Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.741
Sve ovo treba shvatiti kao normalan period odrastanja. Naravno da boli kada se gubi, pogotovo kada ti se protivnik "nudi" celu utakmicu, ali šta je tu je. Momci su protiv CSKA pokazali da nisu slučajno tu gde jesu ("čast" izuzetcima :wink:), naše je da pružimo maksimalnu podršku, a njihovo samo da rade kao rudari i da se bore do poslednje kapi znoja. :napred Partizan
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.416
Reaction score
10.509
Локација
okupirana Srbija
Вујошевић: Ово са судијама… не знам чему води (ВИДЕО)
Треба истаћи да је тренер Партизана био у праву када се бунио због одлуке судија, а о томе најбоље говори слика на којој се види да су делиоци правде погрешили јер је Бертанс био ван терена кад је примио лопту од Гордона
db1m.jpg
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Mamu im jebem nepismenu. Ne kažem da bi dobili da se ovo nije desilo, poraz je naša krivica, ali dokle?

Ovo ne samo posalti u evroligu, nego puštati na VIDEo BIMU sudijama i delegatu kad dodju ovde i nešto počnu da seru.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Vrlo bitne utakmice bice Ritas-Besiktas,KKP-Besiktas,BB-Ritas,BB-KKP.Prva je BB-ritas sledece nedelje a odmah naredno kolo Ritas docekuje Besiktas,a mi BB. Ako bi Ritas izgubio obe,msm da bi to bio kraj. Naravno mi moramo da dobijemo onda Ritas ,BB kuci i Besiktas kuci ili BB na strani.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Skok zabrinjavajuci,jos vise brine cinjenica da on zavisi od voljnog momenta,najveci problem su Ameri.Ako se vec kaze da je na poziciji 4 vec reseno oko zamene sada vec moze da se kaze i za poziciju 1.Nemamo vremena da cekamo nekog da izadje iz povrede,jer nisam siguran da ce i oporavljen pruzati mnogo vise.Sve ovo i zbog toga sto je Leo vrlo mlad i jos uci,a pozicija pleja je najbitnija u timu.Leo jako dobro napreduje,a nadam se da ce repertoar prosiriti vremenom,pa cemo recimo prilikom ulaza nekad videti i neku loptu za spoljne igrace ili ti povratni pas.Znaci ova utakmica nije donela nikakvu katastrofu,pogotovo ako se iz nje izvuku pouke za dalje,jeste da su nam se nudili ali strpljivo sa klincima bice tu jos mnogo uspona i padova.Kad sam vec resio da kucam,moje misljenje oko Andjusica,ako je Dule iz nekog razloga resio da ga sece onda to treba resiti gospodski i zavrsiti pricu,jer od nekog specijala nema nista.On je izraziti suter i bez minutaze a samim tim i samopouzdanja on ne moze da da nesto specijalno.Sustina,zameniti Amere pod hitno i puna podrska ovom mladom timu.
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
Jos jednom da ponovimo gradivo:

- imamo mlad takoreci juniorski tim sklon oscilacijama koji moze svakog da pobedi i od svakog da izgubi
- imamo mali budzet i u skladu sa njim dovedene strance
- imamo najboljeg trenera za rad sa takvim timom
- normalno je da jednu utakmicu odigramo odlicno a sledecu lose i timski i individualno
- normalno je da pogubimo mnogo zivaca
- normalno je da cemo rasti kako sezona odmice a kad porastemo bicemo sampioni


Malo strpljenja braco, "u pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi"
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ritas i Bamberg dobijamo glat kuci...e sada Besiktas kuci i/ili Bamberg u gostima....ako ne dobijemo jednu od ove dve utakmice i ne treba da idemo dalje. Prosto! Uz sve nase pretpostavke vezano za ishode meceva valja ocekivati i neko iznenadjenje koje nam moze a i ne mora ici u korist. Sta ce to biti? Da li ce Ritas dobiti Bamberg u gostima? Da li ce Ritas dobiti Besiktasa kuci? Hoce li Ritas dobiti CSKA kuci? Hoce li mozda Partizan dobiti Barsu u Pioniru? Po svemu vidjenom do sada, odgovori na ova pitanja su izvesni ali ne budite toliko sigurni jer neko ce nekog 'koknuti'...nije uvek sve tako predvidivo
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Milion je znakova pitanja, sa svakim narednim kolom raste pritisak (posebno na Ritas, nas i Bamberg), ali ćemo isto tako sve više gledati i u tuđa dvorišta...biće drame do kraja, dakle opet ono na šta smo već navikli...KK Partizan bez drame - to jednostavno ne ide.

Mi Bamberg (5. kolo), pa odmah zatim i Bešitkaš (6. kolo) svakako moramo dobiti. Bez te 2 pobede nema šta da tražimo dalje. Ja čvrsto verujem da ćemo dobiti obe.
 

Zagor

Guest
Ништа од драме. Победа против барсе у Пиониру ће бити 4. победа, и то ће бити крај свих нада преостала два претендента на 4. место у групи.

Но, о том потом...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jok, Bambrcenje puta dva, Ritas kuci sa 10+ i Besiktas i aj cao (da, da, guzimo Bamberg tamo :) ).
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ништа од драме. Победа против барсе у Пиониру ће бити 4. победа, и то ће бити крај свих нада преостала два претендента на 4. место у групи.

Но, о том потом...
E, to se zove optimizam! :D Nego jedan aspekt mi je promakao, a prepoznao sam ga tek posle ovog tvog posta: Kad prođe gostovanje u Barseloni, mi igramo DVE ZAREDOM KUĆI (Bamberg, Bešiktaš), pa gostovanje u Moskvi, PA OPET DVE ZAREDOM KUĆI (Ritas, Barselona)...znači 4 od 5 utakmica igramo kući...opa bato...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jeste, samo što ćemi imati 0-4 pa ako izgubimo tu petu za 0-5 slobodno možemo da pakujemo kofere.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kad pobedimo Barselonu, sjebaćemo i Bamberg u Nemačkoj pa evo i pete pobede. OPA BATO!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Polako sa kalkulacija polako. Pogotovo sa Bambergom , inace prethodne sezone su pokazale da mi ne znamo da igramo sa takvim timovima u gostima...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kako pojedini racunaju ni 1.mesto nije daleko :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top