Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma ovu utakmicu moramo igrati i bukvalno kao da je u pitanju finale.

E sad, jedino ako ne daj Bože oni vode 20 razlike protiv nas, a do kraja još 2-3 minuta (ili ako u svakom slučaju vode na neko vreme pre kraja tolikom razlikom da se to ni u košarci ne stiže) - tek onda bi (i samo onda!) jedan pametan trener kao što je Dule verovatno posegnuo za "spuštanjem gasa", čisto da se energija ne gubi uzalud i bez preke potrebe, da se što više snage sačuva za prekosutra...

Ja ipak mislim da taj "film" večeras nećemo gledati. Očekujem napetu i neizvesnu utakmicu do samog kraja. Znači braćo, ne gine nam opet još jedno silno nerviranje i slom živaca (ovakav ili onakav) zbog KKP, sa potpuno nepoznatim i neizvesnim stanjem našeg duha na kraju utakmice...:D
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Deja-vu, opet redovi ispred Arene...

Ništa novo, bar kada je KK Partizan u pitanju. Navijači crno-belih u utorak su formirali redove ispred Beogradske arene ne bi li uspeli da dođu do ulaznica za meč(eve) sa Makabijem.

Ово и видео запис на Мондо-у
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
slabo je sve ovo ... veliki sam pesimista sto se arene tice ovaj put ...

imam osjecaj da kad pristanemo da igramo u arenu bukvalno se predamo ... kao da necemo na f4 ...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не знам чему толики песимизам. Не мислим да ћемо се прошетати до Париза, али није немогуће, без обзира где се игра као што је могуће да не прођемо даље, такође без обзира где се игра.

Искрено, волео бих да прођемо и то са четири одигране утакмице, и пуна каса и пуно срце.
 

Bacje

Početnik
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
116
Reaction score
2
Локација
Kungälv
meni je i dalje neverovatno kakav smo narod..
danas ostane u prodaji pola karata, a sutra, ako Bog da i sreca junacka da pobedimo, nastace haos na blagajni.. a u slucaju da izgubimo obe tamo, bice ista prica kao protiv CSKA, gomila praznih mesta..
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
meni je i dalje neverovatno kakav smo narod..
danas ostane u prodaji pola karata, a sutra, ako Bog da i sreca junacka da pobedimo, nastace haos na blagajni.. a u slucaju da izgubimo obe tamo, bice ista prica kao protiv CSKA, gomila praznih mesta..

Odakle ti to, zasto siris dezinformacije i stvaras negativnu atmosveru?
Evo iz Partizana javljaju da je ostalo jos 2500 karata, a to ce do veceras verovatno planuti.
Pa cak i da ostane, koja hiljada prazno, to je oko 20000 gledalaca...
Stvarno ne razumem, Partizan igra jednu od vaznijih utakmica sezone, a mi samo mracimo... i trazimo dlaku u jajetu.
 

Bacje

Početnik
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
116
Reaction score
2
Локација
Kungälv
ma nije mi cilj da mracim ni da trazim dlaku u jajetu, samo zelim da bude krcata arena kao protiv PAOa.. i kad sam rekao pola karata, nisam mislio bukvalno.. a i ja sam procitao malo pre da je ostalo 2500..
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Na blagajni Arene ima još karata

Svi zainteresovani su danas od 10 časova mogli da kupe karte za trecu utakmicu plejof serije između Partizana i Makabija.
Na blagajni Beogradske Arene ostalo je još karata. U slobodnu prodaju su bile puštene sve karte nakon oduzimanja sezonskih ulaznica od kapaciteta dvorane. Svi koji su danas došli do blagajne novobeogradsek hale, kupili su ulaznicu, a prodaja će trajati do 20 časova.
Uz ličnu kartu moguće je kupiti najviše 4 ulaznice. Za nivo 400 potrebno je izdvojiti 1500 dinara, a za nivo 200 2500 dinara.

КК Партизан
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Jos jednom - Tegi! :respect

Ko je gledao SOS mogao je da vidi zahvaljujuci Tegijevoj kamerici kako je Lazme skicao od srece kad je video Bracu Milosevica i Peru Bozica. :D

Neprocenjivo... Jos jednom, Tegi. :respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Uf, ne mogu da docekam utakmicu jedva cekam da pocne, nadam se pobedi ali sa to ce nam trebati vrlo dobra osbrana i smiren napad nikako jurnjava.

PS:Danas kad sam podizao karte stigle su majice TOP8 tako da sam ih medju prvima kupio jedva cekam Arenu.


▒▓█▀▄▀▄▀ IGRAJTE ZA GROBARE ▀▄▀▄▀█▓▒
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
dejancz
23 Mart 2010 | 16:54
sta svi pricate gluposti.....stvarno ste jadni i iskompleksirani kompjuter navijači i sa jedne i sa druge strane, pa ja iako sam zvezdaš ići ću da gledam u arenu košarku ni zbog partizana ni zbog makabija već zbog SRPSKE košarke

Evo komentar sa sportala o prodaji karata. podebljao sam potpis korisnika, cisto da vidite sta mislim o igranju u Areni.I izduvace mnogo moji ortaci koji nemaju da plate soma i po ili nece doci do karte zbog gomile pozera i cigana. Strasno...

Sto se tice utakmice - kulja u stomaku neki pozitivni osecaj. Kulja! :D

Samo hrabro momci!!!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Treba uzivati veceras u privilegiji sto navijamo za Partizan. Vec je mnogo postignuto, ovo su dani nase srece i uzitka. Ako dobijemo super, ako ne, opet super.
Treba biti realan, oni su 8 puta ove godine igrali kuci, dobili su 7 meceva. Mi smo gostovali 8 puta, dobili smo 2 meca. Jeste, imamo Duleta, to je nasa prednost. Srecno crno-beli.
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Не знам дал је дозвољено качење линкова, пошто КК Партизан не преноси ову утакмицу, али пренос има на РТС 2.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
znaci arena je bila puna samo na promociji ... sad cemo jedva da je napunimo i to ako pobijedimo jednu od dve u gostima ...

pionir je za nas dok ne bude 7000 ljudi na nlb i nasoj ligi .. onda smo spremni za arenu do tad nista
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Остало је још само 2 000 карата, и једини разлог што је тако је цена карата, у данашње време је тешко издвојити 1500 дин. за карту, посебно ако је неко из унутрашњости па мора да плаћа и превоз.

Не сумњам да ће се продати све до почетка утакмице.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ма наравно да ће се продати карте. Ја сам чак и пријатно изненађен што ће то практично већ данас све да оде. Али нисам сигуран да ћемо по истим ценама продати све карте за евентуалну 4. утакмицу.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top