Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ja gledao na netu produzetak. Ovaj Efes se bruka, ali i dalje imaju sanse. Nadam se da ce da ispadnu. Olimpijakos opet pobedio u gostima, ali ni jednu laku utakmicu nije imao kada je gostovao. Teodosic odlican u produzetku. Treci smo sto je najvaznije po nas!!!
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Далеко од тога да сумњам у чињеницу да је у Пиониру свако савладив, али било би јако добро да из групе А избегнемо водећи дуо (Барса и Монтепаски), а извучемо 4-пласирану екипу одатле (вероватно Фенер или Асвел). То може бити кључни део жреба.
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Изузетно је битно у ком смо шеширу, претходне две сезоне смо ишли даље из 4. шешира али нисмо имали шансе за прво место. Јако бих волео да сада имамо шансе за то, а услов је - не добити баш све најјаче могуће. Мада... :)
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Dobro je treci smo, jos da se Maric oporavi do pocetka drugog kruga i bice uzbudljivo.
A sto se tice protivnika u top 16 najvise bi voleo Real da napravimo Novici docek kakav je zasluzio.
 

Baki Bajroza

Guest
Dobise male gavri munje,nisam navijao za njih ali neka ma TRECI smo sigurno,eej pa da mi je neko rekao pre ovog kola da cemo da prodjemo sigurno i da budemo treci kolo pre kraja... Dobro je i da budemo u trecem sesiru pa da iz cetvrtog dobijemo zalgiris(pogoto bih voleo litvance posle ovoga) ili neki asvel,oldenburg,prokom ili tako nekoga ko prodje od njih a iz prva dva vec sam rekao real pod obavezno i mozda caja laboral,cska samo ne barsu i montepaski jer ove godine igraju vanzemaljski basket,ma moze i pao opet bas bih voleo da vidim kako Maric kida pekovica sa sve novom tetovazom preko cele ruke a voleo bih da vidim i tepija ponovo...I bas bih voleo sad da ispadne efes sa sve tim budzetom i sponzorisanjem evrolige,zbog one izjave rakocevica pre dve godine kad smo igrali sa tau-om cetvrtfinale da bi ostavio kosarku da je ispao od Partizana-e pa sad ces da ispadnes zbog Partizana gavrosu mali sa sve amerikancima,turskim reprezentativcima,silnim pojacanjima iz spanske lige i tvojom malom ruznom njuskom...

Da mi je neko pricao pred sezonu da cemo da prodjemo a ostali bez sest igraca...
Da mi je neko pricao da cemo da krenemo posle americke turneje nekompletni sa 0-2 i 1-3 a dacemo se plasirati kao Treci kolo pred kraj...
Da mi je neko pricao da ce Rasic odigrati ovako protiv letvosa i olimpiakosa...
Da mi je neko pricao da cemo imati ovakvog centra kao Marica i pleja kao Bo-a..
I da mi je neko pricao da ce Vranes onako da odigra sinoc...

I ne lozite se sa arenom toliko unapred,prvo idem od 97 na svaku utakmicu u halu i mislim da je atmosfera sinoc bila ispod proseka(osetilo se da fali dosta ljudi na kopu i terasici koji imaju autoritet kod ljudi koji navijaju-nije ni za poredjene sa atmosferom protiv armanija,makabija,barse,cibone,olimpiakosa cak i onu pre tri sezone sto smo gubili sa 20 razlike) i da je celu trebalo da bude kao poslednjih par mina(par puta sam pogledao oko mene i pola ljudi nije navijalo uopse,bilo je zategnuto sbog svega ovoga sto se desava... Tako da nemogu bi da zamislim kako bi onda bilo u areni(protiv pao-a je bilo odlicno a vec protiv cska dosta slabije) bio sam pored nase klupe obe pa mogu realno da ocenim... rekord je vec oboren svi su pricali i pisali o tome itd jedina prava korist moze biti zarada ima oko 4000 godisnjih a u arenu moze da stane oko 22000 tako da je razlika od 18000 karata po 1000 din plus tri tekme sponzori,reklame,tv prenos itd u svakom slucaju znacajna... Sve u svemu ako bude bice,videcemo, ako ne pionir je uvek pun pogodak...
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Igor "najbolji kada je najpotrebnije" Rakocevic cela 2 poena i bacena odlucujuca lopta u aut. Znaci treci smo. Sto se mene tice savrseno mi je svejedno ko nam upada. Voleo bi recimo da Mitrovic dobije malo vecu minutazu u top16 fazi jer je igramo rastereceni.
Mada, ako se ukaze bilo kakva prilika za prolaz... Ovi nasi kad omirisu krv padne im mrak na oci :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Realno, momci imaju ono sto je potrebno da se osvoji Evroliga. Sad koja ce nam biti granica i hoce li je uopste biti, vidjecemo.

I onda si se probudio i shvatio da je sve to bio samo san ...

Ajde sada ozbiljno! Da smo pobedili Orlean, a trebali smo, verovao bih da možda i imamo tim za veća dela. Ovako, mogu samo da kažem da momci imaju mudu do kolena. Vodi ih Dule, a da li će to biti dosta za Top 8 ostaje da vidimo.

Ja sam već sada zadovoljan evropskom sezonom. Sve preko ovoga je šlag na torti, a pogotovo ako opet uđemo među 8 najboljih. O nečemu više od toga uopšte ne razmišljam.
 

grobarstvo

Guest
Odlicno.Fantastican uspeh.U top 16 kao treci,fenomenalno.Sad samo opusteno.:napred Partizan
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.271
Reaction score
34.080
Локација
vaginamandibularia
Odlično. Još da nam žreb dodeli fenerbahče iz 4.šešira i cska iz drugog, Bog da nas vidi.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Jel to dodje ako lietuvos tuce unikahu da smo mi drugi?
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Наша кош разлика је +9, Уникахина је сада +7. Ето, ја сам се залетео кад сам рекао да смо трећи. Ако добијемо у Пиреју а Ритас нам одради посао и добије Уникаху код куће, други смо. Браво за Орлеан.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Pa da....ovi su izgubili 16 razlike, tako da bilo kakva nasa pobeda i njihov poraz smestaju nas na drugo mesto...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
To dodje ako Lietuvos tuče Unikahu a mi cigane u Atini.Što uopšte nije nemoguće ,tukli smo ih već jednom.Još kada se uzme podatak da smo u poslednje dve sezone dobijali poslednje utakmice u grupi iako smo već bili obezbedili prolaz,CSKA prošle i Fener pretprošle,to uopšte nije nemoguće.Ali i ovako je odlično!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
435
Reaction score
1.561
treba pobediti cigane, i uz po meni ocekivanu pobedu ritasa prtoiv unikahe mi bi bili drugi u grupi!
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Jel nam drugo mesto garantuje drugi sesir???? Verujem da ce Ritas kuci tuci Unikahu, ipak je to borba za top 16, a oni su mnogo jaci kuci,cigani su sigurno prvi tako da ne bi bilo veliko iznenadjenje da ih dobijemo.........
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top