Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ajmo jos jednom ... ukoliko Alba prodje dolazi kod nas u grupu ( A ) iako pobednik tog dela zreba bi po pravilu trebao da ide u grupu B ali posto se tamo nalazi Brose koji je iz Nemacke kao i Alba ona direktno odlazi u grupu A u kojoj je KKP. jasno ? :D

a evo i za neverne Tome :

http://www.euroleague.net/news/i/75495/180

to bi bilo odlicno,jer je Himki dosta jaci od "nemaca" !

mada kad dodje ZVERKO moze i F4 grupa,ne sumnjam u prolaz,naravno uz povratak Grobara :BB
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Значи испаде добро што је Алба напуцала Хемофарм. Ајмо онда свим срцем за Нијемце. Ко би рекао..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja bih rekao, ja sam uvek za Nemce! :D

Neverovatno mi je da nekima ovde na forumu i dan danas mora da se objašnjava ta kombinacija sa Albom, to da nam oni uleću ako prođu...

Super bre, Alba 100% nadoknađuje "-4" iz Belgije i eto nje u našoj grupi...Znači u Berlinu jedno 1.000 Grobara u dvorani kad budemo igrali...što "gastosa", što naših odavde...

Alba je jedno 452754856 puta bolji protivnik za nas nego Himki...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Hmm zar ovo nije jos ranije odradjeno ? tj prosle godine ?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Јесте, али од ове године се примењује.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Po ballineurope.com Partizan je 9. favorit za titulu u Evroligi.
Evo i liste

1. Barcelona
2. CSKA
3. Montepaschi
4. Panathinaikos
5. Olympiakos
6. Caja Laboral
7. Real Madrid
8. Makabi
9. Partizan
10. Efes Pilsen
11. Unicaja
12. PE Valencia
13. AJ Milano
14. Žalgiris
15. Fenerbahče
16. Prokom
17. Lietuvos Rytas
18. Cholet Basket
19. Virtus Roma
20. Cibona
21. Union Olimpija
22. Brose Baskets

http://www.ballineurope.com/europea...eague-basketball-power-rankings-october-7515/
 
Последња измена:

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ovo imponuje :) Znaci ispred nas su samo extra velikani a ova boranija sto se pali sa parama moze da nam ,, udise dim iz auspuha "! Nadam se da ce tako i biti + da pogazimo i ove ispred.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Tako i jeste,liga je kupu pozajmila 5 bodova. Cisto da ima neki znacaj.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Poluvreme, Alba vodi 5 razlike! Koliko vidim po play by play konstantno vode ali nikako da odu na neku osetniju razliku.

Bese Himki vodi Skariolo? Ako da, radujem se susretu..
 
Последња измена:

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kako stvari stoje, dolazi nam himki, al nema veze mi smo uvek ulazili u top16 sa stilom!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Izgleda da od Albe nema ništa, slepci, a tako bi nam dobro došle stare mušterije Dragićević i Marinović.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Gotovo, 70:70.

Bilo je malo drame u finišu, od 53:64 sve do 70:68 za Albu (sve u poslednja 3 minuta), ali...kurac, ulete nam Himki...No dobro, mi smo ionako "pacijenti" da puknemo baš od takvih kao što su Alba, Orlean, Marusi...mada, Himki je jak kao zemlja...ali dobro, mi u Pioniru da "poubijamo" sve i proći ćemo...a u Pioniru možemo da "ubijemo" svakoga u Evropi, svakoga...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Alba nije prosla dalje 70-70 se zavrsilo. Ipak dolazi u nasu grupu Himki.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jbg,ne valja sto dolazi Himki,izuzetno jaka ekipa,sanse su nam smanjene ali mi ovako moramo sve tezim putem

tako da,svi navijaci moraju da prepoznaju trenutak u kom se nalazimo,kada je otisao covek sa kojim smo postali standardni clan top 8 klubova evrope,a dosao mlad trener kome treba puna podrska,pa cak i kad se dese porazi ... ovo pricam iz razloga sto moze da se desi da imamo npr 0:3 ili 0:4 u evroligi i da onda svi krenemo sa pljuvanjem i da samo nabijamo VJ tenziju pred svaki mec,a to posle da se odrazi i u NLB ligi koja nam je mnogo bitna takodje ... znaci,samo jako,puna podrska i nadam se da ce sve biti ok

http://www.youtube.com/watch?v=8xyeiG9_3N4

BORBA BRE
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Brate, ja mracim al ti ga pretera. Nisu nam pali LA Lakersi nego himki. Imaju ok ekipu i nista vise od toga, dobijali smo mnogo jace timove od njih i kod kuce i u gostima.
Doduse gubili smo i od dosta slabijih :) ali to u ovom slucaju ne mora ama bas nista da znaci. Ka sto si i sam rekao podrska do kraja za Vladu i ovaj tim, i nadam se dobroj sezoni kad na kraju budemo svodili racune,
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Пласманом Химкија у нашу групу данас је комплетирана вероватно најјача група у Евролиги ове сезоне. Нама није страно да заблистамо када за противнике имамо најјаче екипе, тако да треба веровати и сада у то.
Тачно је да више није Дуле ту али ће Влада сигурно имати његову помоћ где год затреба и самим тим наставити са успесима.
Срећно црно-бели.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top