Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Пошто је Станојевић запео да држи Шћеповића у првој постави, бојим се да би ова ситуација могла лоше да се одрази на цео тим. Надам се најбољем могућем решењу-одстрањивањем Шћеповића из прве поставе.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A ja se nadam najboljem resenju a to je podrskom klubu i svakom igracu koji nosi dres Partizana. Ja nisam podnosio neke igrace pa opet ni u ludilu ne bih na utakmici zvizdao. Partizan je iznad svega zapamtite to vec jednom. Ako vec ima neko potrebu da dusu olaksava pljuvacinom neka to radi na forumu ili sa jaranima na pivo kad ode a na stadionu svaka dusa treba da je 100 % uz Partizan !
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Woodchuck
A Šćepakadabra može da bude iznad Partizana i svih nas komplet koliko nas ima?!?! Napolje sa njim već jednom! Što bi rekao Šojić:"Ovako dalje neće da može!"
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ajde da se to cak i zvizdi kad lose igra (da i to prihvatim po principu stapa i sargarepe)ali protiv Genka je covek odigrao odlicnu utakmicu hteo ti ili bilo ko drugi da to prizna i zvizdanje na kraju te utakmice je samar u lice objektivnosti. Zar je moguce da je jednostavno neophodan neko da se pljuje onako bez obzira na partiju koju pruza. Secam se proletne polusezone gde su pojedinci pljuvali Tomica a covek bi rekao da sudeci po toj kritici ili nisu gledali mec ili su gledali drugu utakmicu... Jednostavno takvim ponasanjem se stvara losa vibra u timu i na tribini i to je zadnja stvar koja treba bilo kojem klubu. Kakve gluposti cine fudbaleri sirom sveta pa im opet njihovi navijaci ne zvizde a ovde kao da se jedva ceka da se nadje musterija.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Bio sam na istoku, i neki tip je celo vreme prozivao Miljkovica i Scepovica, naravno, skretao je paznju na sebe, stalno su se ljudi okretali. Naravno da nije u redu tako nesto, ipak mi svi navijamo za Partizan, i nema tu, ja navijam za Partizan, ali zvizdacu nekom njegovom igracu. Ili navijas za Partizan ili ne, ne postoji nesto izmedju. Mnogima se nesto ne svidja u timu, pa sta sad, da svi pljujemo tog igraca ako ga ne volimo?! Naravno da Stanoje nece ispunjivati zelje navijaca, jer je on trener i on odlucuje ko ce da igra, a ko ne
Pljujte ovde na forumu, ali na utakmici zaista nije u redu da se pojedinci tako ponasaju.
Svi smo na utakmici bili zbog istog, zajednockog cilja, i veoma je smesno takvo ponasanje. Bar meni...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Woodchuck
Ma nije to od juče... Ajde nabroj mi utakmice gde se on trudio,borio,što bi se reklo kidao... Čovek ima debela ledja i ovo mu dodje kao neko ubijanje praznog vremena a plus dobro i zaradi! A uostalom ko je to drugi sem njega i NT-a bio pljuvan u skorijoj prošlosti? Znači nije baš bez razloga i bezveze... Pa za njega je Laza Marković Profesor fudbala što će se u veoma skorijoj budućnosti i pokazati ako Stanoje ne nastavi da se tvrdoglavi i tera inat više ne znam ni sam kome...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Iskreno, želim da Šćepović zavali het-trik u Irskoj i da podigne dres, a ispod njega bude majica na kojoj piše: "Grobari, hvala na podršci!" :buhaha:buhaha:buhaha
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ja bih samo jos u duelu sa Novim Pazarom i protiv Iraca pruzio sansu doticnom da nam trcanjem, borbenoscu pokaze da je shvatio kritike i da zeli da se popravi. Protiv Genka je pokazao neki napredak ali su ga navijaci posle utakmice prozivali verovatno zato sto su bili nervozni i vruce glave posle meca a pamte mu i ispade od ranije. Nisu ga prozivali sigurno bas zbog utakmice s Genkom, budite sigurni u to. Imalo je dosta ljudi ovde koji su primetili da je ipak protiv Genka pokazao mnogo vise zelje nego pre ali da jos puno takvih partija treba da pruzi ne bi li ispravio ono od pre. Nemojte ko Boga vas molim protiv Pazaraca cim ovaj uzme loptu da pocnete sa zvizdanjem. Pruzite mu sansu da nam se kroz igru izvini.

Scepovicu uzmi se u pamet dok ne bude kasno i ne svadjaj se sa navijacima koji dolaze iz picke materine, trose svoje novce ne bi li ti pruzili podrsku. Navijac je svetinja a sigurno ti navijaci ne zvizde bez razloga. Demantuj ih kao Fejsa ili odjebi. Trece nema.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ajde da se to cak i zvizdi kad lose igra (da i to prihvatim po principu stapa i sargarepe)ali protiv Genka je covek odigrao odlicnu utakmicu hteo ti ili bilo ko drugi da to prizna i zvizdanje na kraju te utakmice je samar u lice objektivnosti. Zar je moguce da je jednostavno neophodan neko da se pljuje onako bez obzira na partiju koju pruza. Secam se proletne polusezone gde su pojedinci pljuvali Tomica a covek bi rekao da sudeci po toj kritici ili nisu gledali mec ili su gledali drugu utakmicu... Jednostavno takvim ponasanjem se stvara losa vibra u timu i na tribini i to je zadnja stvar koja treba bilo kojem klubu. Kakve gluposti cine fudbaleri sirom sveta pa im opet njihovi navijaci ne zvizde a ovde kao da se jedva ceka da se nadje musterija.
Nikad nisam zvidao Partizanu,niti zbog lose igre niti zbog bilo cega drugog. Ali Scepovicu sam zvizdao protiv Genka i zvizdacu mu na svakoj utakmici na kojoj budem bio jer decko ne postuje Partizan. Moras da razdvojis zvizdanje pojedincu i zvizdanje timu.
Sta je taj isti Scepovic konkretno uradio protiv genka pa kazes da je odigrao dobro? A ja cu posle da ti kazem sta nije...
Moze on da igra k`o Mesi,ali ne moze biti koristan igrac dok god ne resi problem u glavi. Koji to napadac iz dve stopostotne sanse pokusava dva puta da predribla golmana,koji to napadac od metar i devedeset ne moze da dobije jedan jedini vazdusni duel? Da se ne zajebavamo,Scepovica neko ozbiljno gura jer on svojom igrom i sto je najvaznije - svojim zalaganjem ne zasluzuje ni minut proveden na travi,a ne startnu postavu. Citas li ti sta taj covek prica?Gledas li sta radi na terenu? Bezobrazan je i ne postuje ni klub ni navijace! Za mene dovoljno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Pa ako je ovo istina onda je jos bolnije sto imamo nesposobnog sportskog direktora i trenera koji je spreman sve da polize samo da sacuva mesto u Partizanu. Zasto nisu toliko hrabri bili pa da sazovu konferenciju za stampu iznesu prljav ves i gotova prica. Nije Djura svemocan, a i nije mu otac ostavio Partizan u nasledstvo pa da radi tu sta hoce.
Pa kako jebote tako nešto da urade što predlažeš? Kako? Nikako. Na šta bi to ličilo? Bili bi i bukvalno seoski klub...
Nego me jedino teši to što postoje neke izjave i neko ponašanje za javnost, a neko ponašanje u svoja 4 zida. Dabogda u svoja 4 zida "pucalo" i po ovom pitanju, a i po svim ostalim pitanjima gde uprava "minira" struku! I naravno da struka tim "pucanjem" izgura ono što hoće.
SS i Krle nisu "spremni sve da poližu". Biće tu frke, čim se uđe u LE i na taj način pritisak splasne sa struke...čak se i rimuje ovo poslednje...:D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
@Dino
Svaka čast majstore na komentaru! Objasnio si sve ovim poštovaocima lika i dela njihovog dragog im Šćepakadabre!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Nikad nisam zvidao Partizanu,niti zbog lose igre niti zbog bilo cega drugog. Ali Scepovicu sam zvizdao protiv Genka i zvizdacu mu na svakoj utakmici na kojoj budem bio jer decko ne postuje Partizan. Moras da razdvojis zvizdanje pojedincu i zvizdanje timu.
Sta je taj isti Scepovic konkretno uradio protiv genka pa kazes da je odigrao dobro? A ja cu posle da ti kazem sta nije...
Moze on da igra k`o Mesi,ali ne moze biti koristan igrac dok god ne resi problem u glavi. Koji to napadac iz dve stopostotne sanse pokusava dva puta da predribla golmana,koji to napadac od metar i devedeset ne moze da dobije jedan jedini vazdusni duel? Da se ne zajebavamo,Scepovica neko ozbiljno gura jer on svojom igrom i sto je najvaznije - svojim zalaganjem ne zasluzuje ni minut proveden na travi,a ne startnu postavu. Citas li ti sta taj covek prica?Gledas li sta radi na terenu? Bezobrazan je i ne postuje ni klub ni navijace! Za mene dovoljno.

Nekoliko puta izbacio odbrambene igrace i tako stvorio visak po desnoj strani gde su onda Miljkovic i Babic ulazili i vracali loptu u sredinu. Cim je on izasao u tih 15 minuta smo samo jednom opasnije pripretili kada je Markovic imao sansu i to je to. Trudio se pratio odbrambene igrace , trcao i uklizavao... Da decko ima problem u glavi ima ali taj problem sigurno nece magijom nestati ako mu se zvizdi. Gore je neko napisao kome se to jos osim Tomicu zvizdalo u skorije vreme a odgovor je Fejsa a svi znamo kakve je on partije posle pruzao. A sto se tice izjave po novinama to mu je glupost i to ne bi smeo da dozvoljava sebi ali treba se uzeti u obzir da on tek godinu dana senior i da mu sigurno ne pada lako pljuvanje i kad zasluzi i kad ne zasluzi. A smesno mi je da neko spominje njegova ledja... Pa da ima ledja preko oca i brat njegov bi ih imao a ne bi bio ko pas oteran iz kluba ili to mozda voli otac jednog sina vise :D Decko ima kvalitet i bolje je da ga pokaze kod nas nego u OFK Beogradu recimo pa da se posle za muda grizemo i placamo ga pola miliona milion (sto nam se desilo nekoliko puta)
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Menadzersko-navijacka mafija je duboko pustila korene u nasem klubu i dok je tako nista konkretno nece biti bolje. Sve je to politika, pa kad se uzme dupla kruna kao svi se volimo i sve je sjajno, a onda se rasproda tim, uzimaju se igraci za dzabe i poluproizvodi iz inostranstva, igraju oni koji imaju ledja (koliko god se mi svi kleli u Stanojevica) i to je KRAJ. Ovog leta sam se naglo ohladio prema nasim rezultatima (ne prema klubu - to je u srcu zauvek). Tako da cak i da ispadnemo od Iraca, znam da ce na kraju sve biti dobro za gore pomenutu mafiju i da ce dobro napuniti svoje dzepove. Nebitna su imena, danas su to damjanac, snajder, ramadani, bik, kojekakvi "navijacki" otpadi koji diluju, pored ostalog, i fudbalere, a sutra ce to biti neki novi likovi... Sustina je bitna - u ovom drustvu i ovom podneblju nema zdrave osnove nakoju bi se nadogradili ostali detalji neophodni za stabilan klub i ozbiljne rezultate u kontinuitetu. Jos dugo cemo gledati miljkovice, tomice, scepovice ili becanovice, bajice, ognjanovice, cetkovice ili nikolove, andersone, curcije i gubiti (ili "zaradjivati" cak po 50.000 evra za) sulejmanije, nastasice, ljajice, jovetice... CLANOVI UPRAVE i ostali navedeni u prvom redu: TERAJTE SE U (psovka)!!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Cekajte, zvizdace se odmah od pocetka utakmice? Sto da mu se daje do znacaja kad je Partizan iznad svega i kad podrska treba timu. Ako postigne gol, onda kuliranje i nema radovanja od strane Juga.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ево да не буде Шћепакадабра једини којем сметају звиждуци,још један виртуоз племените игре се јавио пар месеци раније
Миљковићу сиктер из Партизана,сиктер!
http://www.mondo.rs/s187942/Sport/Sport/Fudbal/Miljkovic-_Zvizde_a_mi_im_doneli_LS.html
. Došli su sa Istoka i Zapada gde su bili ljudi koji ne dolaze na prvenstvene utakmice. A mi smo im obezbedili da uživo gledaju Ligu šampiona
:cry:
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ja vrlo verovatno skoro 100% idem protiv samroka da podrzim svoj voljeni klub i igrace koji ostave srce na terenu a oni koji lade jaja i zajebavaju se ja cu da ih psujem,da im zvizdim pogotovu ovom derpeu koji nas svrstava u pravu navijace i lazne navijace majku mu jebem on mi mnogo zna.Kao ako je na jugu onda je pravi grobar a ako je na istoku,zapadu i severu onda je samo prolaznik.Ako je primetio scepo sever je bio vise nego aktivan skoro kao jug i ja koliko vidim on hoce samo da se izvuce kod ovih sa juga tj. manje navijaca ce da ga pljuje ali tuki sad trebamo svi da mu zvizdimo.Nije zasluzio ni aplauz dok ne nauci da se ponasa vidim da se jos uvek nije opametio da treba opet u teleoptik.Tomic od kad se vratio moram da kazem da je ko nov.Trci,trudi se,stalno se krece,dao je dva gola protiv genka,ja za tomica imam samo reci hvale.Lazar Markovic je za scepinja mesi!
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Menadzersko-navijacka mafija je duboko pustila korene u nasem klubu i dok je tako nista konkretno nece biti bolje. Sve je to politika, pa kad se uzme dupla kruna kao svi se volimo i sve je sjajno, a onda se rasproda tim, uzimaju se igraci za dzabe i poluproizvodi iz inostranstva, igraju oni koji imaju ledja (koliko god se mi svi kleli u Stanojevica) i to je KRAJ. Ovog leta sam se naglo ohladio prema nasim rezultatima (ne prema klubu - to je u srcu zauvek). Tako da cak i da ispadnemo od Iraca, znam da ce na kraju sve biti dobro za gore pomenutu mafiju i da ce dobro napuniti svoje dzepove. Nebitna su imena, danas su to damjanac, snajder, ramadani, bik, kojekakvi "navijacki" otpadi koji diluju, pored ostalog, i fudbalere, a sutra ce to biti neki novi likovi... Sustina je bitna - u ovom drustvu i ovom podneblju nema zdrave osnove nakoju bi se nadogradili ostali detalji neophodni za stabilan klub i ozbiljne rezultate u kontinuitetu. Jos dugo cemo gledati miljkovice, tomice, scepovice ili becanovice, bajice, ognjanovice, cetkovice ili nikolove, andersone, curcije i gubiti (ili "zaradjivati" cak po 50.000 evra za) sulejmanije, nastasice, ljajice, jovetice... CLANOVI UPRAVE i ostali navedeni u prvom redu: TERAJTE SE U (psovka)!!!
Потписујем од првог до последњег слова!
Али ни ти, ни ја као и остали нема разлога да лупамо главом о зид, ма колико било тешко јер је Партизан у питању
Све ове проблеме које си навео су део једне шире приче
Није то нешто са чиме се сусреће само наш клуб.
Исти је случај и са осталим клубовима у Србија, не само фудбалским
То је проблем читавог спорта, а сви ти проблеми у спорту су одраз неразвијености државе у сваком смислу, да не ширим даље да не бих ишао у офф али хоћу да кажем да покушаш да се мање нервираш јер док год спортским клубовима буде управљала држава, ствари се неће променити на боље
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top