Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nije kriv samo Vlada.Covek je dobio osakacen tim,ekipu su mu pravili u toku sampionata ali zato su ocekivanja vrhunska.

Da je ekipa sklopljena na vreme,da su dovedeni kvalitetni igraci mozda bi i nesto bilo,mada opet kad pogledam opstu dezorganizaciju na terenu probam da zaboravim na KK trenutno.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nije kriv samo Vlada.Covek je dobio osakacen tim,ekipu su mu pravili u toku sampionata ali zato su ocekivanja vrhunska.

Da je ekipa sklopljena na vreme,da su dovedeni kvalitetni igraci mozda bi i nesto bilo,mada opet kad pogledam opstu dezorganizaciju na terenu probam da zaboravim na KK trenutno.

Upravo to. Najlakse je osuti paljbu na trenera :confusedCoveku je ovo prva sezona u klubu i nije ucinjeno ama bas nista da mu se ona olaksa. Kada promenis do Decembra nekoliko plejmejkera znas koliko je sati i da je selekcija tima zakazala. Jovanovic je iz ove ekipe kakva je takva je izvukao TOP 16 i to je uspeh. Ali slazem se da sledece sezone treba ozbiljan remont da se radi....
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ја сам питала "да ли сте гледали екипу која игра бољу одбрану ове сезоне?". Мени та утакмица о којој причате јесте у глави, али ова екипа Партизана није иста та екипа а питање је да ли би и та иста екипа поновила једну такву утакмицу. И тада се све свело на промашена бацања Стоунрука у последњим тренуцима меча. И пошто их је промашио владао је општи делиријум, а да их је дао писало би се исто што и за ову утакмицу.

Zorice, nisam mislio licno na tebe, vise ljudi je pomenulo Sijeninu izuzetnu odbranu. Tacno je da je bila na evroligaskom nivou, ali neuporediva sa onom od tada.
A za ovo sto sam ti boldovao, samo cu reci- O zaboga, Zorice, ako mislis da bi bila ista reakcija posle te i ove utakmice! :roll: Ono je bio mec u kome smo grizli svaki tren, igrali izuzetno disciplinovano, konacno bio je to mec na jednu loptu... ovo sinoc je s nase strane bilo sve samo ne to.

I tacno je, ovo nije Dule i nikada necu ni ocekivati od Vlada da bude Dule. To je besmisleno. I jeste mozda krenuo od 0, ali ce zbog svojih i propusta uprave i sledecu sezonu poceti sa iste startne pozicije. Ni metar dalje...
 

Zagor

Guest
Неће бити баш тако. Имаће иза себе једну сезону у којој је већ уклапао 7 нових играча... :wink:
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Užasno odigrana utakmica koju smo na kraju izgubili pristojnom razlikom.Utakmicu u EL ne možeš dobiti ako:

1.Protiv najagresivnije ekipe počinješ sa Božićem na pleju
2.Ako se Kecman i Milosavljević nadmeću ko će da napravi više gluposti

Ovo prvo je i meni upalo u oči. Prvih 5 minuta utakmice mi igramo sa Perom na pleju i dajemo isto toliko poena. Doduše nije se ni Džerels proslavio, ali je bio bar malo sigurniji oko prenosa lopte.

Kecman je totalno van forme. Ranije smo napade rešavali (pogotovo u finišu utkamica) na njegovu kreativnost, a toga nema već dugo i u napadu škripi.
Milosavljević i Klobučar izgubljeni u vremenu i prostoru. Džavai i Katić verovatno najlošiji centarski par od kada ja pratim Partizan. Pogotovo to važi za prvog. Jedna tipična situacija kada mrtvi Mikelori prolazi Džavaija kao da ga ja čuvam, Veseli skače iz pozadine da lupi bananu pošto ovog boli tuki i još naskače Nejtanu na nogu i zamalo da se povredi. :banghead

Na kraju šta reći. Jedini koji zaslužuje pohvale za ono sinoć je Vlada Lučić. Ostali neka se dobro zamisle da li su dostojni tog svetog dresa koji nose. Ali očigledno to njih ne tangira previše
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Mnogo smo se mi razmazili, realno... Naravno da uvek ocekujemo najvisi moguci domet, ali neki put moramo biti i realni... Opet smo u najboljih 16 ekipa u evropi, verujem da je to uspeh, nije onakav kakav mi ocekujemo, ali je ipak uspeh!

Bice bolje...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa igra Montepaski dobru odbranu, ali ne i najbolju odbranu. Možda najbolju koju je neko odigrao na nama ove sezone. Problem je u tome što smo mi u napadu... Pa i defektni da kažem bilo bi blago rečeno, pa to deluje još strašnije.

Montepaski dosta preuzima, i na pik im centar agresivno izleti tako da udvoje igrača (a da ne pominjem da naši centri ne znaju ni blok pošteno da postave), a samim tim je neko sam, ali mi nismo nijedanput prepoznali to i iskoristili. A plus kad vam Šek kao "najdominantniji" centar lige, ne iskoristi mismeč preko centra od 2,02 šta mi da očekujemo.

O Vladi kao Vladi svešćemo utiske na kraju sezone. Da je njegov poraz jeste, i Gazda je dobro rekao da on od autoriteta nema ni a, a autoritet se najčešće gradi uspesima, tako da mu možda "izraste" autoritet sledeće sezone. A to što neko traži smenu Vlade, pa ljudi imaju prava na mišljenje, ok uprava će da istera svoje do kraja, ali da hoće DUle da se vrati pa ja bih prvi za to glasao (ako se raspiše referendum :D). U suprotnom ako Dule neće, boljeg od Vlade na tržištu čini mi se nema, to jest opet bi se kockali.

Dobro je biti poligon za vežbu, ali ni živci nisu besplatni, pogotovu kad dostigneš neki nivo, teško je gledati i shvatiti da opet krećeš ispočetka (mislim na tu trenersku stranu, jer smo na igrače već navikli), da neko treba da nauči, da bi kad i ako postane "Alhemičar" i on otišao trbuhom za "(h) lebom". Ali nova godina je prošla, želje tek naredne, a "ALHEMIJA" je zajeban posao. Možda na kraju uz našu veru i pomoć (NE)očekivano ispadne neki grumen zlata . Idemo dalje.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Davanje veće minutaže mladim i neafirmisanim igračima

Ovu temu sam zaboravio da pomenem, da napišem par reči u vezi toga, pošto su neki i to pomenuli zamerajući VJ (i klubu) što "ne pravi više igrače", što "ne daje veću minutažu najmlađima" itd:

Čovek je došao za trenera KK Partizan u najgorem mogućem trenutku za jednog trenera početnika - posle prošle sezone koja je bila NEZAPAMĆENO uspešna, najuspešnija u poslednjih skoro 20 godina (posle 91/92). Em ta činjenica, em nasleđuje košarkaškog trenerskog GURUA koji je to ne samo na srpskom, nego i na regionalnom, a vala i na evropskom nivou...Postoji li veći pritisak nego taj pritisak kojem je on bio izložen kad mu je data ponuda da preuzme tim? Ne postoji. Postoji li "gori" trenutak za njega? Ne postoji. Prihvatio je ponudu - hrabro i ambiciozno.

E, a zamislite sad da je klub (a samim tim i trener) krenuo od starta, od jesenas, da "fura klince", da se nismo ni plasirali u TOP 16, a da smo sad recimo 6. ili 7. u NLB-ligi i da drhtmo da li ćemo uopšte na F4? Ja mislim da bi bilo pokušaja bacanja verbalnih "atomskih bombi" na klub i na sve u njemu, ali tako ciljano da geleri najviše strefe VJ...

A sad? Ako ima nešto pozitivno u praktično već eliminaciji iz borbe za TOP 8, onda je to što se sad zaista stvara prostor da se nekom "detetu" (Bešoviću, Jaramazu?...Lučića i Đekića čak tu ni ne računam, oni mi dođu kao "veterani" koliko mislim da će igrati, iako su po godinama tu negde sa ovom prvom dvojicom) da malo minutaže čak i u tim utakmicama, protiv najjačih ekipa u Evropi.

O NLB-ligi da ne pričam. Još malo pa smo i teoretski obezbedili F4 i nema ni najmanje sumnje da će u poslednjih 4-5 kola "deca" imati veliku minutažu, neuobičajeno veliku za njih.

To isto važi i za domaći kup. U četvrtak protiv Mega Vizure pogotovo, u petak u polufinalu možda, u finalu ne verujem...Ali ko zna, ako rezultat to dozvoli - možda čak i tad...

To isto važi i za domaću ligu. Ubeđen sam da će tamo igrati mnogo više oni koje smo do sad ili malo gledali na terenu, ili čak nimalo.

Ovo je zapravo "off" za ovaj topik. Trebalo bi pre u "KK Partizan", ali na ovom topiku se pomenulo to što se zamera VJ, pa zato ovde pišem.
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Ево можда још једног офф-а, па ако то заиста јесте, молим модератора да пост пребаце где већ треба...

Две ствари...

Ко год мисли да бисмо у Пиониру остварили бољи резултат се, по мом уверењу, вара. Довољно је само да се погледају наши мечеви у Пиониру у првој фази, и да се констатује да ни један није ишао лако, да нам је нападачки просек био и тада слаб, а да смо обе утакмице у Арени ипак изгубили захваљујући слабом нападу (одбрана ђене-ђене, мада је промаја у рекету била најјачи адут наших душмана)...

Да ли је процена људи у клубу била да је Топ 7+1 (ај нек' ме сад неко носа на курцу :D) свакако недостижан, па да се макар узме кинта, не знам, али ако јесте, ајде де, има резона да се то оправда...

Оно чега би нас Пионир спасио је ова накарадна публика (тачније, један њен део), нешколована и навијачки неваспитана! И то би, чини ми се, било довољно.

Везано за ту и такву "публику", посебно интересантно ми је било укључење неког лика код тегија, које је следило одмах после, како старији чланови кажу, Бакијевог, и који се осврнуо на његово излагање. Лик је рекао да ето, свако има право да се понаша онако како хоће јер је, јадан он/они/ми, платио карту, и мирна Босна... Том репликом ми је отприлике нацртао прототип те поменуте "накарадне публике".

Дакле, очекујем да таква господа када, рецимо, купе карту за позориште, урлају, причају мобилним, подригују, гађају глумце семенкама... Може им се, платили карту!

У биоскоп кад оду вероватно на пола филма скокну до платна, малтарају пишицом и праве игру сенки шакама на платну... Може им се, платили карту!

Ако карту за превоз плате, вероватно пожеле да буше гуме на аутобусу, ломе брисаче, мажу говнима рукохвате... Може им се, платили карту!

Наше утакмице имају прописана правила понашања. Њих већ годинама исписују навијачи Партизана. Ако их непоштујеш, изопштен си. А купуј карту колико хоћеш!

Стока!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Je-Ne-A,
ocigledno da imamo potpuno suprostavljene stavove o ovoj temi, pa te molim da mi odgovoris na neke stvari koje smatram istinama:
1. cinjenica je da je rezultat koji je postignut u Evroligi - uspeh. Top 16, uzimajuci u obzir realan kvalitet tima se mora nazvati uspehom. Nije senzacionalan uspeh, magija, cudotvorstvo, ali uspeh jeste.
2. Bilo koji prosecan, solidan, veoma dobar trener verovatno ne bi ostvario rezultat koji je bolji od ovoga (tu ubrajam i one bas prosecne, recimo Klipa, Đokić, Sagadin, Đurović ali i one bolje, recimo Kari Pešić, Boža Maljković, Željko Obradović, Duda Ivković). Nista Vladin rezultat nije lošiji od rezultata koji bi postigle ove trenerske "veličine"- Duda, Žec itd...Možda neka utakmica gore-dole, ali generalno- to je to- uspeh ali ne senzacija. Drugi treneri bi postogli lošiji ili isti rezultat kao Vlada.
3. Senzacije pravi samo jedan trener u Evropi, čudotvorac Duško Vujošević. Jedini on iz igrača izvlači ono što čak ni sami oni ne veruju da mogu, jedini on gradi čuda u kontinuitetu. Čovek je mađioničar, jedan- jedini- neponovljivi.
4. Vlada Jovanović ima neke očigledne nedostatke, pre svega dva : manjak autoriteta i loša ili osrednja psihička priprema ekipe.
5. Niko normalan ne bi u ovom trenetku poželeo smenu Vlade Jovanovića, pogotovo što ćemo verovatno osvojiti tri trofeja do kraja sezone sa Vladom na klupi, dva gotovo sigurno, što su ponovo uspesi.
6. Poznajući mentalni sklop predsednika Danilovića, a pogotovo Duleta Vujoševića, gotovo sam siguran da ni naredne sezone, neće biti povratka Duleta u klub.
7. Mnogo bolje za KK Partizan bi bilo da se na kraju sezone Duško Vujošević vrati na mesto trenera ekipe i to treba jasno priznati bez obzira što je to skoro nemoguće. Ako se to ne desi, najbolje da vLada i sledeće sezone bude trener.

Molim te, da mi odgovoriš koje stavke od ovih 7 ne smatraš tačnim, i da, ako možeš odgovoriš zašto imaš takvo mišljenje.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дан после:

Таман сам се мало смирио након синоћњег срамног пораза, кренем да исчитавам коментаре по новинама и имам шта да видим. Наш тренер опет пљује играче за синоћно срамно издање, не види себе у тој причи. Сваки коментар је сувишан.

Гледали смо и чули шта се дешавало. Пре утакмице прича како нисмо без шансе ако изгубимо. Тајм-аут, тренер без идеје, пола сата му треба да смисли ко улази уместо кога, идеје о некој акцији није ни било, ваљда није стигао до те фазе свога "усавршавања". Најјачи утисак је понашање нашег тренера у току меча, када играмо лоше, бесно и беспомоћно скаче крај терена и маше рукама, не зна шта ће са собом. Неодољиво ме подсећа на човека кога неко слабији ишамара, а он нема муда ни идеју како да се супротстави па, уместо да врати и самеље нападача, он бесно скаче у месту и удара главом у зид. Порука коју наш тренер шаље играчима је врло негативна, а ни играчи нису глупи, капирају ко их води. Тражи неку енергију од играча, а сам преноси само негативну енергију. Смем да потпишем да све што смо до сада добили, добили смо на суви квалитет, креативност и искуство играча. Када' год је одлучивала поставка утакмице и преношење Владиних идеја на терен, ми смо губили. Знало се ко нам долази у госте, знало се какву одбрану играју, а како је постављена наша игра?

О противнику не треба трошити речи. Просечна евролигашка екипа која најбоље игра одбрану, а изгубили су прве две утакмице, од екипа које су припремиле игру против таквог противника. Да смо синоћ онако играли против било које озбиљније екипе изашли би смо са -20-ак, овако смо имали среће да су и они били очајни у фази напада иако су имали доста офанзивних скокова, а ми мали милион грешака, како у одбрани тако и у нападу.

Изгубили смо на домаћем терену, у сјајној атмосфери, уз подршку 20-ак хиљада Гробара од тима кога би, са сигурношћу тврдим, ојадили да на клупи имамо тренера који има муда и бар мало кошаркашког знања.

КК Партизан више није клуб који се задовољава мрвицама, КК Партизан је европски великан који сваке године мора да стреми ка највишим циљевима.

Како се ствари одвијају, ово је наш крајњи домет овогодишњег учешћа у Евролиги. Обзиром какав фонд играча имамо, убеђен сам да ћемо освојити домаћи куп и првенство, а вероватно и НЛБ лигу, а све ово ако ВЈ опет нешто не поквари.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Прво морам да напишем:
Пјаниђани :respect
Тренерчина.Он да има публику бар као рецимо ПАО,монтепаски се са ф4 не би скидао.Један од најбољих европских тренера,разрадио је систем са не неким енормним буџетом.Синоћ је Влади држао предавање,а поред тога целој европи је објаснио како се игра пресинг и како се прилагођава судијском критеријуму.Да синоћ није играо партизан и да сам могао да гледам објективно утакмицу ,као неко ко воли кошарку одушевио бих се утакмицом.У смислу невероватне одбране.И то без два најбоља играча.Били смо ми зрели за 20 и више разлике,срећом нису имали два најбоља играча у нападу.
Што се тиче нас.Па шта рећи сем да су се све мане које смо до сада некако и скривали,синоћ откриле и то баш баш откриле.
Почев од слободно се може рећи катастрофалних одлука у вези тима,ево и на шта мислим.Рецимо ја сам сигуран да би ми финансијски издржали ову сезону да смо задржали Марића и Рашића(они су били под уговорима).Овако смо довели Н.Џ.(24) који има невероватно велику плату у односу на то мало квалитета,и Клобучара,који...О жали Боже бачених пара.
Али све и да ми иде у главу ,не иде ми онај безобразлук,незаинтересованост,недисциплина.
Гист промаши полагање и онако нервозан остане на њиховој половини док они трче контру,еј рођаће,знаш где си ти дошао?Није ти ово бери памук лига да шутираш и лепиш банане,таквим поступцима овај играч за мене више не постоји.
С друге стране имамо другог странца,који је и почео да се труди,синоћ се може чак рећи и да је у пар тренутака био борбен,пар пута на поду,али не капирам зашто Влада на њему оштри курац,када он једини поред горе поменутог има поене у рукама.У тренуцима када после 16 мин имамо 15 поена и треба нам акција у нападу,он држи Перу ,дефанзивног играча.
Код курте сам синоћ и видео неке идеје,пробијања,полагања,али смо ми личили на разбијену војску тако да је то све остало у сенци,он да лопту НЏу на тацни,а овај се мајмунише са неким закуцавањима са једном руком.
И још једна ствар везана за Гиста.Он је човек крилни центар као.Он се тако не понаша,већ као класично крило.Он не уме да се забарикадира под обруч и загради кош,он не уме леђном техником да да кош,не уме да игра одбрану на посту.Он већину својих поена даје преко тројки ,контри и евентуалног полагања или шута са полудистанце.У ствари не већину него све.То је крило не крилни центар.Тројке је могао да шутира и Бане Ђекић,бољи је шутер.
Док нису он и НЏ дошли у клуб никада нисам видео да 5. и 4. трче за противничким беком под кошем,уместо да га дочекују лице у лице.Они стално трче са стране.
Није у реду ни кривити Кецмана и Перу за сва зла овог света.Они имају превелику минутажу,делом због неспособности њихових замена,делом због тренерове зихерашке игре.
По мени је глупост да Кецман више не може да игра кошарку на врхунском нивоу.Не може то одједном да се деси.Пре нешто више од пола године он је трпао као луд,уништип Макаби.Не може за тако мали период он да остари.Пре свега човек је преморен и ушао је у нешто лошију форму.
Џаваија и Клобучара отпустити одмах,сада одмах.
Завршити лиге и бацити се на неко размишљање о будућности.
Довести најбоље приступачне играче из наше лиге.Има пар њих који имају потенцијала.
И на крају Лучић :respect
Свима да држи лекцију из поштовања дреса.
Владу не бих коментарисао,ући ћемо у препирку шта је старије кокошка или јаје,ко је крив играчи или тренер.
Што се тиче резултата немам шта да му замерим,што се тиче игре имам подоста.
Када би лицитирали новог на његовој позицији,дао бих апсолутно глас Џикићу.
И да, јако је неукусно да модератори једног партизановог форума пишу "Владо мрш из Партизана" као да је џукела.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.372
Reaction score
2.045
Локација
Gde god ti da igras...
Kako ste dosadni sa istom pricom "I Dule se godinama ucio i trpeo poraze dok nije postao vrhunski strucnjak"
Pa jel smo mi poligon za trenere pocetnike da svaki sledeci trener mora da se uci kod nas???Jel treba da cekamo jos 5 godina da bi bili opet ozbiljna ekipa?
Ja smatram nas Partizan velikim klubom i ne zelim da gledam trenera pocetnika na klupi,ne zelim!
I smatram da je Dule Vujosevic bio mnogo veci potencijal od doticnog nam trenera.
Covek (Jovanovic) nema autoritet,nema energiju koju bi trebalo da prenese na igrace...Ne vidim nam u napadu 3 smisljene akcije za citavu utakmicu,sve se svodi na basketaski stil...
"Nije kriv Jovanovic krivi su igraci"...Pa ko je te iste igrace selektirao,otpustao,dovodio???Nismo sigurno mi sa foruma!Onaj ko jeste ima da odgovara za lose poteze.
Ja ne trazim Partizan na F4 svake godine,niti top 8 ali zelim Partizan sa vizijom,sistemom da se zna ko sta radi...
Nisam ni ja za smenu trenera u sred sezone ali vec u Julu trebamo traziti bolje resenje.Sigurno ga ima!
 
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
Losa Sijena pobedila bednog Partizana
Dzerels, Klobucar i Bozic ne znam koji je sinoc bio gori plejmejker
Gist i Veseli igraju ispod nivoa
Kecman van forme
Lucic jedini koji se borio
Katic se izgubio na terenu
Dzavaj totalno ne pokretan
Milosavaljevicu dati otkaz

centri nam ne znaju da uhvate lopte:banghead, sut ta tri vec nekolika utakmica ne postoji, plejmejkera nemamo,

Vlade Jovanovic ne znam covek nosi odgovornost ali on ne igra na parketu

ne treba zaboraviti da nam je Makabi doneo prolaz u top16 , tako da slobodno mozemo da kazemo da smo ipak u top16 zalutali, jbg
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Jako loše odigran utakmica, svi su pravili raznorazne gluposti ali ključ problema kod nas su CENTRI ponavljam po 1000 put, Oni (Katić,Jawai) su kriminalno loši, a tek za ovaj nivo takmičenja tu nemaju šta da traže na terenu...

Sudijama da se najebem mile majke sme im se zatrlo prokleto...

Nastavljamo dalje NLb,
Kup,domaće prvenstvo Napred Partizan!!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Никако не можемо поредити чињеницу да смо Дулета чекали, а немамо стрпљења када је Влада у питању. Када је Дуле преузео тим Партизан је био другоразредна европска екипа, а нисмо доминирали ни на домаћим просторима. О организацији клуба да не причамо. Влада је преузео тим у много бољим приликама.

Неки га правдају тиме како је зихераш и тако чува себе. Треба нам тренер који неће штедети и чувати себе већ клуб и име које се градило годинама.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Ja mislim da bi pola foruma tih godina kad je dule pocinjao isto kukalo i plakalo kao sad sto smenjuju Vladu,ali nisam siguran da je tad forum uopste i postojao i ako je postojao svakako da nije imao ovoliko clanova(misljenja).Inace i Dulence nebi bio to sto jeste da se pojedini pitaju,ali fala Bogu sto nije tako
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Najveći problem kod Vlade je što nijedan igrač kod njega nije napredovao, naprotiv: Kecman, Pera, Veseli, o Djekni da ne pričam. Nemoguće je da je Bane Djekić kod DV igrao 10-15 min. i to sasvim solidno, a sada minuta 0. Veseli igra bar 50% slabije nego prošle godine.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@ Magnifico

Прочитах и твоје виђење јучерашње утакмице, сад чекам још једно (ако га буде) па да затворимо ово поглавље.

Наши недостаци су очигледни али мислиш ли да би други тренер са оваквом екипом сигурно могао боље? Питам, занима ме твоје мишљење. :wink:

Нисам гледала снимак, не знам да ли си ти поново погледао утакмицу, али оно што сам видела у директном преносу је да ни Џерелс није бриљирао. Кренуо је у продоре и радио нешто кад је све већ било готово. И он је имао много нерезонских потеза типа - дај да шутнем за три у трећој секунди напада па да изједначимо и да ми цела хала кличе. Тад је утакмица могла да се преломи. Могла, не кажем да би. :wink: Дакле, ја нисам гледала хладне главе поново утакмицу и могуће је да ми је нешто промакло за Гиста али мислим да је он одиграо врло добро прво пролувреме и свеукупно сасвим солидну утакмицу. Не знам да Ђекић има бољи шут за три од Гиста. Ове сезоне то нисмо видели. Зашто, како? То је питање за Владу. Гист добро шутира за три. И синоћ је имао око 50%. Код њега је проблем шут за два, чини ми се. Ово за кретње Гиста и Џаваија ми је јако интересантно.

И да не буде забуне, ја нисам рекла да су Кецман и Божић заборавили да играју кошарку. Јасно је да они у овом трентку не могу да пруже оно што се од њих очекује. Кецман није у форми, а да ли ће је у наставку сезоне пронаћи видећемо. А, за Перу не знам. Мене јако брину његова колена.
Не знам да ли би неки тренер тренутно доступан нама могао боље.Од оних који нису нама доступни знам пар наравно,рецимо Дуда.
Од ових доступних,можда Џикић.
Што се тиче Џерелса.Не улазим у то да ли је он синоћ одиграо добро или лоше.Већ да је једноставно играч који сам може да изгради поен.Поред Гиста једини у екипи.Када кубуриш са нападом такав играч ти је неопходан,и надаш се да ће успети нешто.Чак мислим да је Рашко играо више уместо Џаваија да би он и курта успели да пробију са неким пикенролом.
Они малтене синоћ нису имали центра,јер је Раковић био тотално ван игре,није успео ништа добро да уради,а ми то нисмо искористили,а морали смо.15 поена оног јадника који има просек 1.5 поен,је чисто статистичко расподељивање поена,неко је морао да их да,а најлакше је да их да онај кога чува НЏ(24).
Ђекић има фантастичан шут за 3.Само што не узима пуно шутева.Али нећемо о њему,он је изгледа готова прича што се нас тиче.За Гиста сем већ написао шта му замерам.Тешко ћемо ми опет имати страну четворку као Робертса,борбеног психопату.
Што се тиче Пере ценим да му је ово последња сезона и да он више не може,не може ни у одбрани више оне сјајне партије да пружа.Прошле године против Барсе је у принципу одиграо једну од најбољих утакмица каријере у одбрани и сумњам да ће то више моћи да понови.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top