Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zagor

Guest
Imamo minimalne sanse, ali ih imamo, sto je vec samo po sebi premija.

Strah od sudjenja je opravdan, mnogo opravdaniji od onog za rezultat u Konstantinopolju. Ipak smatram da i kanter i dobar deo igraca ima neku sportsku etiku.

Opet, buduci da u zivotu nista nije sigurno, najbolje je da se prepustimo osecaju i uzivamo u sansi i drami koju su nam priredili nasi mladici.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ма боли нас уво шта ће се десити у Турској, нама је најбитније да ми одрадимо своје, то нам је број 1, што се тиче судија, па јебига ни ту немамо неке снаге да утичемо! Тамо ће бити већ шта мора да буде, а ми своју снагу морамо да преусмеримо на Швабе и да покушамо некако да их одрадимо, а шансе су нам прилично реалне!

Ово су те Дулетове сезоне Европи, лудница до самог краја, па онда ако се прође ово можда се испишу нове европско црно беле странице чуда из Београда!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
I Litvanci već mesec dana kukaju kako EL čini sve da progura Partizan:D
U svakom slučaju,u ovih 9 kola smo gledali zanimljive utakmice i imamo puno razloga da budemo ponosni na naš Partizan.Ako pobedimo Švabe biće super,a ako izgubimo nije kraj sveta.Dokazali smo da možemo da se bijemo i sa najjačima i to će se isplatiti.Samo je pitanje vremena.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Sreco gde si celu grupnu fazu? Samo protiv Litvanaca te je bilo.
Ej bre ljudi, kad mi mozemo da kazemo da je jedna Barsa u dva navrata imala samo vise srece od nas, a CSKA jednom...
Grobari budite ponosni bez obzira na krajnji ishod u grupi.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Nzm al meni vise odgovara ovakav sled stvari . Msm da ce mi u Bambergu da igramo na jednu loptu...
 

Vojkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
30
Reaction score
2
Super rasplet pred zadnje kolo, uspeh je i sto smo dosli uopste u poziciju da odlucujemo za prolaz u top 16, s obzirom da smo pukli kuci od Nemaca.
Sto se tice toga da zavisimo od drugih, ne sumnjam ni malo da ce Besiktas da pobedi Ritas. Pa ljudi posle poraza od Bamberga u Pioniru nama su se bukvalno sve utakmice u grupi, u svim kolima, resile u nasu korist, pa ne sumnjam da ce i ova u Turskoj.

Pitanje je kako ce cinjenica da moramo da osluskujemo rezultat u Turskoj uticati na nase igrace? Ja mislim da to moze da bude veoma pozitivan psiholoski momenat, mozda cak i presudni u glavama igraca, kao neki dodatni podsticaj koji bi nam mozda i falio kad bi sami resavali sudbinu.
Na primer: Igra se klackalica na obe utakmice do poluvremena, neizvesno je, cak i kad povedes mislis na drugu utakmicu, a onda u 3/4 nasim igracima viknu da se Besiktas odlepio na +15 i mi poludimo :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Mene samo jedna stvar brine, a to je da nam cele sezone rezltati idu na ruku. Nijedan od 2 cistaca nije kiksnuo, a ni Besiktas nije kiksnuo, sve nam se namesta da i sa nikad manjim brojem pobeda prodjemo dalje. Brine me da nam ta "sreca" poklapanja rezultata ne okrene ledja u poslednjem trenutku, kako obicno zna da bude. Sa druge strane nadam se da ce nam se vratiti za one minimalne poraze, iako nisam pobornik te teorije o vracanju. Mozda sam previse subjektivan, ali po mom skromnom misljenju mislim da smo daleko najvise pokazali od Bamberga i Ritasa.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ponavljam, neće ovo na dobro ispasti. Možda Turci i pobede Litvance, ali čisto sumnjam da će Evroliga i njene sudije da dozvole da Partizan izbaci Bamberg u Nemačkoj. Ima da nas napune sa ličnim greškama u prvoj četvrtini, a to će nam sasvim promeniti igru.

BTW, kad ja počnem da mračim, znate šta vam je činiti
Можда судије и дозволе да прођемо,јер мислим да ЕЛ више одговара Партизан у топ16 због имиџа и маркетинга. 7 пута по 20 000+ људи није мало.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
I ja sam istog stava, da EL vise odgovaramo mi. Uz pretpostavku da normalno razmisljaju.
Bem ti EL ako ce ona izmedju nas i Babmerga da navlace za Nemce...

Da me je neko pitao pre pocetka EL da se ovako resava prolaz, odmah bih prihvatio...
Dole se uzdam u Kurtu, neka on ponovi svoje pocetne partije ( 16+ poena) i ja se ne bojim za ishod te utakmice...
Cak sta vise, sigurniji su mi Turci nego nasi ( poznavajuci kako igramo gostujuce utakmice, jer na strani igramo sa pola gasa)...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.730
Локација
Znači, nama sada u Nemačkoj treba bilo kakva pobeda i poraz Lijetuvosa od Bešiktaša za prolaz dalje? Po meni, bolja opcija nego pobeda od 5 ili više razlike, mi ako pobedimo pobedićemo posle produžetaka ili sa nekom minimalnom razlikom.
 

dr sport

Banned
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
30
Reaction score
0
Prvi put pisem na forumu i zelio bih prije svega da pozdravim sve clanove. Dugo pratim ovaj forum i napokon sam se registrovao.

Pa da prokomentarisem utakmicu sa barselonom i jos jedan nezasluzen poraz. Ja kao navijac mogu sve da podnesem osim osim nezalaganja, momci su poginuli u cetvrtak dali sve od sebe i meni je to najvaznije. Ja nepantim kada je neko spustio barsu na 58 poena u zadnje 2 godine. Ako ispadnemo iz evrolige msm da to nece biti neka tragedija jer su ovi momci mnogo napredovali i odigrali mnogo vise od bilo cega sto smo ocekivali. Hvala im na sve do sad bez obzira na skor.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Protiv Bamberga smo izgubili u BGu, nismo nadoknadili razliku protiv Ritasa, protiv Barse nismo uspeli da se iskupimo za to...I sada posle toga, posle izgubljene sanse da sve bude u nasim rukama, mi se ovde okrecemo vracanju i teorijama zavere o sudijama. Imamo uzasno iskustva sa sudijama, to je svima jasno, ali sta sad imamo od te paranoje? Sanse smo imali da ne dodje do ovoga, nismo uspeli i sad BORBA BRE, ima da naguzimo bamberg i sudije zajedno.
 

grobarCG

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
46
Reaction score
0
Локација
Crna Gora
Ta Evroliga nam je prije par godina uzela sve bodove koje smo krvnički zarađivali za igranje iste. Pa kad su vidjeli da nas limenke neće stići ni za 10 godina, izjednačili su nas sa njima. Sve se radi da se prekine naša dominacija. Zato sad prvenstvo Srbije nema nikakav značaj. Koliko samo čekamo tu "A" licencu, a ako je iko zaslužio to smo onda mi. Ali ne. Njih samo pare interesuju.

Zato mi prvo naš dio posla da odradimo u Njemačkoj, pa će i nas valjda BOG pogledati da izgube Litvanci.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ne bih da sirim "lazni optimizam" i stavljam pritisak na nekog al ja sam ubedjen da mi Bamberg dobijamo... Iz mnogo razloga: imamo trenera koji je jedan od najboljih u pripremi utakmice, koji je najbolji u motivisanju igraca, tim nam je mlad pa ce svi biti maksimalno napaljeni od prvog minuta, oni su neiskusni u Evropi, imace pritisak... i na kraju - kvalitetniji smo... Vec od ponedeljka ce svi ziveti za tu utakmicu i verujem da ce svaka sitnica biti analizirana... Zaustavljamo Nahbara i to je to...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A mi smo iskusni? A mi nemamo pritisak? I nisu oni samo Nahbar. Imaju spoljnu liniju koja kad udje u seriju bas moze da natrpa. Gledao sam ih protiv CSKA, sinoc nisam mogao. Da onaj Krismas nije sutirao one trojke kao na treningu, bilo bi bas zajebano. Vims, Krismas i Krle su ih ubili, a bila je egal utakmica. Ne podcenjujte ih molim vas, kao sto radite sa svakim protivnikom.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Гавел, Јакобсен па и Гиспон, су одлични нападачи, који би сви код нас били прве звезде екипе.
Зато од почетка напати Зирбеса и исећи им унутрашњу линију, али то нисмо успели у пиониру, питање је како ћемо тамо.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ovo su utakmice gde će naši mladi igrači da pokupe neophodno iskustvo bez obzira na ishod i ako ispadnemo nikom ništa idemo dalje. Ovakve utakmice su neophodne za sazrevanje igrača.
Ovom timu je svaka pobeda u evroligi premija a uz to se i nismo obrukali protiv barselone i CSKA da sudije nisu bile na njihovoj strani možda bi bilo nešto, al na to smo se već navikli, što znači da imamo talenat spreman za visoke domete samo je potrebno vreme. Jer ne može niko da mi objasni da igramo egal sa ove dve ekipe a puknemo od Igokee, fmp ili cibone tako da se ne brinem kvalitet uvek ispilva a kada videćemo.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
A mi smo iskusni? A mi nemamo pritisak? I nisu oni samo Nahbar. Imaju spoljnu liniju koja kad udje u seriju bas moze da natrpa. Gledao sam ih protiv CSKA, sinoc nisam mogao. Da onaj Krismas nije sutirao one trojke kao na treningu, bilo bi bas zajebano. Vims, Krismas i Krle su ih ubili, a bila je egal utakmica. Ne podcenjujte ih molim vas, kao sto radite sa svakim protivnikom.

Nismo iskusni u pogledu godina, ali imamo Evroligasko iskustvo, kao klub, pre svega strucni stab... Isto kao kad pogledas npr. Mancester Siti koji ima strasan sastav a u Evropi su 0 jer su neiskusni... Rekao bih da imamo manji pritisak jer smo mi ovaj Top16 prezalili jos pre pocetka, a jos jednom protiv njih u Beogradu, od pocetka je Dule skidao pritisak s ekipe. Njima je i zbog budzeta i zbog domaceg terena veci pritisak... Imaju solidne pojedince, pre svih Nahbara i Gavela ali ako ih ne krene sut nema tu mnogo drugih kvaliteta, centarska linija im je dosta slabija od nase... Mi smo se u Pioniru sa nasom katastrofalnom igrom a njihovom nerealnom partijom nosili do zadnjeg minuta. Ako odigramo maksimalno, u sta ne sumnjam, dobijamo... Ako i ne dobijemo, ja nijednu zamerku necu imati...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top