Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Cestitke na prolazu, sami smo sebi obezbedili, normalno je i ocekivano bilo da Makabi dobije kuci Himki.


Mi smo jedinstveni po mnogo cemu, imamo losiji medjusobni skor skoro sa celom grupom, kos razlika je -43 a prosli, to mozemo samo mi.
:D:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dule je od subote u Beogradu ....
...i neće propustiti priliku da javno čestita igračima i rukovodstvu, a posebno treneru Vladi Jovanoviću, na lepom uspehu koji je već ostvaren u Evroligi 10/11! Šta više, "imam osećaj za feeling" da će izraziti i svoj ponos na ceo klub i naravno i na trenera kojeg je on "ostavio" Partizanu. Dnevnik je završen, prijatno.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
A puca mi kurac i za Blata i za Makabi.
Nisu nas oni odveli u top16 nego mi sa svojih 5 pobeda.I ćao.
Ja prvi kažem da igra nije na nivou.
Ali sada hvala makabi kada je očekivano dobio kući himki,a prošle godine kada nas je olimpijakos izvukao pobedom nad lietuvosom posle produžetaka,je bilo hvala Mariću,Bo,Kecmane,Dule.
Isto tako su nas i sada Vlada i ekipa odveli.
Igra nije na nivou,ali i tako smo ispunili cilj i to je za svaki respekt.

Sa ovim se sloziti moram!

Do juce je bilo "FUCK MACCABI", a danas bravo,bravo.....kakav smo narod :banghead
Blata boli ona stvar za Partizan....

Bravo za nase igrace i trenera :respect
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Euforija sa pravom.
Plasman u TOP 16
Dobra, možda i naj bolja stvar je ta što ispada da prolazimo kao po navici, uz po meni veoma lošu igru, uz par dobrih poluvremena... Tako prolaze velike ekipe (nije pravilo ali...) pa onda krenu u narednoj fazi, nebih imao ništa protiv da se i nama to desi ove godine ali...
U top 16 nas nije odveo ni makabi ni Blat ni Varda ni Prokom nego po mom mišljenu SREĆA i sam BOG. Setite se kako smo dobili utakmice koje smo dobili a kako smo gubili. Ja bih rekao da smo dobijali na GUZOVE a gubili ubedljivo...
Mislim da je sada šansa za preokret za razmrdavanje ekipe a to može samo Vlada ito...
NUSKNVP
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Zao mi je sto neki ljudi ovo ne vide kao uspjeh Partizana. Cestitam igracima i treneru, jer su konstatno bili pod pritiskom. Vjerujem da ce Jovanovic biti dobar trener, a najmanje sto mi mozemo jeste da mu pruzimo punu podrsku. I meni bi bilo draze da je prvo otisao da samostalno trenira npr. Radnicki ili neku slicnu ekipu, pa da dodje u Partizan, ali kad vec nije tako, onda mu svi moramo pomoci da bude najbolji moguci trener Partizana. Da li ce to biti ili ne, nije bitno, ali je bitno da svi idemo ka tom cilju. Nemojte zaboraviti da je najjace oruzje KK Partizan svih ovih godina sloga, kako medju igracima i strucnim stabom, tako i medju navijacima, pa nije bas pametno izazivati sudbinu i traziti hljeba preko pogace.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Jel moze neko da mi objasni ,mlad sam nije greh pitati ... Vidim ovde Bodiroga pominje sebe kao deo Partizana ,Djordjevic i Divac vise na svakoj utakmici ...Zasto niko od njih nije dosao da zavrsi karijeru u Partizanu ?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Grabari čestitam nam.
Vlado i momci svaka čast.
Ovo je uspeh,a da li ćemo moći više videćemo,ja zadovoljan.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Takmicenje u grupi, naravno podrazumeva i to da ponekad moras da zavisis i od tudjih rezultata, kamo srece da smo ranije obezbedili sami sebi prolaz, bravo za maccabi ako nista drugo, ono na posteno odigranoj tekmi, toliko o njima, dalje, nas KKP je napravio extra rezultat samim plasmanom u top 16 i pored toga sto igra skripi na svakom srafu, ipak prvi cilj sezone je ostvaren, BRAVO, sad veca koncentracija na nlb da i tu (najzad) krenemo uzlaznom putanjom!
AJMO CRNO BELI
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Матићу, мени се чини да је Дивац постао председник КК Партизан пре него што је завршио играчку каријеру - играо је још неколико сезона у НБА. Можда би било чудно да заврши каријеру у клубу чији је био председник.

Знам да је Бодирога изјављивао да би волео да каријеру заврши у Партизану, а зашто није - ко зна. Можда је, када је отишао у Рому, имао још као активан играч договор да ће по завршетку каријере доћи на место спортског директора. За Ђорђевића ми не пада на памет никакво објашњење.

Пре неколико месеци сам написао да Блат, по мени, спада у 10 најбољих европских тренера. Захвалан сам му на томе што је његов тим одиграо поштено утакмицу која за њих никакав резултатски значај није имала. Први део Евролиге још увек није завршен, ми имамо шансе минимум за треће место - зашто не дати све од себе у последњој утакмици, ипак нам је противник тим који ове сезоне није показао ама баш ништа специјално, иако је актуелни шампион Шпаније? Шта је са Бараћем - писало је да ће месец дана бити ван терена, а он против Жалгириса одигра више од 40 минута и даде 21 поен?
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2010&mm=12&dd=10&nav_id=478497
http://sportservis.name/wsw/index.php?p=82&ni=16572
 

Zagor

Guest
Sa ovim se sloziti moram!

Do juce je bilo "FUCK MACCABI", a danas bravo,bravo.....kakav smo narod :banghead

Ја се извињавам.

Ево први следећи пут када будемо играли против њих, ја ћу навијати за макаби. Или, ако се опет буде радило о нашем пролазу, навијаћу за неки наредни химки, само да се остане доследан... :roll:
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Матићу, мени се чини да је Дивац постао председник КК Партизан пре него што је завршио играчку каријеру - играо је још неколико сезона у НБА. Можда би било чудно да заврши каријеру у клубу чији је био председник.

Знам да је Бодирога изјављивао да би волео да каријеру заврши у Партизану, а зашто није - ко зна. Можда је, када је отишао у Рому, имао још као активан играч договор да ће по завршетку каријере доћи на место спортског директора. За Ђорђевића ми не пада на памет никакво објашњење.
Ne znam Milane meni sve to lici na zajebanciju i manekenisanje (poziranje) po pioniru ,da nekom od njih Partizan zaista toliko znaci koliko predstavljaju vratili bi se tu da zavrse karijeru ,al jbg svi jure pare samo . Djordjevic je verovatno onom trojkom sve nadomestio .

Sto se tice Macabia pokazali su da su postena ekipa i ako su imali vise nego dovoljno razloga da nam nanesu zlo .
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Ne znam za Vas ali meni imponuje kada ta pomenuta trojka (lako moguće članovi najbolje Srpske petorke svih vremena) dođe na naše utakmice. Mislim da oni nemaju potrebe za manekenisanje itd oni svojim dolaskom podižu rejting PARTIZANU, svoj rejting su oni odavno već podigli i postali evropske gromade.
A naši protivnici kada ih vide shvate gde su došli i protiv kakvog kluba igraju a sve to potpomognuto GROBARIMA dovodi do toga da pružaju mnogo gore partije nego inače.
Zašto nisu završili karijere kod nas? Možda bi to bilo i malo sebično jer bi zauzimali mesto nekom mlađem ko još uvek može da ih stigne pa i prestigne a oni u momentu kada su mogli da dođu nisu više bili u punoj igračkoj snazi....
Zato je sada vreme da pomognu svi od reda jer PARTIZAN JE IZNAD SVIH
NUSKNVP
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.321
Reaction score
34.717
Локација
vaginamandibularia
Jebiga Matiću, Bodirogi sigurno ne treba takav marketing, čovek nije igrao za nas ali voli Partizan. Divac je mogao da se zajebava na Bahamima, a on sa Danilovićem davao pare za Partizan.. Đorđevića pojedini pljuju, a ja se pitam šta se dešava s mozgom. Jebiga, da nije bilo njega, sad bi bili kita.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Sa ovim se sloziti moram!

Do juce je bilo "FUCK MACCABI", a danas bravo,bravo.....kakav smo narod :banghead
Blata boli ona stvar za Partizan....

Bravo za nase igrace i trenera :respect

Ја уопште не видим шта је ту проблем? Није ми јасно! Јеси ли ти навијао за Макаби када су играли против нас? :confused
Ево ја овде јавно признајем ако ће нас из утакмице цигани-неки ку*ац леви, у ТОП16 фазу одвести победа цигана, навијам за цигане!
И ту опет не видим никакав проблем! Свака победа било ког другог клуба која нама значи или нам је потребна ја навијам за тај клуб, а првом следећом приликом када тај клуб буде играо против нас ћу рећи FUCK тај клуб, је*и тај клуб, нека нам пу*и тај клуб!

Извини али твоји ставови ми понекад апсолутно нису јасни, али апсолутно! Шта смо требали да навијамо за Химки? Ето само зато што смо окачили чаршафе пред утакмицу која нас води у Париз на Ф4 ЕЛ?
Брате свака ти част за ово, али свака ти част!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Euforija sa pravom.
Plasman u TOP 16
Dobra, možda i naj bolja stvar je ta što ispada da prolazimo kao po navici, uz po meni veoma lošu igru, uz par dobrih poluvremena... Tako prolaze velike ekipe (nije pravilo ali...) pa onda krenu u narednoj fazi, nebih imao ništa protiv da se i nama to desi ove godine ali...
U top 16 nas nije odveo ni makabi ni Blat ni Varda ni Prokom nego po mom mišljenu SREĆA i sam BOG. Setite se kako smo dobili utakmice koje smo dobili a kako smo gubili. Ja bih rekao da smo dobijali na GUZOVE a gubili ubedljivo...
Moram da prokomentarišem ovo tvoje što sam "omastio":
(Inače ti predlažem da se držiš fudbala, na tom delu foruma su ti komentari, rekao bih, mnogo kvalitetniji...)

Ne može se u Evroligi ostvariti bilans 5-4 posle devet kola a da pružaš loše partije. U Evroligi igraju najkvalitetniji timovi Evrope. A to što Partizan može bolje (i što će i igrati bolje kako vreme prolazi, a Ameri budu sve adaptiraniji na nas) - to je nešto što može samo da nas raduje. U fazonu "jbt a šta će tek biti kad zaigramo bolje nego do sada"...

O kakvoj "sreći i Bogu" ti pričaš? Koju od 5 pobeda smo ostvarili da smo poraz pretvorili u pobedu u zadnjim sekundama? Ovo protiv Prokoma je još bila najdramatičnije ostvarena pobeda, a ni tu nismo bili u minusu na samom kraju. U poslednjih par minuta je najgušće bilo 59:59, pred naš poslednji napad. Pobeda protiv Žalgirisa nije nijednog trenutka došla u pitanje. Pobeda protiv Kahe jeste bila teško ostvarena, ali smo i tu u finišu bili u plusu. Slično važi i za pobedu protiv Himkija, a i za pobedu u Poljskoj. 5 POBEDA ČISTIH KAO SUNCE! A dramatično ostvarenih pobeda je bilo i prethodnih sezona, čak i puno dramatičnije ostvarenih nego ove...

Gubili smo ubedljivo? Da, jesmo, sve 4 smo izgubili ubedljivo, od kojih onu jednu u Moskvi baš ubedljivo (skoro 30 razlike). Ali da te pitam: Koliko ti pratiš KK Partizan u Evroligi? Da li si ga pratio i prethodnih godina, da ne kažem baš svih 10 godina u kojima "carujemo" na ovim prostorima (a poslednjih 5-6 godina i u regiji, a vala i u celoj Evropi)? A koje to godine mi nismo u gostima bili "odvaljivani od života", makar na par utakmica? Nemoj da ja počnem sad da ti nabrajam jer pamtim kao slon...Nabrojao bih ti barem jedno 10-12, a možda i svih 15 pa i više katastrofalnih poraza koje smo pretrpeli u Evropi na gostovanjima...Bilo je tu i -30, i -35, pa čak čini mi se i -40 (ili blizu), znači "sibirska zima" brate...I nije to ništa čudno kad svake godine imamo "jeftin" tim, kad nam je ekipa svake godina puna igrača koji debituju u Evroligi, kad ne možemo nikada da sastavimo ni 2 uzastopne sezone u kojima kostur ekipe ostaje sačuvan...

Mnogo su se neki razmazili. Strašno koliko ih je KK Partizan razmazio svih ovih godina...Naučite bre da se radujete kad se postigne ovako nešto kao 5. uzastopni plasman među 16 najboljih u Evropi! Koji vam je bre kurac? Drugi bre ulažu silne milione (jer ih imaju za razliku od nas) i ne postižu ni približno ovo šta mi postižemo. Dupe bi bre dali (i ko zna šta još pride uz dupe) da su na našem mestu!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Џерелс: Нема лепог код најбољих

17 дец, 2010
Ко је мислио да ће у среду увече у „Пиониру“ уживати у прелепој кошаркашкој представи – живео је у заблуди. Када је важан меч био атрактиван, са много кошева? Ретко. А, када јесте, то је било због инспирисаног појединца.
aaaa2345.jpg

Таквог играча није било у окршају Партизана МТС и Прокома, па су гледаоци били осуђени на снажне одбране, тучу за сваку лопту, непрецизност, напетост… Све је створило драму која је произвела и јунаке – Џејмса Гиста, стрелца последњег коша и тројке пре тога, Душана Кецмана, традиционалног хероја црно-белог дела Србије и Влада Јовановића, младог тренера који је морао на бис пред свих 7.800 гледалаца у „Пиониру“ који су му пружили подршку у тешким тренуцима.
Оно што смо написали за лепоту утакмице, важи и за игру Куртиса Џерелса. Момак који се још „чека“ није бриљирао, промашивао је, али је на крају са два потеза (полагање преко Варде и асистенција за Катића) био један од чинилаца у Партизановој једначини победе. А, његов утисак о утакмици је:
- Било је ружно. Али, победили смо и то је најбитније. Борили смо се. Добри тимови побеђују на ружан начин. Од НБА лиге, преко Евролиге, до НЛБ лиге. Најбољи не побеђују лепом игром. Ако си способан да добијеш прљаву борбу, тучу, онда можеш да верујеш у успехе – сликовито је описао победу Џерелс.

Леворуки плејмејкер је одмах по завршетку дуго грлио Душана Кецмана. Изгледао је као да му је лакнуло:
- Баш ово нам је било потребно, неизвесна утакмица у којој смо морали да будемо фокусирани до краја. Наравно, најбитнија је победа, иако није било лепо. Била је ово тешка ноћ, нисмо могли да погодимо ништа споља. Први ја, али и остали. То су шутеви које иначе погађамо и за које нам тренер увек даје подршку.

Џерелс је негирао да су силни промашаји за три поена производ притиска:
- Ја то нисам осетио. Једноставно, иза себе имаш онолике људе који вичу и подржавају те. Можда бисмо осетили притисак да је ситуација била обрнута. Али, навијачи су нам чували леђа, са великом сигурношћу смо улазили у тучу. Вероватно зато нисмо посустали када смо заостајали пет поена за Прокомом, наставили смо да се боримо, до краја. Све захваљујући навијачима.

Утакмица против Прокома је био деби Куртиса Џерелса у легендарном амбијенту „Пионира“.
- Волео бих да сам играо боље због навијача. Али, када победиш све је много лепше. Да сам играо овако лоше и да смо изгубили – убио бих се. Али, победили смо. Сада се спремамо за наредну утакмицу.

Џерелса смо питали колико ће бити тешко играти тај следећи меч у НЛБ лиги у потпуно другачијој атмосфери него што је евролигашка:
- Зашто би то било тешко? Па ову утакмицу смо играли на једну лопту, тако да не можемо ни у један меч да уђемо тек тако. Морамо да играмо целу утакмицу, ко год да нам је противник. Морамо да будемо бољи, јер ово против Прокома није било довољно добро. Бићемо спремни.

Рођени Тексашанин по сопственом признању све више ужива у Београду и Партизану МТС.
- Свиђа ми се град, људи, навијачи, саиграчи, тренер… Све ми се допада. Ништа боље нисам могао да пожелим. Биће ово добра сезона – за крај је констатовао Куртис Џерелс.
sportski žurnal
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Џерелс је негирао да су силни промашаји за три поена производ притиска:
''Ја то нисам осетио''

.....

''Да сам играо овако лоше и да смо изгубили, убио бих се.''

:D
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
- Свиђа ми се град, људи, навијачи, саиграчи, тренер… Све ми се допада. Ништа боље нисам могао да пожелим. Биће ово добра сезона – за крај је констатовао Куртис Џерелс.

Bolje da ti bude dobra sezona, nemaš pojma koliko smo mi Grobari nezasiti:D.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Do juce je bilo "FUCK MACCABI", a danas bravo,bravo.....kakav smo narod :banghead
Blata boli ona stvar za Partizan....

Ne razumem!! Kakav smo narod?!

Cudno je sto smo navijali da Makabi pobedi?! Ako nisi upucen, ta njihova pobeda nas je direktno odvela u top 16...

Niko ne kaze da su oni igrali za Partizan... Ali je dovoljno sto su odigrali postenu utakmicu, pa makar je i izgubili (e onda bi bilo namesteno :D)...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.873
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A da su izgubili , prvi bi bio u redu da ih pljujes kako su namestili ... Da su govna mogli su opusteno da odmore par igraca i da ih boli kurac ,svakako su obezbedili prvo mesto , pa bismo mogli da se jebemo sa tih 5 pobeda ... Kako mrzim nezahvalne ljude !!! :banghead

Šta treba da ih hvalim što su pobedili ono što je bilo očekivano da pobede?Ako su protiv nas mogli da odigraju maksimalno morali su i protiv njih.
Nisu oni nama obezbedili prolaz tako što su pobedili kahu u gostima,nego himki kod kuće nego zato što su dobili himki kod kuće.A to što ste se vi uživeli u uloge insajdera sa vašim kombinacijama oko nameštanja mi ravno puca tukson.
I da su izgubili jebao bih im mamu cionističku zato što bi bilo očigledno da su namestili.A nemam nameru nekom da se zahvaljujem nekom zato što radi svoj posao onako kako je logično.Kao kada bih ušao u radnju kupio hleb i rekao prodavačici,e hvala što me nisi zajebala.
Mi smo se plasirali svojim pobedama u top16,a sve ostalo je logičan sled događaja.
Svaki put do sada su nas u narednu fazu vodili Dule i igrači,a sada kao "imali smo sreće što je makabi dobio".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top