Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Није први пут да не поздраве навијаче. Често делују као разбијена банда: 5оро их оде до Југа, пар њих на сред терена игра шугице, неки дају изјаве, неки запале у свлачионицу...

Нека виде како Пера то ради, капитенски. И нека уче!


danas ce im biti skrenuta paznja na ove stvari ;)
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.180
Reaction score
766
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Шта је бре ово, неки стокхолмски синдром?:D

С Ђуром нећу, без Ђуре не могу:D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ukoliko postoji bilo ko ko ima snimak utakmice, ko ju je snimio, bilo bi zaista lepo od njega da izbaci snimak na youtube.. ne znam hoce li na sajtu partizan.rs izbaciti ceo snimak pa eto molbe bilo kome, da izbaci to na youtube i da postavi link.. voleo bih da pogledam snimak, jer nisam mogao da gledam ni prenos, ni reprizu..
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Ima snimak opet u 6,mogu ja snimiti ali nemam tona na snimku nebi bilo lose da neko snimi i postavi na you tube za ove koji nisu bili u mogucnosti da gledaju.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Видите да човек каже да ћемо тад бити на тако високом нивоу да је тотално небитно ко ће нас водити... Без бриге!:wink:
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Kako svi odjednom krenu da veruju Đuri kad kaže nešto što im je po ukusu, čudo jedno :)
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
@Plava Čigra, одговарам на овој теми на пост са теме о трансферима, да не буде на погрешном месту

То што је теби нешто смешно, није никакво мерило.

Каква правила? Не може да се игра 4-1-3-2 са крилима. Са крилима може 4-4-2, 4-2-3-1 итд., то јест када имаш два везњака који играју у пару, који могу да ''истрпе'' та крила и бекове, нема онда плејмејкера и задњег везног. Тако смо играли против цигана и војводине на пример. Дакле, Соуза може да пружи више од Салета Илића, али не у овој формацији и не у тој улози, позицији-значи да ти причаш о нечем потпуно другом.

Не знам ко је раширио причу од Бајерну. Сале је споменуо да му се свиђа њихов стил, али они никад нису играли 4-1-3-2. То што је неко упоредио Робена са Бабовићем је неправилно. Два потпуно различита профила-један спољни везни, везни значи, други крилни нападач. То што су левоноги а играју ближе десној линији стоји, али разлика је огромна. Тако игра још стотине играча широм Европе, па?

Нисам ја заслепљен никаквом Салетовом причом. Како можеш то да кажеш? Он је тренер ФК Партизан и његова је последња. Шта год да он изабере, ја ћу га следити, јер је он то заслужио. Само да подсетим-Александар Станојевић је освојио три трофеја и он је стручњак, нико њему не може да соли памет. Тек на крају иде чињеница да је по мом виђењу ово најбоље за Партизан.

Видећемо ко је у праву, али стил игре који Сале форсира не може да испрати нико у лиги већ две године. И за Сашу и за Звонета има места, али ако су физички спремни и ако заслуже. Терати неке играче из поставе преко ноћи није у реду.

ПС Уосталом, ово није Салетов систем. 4-1-3-2 је играо Бразил 1994.г., Милан већ дуго игра, Бенфика уз мање промене итд.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.256
Reaction score
3.804
@bogicpfc

Реци ми да сам тврдоглав,али убеђен сам да би формација коју помињеш могла да истрпи једног левака на левој страни средине терена. :D
Разумем ја о чему причаш,али исто тако верујем да формација 4-1-3-2 може да истрпи ово о чему ја говорим,али да не узурпирамо сад ову тему расправљајући о формацији,свакако да имам поверења у СС и његове тренерске способности. :wink:
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
@Plava Čigra

Ниси тврдоглав и ја заиста нисам хтео да ти ''објашњавам'' нешто, јер ми је јасно да смо са истим циљем овде. :) Има времена, причаће се још о томе, можда би и могло, ја се једино бојим дисбаланса.

И тиме завршавамо нашу дискусију. :ziveli


На основу овог Салетовог интервјуа види се да се још увек није искристалисало све око одбране. Надам се да ће све бити бити сређено што пре, да бисмо могли да радимо максимално на овим припрема. Али, ако Савић заиста не може да иде док не нађемо другог штопера, да ли то значи да ће остати ако не нађемо? Мада је вероватно у питању чиста демагогија...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Да не кењам, али мислим да је демагогија, убеђен сам да ће Савића сигурно продати. Купљено је доста играча, тим још није комплетиран, још ће се куповати. По мени, дебело се рачуна на продају Савића да би се затворила финансијска конструкција за све то, односно, да је цела прича заснована на тим парама. То је моје мишљење, а волео бих да нисам у праву.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Mozda nje sjajno sto smo KRENULI OD NULE, ali je savakako sjajno sto smo KRENULI NA VREME!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Daj ostavku, ne brukaj se? Cime da se bruka? Sa Ligom Sampiona i titulama?

Nije na mestu...

Prvo, trogodosnji plan ne zavisi samo od njega. Takodje podlmadjivanje ekipe sa perspektivnim domacim igracima i postalvjanje Vuka rasovica na mesto trenera u Teleoptiku je upravo vro dugorocan potez! Koordinacija prvog tima i Teleoptika je bolja, jer kao sto vidimo, odjednom se pojavljuju neka deca koju nam Vuk salje koja, cudnog li cuda, nisu losa uopste!

Zivi bili pa videli....
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pa kada bi priznao odma bi sebi potpisao otkaz, treneri su zrtveni jagnjici u Srbiji ,rade i cute ,naredjuju im ,na kraju uvek njima pada glava za eventualni neuspeh. Al dobro kod nas barem daju Saletu da dovede koga hoce ,a prodaja se uvek podrazumeva .
 

fm2003

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
121
Reaction score
3
Локација
stajanje
Zanimljivo,veoma zanimljivo,jednostavno se nekad zapitam dali uopste mi zasluzujemo trenera kao sto je Stanoje,ocigledno ne.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Hteli da plate obestecenje za Stanojevica ? Cudo Djura nije prihvatio oberucke to :D
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Pa covek sada direktno sprovodi tu ideju o trogodisnjem planu, a vi se bunite?!
:pop

pa naravno da je promenio ceo tim.. ako se ne slazem ne slazem se samo sa 2-3 odlazaka.. a Savic ionako jos nije otisao, pitanje je hoce li i otici uopste..
jel mogao proslo leta da uradi ovo isto?! mogao je ku*ac, tada nije imao par miliona za pojacanja..
jel pokupio sve najbolje od omladine sto je mogao?!
jel doveo i jednog igraca za koga se smatra da je losh unapred!?

trogodosinji plan nije da za 3 godine stvori tim koji ce da osvoji ligu sampiona, vec da cetvrte godine ne moramo da brinemo hocemo li opet menjati svih 25 igraca..i da nam tim nece zavisiti od igraca koji su dosli da zavrse karijeru, koji su naravno povratnici koje niko vise nece..

ovo sto Sale radi je cudo, ja sam presrecan.. ima par zamerki, ali ne moze savrseno, nismo mi Real pa da nam finansije ne predstavljaju problem..

ovaj tim ce, ako bog da, u zadnjem krugu kvalifikacija biti mnogo jaci nego tim od prosle godine u isto vreme! dakle, bolji smo nego pre godinu dana, znaci napredovali smo, znaci trogodisnji plan se sprovodi u delo! TACKA!

eee, pojedini ljudi izgleda nemaju pojma koliko blago od trenera mi imamo...:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top