Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@pimp daddy
Ma neka picka,nista posebno..
Bolje da ne znas,samo bi se jos vise smorio
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Maxi vec objasnio, hvala Maxi. Necu da se smaram previse Andrei jer takve picke poput naseg predsednika pre ili kasnije budu jebene i to zesce. E sad pitanje je samo dali cemo mi najebati pre njega, a to ostaje da se vidi?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Stanojevica nije izabrao bik? Nego ko je? Dosao je u Partizan bez ikakvog iskustva, a kum je bjekovicu jr. Neka mi onda neko kaze na osnovu cega je dosao, ako ga bik licno nije doveo. Hvala svima koji na ovo odgovore jer bih i ja voleo da mi neko dokaze kako ovo nije istina.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
andrei ... svi oni pricaju da ce posle neke utakmice da otvore dushu ... na kraju ni jedan to ne uradi ... cak ni dule vujosevic
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@PFCBGDO11

Veoma nizak udarac protiv Stanojevica. Usao je u LS, osvojio 2 titule, Kup, ama sta vi ljudi hocete? Hocete da osvojimo LS sa budzetom od 10ak miliona.

Mi boljeg trenera naci necemo i tacka a da svako ima mana to stoji. Ko god radi taj i grijesi ali ovaj tim je komletno promijenjen na par sedmica prije kvalifikacija za LS.
I opet smo bili puno bolji i nezasluzeno ispali, a sada bi svi da smjenjuju trenera i traze mu kumovske veze. BOZE SACUVAJ.
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
A zbilja... Ako se sa Juga začuje skandiranje protiv Stanoja onda mi koji budemo na ostalim tribinama treba da zagrmimo ko nikad do sad i damo podršku svojem treneru koji se poput Ramba bori protiv Đurinih Vijetnamaca!

Ja iskreno verujem da se to na Jugu nece skandirati ali ako do toga dodje poklanjam sezonsku i mene na istom neko vreme nece biti...

Izdrzi Stanoje!!!:pfc:
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nije to nikakav nizak udarac nego istina. Ili mozda gresim?
Iako sam u afektu rekao posle utakmice u Uzicu da Stanoje treba da ide, ipak to ne bih voleo. Shvatam da on nije trener neke klase, ali ova usrana uprava moze da ga zameni samo nekim gorim. Nazalost, ovo je jedini argument koji mogu da iznesem u odbranu Stanoja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
"Nije trener neke klase", molim te lijepo. OK ,posaljite e-mail na klub sa predlozima za novog trenera, mislim da Carlo Anceloti u momentu nije angazovan. Mislim i da njegova plata nece biti problem.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ok, sledeci put kada pomislis da neki igrac u Partizanu ne zasluzuje mesto u timu, posalji e-mail klubu sa predlozima za zamene...Mozes i da napises kad im isticu ugovori, a i da odradis dobar skauting po juznoj americi i africi. Toliko.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Po gradu kruze price kako je FK Novi Pazar blizu dogovora o pozajmici Scepovica u taj klub. Nije nista provereno,samo carsijske price. Zna li neko nesto vise o tome?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisam čuo, ali ako je istina evo ja volentiram da dotrčim do JNA i prenesem ga sve do NP na mojim leđima. Samo što dalje od Partizana.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kezman stize, pitanje je samo da li ce nas castiti pre iraca ili zamazati oci posle iraca daleko bilo :D
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
348
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Posto nisam upucen kako sledece stvari funkcionisu , ko zastupa NAS navijace u upravi, kakva bi bila procedura i dali je uposte moguce da navijacu traze vanredni sastanak ili slicno ? Da se trazi da "tumori" poput Babica koji nedoprinose klubu samo ga cjede tj. da se takvi tumori odstrane za dobrobit kluba.

Edit : Nedirajte Stanoja!!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Dovedjenje Kezmana jeste itekako dobar potez u igrackom smislu...medjutim taj potez trenutno ima svoju pozadinu, ona se zove : Smirivanje strasti tj zamazivanje ociju!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Stanojevica nije izabrao bik? Nego ko je? Dosao je u Partizan bez ikakvog iskustva, a kum je bjekovicu jr. Neka mi onda neko kaze na osnovu cega je dosao, ako ga bik licno nije doveo. Hvala svima koji na ovo odgovore jer bih i ja voleo da mi neko dokaze kako ovo nije istina.
Ovo boldovano veze nema sa dolaskom Stanojevića za trenera. Ama blage veze nema.

Kako su smešni ljudi koji na forumu traže nekakve dokaze (pretpostavljam materijalne). Ovo znači generalno pišem, ne tebi. Ja recimo znam ko su dvojica ljudi koji su najzaslužniji za postavljanje Stanojevića. Ali iz određenih razloga ne želim ovde da im pominjem imena. I šta sad? Jel treba da dokažem da znam tako što ću da im napišem imena? A jel treba onda njihova imena da "dokažem" aksiomom ili teoremom? Šta se beše dokazuje?

Da ponovim: Znači prijateljstvo (i to veliko) Bjekovića juniora i SS-a nema blage veze sa postavljanjem SS-a za trenera. Tačka.

Ko mi veruje "bez dokaza" - OK. Ko mi ne veruje - isto OK.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top