Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Par zanimljivih statistickih podataka:
Vesterman je 11. u izgubljenim loptama.
Lucic je prvi po broju iznudjenih faulova :respect
Lucic je 1. po minutazi.
Kapiten je i 8. po broju defanzivnih skokova.
Milosavljevic je 20. po procentu suta za 2 poena (64.3%).
Musli je 6. u izgubljenim loptama.
Musli je 8. po broju upucenih suteva za 2 poena.
Musli je 10. po broji primljenih blokada.
Gordon je 4. po broju skokova.
Gordon je 9. po broju suteva za 2. poena.
Gordon je 11. po broju blokada.
Bertans je 19. po procentu suta za 3 poena.
Bertans je tek 44. po broju sutnutih trojki.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Само да додам оно што сам синоћ заборавио да напишем, ужасно ме храбри чињеница да смо у два наврата успели да окренемо резултат у нашу корист; оба пута на 3 минута до краја регуларног/продужетка када смо губили са по 4-5 разлике.

ЕДИТ: послао - Квиско :D
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ako je ova generacija talentovanija od one iz druge polovine osamdesetih(kao sto je Dule rekao na pocetku sezone) valjda ce taj talenat i rad doci do izrazaja protiv Bamberga, a i red je vise da nas sreca pogleda posle svih nesrecnih poraza u euroligi ove sezone, kad se zadnji put desili da :pickaciganska igraju drugu fazu u evropi a mi ne.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Sto se tice tekme u Istanbulu,verujem da nama ide u prilog sto su Turci u poslednjih 5 kola,izgubili 4 puta.
Ne verujem da ce olako shvatiti tekmu,a verujem da ce pobediti Litvance...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ja mislim da mozemo vec da konstantujemo da cemo dozivjeti masakar od sudija u Njemackoj.

Onaj faul Seibutisa nad Fordom je krajnje kriminalan,sviran na 2 sek do kraja tekme..Nikakvih elemenata nije bilo za faul,ali to je gospoda "u narandzastom"...Ne mogu ni da zamislim kakav ce kriterijum sudjenja biti prema nama u Njemackoj,za svaki ostar pogled ce se cuti pistaljka.:banghead:banghead
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sto se tice sudija u Bamberu, ja se previse ne brinem, cenim da nakon 2 uzasno odsudjene 2 utakmice konacno da bar jednu otsuditi "kako treba" i da necemo imati previse zamerka na sudije.
Uglavnom, cenim da ce ishod same utakmice zavisiti od nasu igru!:napred Partizan
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.730
Локација
Ukoliko sudije počnu da izmišljaju kvantnu fiziku i sviraju nam svaki iole veći pritisak (odnosno udarac) na "Nemce", može Vujošević odmah u Nemačkoj na tekmi da smišlja taktiku za narednu utakmicu u ABA ligi.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Po meni desio se najbolji moguci scenario po nas danas u Viljnusu: Lijetuvos pobedio sa manjom razlikom nego sto je trebao i to sa ludom nesrecom u sadnjoj sekundi! Do jaja!....

Blago tebi, ja ni malo nisam zadovoljan ovim raspletom. Mnogo više sam želio da Bamberg pobedi pa da je naša sudbina u našim rukama, ovako prodali smo sudbinu drugima za pišljiva dva koša! Uvek ću radije prihvatiti da moramo da jurimo pet razlike s tim da ne moramo da mislimo o drugima, nego da jurimo jedan razlike a stalno gledamo preko ramena.

Neće ovo na dobro ispasti.
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
-i cimaj brata kurtisa :)

Данас
04:04
Bogdanovic Bogdan

-Dobice ih ne brinem se : )


da bi on znao koliko se mi ovdje brinemo :)

sto se tice sudija, sinoc su poklonili bambergu jedno 200 slobodnih bacanja.. nadam se da necemo gledati takvo nesto u cetvrtku.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
samo jedan kratak osvrt na tekmu sa barsom,nisam bio u stanju da pisem nista ova 2 dana...
momcima svaka cast za igru u odbrani,ali u napadu smo odigrali ocajno,bez ijedne organizovane akcije,sve se svodilo na spustanje sa 45 stepeni na muslija i gagica. sigurno da je tome kumovao i umor od jake odbrane,ali i rani problem sa faulovima vestermana. gordon u ofanzivi isto kriminalan, treba zabraniti plejmejkerima i bekovima da mu daju loptu van reketa, svaki njegov posed van reketa je fifti-fifti sansa za protivnicku kontru.
jedino sto duletu mogu da zamerim je sto nije napravio faul na 24 sekunde do kraja,a ne na 15,mozda bi smo uspeli da napravimo bolji napad ili izvucemo bar faul na 2-3 sekunde do kraja.
i da, moram da pohvalim jednog klinca od 6-7 godina na A ulazu,mali je glas izgubio od navijanja, nadam se da je to neko svetlo na kraju tunela u kojem nam se grobarstvo trenutno nalazi.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
s obzirom da kurta igra sezonu za pamcenje,ne sumnjam ni najmanje da ce odvaliti litvance i oduciti ih od kosarke,pita se i christopher(ako njega krene da sipa) odvaljivanje na vidiku
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ма разбиће их Бешикташ, ем што су дупло квалитетнији ем што не видим разлог да скидају гаће на домаћем терену.
Мене лично више радује овакав расплет ситуације. Као и у већини досадашњих утакмица и у Немачкој очекујем неизвесну завршницу, највероватније утакмицу на једну лопту. Велико оптерећење би нам било тих 6 разлике.
Ако не можемо да добијемо Бамберг једном у две утакмице онда ни не заслужујемо да идемо даље.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ko kaže da ne držimo konce mi sami? Ako Ritas pobedi ili "pobedi" Bešiktaša, onda mi pobedimo Bamberg 18 razlike i prolazimo. :D Je l' tako, ili sam pogrešio u računu?

Nisam napisao nikakav komentar posle Barse, ono što moram napisati je da sam zadovoljan i ponosan na naše momke i da ne zameram ništa Duletu. Jebe me tastatura, pa bar zasad ne mogu napisati nešto opširnije.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ako Ritas pobedi gleda se medjusobni skor izmedju nas i njih, Bamberg onda nema nikakve veze...
 

grobarCG

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
46
Reaction score
0
Локација
Crna Gora
Mondo је написао(ла):
Crno-belima znači to što neće morati da "jure" šest poena razlike. Dovoljna će im biti bilo kakva pobeda, pod uslovom da Lijetuvos Ritas izgubi od Bešiktaša u Istanbulu. Ako taj preduslov ne bude ispunjen, biće malo i "plus 30".

Mondo piše da nam ni +30 neće biti dovoljno ako pobijedi Lijetuvos :?
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
A da, u kurac, meni se stalno mota po mozgu da Bamberg ima 3 pobede.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebiga, da smo pobedili Barselonu sad bi nas boleo kurac za utakmicu u Istanbulu...ali dobro, nema nazad, tako nam je kako nam je, ne držimo sudbinu sami u svojim rukama, ali moramo u Bambergu igrati kao da je držimo...
Blago tebi, ja ni malo nisam zadovoljan ovim raspletom. Mnogo više sam želio da Bamberg pobedi pa da je naša sudbina u našim rukama, ovako prodali smo sudbinu drugima za pišljiva dva koša! Uvek ću radije prihvatiti da moramo da jurimo pet razlike s tim da ne moramo da mislimo o drugima, nego da jurimo jedan razlike a stalno gledamo preko ramena.

Neće ovo na dobro ispasti.
Bold: Na isti način sam i ja komentarisao pre jučerašnje utakmice, ali sad naravno gledam i drugu stranu...ustvari tešim se...:D...a evo i kako:

Nije baš zajebancija juriti +5 (što bi morali da je Bamberg dobio)...ono, i da vodiš 10-12 razlike minut ipo pre kraja, pa čak ni tad nisi siguran...a treba uopšte voditi 10-12 razlike tamo pred kraj...

Dakle sve ima svoje, svaka situacija imaj svoj ugao gledanja (koji zapravo tu situaciju i čini takvom :D)

Dosta filozofiranja, odnosno sviranja kurcu malo grublje rečeno. :D

Idemo u Bambergu na "prostu" pobedu, a ako je ostvarimo pa ne bude dovoljno za prolaz - nećemo se ubiti, jel tako...opet sviram kurcu...:D
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Nije baš zajebancija juriti +5 (što bi morali da je Bamberg dobio)...ono, i da vodiš 10-12 razlike minut ipo pre kraja, pa čak ni tad nisi siguran...a treba uopšte voditi 10-12 razlike tamo pred kraj...

Управо то. Морали би да одржавамо +10 буквално до самог краја, и то у гостима.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ponavljam, neće ovo na dobro ispasti. Možda Turci i pobede Litvance, ali čisto sumnjam da će Evroliga i njene sudije da dozvole da Partizan izbaci Bamberg u Nemačkoj. Ima da nas napune sa ličnim greškama u prvoj četvrtini, a to će nam sasvim promeniti igru.

BTW, kad ja počnem da mračim, znate šta vam je činiti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top