoj utakmici i što su pokazali i Evropi i svetu da neke stvari pare ne mogu da kupe. Hvala im što su učvrstili KK Partizan u sam vrh evropske košarke jer mi tamo i pripadamo. Hvala im na svemu i daće Bog da se sve ovo ponovi i sledeće sezone pa da ih gledamo u Torinu. HVALA PARTIZANE! :napred Partizan:D::s
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top