Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Зашто овај дебил од коментатора, само једном не ућути док Гробари певају?
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Narode, molim vas neka neko okaci link za prenos!
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
nisam peder,ali ove decke ako treba u dupe bi ljubio... onako bacanje po terenu.... taman izgubili 20 koseva,vidi se da su oni pobednici u srcu.
kad bi bar oni manekeni tako po travi...
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
VOLIM PARTIZAN.bravo majstori , nije ovo neka ekipa al bravo za trud , za kidanje .. eej bre momci sta ste ovo za boravili na parketu ? Srce vam je 'vamo ostalo ! BRAVO jos jednom .. svaki put kad gruva zika alal vera alal vera.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Svaka cast momcima na pobedi , ali mene je razocarao prazan pionir ... Nadam se sledeci put da ce ljudi shvatiti ko nam se oduzuje borbenoscu a iz toga dolaze i rezultati . Svaka cast momci !
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Bravo majstori, bravo bre. Tako se igra kad je najbitnije. Kecman, Maric, Bo... ma svima vam hvala do neba :respect
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dobro je da se probio led u Euroligi... Maric i Mek Kejleb odlicni , Kecman sa tricama doneo prevagu... Roberts opet nikakav... Milosevic opet uradio odlicno svoju minutazu, Sve u svemu konacno pobeda i razlog za slavlje :D
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Veoma bitna pobeda!Ovu utakmicu smo morali da dobijemo da bi ostali u trci za top16,sto nam je pravilo dodatni pritisak,tako da nismo mogli da odigramo najbolje sto mozemo..Bravo momci i naravno bravo Dule!!
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Dule kad nije razvalio onog sudiju i komplet racunara koji se nalazio za zapisnickim stolom .. psuje ko kocijas jbt , ne boli ga patka :D Tako treba !
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Posle ovakve utakmice može se samo čestitati Duletu i igračima. Više od pobjede raduje potencijal mladih igrača ( posebno Đekića ). Bravo !!!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
mec koji se morao dobiti je dobijen i to je najbitnije... Maric ne igra nista slabije nego pekmen, Bo je nezaustavljiv, a Kecman je jos jednom pokazao kako je bitan za nas tim...Po meni, Roberts je jos jednom pokazao da nije igrac za ovu ekipu...

moze li neko da mi kaze kome je upucen transparent "savo odjebi"...nije valjda onom Savi na kojega ja mislim...
 

zaka

Guest
Stvarno ljudi SVAKA VAM CAST!!!
Bo,Maricu i svi osatli bili ste fenomenalni!!!!

Uzmi Dule FK Partizan !!!
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
a zasto savi i zasto u pioniru?

a sto se tice utakmice ma svaka vam dala!! dule za predsednik!

pratio sam jednim okom basket a drugim livescore ne bi li me fudbal obradovao za promenu..
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Nije zato, transparent je bio i na fudbalu i kosarci i to je poruka savi da se drzi dalje od kluba!

Bravo kosarkasi, bice ovo jos jedna radosna sezona!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top