Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Cim se jos makar jedan igrac prikljuci Maricu i Mek Kejlebu odmah druga slika na terenu. Konacno je isao i sut koji je do sada bio najveci problem. Ni sada nije bilo sjajno ali je veliki napredak u odnosu na pocetak sezone kada smo ubacivali trojku svake prestupne. Maric i Rasic veceras prosto fenomenalni. Roberts konacno naucio da stane na kocnicu i ne forsira sut po svaku cenu i sve to je rezultovalo pobedom. Svaka cast i samo neka tako nastave i da konacno krene ova sezona kako treba ovo je valjda neka prekretnica.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
:respect...
Фантастична утакмица, фантастична атмосфера...
Свака част играчима на игри и борбености...
Ако се добро сећам пре пар дана је неко на форуму написао да ће сад Рашић пропадити...ето погодио је...свака му част на игри :clap, утакмица каријере... Бо и Марић стандардно добри, док је Робертс све бољи и бољи... Види се колико је Пера капитен од значаја за екипу...
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Ово само ми умемо. Браво свима.
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
@jedibojan

Jebiga, zakon jačeg.

@premier

Vidim ti si stručnjak izuzetan, radiš kao trener ili najmanje pomoćnik trenera u nekom ozbiljnom timu, poštuju te u svetu košarke... NIKO nema pravo da dovodi u pitanje reč Duška Vujoševića.

Atmosfera fenomenalna! Kad sam krenuo na utakmicu imao sam neku tremu, tremu koju nisam osetio još od prošle sezone, izgleda da sam bio u pravu. Navijanje je bilo ubedljivo najbolje ove sezone, ali nisam otkrio toplu vodu što sam ovo rekao. Mislim da su za pobedu dobrim delom zaslužni navijači. Ali ljudi imaju herca, svi do jednog!

Čestitam, uživajmo večeras u neverovatnoj pobedi...
 

premier

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2009
Порука
11
Reaction score
0
Локација
Beograd
@ daxy

Brate mi imamo neverovatan tim sa velikim potencijalom, ako cemo tamo niko od nas nema nikakav ugled u bilo kom sportu pa opet komentarisemo, mi kao navijaci imamo pravo na to. Razumem greske Sinoveca, Djekica,Mitrovica oni su mladi i za njih ima nade da postanu veliki igraci, ali Vranes je vec mator a igra mnogo lose, kvari nam igru pa valjda vidis i sam brate kako lose igra. Svaki put sam u strahu kad on uzme loptu, u Duletov izbog ne sumnjam, on od svake budale moze da napravi strasnog igraca, ali izgleda da Vranesu nema pomoci.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Bravo crno beli. Svaka cast, pozrtvovano do kraja. A i realno, sramota je 2x za redom izgubiti od cigana. :D :D

edit: Docekasmo Rasica
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
he he,jos su i grcki Gurbeti dobili batina zajedno sa nasim cigosima!!! :pop
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Samo se plasim da odlucujucu/e utakmicu/e ne igramo pred praznim tribinama a bice najgore ako nam roknu dve (sto me ne bi cudilo) bez publike a to su Efes i Ritas (dve za redom)... sad to cekamo, kazna je sigurna... samo nek ostane na novcanoj...

I da, nece da dozvole da sponzor lige igra pred punim tribinama jer smo ih redovno tulkli a godinama nista nisu uradili :wink:
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Uloga Pere KAPITENA - ekipa se okuplja da se pozdravi na centru uz euforiju, vikanje, skakanje... Pera ih smiruje, sledi dostojanstven pozdrav. Gest koji pokazuje da je ovo samo pocetak i da je ovo za KKP normalno. To je to...
 

winnerpfc

Grobar
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
514
Reaction score
1
Локација
PV
Veliki trijumf crno-belih nad Olimpijakosom 26.11.2009.
default.jpg
U 5.kolu Evrolige košarkaši Partizana savladali su ekipu Olimpijakosa 86:80 i upisali drugu pobedu u najelitnijem takmičenju na starom kontinentu.
U sjajnom ambijentu koji su priredili Partizanovi navijači, pobeda nad velikim protivnikom nije mogla da izmakne.

Gosti iz Pireja su od samog starta krenuli silovito i vrlo brzo stekli značajnu prednost (2:11). Budi se Partizan, konsoliduje svoje redove i polako sustiže protivnika (14:17). Još više pojačavaju pressing crno-beli do kraja prve četvrtine i sustižu atinjane (19:19).

Partizan postiže prvi koš u drugoj četvrtini i stiže do prvog vođstva na meču (21:19). Sledi period mirnije igre u kojoj nijedan tim nije dominirao pod koševima, što je rezultovalo čestim smenjivanjima rivala u vođstvu. Sledi par grešaka našeg tima, što grci kažnjavaju i dolaze do 5 poena prednosti (31:36). Do velikog odmora gosti uspevaju do održe minimalnu prednost.

Kao na startu utakmice i drugo poluvreme bolje otvaraju atinjani i stižu opet do 9 poena prednosti (38:47). Sledi fantastična serija crno-belih 12:0, za novo vođstvo 50:47 i Pionir je u transu! Olimpijakos se vraća u meč i do kraja trećeg perioda viđena je opet rezultatska klackalica, koja je za 1 poen prevagnula na stranu gostujućeg tima (60:61).

Rovovska borba nastavlja se i u poslednjoj deonici, pa nijedan tim u narednih 5 minuta ne dolazi do prednosti (68:68). Sledeća 2 minuta niko ne uspeva da postigne koš, napetost je sve veća. A onda sledi zakucavanje Marića, pa trojka Rašića sa 8 metara u poslednjoj sekundi napada za novi zemljotres u Pioniru (73:68). Partizan je bio jako opterećen ličnim greškama u poslednjoj četvrtini. Kako se bližio meč kraju klupa crno-belih bila je sve tanja i tanja. Redom su zbog 5 ličnih grešaka izlazili iz igre: Veseli, Mekejleb, Roberts, Božić. Međutim, koji god igrač bi ulazio sa klupe, davao bi veliki doprinos i kako se bližio kraj srpski šampion je igrao sve bolje i bolje. Pokušali su Pirejci u završnici da žestokim presingom poremete crno-bele, ali igrači Partizana večeras su igrali kao da su na okupu 10 godina. Nošen velikim hukom sa tribina, parni valjak rutinski privodi meč kraju i upisuje važnu pobedu za nastavak borbe za TOP 16.


Partizan – Olimpijakos 86:80 (19:19, 19:24, 22:18, 26:19)

Partizan: Roberts 5, Sinovec , MacCalebb 19, Kecman 6, Milošević , Rašić 25, Mitrović , Božić 2, Marić 23, Vesely 5, Đekić 1, Vraneš .

Olimpijakos: Childress 18, Vujčić 4, Bourousis 7, Halperin 15, Kleiza 18, Vasilopoulos 2, Glyniadakis , Papanikolaou , Beverley 2, Teodosić 12, Schortsanitis 2, Wafer .
zvanicni sajt


Vujošević: Kupili smo vreme
Duško Vujošević bio je zadovoljan pobedom svog mladog tima nad favoritom, ali je istakao i podestio da je to ekipa koja još ne pokazuje pravo lice.
objavljeno juče u 23:49; autor: Ivana Jakovljević
Za razliku od kolege iz Atine Duško Vujošević je imao razloga za kompletno zadovoljstvo. Međutim, nije dozvolio da ga emocije ponesu nego je realno sagledao situaciju u kojoj se njegov mlad tim nalazi i posle pobede nad velikim Olimpijakosom.
"Došli smo u meč iz dva poraza i izdigli se iznad favorita. Ovom pobedom ostajemo u trci što nam nije bila obaveza i realnost. Vraćeno je samopouzdanje, što je veoma važno isto kao i činjenica da smo iskoristili povratak lidera Pere Božića, koji je bio od ogromnog značaja za naš neuigrani tim" - istakao je Vujošević.
Trener crno-belih naglasio je da je ovim trijumfom kupljeno vreme i najavio da će njegov tim tek pokazati koliko ume što bi trebalo da motiviše javnost da mu pomogne: "Nemamo isti tim kao prošle godine, ali je sigurno da ćemo se vremenom podizati. Ono što nećemo dozvoliti je da prođemo kao fudbaleri pa da nam opozicija vrši detaljne analize poraza. Trudićemo se da pravimo dobre rezultate koji bi trebalo da probude i motivišu one koji moraju da čuvaju bitne stvari u državi. A svi znamo da je Partizan jedna od njih".


kosarka.rs
 

premier

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2009
Порука
11
Reaction score
0
Локација
Beograd
evo sad gledam na sosu kaze tegi da posto je efes sponzor evrolige da ce da urigiraju kod evrolige da makar jednu tekmu igramo pred praznim tribinama sto bi za nas bilo pogubno jer mi se sve cini da cemo se sa efesom klati za tu poziciju 4...POMOZI BOZE DA NAS ODERU FINANSIJSKI BOLJE DA NAM UZMU 1000000E nego da igramo pred praznom halom...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Svaka cast ,za pobedu najzad smo odigrali srem ,borbeno,rasic konacno proradio,maric vrhunski isto i BO takodje bih pohvalio i Robertsa koji se bori kao LAVCINA! Od njega ocekujem sledecu tekmu dabl-dabl npr nekih 15 p i 10 sk!
@premier
Jel ti shvatas da su to njegove mogucnosti? Jel treba tebi neko da kaze da si .... ako ne mozes da zakucas ?
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Vraneš ima 26 godina, po meni nije mator, i svakako da ima svojih prednosti i naravno više mana. Ali da je panj, nije. Ako igra u Partizanu, zaslužio je jer ga Dule nije oterao. Ja sam verovao i da je Rakočević solidan igrač, ali Dule je odlučio i danas se videlo da nije napravio grešku.
 

premier

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2009
Порука
11
Reaction score
0
Локација
Beograd
@ matic

E pa u skladu sa svojim mogucnostima treba da igram u klubu u kakvom zasluzuje. Partizan nije klub za njega, nije se snasao ovde lik sta cu mu ja, partizan ne sme da tolerise takve greske kakve on pravi... Nije moje da sudim ali on nije igrac za nas.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Izgleda da je najlepse tuci grcke cigane, od one nezaboravne majstorice '98. do ove veceras. Ovo mi je jedna od najdrazih pobeda Partizan otkako gledam basket, a gledam ga dugo! Dobijena utakmica na muda, na srce, na navijace. I celog zivota sam cekao da vidim ovo - gospodo, e OVO JE PAKAO!!! Znam, bicemo kaznjeni, sve znam, ali mora da bude atmosfera takva da protivnik mora krv da propisa i ima muda bika da dobije u Pioniru! Ufffff...

E, sad, grand finale u subotu!!! :pfc:
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
@ matic

E pa u skladu sa svojim mogucnostima treba da igram u klubu u kakvom zasluzuje. Partizan nije klub za njega, nije se snasao ovde lik sta cu mu ja, partizan ne sme da tolerise takve greske kakve on pravi... Nije moje da sudim ali on nije igrac za nas.

Onda je Dule kriv jer ga je on doveo ,cemo onda po njemu da pljunemo?
Razumem da si uzbudjen i da te je iznervirao kao sto je i meni nekoliko desetina puta,ali nema razloga za vredjanjem.:ziveli
 

premier

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2009
Порука
11
Reaction score
0
Локација
Beograd
ma u pravu si ipak su to crnogorske veze Dule-Slavko haha necemo o njemu ajmo da slavimo pobedu nad ciganima...

Ajde odmori sad ....
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top