Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ovaj grubor je tolika gnjida i zvala da je to strasno!!

Pa gosn grubore jesmo mi majmuni??? Evo ga kraj avgusta GDE TI JE SPONZOR mamu ti jebem???!! Pa kakvi su ovo paraziti u nasem FK nek nam je bog u pomoci....

A tek igraci...........................................
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Uprava je uvek bila i biće ključ svega.To je razlog zašto mi kao klub koji je imao bolje igrače od ostalih, nije najtrofejniji klub.Priča o bilo kom treneru kod nas je samo zamazivanje očiju.

Na hejselu nismo postali prvaci Evrope zbog uprave,70-ih godina su cigani napravili dominaciju upravo zbog uprave,krajem 80-ih nismo stvorili dominaciju zbog naše uprave,i sve ovo danas se dešava zbog JEBENE UPRAVE.

U basketu se 70-ih se desio preokret zbog uprave(dovodjenjem Kiće i Praje),postali smo prvaci Evrope zbog uprave(Kića),kurac bi mi dominirali od 2000, da nije bila uprava u obliku Danilovića i Divca.

Zla kob PFC je uprava,i živim za dan kada ću moći da budem ponosan na našu upravu kao što sam u basketu.Ovo je jedan od prelomnih momenata,kada se mogu desiti tektonski poremećaji,kada može da se drastično menja,kamo sreće sa Mijatom.Ne sme se sadašnjoj upravi dopustiti da kozmetičkom šminkom zamaže sve.

Taksista je tu samo vrh brega,drastična i radikalna promena od vitalnih penzionera,do svih parazita koji su infiltrirani u naš klub.
Bojim se samo da ćemo u liku države imati najveću prepreku u ovom primarnom i najbitnijem cilju,i to iz mnogo razloga, od potrebe da cigani budu šampioni,do toga da moramo direktno njihove ljude da sklanjamo iz kluba.

Borba je počela, od nedelje kreću bitke za budućnost PARTIZANA!!!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Grubor: Sreća okrenula leđa
Nama treba sreća da bi prošli Šamrok jeli smrade nakazni? I treba nam jer ti i ostala govna klubu ne radite ništa. Mogu da zamislim kako je teško bilo tebi i đuri i ostalim gnjidama ali ne zato što je ispao Partizan nego zato što sad nećemo moći nijednog igrača da prodamo za više od 500 hiljada evra pa neće moći da se ukrade mnogo.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
@Jegda
Ne kazem da se treba vracati u proslost, vec kako lako trosimo nase legende. Ne shvatam da u Fk nema mesta za jednog Mocu Vukotica. Treba dovesti ljude iz fudbala, nase legende, nekoga ko voli nas klub.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Dokle god neko ne bude placao z svog dzepa za upravljanje klubom, gledacemo kreature poput Grubora i njemu slicnih.
Toliko sam osramocen da ne smem da pogledam novine niti da stavim telefon na
punjenje, da me ne bi potpuno opravdano raspali cigani (i pored njihove bruke)
za*bavali.,,
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Puno mi srce kad vidim ove ljude kako se zasluženo raduju!
Koju su oni ludu sreću imali kad su dobili Partizana u žrebu?!

Grubore, gnjido ona raspala, pa ti još nisi otišao??? Pravda je spora, ali dostižna, lopovi!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Каква титула, какви бакрачи! Размишљање и задовољавање титулом у оваквом тренутку је као задовољство што ти је дете завршило школу одличним али воли да се боцка у вену.

Мени је само драго, и то је огроман добитак, што је већина људи прогледала синоћ и показала да немамо мозак кишне глисте. :clap
 

vlada-pauk

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
39
Reaction score
5
Локација
Beograd
Pocelo je pocelo. Oglasio se Grubor , onako nemusto , ko je sledeci ? Namazano rade. Pazljivo osluskuju sta se prica, pise i amortizuju sve napade na UO i tek pomalo ce se , onako dozirano, pustati informacije iz kluba, naravno preko svojih ljudi, onih istih koji su gusili jug kada je skandirao uprava napolje, njihovih novinara i sl ! Sta ciniti ? U sto vecem broju doci na sledecu utakmicu, i svaku narednu, iz svih grla da se svih 90 min cuje samo jedno UPRAVA NAPOLJE !!! Jasno i glasno se staviti na stranu trenera, dati mu argument u ruke da su navijaci uz njega, da ima nasu podrsku bez obzira sta ko od nas mislio o njemu, i bez obzira na sve njegove greske, kojih je bilo . U ovom trenutku ONI moraju da odu, Stanoje ne sme biti zrtva, ponavljam bez obzira na sve njegove greske. Svi se slazemo da mu je postavka igre bila ziheraska, da nije imao m..a za neke radikalnije poteze, da je podvio rep kada su mu rasprodali tim, ali to je ono sto smo mi videli gledajuci iz daleka, sta se stvarno desavalo unutar stadiona i svlacionice zna samo on, igraci, Krle i lopurde iz UO ! Uostalom Stanoje je jedan i ako nastavi da se gubi , lako je njega smeniti, u ovom momentu treba oterati Djuru i njegove mornare!!!

UPRAVA NAPOLJE !!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ne kapiram cime je zasluzio da mu se nesto drugo skandira?

Nemam živaca za duže postove pa zato nisam dobro objasnio u ovom postu.Možda je Stanoje zaslužio to skandiranje,ali nikako nije zaslužio da ga prozivaju pre uprave i onog retardiranog degenerika Đurića!Stanoje je osvojio 2 titule i ušao je u LŠ a svake godine mu daju sve slabiji tim,tako da krivca treba tražiti na drugom mestu!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Црно-бели, и ја то видим као некакав згодитак са синоћне утакмице, али шта то вреди? Хајде да се надовежем на ово твоје па да кажем, то је као да провалиш да ти се дете боцка, али си и сам свестан да мало тога можеш да урадиш! Тачније ништа... И тако временом и почнеш да му дајеш кинту за фикс само да би га ''исправио''!
Ово од синоћ и ово прогледавање ћу видети као стварни згодитак ако успемо у ономе што би сви желели, а то је да оде ова фосилна управа и да ту дођу људи попут Томића, Петрића, Мијатовића, Антића или кога већ...
Као што сам већ писао а сви смо то добро искусили, зна се како ово иде... Отерају Станоја, дође неко ко ће да веже 2-3 победе и већ за месец дана опет Јово наново! И да узме титулу, сви ћемо опет поскакивати од среће, јер нама је ипак Партизан најбитнији, а Ђурић ће и даље трљати руке задовољно, наравно на ''позитивној 0''!
Моје лично миљење је да ово гледам као неки мини рат који се завршава на два начина:
1. Онај стандардни, отерају Станоја, остану ту, а нама ''запуше'' уста неким титулама и бакрачима, значи што би се рекло већ виђено. Резултат: њихова победа (по ко зна која у низу)
2. Оно што је много мање вероватно, а то би био и преседан ја мислим, да се отера управа а да остане рецимо Станоје. Резултат: наша победа! Кад кажем наша ту мислим на праве навијаче Партизана којима је пре свих најбитнији Партизан, а не на оне који покушавају да заташкају оно што цео стадион мисли певајући управа напоље, и покушавајући да поведу песму у свом интересу а то је Станоје одлази!
Овај други сценарио бих можда, али кажем можда прогутао и да Станоје одлази ако је то цена да се цела структура у управи промени и да дође неко ко ће нешто да ради у корист Партизана, и да се доведе тренер који је бар у рангу Салета.
Опет кажем овај други сценарио смо не памтим када гледали, а вероватно г аи нећемо гледати...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Не видим смисао у овом тренутку да се прича о трнеру, играчима или било каквим спортским мотивима.

Нешто је труло у фк-у. А то нешто је скоро све, на челу са управом.
Не могу рећи да ме не интересује, али суштински је свеједно хоћемо ли завршити на првом или другом мјесту, хоћемо ли проћи или не неки нови Шамрок (честитам им на борби, срцу, мудима и свему осталом од чега су наши оперисани), све дод нам људи који који воде клуб гледају само да покраду што више и у клубу су искључиво и само из интереса!
Тему фк нисам коментарисао још од случаја Мореире до јуче управо због овога.

Драго ми је што видим да има особа које виде очима. Видјело се и јуче на преносу кад су скандирали управи и то ми је једина свијетла тачка у овом тренутку.
Е сад да ли ће се моћи урадити ишта по питању протјеривања ове багре из управе, да дођу нормали људи који ће посао радити како треба а не нове марионете... Не знам и нисам оптимистичан што се тиче тога јер је тешко да ми, навијачи урадимо док су вође потплаћене и у истој равни са управом.

Ако се сада ништа не промијени, ако фк не буде функционисао по угледу на кк, осуђени смо на мрак и мазање очију као до сад што је било.

Ја бих био најсрећнији кад би Антић био у било каквој вези са нама, на било којој функцији јер сам сигуран да би он поштено и наравно квалитетно радио посао. Наравно, ако буде радио у здравој околини, за разлику од фсс, који је иначе у истим говнима као и ми. С друге стране знам да је то реално колико и да ће данас снијег у Подгорицу.

Нек' нам је Бог у помоћ'!

Поздрав за веб газду због текстова на сајту.
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja neznam ko je gori, uprava ili vi sada sto izmisljate,...pa ovaj scenario se po ko zna koji put ponavlja zadnjih XX godina i nikad se nemenja nista i sto bi se BAS SAD nesto promenilo?

na kraju ce biti novi trener, 2-3 nova/stara lika u upravi, Djura ce se povuci ali ce postaviti nekog njegovog na mesto predsednika, stim ce se svi za kratko vreme zadovoljiti, bice OPET novi placenici na sipci (ako neostanu i isti) i sve ce tako trajati...


DUBOK JE KOREN KRETENA da bi se tako lako izbacio iz Partizana!

PS: SVE dok nedodje neki milioner da svakom tom kretenu ponudi koje milionce i da klub bude privatizovan, sve dok se to ne desi ja nemam nadu a kad ce taj milioner doci kod nas? NIKAD a mozda ni tad!
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
@To_sam_ja

Potpuno se slazem da ne treba stavljati Stanojevica ispred bagre iz uprave.
Njemu kapa dole :respect za titule i ligu sampiona, ali pocev od derbija u rupi u
kupu, njegova postavka igre je skandalozna. Ziheraski, bezmudo! Samo zbog
toga je zasluzio svaki povik, svaku psovku.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Црно-бели, и ја то видим као некакав згодитак са синоћне утакмице, али шта то вреди? Хајде да се надовежем на ово твоје па да кажем, то је као да провалиш да ти се дете боцка, али си и сам свестан да мало тога можеш да урадиш! Тачније ништа... И тако временом и почнеш да му дајеш кинту за фикс само да би га ''исправио''!

Вреди, јер бар је уочен проблем и постали су сви свесни њега. Можда га нећемо ускоро решити али бар знамо шта је корен проблема. Вреди, јер се енергија људи неће расипати на тривијалне ствари типа "ко ће бити нови тренер? ваљда ће нам кренути с њим?" . Вреди јер су људи показали синоћ да мисле својом главом и да знају где је смештен канцер - у управи клуба!

Sta ciniti ? U sto vecem broju doci na sledecu utakmicu, i svaku narednu, iz svih grla da se svih 90 min cuje samo jedno UPRAVA NAPOLJE !!! Jasno i glasno se staviti na stranu trenera, dati mu argument u ruke da su navijaci uz njega, da ima nasu podrsku bez obzira sta ko od nas mislio o njemu, i bez obzira na sve njegove greske, kojih je bilo . U ovom trenutku ONI moraju da odu, Stanoje ne sme biti zrtva, ponavljam bez obzira na sve njegove greske. Svi se slazemo da mu je postavka igre bila ziheraska, da nije imao m..a za neke radikalnije poteze, da je podvio rep kada su mu rasprodali tim, ali to je ono sto smo mi videli gledajuci iz daleka, sta se stvarno desavalo unutar stadiona i svlacionice zna samo on, igraci, Krle i lopurde iz UO ! Uostalom Stanoje je jedan i ako nastavi da se gubi , lako je njega smeniti, u ovom momentu treba oterati Djuru i njegove mornare!!!
UPRAVA NAPOLJE !!!

А овај човек је рекао суштину. :clap
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
jebo me djuro u mozak ovaj glupi kad ga ja jos neki dan branim. Crno-beli bio si u pravu a ja samo pojeo jedno veliko govno

Djuro: bjezi da te moje oci ne vide, sve si usrao prokletnice jedan
Grubor: ti si jedan neodgovorni GAD, goni se u 3....
Krstajic: Dobro te je Bik posavjetovao - kupujes povredjene brazilce, bez ikakve veze, preko youtuba. Da si uzeo FM bolje bi "ubo" pojacanja.


Dao bog da vidim jednom ovakvu upravu:
Predsednik: Bata Mirkovic - zato sto je najposteniji
GenSek: Savo Milosevic
Sportski direktor: Ivan Tomic
Trener: Stanoje ili Jokan

inace za sadasnju mogu samo da kazem: UPRAVA NAPOLJE!!!
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
VLADIMIR VOLKOV, svaka cast majci koja te rodila !

a ostali odjebite vise iz Partizana, u timu nam igraju takve igracine ... igraci iz nizih liga, sa kompleksom sela ( primjer Jovancic ) i koji su nedostojni naseg Partizana. Ali necu ovdje pljuvati igrace, nisu oni krivi, prevelik je to izazov za njih .. KRIV JE ONAJ KO IH JE DOVEO, te oni koji su tom covjeku OMOGUCILI MIZERNE PARE ZA POJACANJA !

KAO MALI UCEN SAM DA ZA NJEGA NAVIJAM,
GDE GOD IGRA DA JA PRATIM SVETO IME PARTIZAN,
TO SU NAM USKRATILI KRIMINALCI NAJVECI,
POKRALI SU ONI SVE A NAJVISE GROBARE,
ALI NECEMO IM MI NIKAD TO OPROSTITI,
VEC CEMO IH REDOM SVE NABITI NA KOLCEVE,
PA CE OPET GROBARI STAZOM SLAVE HODATI,
A NA NASEM JUGU PESMA CE SE OPET ORITI!!!

UPRAVA NAPOLJE !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top