Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

zaka

Guest
Ja bez naseg Slavkana ne bih mogao da zamislim danasnji Partizan !! :D

i stvarno svaka cast celokupnoj ekipi !! :clap
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Изнервирао је и мене много пута али кад га видим како се бори и како се радује, његову комуникацију са публиком, све му опростим :D
Славите људи вечерас, зајебите критике.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ekipa je za klasu bolja kad Rasic:respect igra.(CSKA,Real i evo sad) A i sad se vidi ko je u krizi,mi ili neki koji nisu osvajali titule godinama.:pickaciganska
Maric:respect mvp kola najverovatnije,indeks 38.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ljudi fantasticna utakmica. Izgleda kao lepa uvertira u seriju pobeda ! Svaka cast celoj ekipi , Rasic proradio ! Ali evo sad vidimo koliko Pera znaci ekipi . Molim vas ako je neko snimao neka okaci jer ja sam snimao ali nije snimilo zvuk POLUDECU !
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
"Partizan je igrao sa odosta emocija što smo i očekivali. Dobrom smo počeli ali smo kasnije izgubili koncentraciju što je Partizan iskoristio i na kraju pobedio. Sezona je duga, tek je počela, a mi smio mnogo naučili iz ove utakmice što će nam pomoći u nastavku kada se bude odlučivalo o plasmanu".-Janakis

Sta reci za ovo. Samo vi ucite...:D
Jebi Dule ...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ово смо чекали, исплатило се.

Шта рећи после овакве игре, после оваквог пожртвовања, после оваквог односа према клубу и дресу који се носи. Мој дубоки наклон комплетној екипи, свака част.

Добили смо грчке гарагане знањем, хтењем, борбеношћу, срцем. Нису нам ни до колена. Дефинитивно, набијамо комплексе грчким тимовима.

Вечерас су победили сви, а нарочито се истакла велика четворка:
Рашић, вечерас незадржив, изузетно поуздан и шутерски расположен, поеитирао у врло битним моментима;
Мекалеб, такође шутерски расположен, ненадјебив у игри 1 на 1, креатор сјајних минијатура, преузимао одговорност у најбитнијим моментима, није дозволио да се мусави озбиљније одлепе;
Марић, нови убица, животиња под кошевима, снажан и неприкосновен у дуел игри, много јак играч;
Капитен Пера (циганима стера), непроцењив је његов учинак, наша агресивност и борбеност је кренула његовим уласком у игру, велики ауторитет и покретач екипе.

Ако ови играчи остану у оваквој форми, а Весели и Кецман достигну 60% форме из прошле, односно претпрошле сезоне, ТОП 16 је врло реална опција, о НЛБ и домаћој лиги да не говорим.

Ова победа је још слађа након оваквог суђења. Врло перфидно су нам судије јебале кеву, трпали нам личне грешке, мало је фалило да у финиш утакмице уђемо без иједног играча из прве петорке.

Гробари су и вечерас били фантастични (открио сам рупу на саксији), носили су наш тим свих 40 минута, велика снага Партизана.

За сваку осуду су они појединци што су се просеравали са оним ролнама и убацивањем још неких глупости на терен. Чуди ме да им се Гробари нису најебали мајке, стоку треба казнити на лицу места, поломити им ноге и руке.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
svaka cast na pobedi,idemo dalje...! kada ce pojedini navijaci shvatiti da dolaze na utakmice zbog igraca a ne da igraci igraju zbog navijaca...! stvarno su preterali sa onim ubacivaljem,sad treba naci te indijance pa po dzepu 1000e pa nek im tata placa...!
svaka cast za Rasica,Marica i Galeba polako ulaze u fazon...! NAPRED PARTIZAN
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nemas pojma koliko nisi upravu! Naravno da se utakmice igraju zbog navijaca.... Zasto bi onda postojali stadioni?
Imate temu u delu navijaci...
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
v153877p0.jpg

Crno-beli: Pokazali smo ko smo
Petak, 27. novembar 2009. 00:19
Neverovatna utakmica u Pioniru!

Pobeda Partizana nad Olimpijakosom 86:80, pred 7.000 gledalaca, kao najava (ili dokaz?) da ni ova generacija crno-belih neće završiti grupnu fazu Evrolige sa famozne "dve pobede".

Mada se do ovog meča nisu mogli osporiti argumenti pesimista...

"Svaka nam čast", rekao je gorostasni Aleksandar Marić, koji će se u petak sasvim sigurno naći u evroligaškoj petorci kola sa indeksom korisnosti 38.

"Pokazali smo ko smo. Prvi put smo se žestoko borili od početka do kraja i nismo dozvolili da padnemo u trećoj četvrtini. Opet smo u konkurenciji za Top 16".
v153877p1.jpg



Marić: Uvek se svede na to ko više želi

Australijski Srbin smatra da je borbenost bila ključ trijumfa.

"Na kraju se uvek svede na to ko više želi da pobedi. Ušli smo u utakmicu iz serije poraza, ali smo mi, igrači, pojačali pritisak jedni na druge i razgovorom i savetima ispravili mnoge stvari koje nisu bile dobre", istakao je Marić.

Prvo pitanje Aleksandru Rašiću (25 poena, pet asistencija, šut za trojku 4/8) bilo je zašto ne može uvek da igra makar upola na ovako visokom nivou?

"Da znam odgovor i ranije bih to uradio", rekao je igrač velikog talenta, ali često nestabilne psihologije.

"Drago mi je što sam uspeo da probijem tu blokadu i odigram dobru utakmicu. Ovo je bitno za samopouzdanje, ali još bitnije je da nastavimo da radimo kao do sada. Pa i jače".
v153877p2.jpg



Rašić: Potrudiću se da ostanem u ovom ritmu

Rašić kaže da je zaslužio kritike koje su sa svih strana dolazile na njegov račun.

"Normalno da sam trpeo kritike kad nisam igrao kako se od mene očekuje. Potrudiću se da ostanem u ovom ritmu".

Velika je vrlina podići se posle demorališućih poraza, a Partizan je i od Zvezde i od Zagreba gubio u poslednjim sekundama...

"Dosta smo pričali, trudili smo se da ispravimo greške koje smo pravili, posebno u završnicama utakmica. Poslednje mečeve koje smo izgubili, imali smo dobijene", završio je bek crno-belih.
v153877p3.jpg



Teodosić: Drago mi je zbog Rašića

U svlačionici Olimpijakosa bilo je vidljivo razočaranje zbog poraza i zbog toga što tako renomirani igrači nisu uspeli da odole pritisku sa punih tribina.

Reprezentativac Srbije Miloš Teodosić prosto je "potonuo" posle vrlo dobre partije u prvom poluvremenu.

"Pribojavali smo se Partizana. Iako nije u idealnom momentu, odigrao je veoma dobro celu utakmicu, bez preteranih oscilacija. Lično mi je drago što je Rašić ovako briljirao, ali mi je krivo što je to uradio baš protiv nas", hvalio je Teo starijeg saigrača iz FMP Železnika pre četiri-pet godina.

"Nismo uspeli da prelomimo utakmicu dok smo imali šansu da to uradimo. Partizan je pogodio mnogo važnih šuteva, neke na isteku napada. Ali to je sport, nemamo vremena da se mnogo preispitujemo posle ovog poraza jer već u nedelju igramo sa Panatinaikosom", rekao je Teodosić.
v153877p4.jpg



Vujčić: Malo ko je ovo očekivao

Hrvatski veteran Nikola Vujčić izjavio je da nijedan igrač Partizana nije iznenadio "crvene" i da je skauting pred gostovanje u Beogradu bio dobro odrađen.

"Malo ko je ovo očekivao, iako smo znali da će Partizan biti opasan protivnik. Nedostajao nam je Papalukas, ja sam bio povređen, vratio se i Beverli posle pauze... Dosta smo se izmešali i u pojedinim momentima se nije znalo ko šta treba da radi".

Vujčić je odao priznanje crno-belima na ispoljenom karakteru.

"Mi smo vodili, Partizan se vraćao. Greška, dve, tri i kod nas se uvukla nesigurnost. I kada smo imali desetak poena prednosti, nije to bio rezultat neke dobre i organizovane igre".

(I. B. - MONDO,
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Neverovatno bitna pobeda, ne samo za plasman u Top 16 nego i na psihičkom planu. Sada znaju da "mogu" da se nose i sa velikima, a nama nevernim tomama, u koje uključujum i sebe, da verujemo da ovaj tim može do Top 16.

Ne treba izdvajati pojedince. Svi su doprineli ovoj pobedi osim oni majmuni što su bacali tvrde predmete. Za to će nas pošteno kazniti. Zbog rolni nam ne bi ništa uradili, ali kada nekoga pogodite tvrdim predmetom, e to će nas košta, i te kako.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
GAVRI MUNJA, GAVRI MUNJA
GAMO TO VROMO PIREA
KE TIN EPTA, KE TIN OKTO
GAMO TON OLIMPIJAKO!!!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Fenomenalno vece u Pioniru. Objasnili smo neke stvari kako se navija kako se bori i voli klub. Rasic i Maric fantasticni , uostalom ceo tim je odigrao jako dobro. Dobiti pirejske cigane je veliki uspeh za ovaj novi tim. Idemo dalje !
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Муњо полудео си поштено на ПАОК-Партизан :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Lud sam ja odavno zbog Partizana :D
 

Grobar_Jug

Početnik
Учлањен(а)
15.02.2007
Порука
2
Reaction score
0
Локација
Na jug
"sportskacentrala"

"Pozvavši navijače "crno-belih" da se se vrate sportskom navijanju, trener Partizana je svoj kratki ali ubedljiv govor publici završio rečima: "E, 'ajde da dobijemo ovu utakmicu!". I, iako je na semaforu nedugo zatim pisalo 38:47, Olimpijakos je pao u crno-belom grotlu "Pionira"."

Pa šta oni misle...Dule se zezao... :banghead mogo bi on i da osvaja EL sa Partizanom svake godine ali se brine da se ovi mladi momci posle ne uobraze...:buhaha
 

ivica stevanic

Početnik
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
18
Reaction score
1
Da li moze neko da napise sta je pisalo na transparentu pre pocetka utakmice, kao i prevod pesme GAVRI MUNJA...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top