Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Mutavom se drma stolica, jasno kao dan. Ovoga puta čak mislim da najavljivane " bombe " nisu patka. Mora nekako, da se iz govna izvuče i odigra na grobarske emocije, recept koji uvek pali. Kleo ili Tejgo su za tako nešto više nego idealni. Neće on stati samo kod njih dvojice sigurno. Posle ima se kurči, eto ja ( mi ) smo doveli prave igrače, a ne kao neki ( Krstajić )... Napadač nam jeste potreban, ali zašto nisu o tome tako energično razmišljali zimus...
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Cenim da je sledeci potez poslovni put u Torino, potpisivanje saradnje sa novim prvakom Italije Juventusom i po povratku najava da dovodimo Del Pjera. Naravno, uobicajena prijateljska sa crno-belima se podrazumeva. Tu nas barem nijedna uprava do sada nije slagala: Dortmund, Fiorentina, Botafogo, Boka juniors, Milan... dopunite ako sam nesto zaboravio. :D

Kleo ponovo daje golove, ustalio se u timu, njega nema trika da dovede. Tejgo nije igrao 4 meseca u Bursi ni sekund. Verujem da preko Miska jr. ta akvizicija ne bi bila nerealna. Mozda bi mu i Rasa Babic vratio ono famozno auto.
 

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Sad gledam ovaj Faljijev tefter,pa vidjeh da je i Ostojicu menadzer.Dokle vise?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Sve dok rukovodstvo bude gledalo svoj džep ispred interesa kluba.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Мора некако да се оперу паре...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Sad sam na sportalu naleteo na tekst gde pise da Bursa prodaje Tejga... Sad mi ovo sve smrdi na misko-djura kombinaciju, jer ko ce realno da uzme onoga ako je dao 1 gol na 11 utakmica a nije igrao od polusezone. I aj da ga uvalja nama, mozda ponovi partije od prosle godine pa uspe misko da ga uvali negde preko za bolju kintu, a ovamo mutavi kao vraca njega ili Klea, da ispadne jos i do jaja lik u javnosti... Koja su to govna, nemam reci.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Upravo tako Cixone. Evo lepo nacrtano kako mu se kretala vrednost na tržištu, mi bi mu bili odličan klub za spašavanje karijere, ali to svakako ne treba posmatrati kao Đurićevu zaslugu već kao čist interes.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ma Đura video da Škundra obećava kineski kolektor, pa rešio i on nešto da obeća. Uostalom koga god da dovedu neće se naigrati u jevropi sa ovako sporim veznjacima i dokazanim kiksarama u odbrani i vezi. Pogotovu kada ološ zavalja Markeca u istom trenutku kao i Savića...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Kako ce fino da prodaju Markeca na leto..prosto se to oseca u vazduhu...a ovo je samo podmazivanje za to..
govna smrdljiva..
ma da vratite i Clea i Tejga, i Dr. Moreiru, i Zuku, mozete samo da se napasete one stvari, oterat cemo vas, pa makar i motkom! PU!
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Ja sam pak siguran da nece dirati Markeca ovo leto. Nije mutavi toliko lud, pa policijska pratnja do wca mu ne bi bila dovoljna, koliko gneva bi navukao na sebe. Ovo su talevi druge prirode, posto cujem da igraci iz Gane se ne tretiraju koa stranci od sledece sezone.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.267
Локација
Žrnov
Ih bre, Jegdo, čiji gnev bi navukao? Onih što ih je platio da šamaraju dete?
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Oni su srecom u manjini...
Navukao je gnev nas obicnih odavno, a samo zamisli daleko bilo, scenu gde otvaras novine i citas da je prodat. Koja bi ti pomisao prva bila? :D

Edit: Nije valjda toliko lud da se ogradim? Ipak nekako mislim da ce se opet pojaviti neke Apije i njemu slicni, pre nego neke senzacionalne prodaje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.267
Локација
Žrnov
To šta bi meni bila prva misao nije bitno.... njemu ne da ništa faliti neće (i ne treba, fizički) niti će bilo ko protestvovati od navijača- javno, nego niko neće pokrenuti pitanje njegove odgovornosti, a kamoli da će odgovarati za pljačku... u tome je problem
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pa, kad mu do sada niko od nas nije "dohak'o", ne bi ni kada bi mutavko prodao pola tima koliko sjutra :/
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ova Đurina prazna obećanja me podsećaju na ove predsedničke kampanje što se vrte po tv-u ceo dan i utrkuju se koji će više da lažu
 
Последња измена:

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Sreca pa je vecina nas oguglala na ta obecanja. Mozda se zajebe pa nekog stvarno i dovede, mada vec vidim neku kombinaciju gde na pozajmici za kvalifikacije za Evropu igra Tejgo, a kao njegova zamena dolazi ponovo na pozajmicu Kleo, da bi na zimu ostali bez obojice. :D
Da ne zaboravim u kombinaciju se ponovo ukljucuje neki rasni crnac iz Gana po mogucstvu, kao onomad ono Tejgovo dete Apija.
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa čekajte kako sad to, kad su pala "uveravanja" i juče i proteklih dana, ovde na forumu da je Đura prošlost posle izbora, a vi pričate o tome koga će on da dovodi i prodaje na leto , nešto mi se tu ne uklapa...
 

Nepozvan

Početnik
Учлањен(а)
12.10.2006
Порука
102
Reaction score
5
Могли би инсајдери мало да оладе.Ако ко форум чини неозбиљним,онда сте то свакако ви.

Дај немојте да ложите људе овдје нон стоп,искулирајте мало.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top