Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ovaj tim je skuplji i ima veci pedigre nego proslogodisnji ...znaci pricam o pocetku sezone .... a zasto ovaj tim u martu mesecu izgleda ovako kako izgleda u odnosu na proslogodisnji je neka druga prica ...
evo samo mali osvrt ...

Mc calleb - dosao iz Mersina,turska liga
Jerels - ostao do lust cut-a u San Antoniu
moje je misljenje,naravno da su njih 2 trenutno neuporedivi,ali je isto tako istina da je Jerels imao bolju reputaciju u trenutku dolaska ...

Rasic - prosecan domaci igrac
Klobucar - reprezentativac Slovenije,igrao i EL i NLb ligu

Milosevic - nikakav komentar,bez uloge
Milosavljevic - igrac u naletu,odlicna sezona u Kg-u,reprezentativac sa sireg spiska

Roberts - sezona u zvezdi,vise bio povredjen nego sto je igrao
Gist - bio do lust cut-a u San Antoniu,nije prosao jer je undersize "4" koja ne moze sa velikim uspehom da igra NBA


Maric - igrao pomalo u ACB ligasu,bez neke vece uloge
Jawa - igrac sa NBA iskustvom,u trenutku angazovanja Marica u KKP,bio ispred Marica u reprezentaciji Australije

Vranes - da popuni broj maltene,zbog odredjenih odbrambenih varijanti
Katic - pravio nam probleme,imao odlicnu sezonu u hemofarmu

ostali su Veseli,Kecman,Lucic,Djekic,Mitrovic

znaci,svaki igrac u trenutku dolaska kod nas ove sezone je imao bolju kosarkasku reputaciju od igraca koji je igrao u KKP-u sezone ranije na njegovom mestu ...

danas,nijedan igrac ne moze da se poredi sa svojim "originalom" osim Katica i Gista ... Milosavljevica izuzimam iz price jer je dosao umesto igraca koji nije ni igrao maltene ..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Talični, upravo si dokazao na delu koliko dobar ili loš "ubod" u dovođenju igrača zavisi tako puno i od sreće...Kad su recimo Mekejleb ili Marić POČELI da pokazuju klasu u Partizanu? Odmah po dolasku (ili hajde da kažemo u prvih mesec dana), ili tek u januaru ili februaru? Biće da je ono prvo, jel tako? A nama su ova dvojica TAAAAAKO PUNO donela prošle sezone...Uostalom, reč je o našoj dvojici nagrađenih u Parizu tokom F4, jel tako?
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ajde povucite paralelu u odnosu na proslu godinu:
Mekejleb-Džerels suvišno je porediti ih, prvi je svetlosnu godinu ispred drugog
Roberts-Gist prvi staložen, igra mozgom, dok drugi skuplja zakucavanja za špice, pri tome odbrana mu se svodi na broj blokada
Marić(Vraneš)-Džavai(Katić) porediti Aleksa sa bilo kojim od ove dvojice je smešno. Katić je eksplodirao u zadnjih 5-6 utakmica, dok je Slavkan za onog crnog izmislio odbranu
Rašić-Klobučar Rašić, sa svim svojim vrlinama i manama je klasa za Klobija, koji se budi i počinje da igra
Pera i Kecman stariji za godinu dana, srce hoće ali noge izdaju, i pored toga su među boljima

I najvažnije: Podrška sa tribina nije kao prošle sezone. Dosta ljudi nije tu i to se oseti, ne toliko u Pioniru koliko u areni.
 
Последња измена:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.941
Локација
NBG
Auuu, ala truckate.

@Laki, NNG012

Nevezano za ovu izjavu, Tomić jeste jako pozitivan lik koji je jedno vrijeme bio relativno blizu Partizana. Problem je naravno bio isti koji je i danas - neko mora da probije led, a niko ne želi da baš on (ili njegov sin :wink:) bude taj.

Ne staj mi na muku uz Rasu Nesterovica moja neostavarena zelja. Snimio sam ga jos sa 17godina kada je imao minijature u hrvatskoj.


Ajoj Je-Ne-A, ajoj...ajde onda ti nemoj vise da poredis proslogodisnjeg trenera sa ovim. Ako su timovi neuporedivi, onda su i treneri.
Elem, tri utakmcie u Areni, tri poraza...U BGu ove godine u Evroligi uz najbolje navijace na planet "samo" 4-4...Samo po sebi je to dovoljan razlog da se stavi prst na celo.

:buhaha Poredjenje vile promaje i Pionira. Svako je iz aviona primetio razliku i da smo gosti u vili.


ovaj tim je skuplji i ima veci pedigre nego proslogodisnji ...znaci pricam o pocetku sezone .... a zasto ovaj tim u martu mesecu izgleda ovako kako izgleda u odnosu na proslogodisnji je neka druga prica ...
evo samo mali osvrt ...

Ali nikad ne igra papir i reputacija. Tako je poredjenje suvisno. Ni Kobi Brajant nije garancija uspeha.



Uz slabiji nas kvalitet i trenera pocetnika jos dosta stvari je uticalo na konacan plasman. Malo sreca, malo sudije, malo vise vila promaja.

Pao prosle godine je izduvao za top8. efes koji godinama ulaze, sasvim dobrim igraci ove godine i dobar trener pa opet... Real Madrid ranijih sezona? Sampion spanije i Pao nije jos siguran.

Mnogo ste poleteli.

@dovla

Osetilo se i u Pioniru, a za vilu...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ne treba biti strucnjak pa videti da je ovaj tim nekoliko puta slabiji u odnosu na proslogodisnji. Treba samo uporediti igrace na pozicijama 1, 4 i 5 prosle godine i sada. Bo koji je po meni najbolji plej Evrope, Maric i Roberts koji su medju 5 najboljih igraca na svojim pozicijama u Evropi. Ove godine imamo Dzerelsa kojem puca kurac za Partizan, umislio cova da je zvezda poput Kobija ili Lebrona. Ali mi smo po tom pitanju najvise krivi i niko vise jer smo uvek gledali prvo ko je kakav covek pa tek onda igrac ali u navedenom slucaju ocigledno to nije bio prioritet ili smo dobili pogresne informacije. Njegovi ljudski kvaliteti su na jako niskom nivou, cim moze da pokazuje kurcobolju pred onoliko ljudi, znaci on sere po nama. Da sam ja neki kurac naredio bih celoj hali da ga izvizdi jer je jedan obican... Jedva cekam da ode.
Sad malo o Dzavaiu koji nije los momak i nervira me sto ga neki pljuju. Trudi se on, ali jbg kad ne ume bolje. Kada prica o Grobarima toliko to radi sa nekim odusevljenjem, vidi se da nas postuje i da je svestan gde je dosao ali jos jednom ponavljam, sta ce covek kad ne zna. I tu opet dolazimo do zakljucka da smo mi krivi jer smo lose birali. Gist je ove godine jedini koliki-toliki pogodak mada je sve to bleda senka Robertsa, pogotovo sto se tice odbrane.

Na kraju krajeva nemamo ni sutera, da preuzme kada se lomi i da zvekne neku trojku. Da mi je neko pricao da cu zaliti za Rasicem, ne bi mu verovao. I zao mi je Lafajeta iako sam ga mnogo pljuvao. Nista mi losije sa njim ne bi prosli, usao bi on u ritam da mu je dato jos malo vremena a i mnogo mu je tesko padalo kada odigra lose za razliku od Dzerelsa kojeg boli kurac sto samo potvrdjuje koliko je Lafajet bolji kao covek jer ima obraz i stid ga je od ljudi kada ne pruza ono sto se ocekuje.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Talični, upravo si dokazao na delu koliko dobar ili loš "ubod" u dovođenju igrača zavisi tako puno i od sreće...Kad su recimo Mekejleb ili Marić POČELI da pokazuju klasu u Partizanu? Odmah po dolasku (ili hajde da kažemo u prvih mesec dana), ili tek u januaru ili februaru? Biće da je ono prvo, jel tako? A nama su ova dvojica TAAAAAKO PUNO donela prošle sezone...Uostalom, reč je o našoj dvojici nagrađenih u Parizu tokom F4, jel tako?

ili bolje receno koliko neko moze da napravi dobar ubod jos boljim,ili sa druge strane los ubod - katastrofalnim... pa kad se na sve doda finansijska strana,onda je osecaj bas bljutav ...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ali ladno sam pun pakosti i zavisti prema KKu. Bolesna izjava nema sta, ali sta covek da ocekuje...Tu je i genijalna izjava da je sve u nekom "ubodu", ali i spremnost da se ti "ubodi" nazovu sistemom. Strasno. Logika je nekome ocigledno uzasan neprijatelj.
Sto se frke u KKu tice, ona itekako postoji iz vise razloga. Prvo, ovako kako se radilo ove godine NE SME da se radi i sledece. To je i Todoric izjavio. Takodje, sledeca godina ce biti dosta teza od ove. Ne samo da ce da nam odu skoro svi iz tima, nego ce i ovi sto ce ostati biti spremni za odlazak (sto zbog godina, sto zbog toga sto jednostavno nisu kalibar za Partizan)...Moze i da se desi (mada ne verujem) da i neko iz nase lige ojaca. A da, pitanje je i u kom cemo sesiru biti za zreb u Evroligi, itd, itd, itd...
Onaj ko ne vidi da postoje razlozi za zabrinutost i da frka postoji jednostavno ne zna sta je kosarka. Toliko.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.597
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
ovaj tim je skuplji i ima veci pedigre nego proslogodisnji ...znaci pricam o pocetku sezone .... a zasto ovaj tim u martu mesecu izgleda ovako kako izgleda u odnosu na proslogodisnji je neka druga prica ...
evo samo mali osvrt ...

Mc calleb - dosao iz Mersina,turska liga
Jerels - ostao do lust cut-a u San Antoniu
moje je misljenje,naravno da su njih 2 trenutno neuporedivi,ali je isto tako istina da je Jerels imao bolju reputaciju u trenutku dolaska ...

Rasic - prosecan domaci igrac
Klobucar - reprezentativac Slovenije,igrao i EL i NLb ligu

Milosevic - nikakav komentar,bez uloge
Milosavljevic - igrac u naletu,odlicna sezona u Kg-u,reprezentativac sa sireg spiska

Roberts - sezona u zvezdi,vise bio povredjen nego sto je igrao
Gist - bio do lust cut-a u San Antoniu,nije prosao jer je undersize "4" koja ne moze sa velikim uspehom da igra NBA


Maric - igrao pomalo u ACB ligasu,bez neke vece uloge
Jawa - igrac sa NBA iskustvom,u trenutku angazovanja Marica u KKP,bio ispred Marica u reprezentaciji Australije

Vranes - da popuni broj maltene,zbog odredjenih odbrambenih varijanti
Katic - pravio nam probleme,imao odlicnu sezonu u hemofarmu

ostali su Veseli,Kecman,Lucic,Djekic,Mitrovic

znaci,svaki igrac u trenutku dolaska kod nas ove sezone je imao bolju kosarkasku reputaciju od igraca koji je igrao u KKP-u sezone ranije na njegovom mestu ...

danas,nijedan igrac ne moze da se poredi sa svojim "originalom" osim Katica i Gista ... Milosavljevica izuzimam iz price jer je dosao umesto igraca koji nije ni igrao maltene ..
Па чекај а шта је Рашић?
Рашић је много запаженију улогу у много јачој репрезентациј од словеначке имао летос,мислим какво је то поређење?Клобучар играо евролигу?Па шта је Рашић играо,коме је стрпао 25 поена прошле сезоне?
Рашића као играча не можемо гледати какав је био у тренутку када је дошао,јер је тада изашао из повреде,а пар сезона пре тога био један од најталентованијих бекова Србије.Можемо гледати само какав је Рашић био прошле сезоне у односу на Клобучара прошле у олимпији.
Џаваи и нба искуство,отприлике исто као и Вранешово,у првом случају људи се понадали да 130 кила чини центра,а у другом да 230 цм чини центра,с тим што је Славко за њега играчина.
Гист какав год да је био,за европску кошарку није,јесте он ту да се покаже статистички,али мозак нема,нити имало смисла за игру.
Робертса људи потцењују,те сезоне он је био најкориснији играч цигана,без обзира на повреде,а цигани нам за мало не узеше титулу тада,нема разлога за потцењивање.
Паралела БО Куртис,стоји да је Куртис веће име,али исто тако је први пут у европи за разлику од Боа.Да је први куртис имао европског искуства,односно да се скрасио у европи,не би била велика разлика штавише можда би била у корист другог.И то је опет шбкбб.
Марић је опет изашао из повреде,али што је још битније тежак усер,тако нешто се ретко понавља.И да ово за репрезентацију аустралије,Марић игра са трећином гаса за њих.
Једини играч који је бољи из овог тима у односу на прошлогодишњи по свим аспектима је Весели.
Да ли је могло боље када би рецимо посматрали ситуацију од прошлог лета?
Могло је.
Да ли је могло боље када гледамо ситуацију из јесени када је већ састављен тим какав јесте?
Сумњам,ово је њихов лимит,можда нијанса горе доле,али то је то отприлике.Мало среће у сијени,овде против реала,и мало присебности против ефеса,то му све дођу нијансе.
Све у свему треба променити приступ,озбиљније ангажовати неке нове клинце.
Али све у свему није ништа толико страшно.
Црно бели браво,браво.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Ali nikad ne igra papir i reputacija. Tako je poredjenje suvisno. Ni Kobi Brajant nije garancija uspeha.

Uz slabiji nas kvalitet i trenera pocetnika jos dosta stvari je uticalo na konacan plasman. Malo sreca, malo sudije, malo vise vila promaja.


poenta moje price da je moralo da se proba sa boljim trenerom nego sa skupljim i proverenijim igracima ...

Dule je svakog igraca napravio boljim bar za 50% nego sto je to bio u trenutku dolaska,a neke poput Bo-a ili Marica i i vise od toga - do najbolje u Evropi ...mladi igraci su imali svako svoju ulogu ...

za razliku od njega,VJ je uspeo da svakog ucini gorim nego sto je to bio pre dolaska kod nas ... nijedan mladi igrac osim donekle Lucica nema svoju ulogu ...

to je moja poenta ...


bio sam srecan kad je dosao ... ucio od najboljeg,bio tu 5 godina,radan,posvecen,voli KKP... ocekivao sam vise ... sad je mesec mart - vreme za titule ... tim ne izgleda maltene nista bolje nego na pocetku sezone ... ide naredna sezona,kad cemo opet ostati bez 7-8 igraca a prvi put nijedan igrac od onih koji ostaju nije spreman da bude nosilac igre ...
to je najveci problem ... svaki igrac prikazuje sve svoje lose osobine ,ili su mu one koje su bile odlicne - sad na veoma niskom nivou ...
ja Danilovicu ne mogu nista da zamerim .. jer je obezbedio finansijski veoma dobar tim da bi VJ bilo sto lakse ...
posteno je reci,za dobro KKP-a,da posle ovih 6-7 meseci se vidi da on ne moze da vodi tim kakav je KKP ...

ovim prestajem da pominjem VJ,da ne ispadne da rovarim ili slicno ...

i nek se prebaci ako treba jer nema veze sa temom ...
 

Zagor

Guest
U BGu ove godine u Evroligi uz najbolje navijace na planet "samo" 4-4...Samo po sebi je to dovoljan razlog da se stavi prst na celo.

Или цев. Ако бих читао само твоје постове о КК, ја бих изабрао ипак цев.

Džaba truješ na košarkaškom delu foruma. Po ko zna koji put. Pun si neke neobjašnjive pakostii i zavisti prema KK, kao da je u pitanju klub koji pripada nekom drugom sportskom društvu. Javljaš se ovde samo onda kad ti smatraš da je frka KK-u. Nije frka. I neće je ni biti onakve kakvu bi je ti hteo. Neće ni ove sezone.

Ако засеремо само једну сезону, стићи ће то по броју постова, то тебе брине! :buhaha

ovaj tim je skuplji i ima veci pedigre nego proslogodisnji ...znaci pricam o pocetku sezone

Mc calleb - dosao iz Mersina,turska liga
Jerels - ostao do lust cut-a u San Antoniu
moje je misljenje,naravno da su njih 2 trenutno neuporedivi,ali je isto tako istina da je Jerels imao bolju reputaciju u trenutku dolaska ...

Rasic - prosecan domaci igrac
Klobucar - reprezentativac Slovenije,igrao i EL i NLb ligu


Milosevic - nikakav komentar,bez uloge
Milosavljevic - igrac u naletu,odlicna sezona u Kg-u,reprezentativac sa sireg spiska

Roberts - sezona u zvezdi,vise bio povredjen nego sto je igrao
Gist - bio do lust cut-a u San Antoniu,nije prosao jer je undersize "4" koja ne moze sa velikim uspehom da igra NBA


Maric - igrao pomalo u ACB ligasu,bez neke vece uloge
Jawa - igrac sa NBA iskustvom,u trenutku angazovanja Marica u KKP,bio ispred Marica u reprezentaciji Australije

Vranes - da popuni broj maltene,zbog odredjenih odbrambenih varijanti
Katic - pravio nam probleme,imao odlicnu sezonu u hemofarmu

ostali su Veseli,Kecman,Lucic,Djekic,Mitrovic

znaci,svaki igrac u trenutku dolaska kod nas ove sezone je imao bolju kosarkasku reputaciju od igraca koji je igrao u KKP-u sezone ranije na njegovom mestu ...

Хм... Ове репутације који се навео јесу стајале када су они дошли, али нисам сигуран колико значе, посебно јер се односе само на њихову последњу сезону пре Партизана. Замисли сад неко за Новицу каже: У игри је проводио мало времена углавном на позицији три. А човек глат у прве три четворке у Европи...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mi ove sezone, i pored svih problema recimo sa pik & roll i generalno sa Džavaijem i plejom, igramo najbolju, najtvrđu i najžešću odbranu u poslednjih 10 godina! Ko to ne vidi tome je nemoguće pomoći. Za mene je to dovoljno da svaka negativna priča o treneru prestane istog sekunda. Ovoj ekipi dodaj samo (ili "samo") jednog dobrog šutera i već je imaš laganica u top 8. Sa svim manjkavostima na pozicijama "5" i "1".

EDIT:
Sad sam izbrojao:
U Evroligi smo na čak 7 (od 15) utakmica primili manje od 70 poena.
U NLB-ligi smo na 11 (od 21) utakmica primili manje od 70 poena.
U ovih 18 utakmica (sa manje od 70 primljenih poena) ih je bilo jedno 7-8 sa čak 60 i manje primljenih poena!
A sve to u sezoni u kojoj zbog novih pravila (pre svega zbog "vraćanja" napada na 14 a ne na 24 sekunde) ima više napada na utakmici nego prethodnih sezona!
Uostalom, prisetite se koliko je utakmica bilo već do sad u ovoj sezoni kad protivnik i po 4-5 minuta ne uspeva da postigne nijedan poen protiv nas, ne uspeva čak ni da nam šutne pošteno na koš!
Fali nam napad...fali nam šuter...to je ono što nas najviše jebe...i što nas je sjebalo za dodatni uspeh u Evroligi...najgora smo šuterska ekipa u Evroligi, imamo tek nešto iznad 20% uspešnosti u šutu za tri poena...jeste linija dalja pola metra, ali opet nam fali barem još 10% na ovih 20% i to bi onda bila skroz druga priča...
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Хм... Ове репутације који се навео јесу стајале када су они дошли, али нисам сигуран колико значе, посебно јер се односе само на њихову последњу сезону пре Партизана. Замисли сад неко за Новицу каже: У игри је проводио мало времена углавном на позицији три. А човек глат у прве три четворке у Европи...

da,hipoteticki jeste tako ... ali realnost za ove igrace koje sam naveo govori drugacije ... nijedan od njih nije imao neku sezonu ranije mngoo bolju nego kad su dolazili kod nas ... ni Maric,ni Roberts,ni Bo ...

uostalom,mesini ne mozes nista da prigovoris,jer je on Novicu spustio na "3" ali je zato napravio Mirotica koji iako ima 19 godina igra poprilicno zrelo ... iako se slzem sa tobom da je Novica bio do dolaska u real medju tri najbolje "4" i da se meni ne svidja taj potez ...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.106
Локација
vaginamandibularia
JeNeA :pop :samoubistvo :dablfejspalm

Šališ se, zar ne? Koliko puta smo primili 80+ poena? Koliko puta smo izgubili sa 15+ razlike? Mi igramo nedovoljno dobru odbranu koja za rezultat ima premalo lakih poena iz kontre. Na najmanji pritisak se raspadnemo u igri i onda nas satru iz kontri koje se ne retko završavaju situacijama 2+1.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@ Talicni

Iz tvog gornjeg posta gde si pravio poredjenje, nebih rekao da je u treneru problem, problem je u tome sto smo preko hleba pogacu trazili u prelaznom roku.

Da me neshvatis pogresno, pogledaj naseg sledeceg protivnika Radnicki, pa oni su onog centra u Madjarskoj vukojebini nasli a on otkida, isto tako smo mi nasli vecinu proslogodisnje ekipe i prema tome akcenat ne treba biti na klasi igraca, vec na duzini adaptacije i poznavanju evropske kosarke. Daleko je odavde i amerika i NBA.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Greska Zagore. Ako (ne daj Boze!) zaseremo jednu ili deset sezona, tada sigurno necu da lupam postove kao poludeo. To cu da ostavim drugima koji danas zive u uspesima od prosle godine i fasciniraju strucnim analizama. Tada ce biti kasno za kukanje, a sad itekako treba upozoraviti na to sta moze da se desi ako ne uradimo sve da se greske iz ove godine ne ponove...
Slazem se da je ovoj ekipi mnogo falio suter, ali je falila i glava...I na klupi i na terenu.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pitanje je samo zašto su samo otpali u NBA-u,kada imaju takvu reputaciju.
Za Boa se zna da nema šut, i da zbog toga nije prošao.
Robertsa je svojevremeno ciganikos kupio,i samo su ga povrede omele da ranije prikaže kvalitet.

Bo i Marić su od starta pokazali vrhunski kvalitet,dok su Kurta i Džavaji od starta pokazali zašto nisu prošli u NBA.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
JeNeA :pop :samoubistvo :dablfejspalm

Šališ se, zar ne? Koliko puta smo primili 80+ poena? Koliko puta smo izgubili sa 15+ razlike? Mi igramo nedovoljno dobru odbranu koja za rezultat ima premalo lakih poena iz kontre. Na najmanji pritisak se raspadnemo u igri i onda nas satru iz kontri koje se ne retko završavaju situacijama 2+1.
Sa 15+ razlike smo izgubili 3 puta u Evroligi i 0 puta u NLB-ligi (najubedljiviji poraz u NLB-ligi je 7 razlike).
A tvoje poslednje 2 rečenice nemaju ama blage veze sa našom odbranom. Ja sam pričao o organizovanoj odbrani, ne o sranjima koje napravimo u napadu pa da posle toga "izvlačiš" našu odbranu na protivničke kontre.
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Pitanje je samo zašto su samo otpali u NBA-u,kada imaju takvu reputaciju.

u pravu si,to je stvarno da se covek zamisli .:pop kako nisu prosli u 12 u ekipi koja je ove sezone ubedljiva prva sa 4 pobede vise od pratilaca ...sjajno ... bas dokaz njihovg nekvaliteta... ili mozda je bas to dokaz njihovog kvaliteta ? zavisi kako ko zeli da predstavi ...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.106
Локација
vaginamandibularia
Pa dobro JeNeA, koliko puta smo primili koševa po formuli 2+1? Koliko smo trojki primili zbog plivanja Klobija, Milosavljevića i Džerelsa? Naša odbrana se svodi na Kecmanovo i Božićevo sprovođenje ljudi na Gista da im ovaj lupi rampu.
 

Zagor

Guest
Greska Zagore. Ako (ne daj Boze!) zaseremo jednu ili deset sezona, tada sigurno necu da lupam postove kao poludeo. To cu da ostavim drugima koji danas zive u uspesima od prosle godine i fasciniraju strucnim analizama. Tada ce biti kasno za kukanje, a sad itekako treba upozoraviti na to sta moze da se desi ako ne uradimo sve da se greske iz ove godine ne ponove...

У том случају, желим да те охрабрим да кукаш и после победа и трофеја (када пристигну), овако си само себи набацио репутацију пљувача чијег слова на форуму нигде кад победимо, чак и кад играмо лоше...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top