Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Пошто сам утакмицу гледао на тв-у могу само да кажем да новчић није био сигурно. Пошто је предмет био беле боје највероватније је то била ролна али не цела и није била уопште тако велика. Чак ни коментатори (познати као велики љубитељи атинских тимова) нису од тога направили нешто више . Закључак је био да то једино може да се деси код нас и у Грчкој( ваљда због начина навијања).

Jel može prevod panoa i za nas koji ne znamo Grčki? :confused

A što se tiče smrdljivog Halperima....svi koji su gledali prenos mogli su jasno da vide da je taj ‚‚predmet‚‚ skliznuo niz njegov dres dok se spremao da izvede bacanje ,a da se on nako 2-3 sekunde ‚‚setio‚‚ i uhvatio za obraz,i sklonio se sa bacanja.:pickaciganska Bacanje traka jeste bilo malo glupo (setimo se Rila ,umal` se nismo poubijali pre utakmice) ,ali možda je na neki način promenilo tok utakmice!
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Одушевљење и међу обичним светом . У Солуну се обично навија за супротни тим ма где играли ови из Атине . Тв и новине се праве мутаве али је свако чуо навијање и прочитао поруку на грчком још се и камерман поприлично задржао на њој.


Црвени дресови, црвене курве, црно бели цео живот вам ј.. мајку.
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Могу само да кажем БРАВО, и за играче и за навијаче ( мада сам се изнервирао када су бацали ролне у терен ).
Као што сам и напомињао, атмосфера се враћа на онај стари ниво, управо због тога што се не ФК у исто време.
НАПРЕД ПАРТИЗАН, идемо у нове борбе и победе!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A što se tiče smrdljivog Halperima....svi koji su gledali prenos mogli su jasno da vide da je taj ‚‚predmet‚‚ skliznuo niz njegov dres dok se spremao da izvede bacanje ,a da se on nako 2-3 sekunde ‚‚setio‚‚ i uhvatio za obraz,i sklonio se sa bacanja.:pickaciganska

Pa...? TO sto ga nije udarila u glavu vec u grudi ili vrat ne sme da bude nikakvo opravdanje!!!!
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
PS da dodam jos sto se tice kazne. NEsto sam poprilicno siguran da nece biti suspenzije hale vec samo novcane kazne. NEko vec rece da nas ima na svakoj njihovoh spici i najavi i to vec par godina. Secam se da sam citao i neke pohvale o nama kako smo vec 2,3 godine najbolji navijaci sa najboljom atmosferom u celoj euroleague-i i veoma podizemo rejting samog takmicenja kao i to da odlicno radimo na marketingu tj glesanosti i popularizaciji. Tako da ocekujem da nam progledaju kroz prste iako jednom vec jesu cini mi se, mogli bi jos ovaj put. A mi da se uzmemo u pamet i ne pravimo ovakve ispade. Treba da se pakao pionira pamti po naelektrisanoj amtosferi u kojoj nema tisine ni jendogg minuta a ne po sranjima i terenu gde su moguci incidenti!

Mozda je mali off, ali kad vec pominjes rejting nasih navijaca i nase hale, setih se pre neki dan emisije na ESPN-u o Brandon-u Jennings-u. Pustali njegove partije iz evrolige i na pola tih snimaka Pionir u transu. Nisu oni to pustili zbog Grobara, vec zbog Jennings-a... ali opet milo ti kad vidis da je u svetu kosarke i na najvisem nivou neizbezan Partizan. :)
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Треба имати у виду да је ЕФЕС један од главних спонзора Евролиге, а ми баш против њих треба да играмо ту следећу утакмицу. Још они и немају баш лепа искуства са нама, па би било логично да мало "интервенишу". Ипак, ово смо причали и прошле године, у смислу суђења, а на крају је било све ок, ако ме сећање добро служи.

Жестока новчана казна нам у сваком случају не гине.
 

zaka

Guest
e majku mu samo mi zao sto sinoc nisu bili fudbaleri u Pioniru,valjda bi se posle onoga sinoc jos vise naostrili !!
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
ja nisam pominjao novcic. novcic ili sta god je bacio idiot. isto tako nisam ni gledao taj deo utakmice jer nisam bio u mogucnosti da pratim zavrsnicu meca. kada sam ja gledao (oko 3.cetvrtine) sudija je nekoliko puta pretio praznjenjem gledalista zbog hartije koja ne bi mogla da povredi ni muvu...

Vidis, to nisam primetio. Doduse, u tom periodu sam gledao utakmicu sa malim prekidima, pa mi je verovatno zato promaklo. Sve u svemu, ja bi bio zadovoljan novcanom kaznom, a bilo bi lepo da djorzyf-a osecaj ne vara...
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
Dule je vodio utakmicu kao doktor,ako smem da primetim.Covek je tacno znao da ovi moraju da padnu.Veoma sam zadovoljan svim vidjenim u pioniru sinoc.Ludilo ne prestaje,a najneverovatnije je sto smo svi bili ubedjeni da cemo pobediti.Duletu i igracima naklon do poda.Nista ja tu nebi menjo.Jedino sto me brine je sto je Dule poceo da pije lekove i u toku tekme.
Ima jedan tim....
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Kasnim dosta,ali evo da i ja izrazim divljenje generalu Duletu i momcima .Sfvaka im cast.jebali smo grcke rome u bulju,a i majmin teodosic je dobio ..onako bas po mjeri..da se ne naljuti i da ne misli da smo zaboravili njegovo majminsko kacenje na sipku u rupi...Olimpijakos je ipak mali klub ,doduse sa jakim igrackim kadrom,ali ipak..mali klub.Ma koliko pricali o atmosferi u grckoj,ja sam siguran da od Grobara u Pioniru nema navijaca koji vise mogu psiholoski da sjebi protivnicki tim.Kao sto sam rekao prije nekoliko dana posle poraza od zagreba,kad smo svi bili smoreni..sve cemo ih jebati zajedno..Partizan i mi.Ovom prilikom pozdravljam brata@ KKP koji se propisno iznervirao zbog poraza od zagreba i popio ban.Znam koliko mu znaci.Sada imamo dokaz da ova ekipa vrijedi,a moze jos bolje da igra.Rasic konacnoi pokazuje da je igrac,iskrenio nikad nisam ni sumnjao,mada me je nervirao dosta.A kakvih je pljuvacina bilo po raznim forumima ,da se stomak okrene...drago mi je da je tim kosarkaskim ekspertima zapusio usta "sotirovic" kako ga zovu.Epizoda Djekica odlicna,Bo se sve vise uklapa u tim,odbranu odigrao najbolje od dolaska.Roberts dobar uz povremena ispadanja u odbrani i glupe faulove po rukama pri skoku na Kleizi..Sve u svemu ,ide na bolje,ostaje nam da dodjemo posle fudbala svi u Pionir i da pomognemo da se dobije Olimpija,momci to po svemu zasluzuju
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Pokusavao sam na netu da nadjem, ali nisam uspeo, a nema u onom klipu sa utakmice protiv Olimpijakosa... Ona pesma kada se naizmenicno peva PAOK Partizan... Zvucalo je na TV-u stvarno perverzija :) Voleo bih da s vremena na vreme poslusam i ovako, za svoju dusu, pa ako neko nadje kojim slucajem, zamolio bih da postavi ovde, ili da mi posalje na PP link :)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ja dok sam gledao utakmicu i tamo minut i po pre kraja kada smo vodili 7,8 razlike sam bukivalno cuo kako mi lupa srce(majke mi moje ne lazem) i da smo izgubili ko zna sta bi bilo samnom,a mogu misliti tek duletu kako je bilo...
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
ja sam pre utakmice i na poluvremenu drhteo,ne znam zasto al sam se treso sav,kad je Maric dao onu sa poludistance znao sa da cemo pobediti
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Krivo mi je samo sto na dnu pocetne strane eurolige ima skor najboljih igraca(slike) i mogle su da budu 3(langford 38-maric 38 indeksnih crnac postavljen,batist-rasic 25 poena batist postavljen-i naranvo maric 15 skoka)
a ono samo Maric postavljen
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Tako ti je to,pogledaj onu bananu protiv ritasa,Vesely u stilu Lebrona,a nije bio block of the night
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Jer zna neko kad ce da zasedaju ovi u vezi kazne koja nas ocekuje ?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ma cim nas nisu do sad opalili suspenzijom nece ni posle ....
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Одлука би требало да се донесе током седмице, можда већ сутра (тј. данас у понедељак)...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top