Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Dajte ljudi, jeste Dule cudotvorac, ali o nasem ucescu u Top 8 ce se pitati drugi,a o f4 i da ne pricamo. I ta prica o obaranju forme mi se cini suvise tankom. Nama je takmicarski najveci prioritet ove sezone Evroliga, jer nlb liga, a ni domaca liga sustinski ne donose nista. Tako da prica o obaranju forme u vreme 2 najbitnije utakmice u EL ne pije vodu. Mislim da bi za nas mnogo bolje bilo sinoc da je igrao Pekovic. Verovatno bi PAO mnogo manje sutirao spolja, a i mi ne bi toliko forsirali igru na Marica, koji ima sasvim ocekivanu nesigurnost za nekoga ko se vraca posle nezgodne povrede. Takodje, cini se da su momci jako umorni i iscrpljeni i da im nedostaje svezine, tako da nam je igra izgledala presporo i bez promene ritma. Rasic je posle odlicna 2 meseca, gde nam je mozda bio i kljucni igrac uz Robertsa, opet upao u sutersku krizu i mislim da ce ako prodjemo u Top 8 dosta zavisiti od njega.
Momcima sve cestitke i da sledece nedelje zavrsimo takmicenje nema im se sta prigovoriti. Ostaje zal pre svega za prvom utakmicom s Marusijem, ali sta je tu je.
Ako ima nesto dobro u ovom nimalo lakom porazu, to je sto su zapusena usta svim ''pacovima pakosnim'', koji su danima kukali kako ce Zeljko da nas pusti.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
nema sta da se pametuje.idemo dalje na tezi nacin.a Duletu nek je Bog u pomoci da uspe da uvede Marica.

da pohvalim Sotirovica,bio je borben sinoc..........hvala mu za onih 6 slobodnih bacanja u 3 meca sto je resio pobednika,hvala mu za onaj Real od pre 2 sezone i par solidnih izdanja protiv Lijetvosa i PAO-a tamo...nije on u krizi suta,nego u krizi genitalija....

ljubi vas i voli vas vjans....povremeno :*
 

NINKE

Guest
Zasto bi kod nas islo nesto lagano i jednostavno kad moze da bude komplikovano...:roll: to je jedino sto me nervira, uvek zavisimo od drugih, i propustamo bitne mec lopte.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Izgubili smo ,nista strasno idemo dalje,a ono sto treba da raduje da su nase utakmice usle u turisticku ponudu za sledecu godinu,znaci ko odresi kesu moci ce uzivo da vidi cudo koje se dogadja na Partizanovim evro mecevima.To je juce izjavio nas bivsi igrac sada skaut nba ekipe Danko Cveticanin.Dakle od ovoga ce koristi osim nas imati i drzava i grad Beograd,pa znace valjda to da cene.Ocekujem da ce Zeljko odigrati do kraja casno sto bi znacilo da mi idemo dalje,mada Grci su to nikad se ne zna.
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
Sve sto bih ja napisao receno je u onih pola sata nakon utakmice ovacijama koje se ne kupuju nikakvim novcem nego se zasluzuje odnosom prema svetom dresu,jos jednom im HVALA sto su nam ulepsali ovu dugu i hladnu zimu.
Nadam se da ce Pao pocistiti Marusi i dodeliti nam visenego zasluzenu super premiju TOP 8:respect
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Nemam ni ja sta da zamerim nasim momcima, Nikolas se vratio u formu po nas
u najgorem trenutku a to je utakmica protiv njihovih cigana pokazala.
Malo mi samo smeta to sto je i Nikolas rekao,
da su nasi centri suvise blago izlazili na blokove u odbrani a takodje i u napadu...
za razliku od njih jer su nas sa tim ubili.

Vise mi smeta ponasanje navijaca i nisu mi jasni likovi koji se pojavljuju tamo!
Ko je bio blizu kopa zna o cemu pricam.
Idemo dalje, naravno.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Idemo u Spaniju po pobedu...Zasto da ne?...Znamo kako igrati protiv njih,ne mogu ni oni uvek da blistaju,desi se i njima lose vece ... Verujem da ce opet Pera ciganima stera Bozic opet strpati navara u dzep,ocekujem bolju igru Marica i mislim da nismo bez sansi...Osvajamo prvo mesto i idemo na Makabi...
 
Последња измена:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Idemo u Spaniju po pobedu...Zasto da ne?...Znamo kako igrati protiv njih,ne mogu ni oni uvek da blistaju,desi se i njima lose vece ... Verujem da ce opet Pera ciganima stera Bozic opet strpati navara u dzep,ocekujem bolju igru Marica i mislim da nismo bez sansi...Osvajamo prvo mesto i idemo na Makabi...

Uz duzno postovanje - al' tvoj post je cisto navijacki! Od svih ljudi koji su gledali nasu utakmicu sa njima kuci - ukljucujuci i same aktere - jedino Veliki Mag zna kako smo ih dobili - tako da je neozbiljno konstatovati da znamo kako se igra sa njima! Ne znamo! Ne zna niko u Evropi!

Na drugoj strani - ono sto ce mene zadovoljiti - je posten pristup mecu u kome nasi igraci ne bi cekali da im PAO zavrsi posao - vec bi se borili svom snagom za ugled i cast kluba. Rezultat nije bitan - ako bude takav pristup.

Realno gledano bas zbog onog njihovog: WWWWWWWWWWW - L - WWW mislim da ce odigrati atomski i da se tu mi bas malo sta pitamo...
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Gledao sam zadnje utakmice Barce, oni se stvarno šprdaju svi kolektivo....nesto tipa Ronaldinha kad je bio u top formi....sve sa lakoćom!
Ubjedjen sam da cemo bolje odigrati nego protiv Marusija i PAO....bas zbog RASTEREĆENOSTI ( niko nije otisao kod njih i nadao se sigurnoj pobedi) a mi samo mozemo dati sve od sebe!!
Maksimalno zalaganji i borbenost.....sanse da mi uzemo Cigane je ista kao i sansa MArusija protiv PAO!!
Kad su se smirile strasti isti mi je osecaj kao i ona utakmica protiv Orleana....imali smo sve u svojim rukama ali nismo iskoristili prvu kartu za final 8!
KKP svaka cast na svemu sto nam je pružio ove sezone i predhodnih godina. Treba ovo sve ceniti, dok neko sanja o ovakvim trenucima mi sve to doživljavamo svake sedmice!!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
JEBOTE, od ovog moz da se rikne ! ! ! Gledam ga vec 2 dana i jezim se konstantno!!! Ma nema tih para koje ovo mogu da plate !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pošto nemam dlake na jeziku ... Barsa će najverovatnije, iako nema potrebe za to jer je najbolja, da bira protivnika u četvrtfinalu. Čisto sumnjam da se njima igra protiv Reala, a ako Makabi pobedi, Real će biti drugi. Znači, očekujem neizvesnu utakmicu prve tri četvrtine, a onda ...

Kažite šta hoćete, ali mi se u Barseloni ne pitamo mnogo! Biće onako kako u Barserloni odluče da je najbolje za njih. Prilično sam siguran da ne žele da igraju sa Realom. Prema tome, sve je moguće... i da nas razvale sa 40 razlike, ali i da mi opet pobedimo i budemo prvi.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Нисмо ни ми мутави, можемо и ми да одвојимо уво, па ако нам резултат у Атини иде на руку, можемо и ми да калкулишемо.

Било би интересантно видети да оба клуба калкулишу. :D
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Zasto mislis da im se ne igra protiv Reala dobili su ih dva puta sa 20-30 razlike imace prednost domaceg terena ako nas pobede...

Ne kazem da ne bi voleo da ih dobijemo ali mislim da nas sigurno nece pustiti.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jel se ja varam, ili sam ja prvi koji sada piše da se naša utakmica u Barseloni igra tek nakon što završi utakmica PAO-Marusi?!?

PAO-Marusi, četvrtak 11. mart, u 18.00h (po našem vremenu)
Barselona-Partizan, četvrtak 11. mart, u 20.45h.

Mi ćemo, drugim rečima, još u svlačionici znati da li smo prošli, ili moramo da pobedimo Barselonu da bi prošli!

P.S.
Real-Makabi igraju kad i Barselona-Partizan (11. mart u 20.45h).
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
da,pomerili su skoro zbog fudbalskog meca pao-standard koji se igra u 21.05 ...
gazda,u pravu jesi da su oni toliko dominantni pa da mogu da kalkulisu sa pobedom kako protiv nas tako i protiv vecine ALI ima tu jedna stvar koja je bitna - PREDNOST DOMACEG TERENA,koja ne mora da bude presudna ali nokia arena je poprilicno nezgodan teren,uz pionir mozda i najnezgodniji za igranje,tako da ja mislim da ce oni ipak "odluciti " za mec vise u blaugrani pa makar i sa realom ... a ja imam osecaj da ce ih real proci iako u ovom trenutku to izgleda kao nemoguca misija za bilo koju ekipu u evropi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top