Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Pridruzujem se doktorovom poseravanju na opustenost u utakmici sa Barsom.

Necu biti opusten ako krenu da nas pune i ubijaju nam volju za zivotom. Necu biti opusten ni ako budu drzali malu razliku, jer cu se, kao i svaki, put loziti da mozemo do cuda.

Ako budemo vodili s malom razlikom, necu biti opusten jer znam da mogu da nas stignu u tri napada. A ako budemo vodili velikom razlikom, necu biti opusten jer cu se opet plasiti poraza, maakr imali 50 razlike minut pre kraja.

Mislim da niko nece biti opsuten, ali to se samo tako kaze. :)

EDIT: Simke, nisam, bre, mislio da odgovaram tebi, znam sta si hteo da kazes, pricam generalno o tim pozivima na opustenost. :)
 
Последња измена:

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Dobro i vi ste sada buvalisti:D Eto, to mi je za nauk da pazim na koje sve nacine moze da se protumaci recenica ili da se izvuce iz konteksta:D Opusteno u smislu da nemamo neke prevelike nade za pobedu. Mada sam ja takav da se uvek nadam da mozemo da pobedimo, ako nam se sve poklopi. Prebaciti necu sigurno, jer posle godinu i jace sa uzivanjem pratim svaku nasu utakmicu, jer sam se uzeleo ove igre.
Kao sto je Je-Ne-a rekao, sve ispod 20 je odlican rezultat. Ja bih bio zadovoljan sa nekih 10-15, sto bi znacilo da smo jako ozbiljan tim.
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Majkel povređen, ne igra... Ne znam koliko će nam biti lakše zbog toga...


Биће нам и те како лакше што он не игра.
Он је звер у оба смера, има савршене физикалије, није у форми али свакако има 10 поена по мечу и проводи највише времена на паркету.
Но, и без њега они су апослутни фаворити.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sutra utakmicu gledati neću! Koliko sam novca stavio na Barsu bolje da ne kažem. Znam da će sada poneki još žešće navijati za KKP, samo da Gazdi pukne tiket :D

Ako prođemo ispod 20, superiška
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.797
Reaction score
55.915
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Можда сам луд, али гледам Партизан и кад нас газе и кад губимо 40 разлике, тада још више осетиш клуб као свој, свака шуша може да воли клуб када играмо добру кошарку летимо, добијамо. Да их не гледам тада то би ми било као да изађем раније из хале, а то ми је нешто најгоре...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Можда сам луд, али гледам Партизан и кад нас газе и кад губимо 40 разлике, тада још више осетиш клуб као свој, свака шуша може да воли клуб када играмо добру кошарку летимо, добијамо. Да их не гледам тада то би ми било као да изађем раније из хале, а то ми је нешто најгоре...

Ma gledao bi ja da mogu, nego letim avionom u to vreme, a ne znam da li ova govna imaju NET u avionu. Ako imaju, gledaću naravno.
 

Dr.Hofmann

Guest
Stojaneče pošto se osećam prozvanim da odgovorim.

Nije korektno ovako isključivo i vulgarno etiketirati ljude, samo zato što na različite načine doživljavaju lošu igru ili poraz svog kluba kada ga gledaju preko tv-a, ja recimo nikada u životu nisam ranije napustio stadion , niti halu bez obzira na trenutni rezultat.

Prvo neću se mnogo iznervirati ako izgubimo od Barselone , pošto je to očekivano i sasvim realno, ali isto tako da sedim pored malog ekrana dok me neko puni 30 razlike, i "analiziram " igru, tu vrstu mazohizma ne posedujem(POŠTO PIZDIM I ŽIVCIRAM SE NEVIĐENO), drugo je u hali ili na stadionu gde mogu da se derem, navijam, urlam protiv protivnika i na taj način bar indirektno utičem na dešavanja na ternu, ili da bar ja mislim da utičem na dešavanja na terenu.

Ovako promenim kanal i sačuvam nešto živaca, pošto znam da ništa promeniti ne mogu, a srca nema,m da gledam kako nas neko guzi, a ja ne mogu bar mater da mu opsujem sa tribina...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.797
Reaction score
55.915
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Нисам ни на кога конкретно мислио, нити сам кога хтео да етикетирам, него то све чешће чујем у друштву, типа нисам гледао задњу четвртину кад су нас развалили. Ја тако не резонујем и то је то, уосталом само у задњих пар година сам гледао бар 5 огромних преокрета.
Сто људи сто ћуди, људи се разликују.
 

Dr.Hofmann

Guest
Jeste ljudi se razlikuju tu se slažem, pa baš zato i mislim da ovako nečemu nema mesta "SVAKA ŠUŠA MOŽE DA VOLI KLUB KAD IGRAMO DOBRU KOŠARKU" pogotovo kad se ima u vidu u kojem kontekstu je izgovoreno i da se nadovezalo na naše komentare o prebacivanju kanala ako krenu da nas razvaljuju...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Можда сам луд, али гледам Партизан и кад нас газе и кад губимо 40 разлике, тада још више осетиш клуб као свој, свака шуша може да воли клуб када играмо добру кошарку летимо, добијамо. Да их не гледам тада то би ми било као да изађем раније из хале, а то ми је нешто најгоре...

Stojance, kao i uvek:clap Apsolutno se slazem sa tobom. Ja pizdim na glupu igru, glupe neke greske, ali ako momci daju sve od sebe, bez tih glupih gresaka, neskolskih, i da nas u tom slucaju guze 20+ to znaci da su ljudi previse dobri i da mi sa njima nemamo sta da trazimo.
Gazda hoces li se javiti ove sezone na KK temu da budes srecan i ponosan na Partizan, a da nije izgubio i tebi pritom prosao tiket?:D
ja mislim da je Stojance etiketirao one lazne navijace Partizana sto dolaze u Arenu i sto navijaju kad igramo samo sa jakim timovima, a da smo pritom u dobroj formi. A ti ako ne spadas u tu grupu, ne mozes se nikako osetiti etiketiranim, zna valjda Stojance da si bio redovan navijac;)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.797
Reaction score
55.915
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jeste ljudi se razlikuju tu se slažem, pa baš zato i mislim da ovako nečemu nema mesta "SVAKA ŠUŠA MOŽE DA VOLI KLUB KAD IGRAMO DOBRU KOŠARKU" pogotovo kad se ima u vidu u kojem kontekstu je izgovoreno i da se nadovezalo na naše komentare o prebacivanju kanala ako krenu da nas razvaljuju...

Ово свака шуша се односило на брдо навијача који су ту када играмо у арени против макабија, не на вас..
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Sutra nas očekuje najlakša utakmica u ovogodišnjem ciklusu Evrolige.Nema veće motivacije niti manje presije od gostovanja Barseloni.Da su favoriti potpuno je jasno ali ja i pored svega očekujem da odigramo dobru utakmicu.Barselona je itekako ranjiva što je pokazao i Valjadolid i taj rezultat ne treba zanemariti iako je početak sezone jer je Barselona tim koji već godinama igra zajedna uz minimalne izmene,doduše ove sezone nešto veće jer su promenili kompletnu centarsku liniju.Predstavljaju pravi spoj mladosti i iskustva.Ove sezone su počeli sa postepenim podmlađivanjem tima pa svoju šansu dobijaju Rabaseda(koji je po našim standardima mator:D),Abrines i pomalo Todorović.

Na svakoj poziciji su odlično popunjeni.Kad izađe Uertas,kog inače jako cenim,tu su Sada(specijalac za odbranu,skok u napadu i nemoguće šuteve) ili Tata Jasikevičijus koji iako ima bogaoca godina i građen je kao domar(ili kako ono beše...) i dalje može da odigra vrhunski bar 10-ak minuta.
Navaro iako omatoreo može da zatrpa svakog protivnika i i dalje je prva opcija u napadu.
Na trojci imaju Majkla koji ne igra i Inglsa koji odigra dobar meč svaki put kad ga ja ne gldam,slično kao CJ Wallace:D
Lorbek je bar po meni najbolja evropska četvorka i igrač sa najboljom igrom na niskom postu.Nije u dobroj formi ali samo je pitanje trenutka kada će u nju ući.S obzirom kako smo mi popunjeni na četvorci očekuje nas masakr ukoliko u formu uđe baš protiv nas.
Centarska linija ima je najslabiji deom tima ali i bukvu kao što je Džavai možeš razigrati kad u ekipi imaš Uertasa i Jasikevičijusa.Džavai kao i kod nas,kupi poene na zakucavanje 1 na 0,ponekad ga izblokira obruč,uhvati po koji skok u napadu ali slabo gradi u odbrani.Tomić je previše mekan ali ume da odigra i na niskom postu a i da pogodi sa 3-4 metra od koša.

Realno,mi sutra zavisimo od njih i od toga kakav će oni ritam nametnuti a koji god ritam da nametnu njima će više odgovarati.U ove 3 utakmice su očajno šutirali za 3 ali to ne sme da nam bude nikakav pokazatelj jer samo Navaro može da ubaci 5-6 trojki kao od šale.Nadam se da će iz naše obuštenosti doći i dobra igra,a o pobedi i ne razmišljam.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Partizan bi mogao da pobedi Barselonu, oni nisu nepobedivi, samo kad bi te gostujuce evro utakmice mogli nekako da pobedjujemo, uvek ispada da se za top 16 borimo u svojoj hali.
KKP je bio: 1988. 3. 1992. 1. 1998. 4
Vujosevic, Obradovic i Nikolic su prema mojem misljenju doziveli svoj maksimum u Partizanu sa tim FF-ovima...previse je novih kosarkasa svake sezone, tim nije uigran i samo navijaci odrzavaju
pobednicki plam. Neki trener sa vise motiva bi mozda uspeo da ostvari bolji rezultat, ipak nadam se da Duletov intelekt i strucnost moze da pomogne mladim kosarkasima da ostvare plasman medju najboljima.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma samo opusteno sutra pa sta bude , ne treba se opterecivati ! Srecno momci i iznenadite nas pozitivno :) !
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ja mislim da trenutno ne postiji covek sa vecim motivom od DVa da sa ovim klincima napravi cudo.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
A u kurac... Moraće Milosav da gine sam celu utakmicu, eventualno jedan od plejeva da ga menja, Anđušić nikako.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.797
Reaction score
55.915
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Пуно повреда. Ништа мораће брат Милосав да им стрпа 40 поена.
Сутра ће се поштено домаћински судити(Коромилас :puke ), поготово центрима, можете метити НЏ или Томића у фантази :D
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Taman da Andjusa ubaci 5-6 trojki pa da dobije vecu minutazu kod Duleta...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top